Автор Тема: Картонні коробки  (Прочитано 21 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Фиона

• Newbie
  • *
Картонні коробки
« : Жовтня 10, 2018, 10:50:19 10:50 »
Не знаю, де можна купити гофротару для упаковки товарів різноманітних, які продаються у моєму магазині подарунків. Це дуже цікаво вести пошуки, але дуже багато часу на них витрачаєш і тому потрібна ваша допомога, що ви мені порадите?

Offline Красавица

• Full Member
Re: Картонні коробки
« Reply #1 : Жовтня 10, 2018, 03:14:29 15:14 »
Не знаю, де можна купити гофротару для упаковки товарів різноманітних, які продаються у моєму магазині подарунків. Це дуже цікаво вести пошуки, але дуже багато часу на них витрачаєш і тому потрібна ваша допомога, що ви мені порадите?
Пораджу продовжувати вести пошуки, бо це дуже важливо не зупинятися на половині шляху. Недорога гофоротара була знайдена мною у цьому https://pack.ua/kartonnyye-korobki-v-nalichii/ інтернет магазині і там дійсно є можливість обрати непогану упаковку для різних товарів. Мені подобається, що є вибір: великі та маленькі коробки можна купляти в онлайні і замовлення прийде до вас додому, чи у найближчий пункт само вивозу. Оптом все одно набагато краще купувати, бо можна гроші свої зберегти і обрати картонні коробки, а також гофротару яка найбільш сподобалася.