Автор Тема: Свіженька стаття про "Новичок". РС.  (Прочитано 690 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16956
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Свіженька стаття про "Новичок". РС.
« : Жовтня 13, 2018, 11:15:02 11:15 »
https://www.svoboda.org/a/29540624.html

Загадка двух флаконов. Химик об отравлении в Солсбери

"Для меня главной загадкой является флакон. Это была подделка под известную марку туалетной воды "Нина Риччи. Первый день". Флакон изготовили точно такой же, а вот распылитель – другой. Специальная удлиненная трубка, чтобы рука убийцы была подальше от ручки двери. Флакон лежит в коробке, распылитель – отдельно. Жидкость крайне токсична, маловероятно, чтобы они работали без перчаток. То есть перед операцией надо надеть перчатки, открыть коробку, прикрутить трубку, потом распылить жидкость, потом от всего избавиться – от флакона, коробки и от перчаток. Как это было сделано? Где они прикручивали трубку? На улице? Как потом избавились от улик – скинули все в пакет, пакет в рюкзак и пошли искать мусорку в городе?"

Этими вопросами задается исследователь Артем Круглов, комментировавший на сайте Радио Свобода отравление в Солсбери.

...
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Свіженька стаття про "Новичок". РС.
« Reply #1 : Жовтня 13, 2018, 11:57:00 11:57 »
И?

Это нельзя было сделать?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Свіженька стаття про "Новичок". РС.
« Reply #2 : Жовтня 13, 2018, 12:03:11 12:03 »
Меня всегда интересовала одна немаловажная деталь...в приготовлении яичницы. Это поджечь спичку, открыть газ, поднести спичку к газу, а это все очень огнеопасно, потом найти сковородку нужного размера, поставить на огонь, бросить масло. И заметьте...пока масло растапливается...за это короткое время...найти три яйца, усспеть разбить их и вылить содержимое на сковородку. Про то, что нужно сделать, что бы яичница не подгорела, вообще молчу. И где этто все нужно делать? Вдумайтесь, на кухне. Вы себе представляете этот серьезный процесс на кухне? Обычной...кухне. Вот поэтому..тут много вопросов в принципе. Возможно ли приготовить яичницу в домашних условиях, еще и на кухне....

С уважением, ваш кацапский журналист с кацапского отделения самой стандартной про стандартам БиБиСи - БиБиСи.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16956
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Свіженька стаття про "Новичок". РС.
« Reply #3 : Жовтня 13, 2018, 12:24:44 12:24 »
Ти статтю читав, чи анонс?

Я мав на увазі, що кому цікаво прочитає статтю.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Свіженька стаття про "Новичок". РС.
« Reply #4 : Жовтня 13, 2018, 12:28:02 12:28 »
Ти статтю читав, чи анонс?

Я мав на увазі, що кому цікаво прочитає статтю.

Я читав те, що написано тут. Я "Свободу" ру не читаю в принципі. Акредитована "Свобода" в рашці і та ж акредитована "Свобода" в Україні - це абсолютно різні журналісти, різна політика подання матеріалу та інше. Так що...соррі. Прочитав те, що тут написано.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Свіженька стаття про "Новичок". РС.
« Reply #5 : Жовтня 13, 2018, 12:31:01 12:31 »
І ще...КГБ-шного Скрипаля траванула ФСБ. Та й хєр з ними всіма. Мене цікаваить одне...Британія і її реакція. А кацапи мені глибоко до сраки. Соррі...  :upa

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Свіженька стаття про "Новичок". РС.
« Reply #6 : Жовтня 13, 2018, 12:32:06 12:32 »
Я мрію, що б рашка всіх в себе перебила і переотруїла. І була пустеля.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16956
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Свіженька стаття про "Новичок". РС.
« Reply #7 : Жовтня 13, 2018, 01:16:25 13:16 »
Я мрію, що б рашка всіх в себе перебила і переотруїла. І була пустеля.

Я теж. І всі мої з ближнього кола також.

А от Свободу ти даремно не слухаєш (читаєш). Там бувають дуже цікаві матеріали і обговорення.
Хоча звісно треба фільтрувати.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Свіженька стаття про "Новичок". РС.
« Reply #8 : Жовтня 13, 2018, 03:16:58 15:16 »
Я мрію, що б рашка всіх в себе перебила і переотруїла. І була пустеля.

Я теж. І всі мої з ближнього кола також.

А от Свободу ти даремно не слухаєш (читаєш). Там бувають дуже цікаві матеріали і обговорення.
Хоча звісно треба фільтрувати.

Ви розумієте концепцію ігнорування ублюдків які зашкварилися на маніпуляціях чи брехні?
От Радіо Свобода включно  з українькою редакцією зашкварилася.

І нормальний підхід - ігнорувати таке видання. І ВВАЖАТИ НЕПРИСТОЙНИМ як поширювати лінки на таке видання так і ПУБЛІКУВАТИ СВОЇ СТАТТІ або ДАВАТИ ІНТЕРВ'ю


ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16956
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Свіженька стаття про "Новичок". РС.
« Reply #9 : Жовтня 13, 2018, 05:04:07 17:04 »

От Радіо Свобода включно  з українькою редакцією зашкварилася.


А можна конкретніше?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Свіженька стаття про "Новичок". РС.
« Reply #10 : Жовтня 13, 2018, 05:12:44 17:12 »

От Радіо Свобода включно  з українькою редакцією зашкварилася.


А можна конкретніше?

Конкретніше кейс Седлецької це з останнього
Я до речі нещодавно якраз шукав конкретику, жаль що нема ресурсу що збирає зашквари централізовано

От той самий Дойчавелле...Заходиш на сайт наче норм, тільки херня в тому що в них десь 5% матеріалів маніпуляції... типу...о кажуть про нові дороги в Україні, просто виїдіть 10 км з київа і ніяких дорог нема. а це тупо відвертий піздьож київ порівняно  з українськими регіонам дуже повілно розвивається.

Диявол криється в деталях от 5% маніпуляивних матеріалів отримують 90% рекламного бюджету. Тобто саме ці матеріали йдуть як рекламовані в соцмережах. Це конкретно я аналізував Дойчавелле



Цитувати
Самоліквідація СРСР передбачала нев*єбенний мир і опи*дуєнне "розброєння".  А так звані "вражеські голоси" були, без сумніву, занесені "совєтською" стороною в перелік найстрашніших озброєнь, котрих "високі договірні сторони" повинні були позбутися.  Позбування радіостанцій  "Свобода", "Вільна Європа"і навіть "Голосу Америки" відбулося шляхом їх "приватизації".


 Звертаю загальну увагу, що приватизація цієї, аж ніяк не радянської, державної власності відбулася по канонах прихватизації держвласності СРСР . На тій частині СРСР, яка не блювала від натяків на те, що вона є "русским миром".

І приватизовувалася ця, як не дивно не радянська, а американська і європейська, державна власність тією ж самою публіко, яка роздерибанила державну власнвсть колишнього СРСР - офшорними фейкоіноземцями, які керували вивезеними  з СРСР  капіталами, та колишніми операми КДБ та їй подібних спецслужб.

 Ну і так само як і "приватизація"держмайна СРСР це супроводжувалося вбивствами конкурентів чи просто попередніх менеджерів цієї власності.  З того що можу зараз пригадати - це мої дуже хороші друзі Сергій Набока і Анатолій Доценко. Набока - керівник київської студії Української редакції  радіо "Свобода", Доценко - керівник московської студії тієї ж української редакції радіо Свобода.

 Всі теперішні "Свободи","Дойче веллє" і навіть "Голос Америки" мають таке самий стосунок до однойменних радіостанцій часів "живого" СРСР як ОУН Бандери до "ОУН" Коханівського чи тусівки Тягнибока.

 P.S. Працював із Радіо "Свобода" з 80-років  -  виступав в ефірах цього радіо,  приймав участь у створенні Московської української (!!!) студії радіо Свобода , навіть вів рубрики ...
Володимир Мартинюк
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10214036854128927&id=1038608921
« Останнє редагування: Жовтня 13, 2018, 05:17:34 17:17 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16956
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Свіженька стаття про "Новичок". РС.
« Reply #11 : Жовтня 14, 2018, 10:36:18 10:36 »
Володимир Мартинюк написав якусь маячню, як що не сказати дурню.

Що до Седлецької: 
Наталка Седлецька – засновниця і головний редактор незалежної програми антикорупційних розслідувань «Схеми», а аж ніяк не Радіо Свобода, хоча радіо Свобода і розміщує її матеріали.
А що з Седлецькою не так?

Дойчевеле останній раз слухав ще за радянську владу.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: