Автор Тема: Гандзюк запитувала хто замовник. Чи влаштує її відповідь?  (Прочитано 4214 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
А вам не кажется , что это все похоже на москальскую кальку? Кремлевский карлик дома взрывал карабкаясь на табуретку. Его шалава своих же валит что-бы завести умственно отсталых с той же целью.

Врядли
По новостям както не акцентируют что она БЮТовка. Не знаю почему

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Врядли
По новостям както не акцентируют что она БЮТовка. Не знаю почему

Зато Шморкля как ждала этого поворота. Мне сразу смерть показалась подозрительной , а сейчас тем более. Обстоятельства смерти требуют отдельного тщательного расследования , бо что-то там все не нормально. Самый тяжелый период после ожогов - первые дни. А тут спустя четыре месяца......

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
А вам не кажется , что это все похоже на москальскую кальку? Кремлевский карлик дома взрывал карабкаясь на табуретку. Его шалава своих же валит что-бы завести умственно отсталых с той же целью.

Врядли
По новостям както не акцентируют что она БЮТовка. Не знаю почему

Вона нібито похерила Макаківщину, коли та разом з жопоблоком почала пхати на мера якогось бандюгана-сепара   :smilie11:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
А вам не кажется , что это все похоже на москальскую кальку? Кремлевский карлик дома взрывал карабкаясь на табуретку. Его шалава своих же валит что-бы завести умственно отсталых с той же целью.

Врядли
По новостям както не акцентируют что она БЮТовка. Не знаю почему

Вона нібито похерила Макаківщину, коли та разом з жопоблоком почала пхати на мера якогось бандюгана-сепара   :smilie11:

Ну тут были посты про ее весьма близ кое знакомство с Опоблоковцами и Нашекрайцами, но Мыколаенко ее на посту держал, а от БЮТик

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
А вам не кажется , что это все похоже на москальскую кальку? Кремлевский карлик дома взрывал карабкаясь на табуретку. Его шалава своих же валит что-бы завести умственно отсталых с той же целью.

Врядли
По новостям както не акцентируют что она БЮТовка. Не знаю почему

Вона нібито похерила Макаківщину, коли та разом з жопоблоком почала пхати на мера якогось бандюгана-сепара   :smilie11:

Ну тут были посты про ее весьма близ кое знакомство с Опоблоковцами и Нашекрайцами, но Мыколаенко ее на посту держал, а от БЮТик

Та хз, посто читав таке.

Медіапиздотні залупоголові сірожі внайом, замість хоча б якогось більш-менш кваліфікованого журналістського розслідування по темі (скільки часу пройшло вже від замаху), просто тупо херачать галіму заказуху.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Корч порохоботствує  :weep:

Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Корч порохоботствує  :weep:



По описанию ситуации прав на 100%. Но депы КПК менять не будут, по той же причине по какой не отменяют неприкосновенность

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
по какой не отменяют неприкосновенность

Неприкосновенность отменять нельзя. Отмена неприкосновенности приведет к резкому усилению власти Президента и к перекосу. При Порохе это вроде бы не страшно , а если не Порох , а Пороха не будет с 2024 года , а если Шморкля или какое-то то типа кремлевского Хуйла , то что будет? Вернуть неприкосновенность без крови уже не получится. Неприкосновенность нужно не отменять , а ограничивать. В первую очередь неприкосновенность не должна действовать на пунктах пограничного контроля на последних метрах Украины.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
по какой не отменяют неприкосновенность

Неприкосновенность отменять нельзя. Отмена неприкосновенности приведет к резкому усилению власти Президента и к перекосу. При Порохе это вроде бы не страшно , а если не Порох , а Пороха не будет с 2024 года , а если Шморкля или какое-то то типа кремлевского Хуйла , то что будет? Вернуть неприкосновенность без крови уже не получится. Неприкосновенность нужно не отменять , а ограничивать. В первую очередь неприкосновенность не должна действовать на пунктах пограничного контроля на последних метрах Украины.

Ну я это и имею ввиду

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча


Ну я это и имею ввиду

Как раз в этих деталях и скрывается черт. Отменить неприкосновенность и ее возврат требует изменения Конституции. А это процесс очень сложный и долгий. А ограничение  неприкосновенности происходит изменениями в закон "О статусе народного депутата".

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865


Ну я это и имею ввиду

Как раз в этих деталях и скрывается черт. Отменить неприкосновенность и ее возврат требует изменения Конституции. А это процесс очень сложный и долгий. А ограничение  неприкосновенности происходит изменениями в закон "О статусе народного депутата".

Разве?
Не думаю что все так просто.
Иначе простым большинством можно ограничить вплоть до полной отмены

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
по какой не отменяют неприкосновенность

Неприкосновенность отменять нельзя. Отмена неприкосновенности приведет к резкому усилению власти Президента и к перекосу. При Порохе это вроде бы не страшно , а если не Порох , а Пороха не будет с 2024 года , а если Шморкля или какое-то то типа кремлевского Хуйла , то что будет? Вернуть неприкосновенность без крови уже не получится. Неприкосновенность нужно не отменять , а ограничивать. В первую очередь неприкосновенность не должна действовать на пунктах пограничного контроля на последних метрах Украины.
Мабуть Ви маєте рацію, а проте і недоторканість буде відмінена, та й перекос неминучий. Справа в тому, що існуюча система анархії та вседозволеності вкрай слабка і нестабільна. Тут або українці зможуть якийсь порядок збудувати, або порядок на цій території наведуть окупанти.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Мабуть Ви маєте рацію, а проте і недоторканість буде відмінена, та й перекос неминучий. Справа в тому, що існуюча система анархії та вседозволеності вкрай слабка і нестабільна. Тут або українці зможуть якийсь порядок збудувати, або порядок на цій території наведуть окупанти.
[/quote]

Вы опять меня не услышали . Вы говорите сегодня на сегодня. А я вам говорю про завтра. Сегодня может быть и я за усиление власти Порошенко , но что будет после 2024 года и где гарантия того , что не пролезет к рулю какое-то Хуйло, а механизма сдерживания уже не будет. 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

Мабуть Ви маєте рацію, а проте і недоторканість буде відмінена, та й перекос неминучий. Справа в тому, що існуюча система анархії та вседозволеності вкрай слабка і нестабільна. Тут або українці зможуть якийсь порядок збудувати, або порядок на цій території наведуть окупанти.

Вы опять меня не услышали . Вы говорите сегодня на сегодня. А я вам говорю про завтра. Сегодня может быть и я за усиление власти Порошенко , но что будет после 2024 года и где гарантия того , что не пролезет к рулю какое-то Хуйло, а механизма сдерживания уже не будет.
Та я з Вами не сперечаюсь, в основному згоден, що буде фігово.

Просто звертаю увагу на те, що нестабільна система все одно розвалиться від найменшого удару ззовні.
А система, коли банди бляхарів, рейдерів та бурштинокопачів безкарно чинять розбій серед білого дня, є вкрай нестабільною.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
А вам не кажется , что это все похоже на москальскую кальку? Кремлевский карлик дома взрывал карабкаясь на табуретку. Его шалава своих же валит что-бы завести умственно отсталых с той же целью.

Врядли
По новостям както не акцентируют что она БЮТовка. Не знаю почему

Думаю, макакокацапи заганяють Авакяна під косату якимись хитрими маневрами ( якщо виходити з того, що мєнти там замішані, як Кабс каже). 

 

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
А вам не кажется , что это все похоже на москальскую кальку? Кремлевский карлик дома взрывал карабкаясь на табуретку. Его шалава своих же валит что-бы завести умственно отсталых с той же целью.

Врядли
По новостям както не акцентируют что она БЮТовка. Не знаю почему

Думаю, макакокацапи заганяють Авакяна під косату якимись хитрими маневрами ( якщо виходити з того, що мєнти там замішані, як Кабс каже).

Так авакян вже давно на лижах. Маніпуляції з бабуїном ківою його викривають на всі сто.
Але. Але , навіть мені, досі не відомо(не явно) про всіх агентів Пороха у силових структурах.
Йде гра гетьмана. ХЗ , може той же авакян і є агентом Петра(бо рюкзаки ж не вигоріли), а всі оті фрондисткі рухи главмєнта - тіко ширма. Є чіткі маркери. Ось наприклад : першим почав гнобити грузинську мавпу саме Арсенчик. Саме Арсенчик(бо ДПС підпорядкована йому) викинув нахуй Міхуїла з України. Це показово для бізнесмена : проект почав, проект завершив.
Цікавий час і ми в ньму живемо.
Думаю , що за кілька років про цей час будуть писати книжки, масово...
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
А вам не кажется , что это все похоже на москальскую кальку? Кремлевский карлик дома взрывал карабкаясь на табуретку. Его шалава своих же валит что-бы завести умственно отсталых с той же целью.

Врядли
По новостям както не акцентируют что она БЮТовка. Не знаю почему

Думаю, макакокацапи заганяють Авакяна під косату якимись хитрими маневрами ( якщо виходити з того, що мєнти там замішані, як Кабс каже).

Так авакян вже давно на лижах. Маніпуляції з бабуїном ківою його викривають на всі сто.
Але. Але , навіть мені, досі не відомо(не явно) про всіх агентів Пороха у силових структурах.
Йде гра гетьмана. ХЗ , може той же авакян і є агентом Петра(бо рюкзаки ж не вигоріли), а всі оті фрондисткі рухи главмєнта - тіко ширма. Є чіткі маркери. Ось наприклад : першим почав гнобити грузинську мавпу саме Арсенчик. Саме Арсенчик(бо ДПС підпорядкована йому) викинув нахуй Міхуїла з України. Це показово для бізнесмена : проект почав, проект завершив.
Цікавий час і ми в ньму живемо.
Думаю , що за кілька років про цей час будуть писати книжки, масово...

Та ківа то таке, просто проект (трохи горбато зроблений, як часто в мєнтовських буває  :smilie5:)

Швидше за все, Авакян з макакою просто грає в ігри, щоб бути в курсї її муток. Навряд чи він такий дурний, щоб на неї ставити. Хоча ... хз ...   

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Та ківа то таке, просто проект (трохи горбато зроблений, як часто в мєнтовських буває  :smilie5:)
Швидше за все, Авакян з макакою просто грає в ігри, щоб бути в курсї її муток. Навряд чи він такий дурний, щоб на неї ставити.
Хоча ... хз ...
Не думаю - Авака йшов по Народному фронту?..
Наврядчi вiн буде грести до Мамцiного берега - у БЮТа... надто поганi перспективи.
Тим паче, рейтинг Чаечки... просто "зашкалюе".
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Ну я ж писал, есть большие подозрения что с ней не все так просто

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Луцик у Ганапольского по делу Ганзюк
Как по мне интересно

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Макака занервувала  :smilie7:


Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Макака занервувала  :smilie7:



Так журналисты и спрашивают у той хто замовляє.  Достаточно глянуть кто является бенефициантом этой всей истории и заказчика четко видно. И это совершенно не Банковая , которой этот балаган совершенно ни к чему , а все концы ведут на Туровскую.

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Генеральна прокуратура України оголосила про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк очільнику Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру. Про таке повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у власному Twitter у понеділок, 11 лютого.

"Генпрокурор Юрій Луценко: громадянину Мангеру В. М. оголошено підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк", – зазначила речниця голови ГПУ.

Зауважимо, що раніше голова Херсонської облради заявив, що готовий піти з посади, якщо соціальний тиск довкола справи Гандзюк триватиме.

https://twitter.com/SarganLarysa/status/1094873563843231744

Нагадаємо, як раніше повідомляв 5.UA, Служба безпеки України оголосила в розшук відомого кримінального авторитета Олексія Левіна (Москаленко), якого підозрюють в організації вбивства радниці мера Херсона Катерини Гандзюк.

5 канал
Russia delenda est.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Став "безпартійним"  :laugh:

Якби його позбавили квитка до вбивства, тоді ще можна було б прийняти цей аргумент.
А так це ще погіршує ситуацію для Мадурівни.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
А чого у Мадурівни одні вбивці в команді? Це такий "новий курс"?  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Пускай Луценко не останавливается , а дальше роет . Там обязательно Шморкля будет у истоков . Тот  неадекватный галдеж , который устроили уБЮТки четко указывает на заказчика всего этого благана.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Начебто етапуюь убютка до Києва.
"Фішки Петра".

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
А забули ще вбивцю Шепелєва з БЮТу?
Куди потім тікав патріот? Звичайно до Мордору.