Автор Тема: Здорове харчування. Рецепти.  (Прочитано 173 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

• Ветеран форума
Здорове харчування. Рецепти.
« : Жовтня 08, 2018, 09:12:57 09:12 »
Тут спробую зібрати кулінарні рецепти здорового харчування.
« Останнє редагування: Жовтня 08, 2018, 09:40:04 09:40 від злата »

Offline злата

• Ветеран форума
Re: Здоровье Харчування. Рецепти.
« Reply #1 : Жовтня 08, 2018, 09:16:49 09:16 »
Новорічний стіл довгожителя. Блог Оксани Скиталінської

Голубці, начинені фаршем із курятини. Для начинки до фаршу додати перцю та моркви і запекти у томатному соусі.

Курка, запечена у скляному посуді. Для зменшення утворення КПГ рекомендується попередньо замаринувати м’ясо. До м’яса подавати журавлиновий соус (журавлину збити в блендері, довести до кипіння, додати пряних трав, зубчик часнику та лимонного соку)

Шампіньйони, фаршировані квасолею із зеленню. М’яку зварену квасолю, стушковану в томаті, використати як начинку. При подачі покласти тонкі смужки твердого сиру і посипати зеленню.

Салат із квашеної капусти, журавлини, сирої броколі, заправлений пюре із стиглого авокадо.

Буряк запечений, фарширований оселедцем.

Желе із йогурта, пюре зі стиглої хурми з ягодами малини.

Цукерки із кураги, інжиру, фініків та горіхів у шоколаді.

Напій із ягід чорниці, настояної на слабкому зеленому чаї та імбирі.

https://nv.ua/ukr/style/blogs/novorichnij-stil-dovhozhitelja-bloh-oksani-skitalinskoji-2442505.html

Offline злата

• Ветеран форума
« Reply #2 : Жовтня 08, 2018, 09:29:31 09:29 »

П’ять продуктів для пам’яті і мислення, – дієтолог Оксана Скиталінська

зелені листові овочі
Норма споживання: щодня не менше однієї чашки нарізаних зелених листових овочів, оптимально — тричі на день. Броколі — достатньо 1-3 маленьких суцвіть в день.

морська риба
Норма споживання: 2-3 рази в тиждень. Оселедець, скумбрія, лосось. Перевагу надавати рибі дрібного та середнього розміру. В солоній рибі омега-3 міститься більше, ніж в термічно обробленій.

яйця
Норма споживання: одне-два яйця, зварених на м’яко, або у вигляді яєчні-глазуні чи омлету

буряк
Норма споживанняивання: пів чашки вареного або чайна ложка тертого сирого (як доповнення до салатів), або 2 столові ложки соку (окремо, або як доповнення до салатів).

ягоди
Норма споживання: одна чашка. Сезонні або заморожені. Не піддавати термічній обробці. Можна вживати окремо, або, як доповнення до інших страв (каші, салати, насіння льону).

https://nv.ua/ukr/style/blogs/pjat-produktiv-dlja-pamjati-i-mislennja-dijetoloh-oksana-skitalinska-2498673.html

Offline злата

• Ветеран форума
« Reply #3 : Жовтня 08, 2018, 09:34:39 09:34 »
О: суп із зеленого сушеного гороху.
Як готувати.
Горох попередньо замочити на ніч, вранці зварити до розварювання, збити у блендері (або не збивати), додати вершків (чайну ложку на порцію) і оливкової олії (теж чайну ложку на порцію), посолити, поперчити, прикрасити зеленню (джерело фолатів, у мене на фото -- мікрозелень соняшника), посипати пармезаном.

P.S. Про горошок ще додам, що, окрім джерела хорошого рослинного білка, він є і джерелом розчинної клітковини і поліфенолів, які захищають організм від атеросклерозу, ожиріння, багатьох видів раку, цукрового діабету 2 типу, хвороби Альцгеймера та багатьо-багатьох інших.

салат
 Це салат із натертих на крупній тертці сирих гарбуза, кореня селери, буряка і апельсина. Трошки чорної розмороженої шовковиці, малини і граната.
Оливкова олія, сік лимона і сіль.
« Останнє редагування: Жовтня 08, 2018, 10:03:01 10:03 від злата »

Offline Руслан_

• Newbie
  • *
Re: Здорове харчування. Рецепти.
« Reply #4 : Жовтня 19, 2018, 12:44:15 00:44 »
Мы с моей девушкой- вегетарианцы, и тоже пребывали в поиске новых, вкусных, интересных рецептов. И вот на днях любимая показала мне подборку крутых рецептов на сайте https://attuale.ru/flow/recepty/vegetarianskie-recepty/. Теперь новых блюд пробовать- не перепробовать. Уже решил, что на выходных приготовлю для неё рис с грибами и жареные бананы.

Offline Indianna

• Newbie
  • *
« Reply #5 : Жовтня 20, 2018, 07:30:54 19:30 »
Я для свой семьи так же стараюсь готовить правильную и здоровую еду. От недавнего времени я делаю самостоятельно йогурт, заказываю здесь закваски vivo https://med-nature.com.ua/products/vivo-zakvaski Очень полезный и намного вкуснее купленного.

Offline злата

• Ветеран форума
« Reply #6 : Лютого 01, 2019, 12:05:01 12:05 »
✅Суп із зеленого замороженого горошку та кореню селери.
Приготування: овочі зварити, збити в блендері, додати ложку вершків і/або кокосового масла, трохи посолити.
.
✅Спаржа відварена, посипана пармезаном із мікрозеленню-мікс (буряк, люцерна, червона капуста, соняшник), стебел селери, авокадо.

Offline злата

• Ветеран форума
« Reply #7 : Лютого 01, 2019, 11:13:47 23:13 »
На странице в Instagram Алена Мозговая написала новый рецепт блюда, который приготовила для семьи – полезный торт.

«Основа – это орехи. В моем случае где-то примерно 150 граммов грецких и 150 кешью, может чуть больше, которые нужно сначала подсушивают на сковороде, а потом нужно смолоть в блендере, но не до состояния муки, должны быть кусочки различных фракций. Второе, 8 белков взбиваем в пену. Где-то 100 граммов сахара, здесь кто на что учился: если вы употребляете белый, велкам, если тросниковий – также подойдет, если сахарозаменитель – растворите в небольшом количестве воды. Я в этот раз использовала кокосовый сахар, у него низкий гликемический индекс и он даже полезен, но можно, я так думаю, и мед вместо сахара. Считайте, что все кроме сахарозаменитель содержит большое количество углеводов, поэтому выбирать вам.

Все смешиваете, добавляете две ложки муки. В моем случае – кокосовая мука, в которой меньше углеводов. По сути, это сведенный к состоянию муки кокос, щепочтку соли, немного пекарского порошка. Делаете круглые лепешки и выпекаете до загорелой корочки. В базовом рецепте было указано, что должен выйти 6 коржей, но я не знаю, как у них получилось столько. У меня получилось три. С лепешками все.

Крем. С кремом все очень просто, 500 граммов сливок, я сбивала 33%, сахар, или сахарозаменитель по вкусу, ваниль, ванильный сахар или ванилин по вкусу. В базовом добавляли кусочки шоколада в крем, я не добавляла. Все перемазываем, сверху натираем шоколад, и прячем подальше, потому что соблазн съесть прежнему велика. В следующий раз крема я сделаю больше, так он будет более «мокрее». Приятного аппетита», – написала Мозговая.

Offline злата

• Ветеран форума
« Reply #8 : Лютого 03, 2019, 02:45:28 14:45 »
Уляна Супрун:
🔹Споживайте висівковий хліб. В ньому більше вітамінів, є клітковина, і менший глікемічний індекс. Можете обрати житній хліб — в ньому багато магнію, заліза, кальцію та вітамінів групи В.

🔹 Ковбасу можна замінити печеним м’ясом, печінковим паштетом, форшмаком або хумусом. Це якісні та безпечні джерела білка, заліза та цинку.

🔹 Додавайте овочі, яблука, зелень і коренеплоди і гриби до паштетів. Так вони міститимуть більше клітковини та вітамінів, і менше жиру.

🔹 Іншими “намазками” можуть бути кисломолочний сир та зелень, фета і солодкий перець, паштети із баклажанів, чи грибів, або гарбуза та сала.

🔹 Здорова альтернатива ковбасі — це скибочка сала, чорний хліб та гірчиця. Все ці варіанти значно корисніші і дешевші за ковбасу, та підійдуть всій родині.

Offline злата

• Ветеран форума
« Reply #9 : Лютого 11, 2019, 08:15:28 20:15 »
Суп із зеленої сочевиці з томатом, базиліком і часником. Хліб домашній, із цільнозернового борошна, з додаванням висівок; замість масла - оливкова олія (але можна і трошки масла).
.
Капуста квашена та сира. із журавлиною, заправлені оливковою лією.
.
Десерт насіння льону із мандаринами. (1 столову ложку насіння намочити в теплій воді, потім збити з мандаринами і їсти).
.

Offline Татьяна Никитич

• Newbie
  • *
« Reply #10 : Лютого 16, 2019, 10:09:10 22:09 »
Здоровое питание очень важно для нашей семьи и я для своих родных стараюсь готовить вкусную и полезную еду. Нашим любимым, полезным и диетическим блюдом является  запеканка творожная с манкой . Рецепт её приготовления несложный и повторить его смогут все. Запеканка вкусная , вам точно понравится.