Автор Тема: осеннее обострение : мокши собрались перекрыть Днипро.  (Прочитано 807 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Кремль пішов на черговий варіант залякування України, цього разу за допомогою знищення або перенаправлення русла Дніпра як основної водної артерії країни.

Таку думку висловив Олексій Голобуцький у своєму Telegram-каналі, зазначивши, що для цього РФ "реанімувала" ще з єльцинських часів відповідні заяви "російських вчених" і їх проекти.

"Тепер Росія публічно претендує не тільки на Азов і Керченську протоку, а також Крим разом із шельфом, а й на Дніпро", - написав Голобуцький.

"В інформаційний простір запущено тезу, що "в Росії є всі технічні можливості для відповіді на водну блокаду Криму та перекриття витоків річки Дніпро й перекидання її вод в обхід України. Ця ситуація - прекрасний привід змусити Київ сісти за стіл переговорів про статус міжнародної річки Дніпро", - продовжив він.

Блогер підкреслив, що 880 км Дніпро тече в Україні, але 485 км - в Росії, при цьому Україні належить менше половини територій водозбору річки. Крім того, близько половини води український Дніпро отримує з Верхнього Дніпра та своїх правих приток, що витікають із території РФ.

https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/perekriyut-dnipro-rosiya-prigrozila-zhorstkoyu-rozpravoyu-ukraini.htm

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Я думаю, как только кремлевские шизики начнут что-то ''перекрывать, мокшане , живущие в зоне ''перекрытия'' начнут бунтовать.
  :smilie5:
« Останнє редагування: Жовтня 12, 2018, 11:49:45 23:49 від злата »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Пусть перекрывают, я посмотрю на это ипическое действо

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Пусть перекрывают, я посмотрю на это ипическое действо
Ага.
И ''перебрасывают'' ручейки .
Белорусы будут в восторге.
 :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я думаю, как только кремлевские шизики начнут что-то ''перекрывать, мокшане , живущие в зоне ''перекрытия'' начнут бунтовать.
  :smilie5:
Мы им в ответ немного мирного атома в водичку сольем - поглядим на результат очередного эксперимента.
Хуйло же тупой, как сибирский валенок - его советчикам... давно пора в дурке сидеть, а они кроме минета ничего не делают.
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Ізнов за кури гроші. Придумали би вже щось новеньке, а то вже нудно їх читати.  :Ganba:
Вони вже про це говорили в 2014 році. Виявилось, що ці мокші погано володіють інформацією про акваторію Дніпра. Та невеличка річечка, що тече Росією ніякої особливої ролі в наповненні Дніпра не грає.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
По карті я бачу вони Десну та Сейм та Іпуть (гарна назва) можуть лише перекрити
Інші притоки вони через Білорусь йдуть
« Останнє редагування: Жовтня 13, 2018, 01:03:36 01:03 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
По карті я бачу вони Десну та Сейм та Іпуть (гарна назва) можуть лише перекрити
Інші притоки вони через Білорусь йдуть

Не "Десну та Сейм", а маленьки їх хвостики. Більшість своєї води вони набирають не там.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
А заощаджену таким чином воду вони зможуть літаками перевозити до Криму.  :idea:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Потроху проявляються риси майбутніх зон окупації колишньої ерефії, за які буде відповідати Україна. :bch:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ізнов за кури гроші. Придумали би вже щось новеньке, а то вже нудно їх читати.  :Ganba:
Вони вже про це говорили в 2014 році. Виявилось, що ці мокші погано володіють інформацією про акваторію Дніпра.
Та невеличка річечка, що тече Росією ніякої особливої ролі в наповненні Дніпра не грає.
Iм взагалi нема чого робити - побудували картоний Рейстаг, зiгнали дурбеликiв та погралися в Штурм Берлiна.
Зараз прийшла нова чума... перекрити хохлам... Днiпро, бо воно бере свой початок пiд Смоленськом.
Повернення сибiрьских рiк... пройшло успiiшно, Жириновський вмив ноги в Iндiсьокму океянi, пора рятувати Крим.
Не дивуюсь з мокш - вони давно хворi та не розумiють, що все, до чого торкються... цунами накрие iх самих.
Яскравий приклад -  Керч. мiст - вже частини переходу не витримують критики й самi йдуть пiд воду...
Чого ще чекати вiд па-ращних дурбеликiв?..
 :moskali:

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
А шо. Греблю з гівна зліплять. Гівна у них дохера. ;)
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33059
  • Стать: Чоловіча

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Казаки Кубанского казачьего войска опубликовали открытое обращение
к архиепископу Константинополя и Вселенскому Патриарху Варфоломею I, в
котором призвали его отказаться от намерения предоставить автокефалию
Украинской православной церкви (УПЦ) Киевского патриархата, пригрозив
в противном случае "выступить на защиту единства и целостности своего
Отечества и своей Матери-Церкви".


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Той толстомордый... такой казак... як я - балерина.
 :smilie1: