Автор Тема: Сяоми выстебала Эппл  (Прочитано 5775 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #30 : Вересня 18, 2018, 08:04:52 20:04 »
Вже хз скільки користуюсь останньою моделлю Нокії на Сімбіані і якось зовсім не відчуваю незручностей  :smilie5:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #31 : Вересня 18, 2018, 08:07:15 20:07 »
Вже хз скільки користуюсь останньою моделлю Нокії на Сімбіані і якось зовсім не відчуваю незручностей  :smilie5:
Скiльки я iх знайшов  -  чудова марка - останнiй - N70 - фiньска зборка.
Але народ, наче, вибачте, стадо баранiв - показали морковку-ай-фон, та всi побiгли ту ця-цю купувати.
700 дол. - це в США, уявiть, скiльке це чудо... буде у нас коштувати.
 :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #32 : Вересня 18, 2018, 08:20:06 20:20 »
Бувалий, а як ти вважаєш, що більше схоже на секту — стадо, чи ті, хто відбився від стада?  :smiley16:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #33 : Вересня 18, 2018, 08:23:23 20:23 »
Вже хз скільки користуюсь останньою моделлю Нокії на Сімбіані і якось зовсім не відчуваю незручностей  :smilie5:

Ну, я не відчуваю незручностей і з Ericsson R520m 2001 року. Просто не можу з ним користуватися сучасними сервісами. А незручностей немає.

Інша справа, що до людей, які консервативні в своїх поглядах на смартфони, навряд чи варто дослухатися і в будь-яких інших питаннях.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #34 : Вересня 18, 2018, 08:27:32 20:27 »
Бувалий, а як ти вважаєш, що більше схоже на секту — стадо, чи ті, хто відбився від стада?  :smiley16:
Ilдiоти, що гоняються за модою.
Для Яблока -новий смарт - чудовий бiзнес.
Незабаром - Чорна Пятниця - побачiте який цирк буде - ночувати в наметах будуть.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #35 : Вересня 18, 2018, 09:18:37 21:18 »
Вже хз скільки користуюсь останньою моделлю Нокії на Сімбіані і якось зовсім не відчуваю незручностей  :smilie5:

Ну, я не відчуваю незручностей і з Ericsson R520m 2001 року. Просто не можу з ним користуватися сучасними сервісами. А незручностей немає.

Інша справа, що до людей, які консервативні в своїх поглядах на смартфони, навряд чи варто дослухатися і в будь-яких інших питаннях.

Які це ще такі модні сервіси ?  :smilie7:

Пригадую, що ви, прошу пана, колись і Наливайченка тут нахвалювали, коли я консервативно заявляв, що він підарас   :smilie5:

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #36 : Вересня 18, 2018, 09:52:26 21:52 »
Как бы ничего принципиально нового в смартфонах достичь нельзя и потому время эпла прошло , настало время простых китайцев

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #37 : Вересня 18, 2018, 10:06:47 22:06 »
Как бы ничего принципиально нового в смартфонах достичь нельзя и потому время эпла прошло , настало время простых китайцев

А понти ?  :weep:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #38 : Вересня 18, 2018, 10:30:20 22:30 »

Які це ще такі модні сервіси ?  :smilie7:

Пригадую, що ви, прошу пана, колись і Наливайченка тут нахвалювали, коли я консервативно заявляв, що він підарас   :smilie5:

Щодо Наливайченка, можливо, був неправий. Досі однозначної думки не маю, але він мені не подобається. Але у кожного може бути своя роль. Подивимось.

Щодо сервісів — наприклад, я наводив тут Find Friends. Завдяки ньому я в реальному часі обмінююсь інформацією о своїй геопозиції з близькими. Це не тільки допомагає, а ще й інколи приносить несподівані зустрічи з друзями. Або Apple Pay. Або дактилоскопічна авторизація у онлайн-банкінгу. Дуже багато речей, яки роблять життя інакшим.

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #39 : Вересня 18, 2018, 10:34:08 22:34 »
Как бы ничего принципиально нового в смартфонах достичь нельзя и потому время эпла прошло , настало время простых китайцев

А понти ?  :weep:
понты то таке, бабло победит зло)), вопрос пары лет.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #40 : Вересня 18, 2018, 11:32:05 23:32 »
Как бы ничего принципиально нового в смартфонах достичь нельзя и потому время эпла прошло , настало время простых китайцев
Ну як це - на 3 мм. бiльше дисплей, на 10 гр. важче попередника, на 1 Гб бiльше оперативноi памятi, +1 Мпкс.  в головну камеру тощо.
А ще... купа зайвих сервiciв, якi лише перевантажують оперативну память...
Треба ж на чомусь грошi робити.
От вам i 700 дол. - i це не просто- прийшов та купив - в США - обовэязкова привязка до оператора.
Не подобаеться - купуй кiтайськi "iграшки" за 100 дол.
 :smilie7:

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #41 : Вересня 19, 2018, 01:11:16 01:11 »
От вам i 700 дол. - i це не просто- прийшов та купив - в США - обовэязкова привязка до оператора.
Не подобаеться - купуй кiтайськi "iграшки" за 100 дол.
 :smilie7:

Немає в США ніякої обов'язкової прив'язки до оператора:

Buy IPhone Xs

"Buy without a carrier.  SIM-free.  Activate with any carrier later".
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #42 : Вересня 19, 2018, 07:50:06 07:50 »
Немає в США ніякої обов'язкової прив'язки до оператора:
Buy IPhone Xs
"Buy without a carrier.  SIM-free.  Activate with any carrier later".
Але була.
Мабуть, щось змiнили, тому й вартiсть пiдскочiла.
Пiд оператором, здаеться, трохи менша.
 :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #43 : Вересня 19, 2018, 09:43:26 21:43 »
Tom's Guide пише, що процесор A12 Bionic із нових iPhone в чотири рази швидший за процесор Samsung Galaxy S9+.

Цитувати
"[To transcode a 2-minute 4K video to 1080p,] iPhone XS and iPhone XS Max knocked it down further to 39 seconds. ... The Galaxy S9+ took 2 minutes and 32 seconds to complete the task, and that's the fastest we've seen from an Android phone. ... Based on our testing, the A12 Bionic processor inside the iPhone XS and iPhone XS Max make these the fastest phones you can buy."

А що там Xiaomi?

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #44 : Вересня 19, 2018, 10:03:43 22:03 »
Tom's Guide пише, що процесор A12 Bionic із нових iPhone в чотири рази швидший за процесор Samsung Galaxy S9+.

Цитувати
"[To transcode a 2-minute 4K video to 1080p,] iPhone XS and iPhone XS Max knocked it down further to 39 seconds. ... The Galaxy S9+ took 2 minutes and 32 seconds to complete the task, and that's the fastest we've seen from an Android phone. ... Based on our testing, the A12 Bionic processor inside the iPhone XS and iPhone XS Max make these the fastest phones you can buy."

А що там Xiaomi?
он как минимум в 10 раз дешевле, как говорили одни украинские писатели смартфон не роскошь, а средство коммуникации

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #45 : Вересня 19, 2018, 10:52:02 22:52 »
Tom's Guide пише, що процесор A12 Bionic із нових iPhone в чотири рази швидший за процесор Samsung Galaxy S9+.

Цитувати
"[To transcode a 2-minute 4K video to 1080p,] iPhone XS and iPhone XS Max knocked it down further to 39 seconds. ... The Galaxy S9+ took 2 minutes and 32 seconds to complete the task, and that's the fastest we've seen from an Android phone. ... Based on our testing, the A12 Bionic processor inside the iPhone XS and iPhone XS Max make these the fastest phones you can buy."

А що там Xiaomi?
он как минимум в 10 раз дешевле, как говорили одни украинские писатели смартфон не роскошь, а средство коммуникации

Ну тобто не розкіш, а засіб пересування ЗАЗ Сенс дуже скоро з'їсть Ауді, бо він в 10 разів дешевше за Q7. Я вірно розумію логіку дописувачів, що пророкують смерть Apple від китайськіх виробників вторинних продуктів?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #46 : Вересня 19, 2018, 11:17:27 23:17 »
Я вірно розумію логіку дописувачів, що пророкують смерть Apple від китайськіх виробників вторинних продуктів?
Зроблять теж саме, але пiд iншiм брендом.
 :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #47 : Вересня 20, 2018, 08:03:26 08:03 »
Я вірно розумію логіку дописувачів, що пророкують смерть Apple від китайськіх виробників вторинних продуктів?
Зроблять теж саме, але пiд iншiм брендом.
 :smilie7:
Вони і роблять. Тільки на кілька років пізніше за Apple. Так було і з Multi Touch, і з GPS, і з Retina Display, і з Touch ID, i з Apple Pay і ще багато з чим. Смартфони Apple просто найкращі, а не найдешевші. Але 1000 доларів — це зовсім невелика сума за пристрій, що є чи ненайвживанішою штукою у сучасному житті. Інша справа, що українці настільки бідні, що не можуть собі дозволити користуватися сучасними смартфонами і тому порівнюють дешеві китайські продукти з айфонами кількарічної давнини, що є їм по карману.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #48 : Вересня 20, 2018, 08:40:44 08:40 »
Вони і роблять. Тільки на кілька років пізніше за Apple. Так було і з Multi Touch, і з GPS, і з Retina Display, і з Touch ID, i з Apple Pay і ще багато з чим.
Смартфони Apple просто найкращі, а не найдешевші. Але 1000 доларів — це зовсім невелика сума за пристрій, що є чи ненайвживанішою штукою у сучасному житті.
Інша справа, що українці настільки бідні, що не можуть собі дозволити користуватися сучасними смартфонами і тому порівнюють дешеві китайські продукти з айфонами кількарічної давнини, що є їм по карману.
Для телефону... а не для компа. всi тi забаганки... лише жеруть батарею - воно зайве.
Але коли яблоки iз того вижимають грошi... то чому б не зробити?..
Китайцi теж рiзнi бувають - у мене трирiчний HUAWEY Р 6 - куди там тому Апле - 2Гб оперативки, 16 Гб внутр. памать.
Чудова камера 8 Мпкс. + селфi - 5 Мпкс - швидкий та чудовий звязок, дiзайн та вартiсть... аж 150 дол., хоч це й не нова труба.
В США... завжди й всюди мода на щось нове й грандiозне - згадайте iхнi супер-авто, наче автобуси, будинки, квартири в 10-15 кiмнат тощо.
Украiнцi купують кiтайське "лайно", тому що... просто вмiють рахувати грошi - нащо менi ай-фон на три роки за 1000 дол, коли за таку саму iграшку я можу витратити 150 дол, а може, й дешевше.
Кому довподоби похизуватися новим яблоком... актори, преса, полiтика... то вони не лише на смартах не экономлять, а взагалi живуть, як елiта, яка нiколи грошi не рахувала...
 :smilie7:


Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #49 : Вересня 20, 2018, 02:23:54 14:23 »
Бувалий, жадібність породжує бідність. Пишатися бідністю та зневажати іновації — це протиречить людській сутності. Людина мільйони років розвивається, а ти нахвалюєш застарілий убогий мотлох, бо він дешевший. Телефон за 150 доларів і твоє вдоволення їм — це не показник твого розуму, а показник твоєї бідності, бо насправді він дійсно є мотлохом, і ти сам це розумієш, лише не зізнаєшся в цьому навіть собі.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #50 : Вересня 20, 2018, 08:28:40 20:28 »
Бувалий, жадібність породжує бідність.
Пишатися бідністю та зневажати іновації — це протиречить людській сутності.
Людина мільйони років розвивається, а ти нахвалюєш застарілий убогий мотлох, бо він дешевший.
Телефон за 150 доларів і твоє вдоволення їм — це не показник твого розуму, а показник твоєї бідності, бо насправді він дійсно є мотлохом, і ти сам це розумієш, лише не зізнаєшся в цьому навіть собі.
Ми спiлкуемося на рiзних мовах?..
Невже ви вважаете, що звичайний смарт повинен коштувати 1000 дол?..
Ви належете до золотоi молодi, яка взагалi не знае, звiдки грошi беруться?..
Або ви вважаете, що Китай робить лише мотлах за 150 дол?..
З вами стае цiкаво спiлкуватися, якщо ви такоi думки про Кiтай.
Левова частка ринку iгрошок - Кiтай - почiнали iз пiдробок, а раз... кожний третiй смарт - Пiднебесна.
США... це лише театр, чудова вистава для лохiв, яким треба чимось похизуватися, навiшати лакшину на вуха...
У мого брата, що 20 рокiв працюе в НЙ - не Яблоко, а Блек Берi -самий захищенний смарт.
Питаю, чого не купуеш Яблоко - каже, нащо менi комп. в карманi - все одно в дорозi я не буду в Соц.мережах мандрувати...
 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #51 : Вересня 20, 2018, 09:55:23 21:55 »

США... це лише театр, чудова вистава для лохiв, яким треба чимось похизуватися, навiшати лакшину на вуха...

Знов ваткою бзднуло.  :smilie8: Не вистачає ще “нічого не виробляють, окрім різаного паперу” для завершеної картини.  :weep:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #52 : Вересня 20, 2018, 10:16:25 22:16 »
Бувалий, жадібність породжує бідність.
Пишатися бідністю та зневажати іновації — це протиречить людській сутності.
Людина мільйони років розвивається, а ти нахвалюєш застарілий убогий мотлох, бо він дешевший.
Телефон за 150 доларів і твоє вдоволення їм — це не показник твого розуму, а показник твоєї бідності, бо насправді він дійсно є мотлохом, і ти сам це розумієш, лише не зізнаєшся в цьому навіть собі.
Ми спiлкуемося на рiзних мовах?..
Невже ви вважаете, що звичайний смарт повинен коштувати 1000 дол?..
Ви належете до золотоi молодi, яка взагалi не знае, звiдки грошi беруться?..
Або ви вважаете, що Китай робить лише мотлах за 150 дол?..
З вами стае цiкаво спiлкуватися, якщо ви такоi думки про Кiтай.
Левова частка ринку iгрошок - Кiтай - почiнали iз пiдробок, а раз... кожний третiй смарт - Пiднебесна.
США... це лише театр, чудова вистава для лохiв, яким треба чимось похизуватися, навiшати лакшину на вуха...
У мого брата, що 20 рокiв працюе в НЙ - не Яблоко, а Блек Берi -самий захищенний смарт.
Питаю, чого не купуеш Яблоко - каже, нащо менi комп. в карманi - все одно в дорозi я не буду в Соц.мережах мандрувати...
 :smilie7:

Давай, пограємось. 1000 доларів коштує не «звичайний смарт», а топові моделі. Я не належу ані до молоді, ані до золотої. Гроші нізвідки не беруться, а заробляються.

Дуже дивно, що ти береш на себе, скажімо, сміливість судити, скільки має коштувати смартфон. Чи ти знаєш, скільки та ж Apple заробляє на своїх продуктах? Маєш уявлення? Дай відповідь будь ласка. Тоді можна буде продовжити дискусію про вартість смартфонів.

Якщо твому братові не потрібен сучасний смартфон, то ти вважаєш нормальним вказувати, що такий смартфон нікому непотрібний? Дивна ти людина, хоча хотілося б сказати інше слово.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #53 : Вересня 20, 2018, 10:55:15 22:55 »
Давай, пограємось. 1000 доларів коштує не «звичайний смарт», а топові моделі. Я не належу ані до молоді, ані до золотої. Гроші нізвідки не беруться, а заробляються.
Дуже дивно, що ти береш на себе, скажімо, сміливість судити, скільки має коштувати смартфон. Чи ти знаєш, скільки та ж Apple заробляє на своїх продуктах? Маєш уявлення? Дай відповідь будь ласка.
Тоді можна буде продовжити дискусію про вартість смартфонів.
Якщо твому братові не потрібен сучасний смартфон, то ти вважаєш нормальним вказувати, що такий смартфон нікому непотрібний?
Дивна ти людина, хоча хотілося б сказати інше слово.
:Vedy_sebe:
Давай, якось, змiнем градус й тон розмови - я не звик перед всякими...... розмовляти в такому тонi.
Не подобаеться Кiтай - не купуй, але статистика каже, що середнiй клас й молодь... вибирають саме Кiтай, бо iграшку з купою зайвого лайна за 700 баксiв... це вже перебор.
Не буду пiдiмати цю тему, бо у декого нема культури спiлкування, а лише... амбiцii, заради яких можна не лише Яблоко купити, а повний набIр - комп., планшет, приставки для ТБ... тощо.
Не треба iз себе робити надто вумного - всiм зрозумiло, що Яблоко намагаеться бути першими у всьому.
А врубити мозог та подумати, на яких процесарах все це робиться, якi деталi й корпус - навiщо час витрачати?..
Так от, шановний... Кiтай як був першим - для 90 проц. ринку, таким й залишиться.
Кому треба телефон за 100 баксiв, не буде шукати Яблоко, яким би чудовим воно не було.
 :smilie7:

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #54 : Вересня 20, 2018, 11:03:47 23:03 »
Давай, пограємось. 1000 доларів коштує не «звичайний смарт», а топові моделі. Я не належу ані до молоді, ані до золотої. Гроші нізвідки не беруться, а заробляються.
Дуже дивно, що ти береш на себе, скажімо, сміливість судити, скільки має коштувати смартфон. Чи ти знаєш, скільки та ж Apple заробляє на своїх продуктах? Маєш уявлення? Дай відповідь будь ласка.
Тоді можна буде продовжити дискусію про вартість смартфонів.
Якщо твому братові не потрібен сучасний смартфон, то ти вважаєш нормальним вказувати, що такий смартфон нікому непотрібний?
Дивна ти людина, хоча хотілося б сказати інше слово.
:Vedy_sebe:
Давай, якось, змiнем градус й тон розмови - я не звик перед всякими...... розмовляти в такому тонi.
Не подобаеться Кiтай - не купуй, але статистика каже, що середнiй клас й молодь... вибирають саме Кiтай, бо iграшку з купою зайвого лайна за 700 баксiв... це вже перебор.
Не буду пiдiмати цю тему, бо у декого нема культури спiлкування, а лише... амбiцii, заради яких можна не лише Яблоко купити, а повний набIр - комп., планшет, приставки для ТБ... тощо.
Не треба iз себе робити надто вумного - всiм зрозумiло, що Яблоко намагаеться бути першими у всьому.
А врубити мозог та подумати, на яких процесарах все це робиться, якi деталi й корпус - навiщо час витрачати?..
Так от, шановний... Кiтай як був першим - для 90 проц. ринку, таким й залишиться.
Кому треба телефон за 100 баксiв, не буде шукати Яблоко, яким би чудовим воно не було.
 :smilie7:

Топовий сяомі теж під штуку баксів коштує. І самсунг. і хуавей.
Russia delenda est.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #55 : Вересня 20, 2018, 11:06:17 23:06 »
США... це лише театр, чудова вистава для лохiв, яким треба чимось похизуватися, навiшати лакшину на вуха...
Знов ваткою бзднуло:smilie8:
Не вистачає ще “нічого не виробляють, окрім різаного паперу” для завершеної картини.  :weep:
:Vedy_sebe:
США все роблять руками китайцiв - так хрозумiло?...
Протягом 15-20 рокiв Кiтай навчився робити такий копiрайт..., що вiдризнити Яблоко вiд чогось iншого, на перший погляд, було не можливо.
Але зараз Кiтай обiгнав Яблоко та робить купу непоганого залiза - воно дешевше Яблока, в ньому нема багатьох цяцек, але це й не треба - телефон повинен лишатися телефоном, а не компом в карманi.
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #56 : Вересня 20, 2018, 11:11:42 23:11 »
Топовий сяомі теж під штуку баксів коштує.
І самсунг. і хуавей.
Можете смiятися - в мережi Городок... - 100 баксiв.
Самсунг - дорожче - бренд витягуе зайвi 20-25%.
Хуйвей... бере тим, що в нього власна технiчна база.
Тому вiн йде на рiвнi iз Ксiамi.
Обое смартiв - непоганоi якостi - Ксяомi... навiть розбити не можна - така зборка, наче все iз метала.
А глючити може що завгодно -той таки Яблочнiк... мае купу зайвого, що перевантажуе батарею.
Не дай Боже, впаде - замiна скла й дiсплея - як новйи смартфон.
 :smilie7:

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #57 : Вересня 20, 2018, 11:17:32 23:17 »
Russia delenda est.

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #58 : Вересня 20, 2018, 11:20:18 23:20 »
Russia delenda est.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Сяоми выстебала Эппл
« Reply #59 : Вересня 20, 2018, 11:24:47 23:24 »
Пляць, ото знайшли проблему. Той же Еппл теж китайці роблять, так що взагалі не бачу, про що тут дискутувати   :smilie5: