Автор Тема: Екс-мер Глухова продав свій конопляний бізнес іноземцям  (Прочитано 261 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
 :fp2  :weep:

"Це вже не мій бізнес. Коли я починав працювати як Глухівський міський голова, то бачив, що єдиний шанс для міста отримати інвестиції – стати кластером вирощування льону та конопель, тому що в Глухові давно працює інститут цих культур. Він існував з 1932-го, тобто понад 80 років. Там уперше в світі отримали ненаркотичні коноплі як результат селекції. І я вважаю, що це фішка міста, – сказав він. – Три тижні тому я продав свій бізнес бельгійській компанії. Тобто він вже не мій".

При цьому Терещенко розповів, що інвестував близько 720 тис. доларів тільки в агротехніку для вирощування льону.

"Після цього ще потрібно було вкласти в завод. Я купував дуже старий завод, побудований у 1926 році. Він давно не працював, тому коштував дуже дешево, але ми придбали для нього бельгійське обладнання. Тож загалом витратили 1,5 млн євро. Це мізер для льонозаводу", – сказав він.

На думку Мішеля Терещенко, бізнес і політику неможливо пов’язати.

Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Може серйозно вирішив політикою зайнятися і(чи) позбавляється вразливих активів.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Може серйозно вирішив політикою зайнятися і(чи) позбавляється вразливих активів.

Накурився ганжубасу і пішов у пріпіздєнти :smiley24:
Mocsia delenda est