Автор Тема: В этой вашей столице даже бомжи какие-то до ужаса пафосные  (Прочитано 550 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Подходит ко мне сегодня возле метро чувак. И говорит:

- Простите, у Вас не найдется немного мелочи, а то я, знаете ли, последнюю сигару вот только что выкурил...

Это нормально ваще?!?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Подходит ко мне сегодня возле метро чувак. И говорит:

- Простите, у Вас не найдется немного мелочи, а то я, знаете ли, последнюю сигару вот только что выкурил...

Это нормально ваще?!?

Ответить надо:

- Мелочи нет. Только что сгорела моя последняя яхта.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Ответить надо:

- Мелочи нет. Только что сгорела моя последняя яхта.

О, норм тема! Или там:

- Прошу прощения, сэр, сейчас совершенно без копейки - давеча разбил свой "Порше", все на ремонт ушло


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Подходит ко мне сегодня возле метро чувак.
И говорит:
- Простите, у Вас не найдется немного мелочи, а то я, знаете ли, последнюю сигару вот только что выкурил...
Это нормально ваще?!?
Народ... культурный, у многих если не среднее, то средне-техническое образование.
Кстати, практически ни кто не курит - не за что (пачка 30 гр.).
Заработки - макулатура, металл, ПТ - немного, но на пару "Бояр" хватает.
Практически ни кто не попрошайничает - живут своим миром, коммуной, даже к людям не пристают...
Можете смеяться, но и алкаши их стороной обходят - "У них своя свадьба, у нас - своя".
 :smilie7:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Вася, в Києві культура. От в Данєцкє як би сказали? Рука не піднімається написати. Тото ж.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Ну не треба. На бульварі Пушкіна, принаймі у період між 2005-2007 роками, "проживав" подібний персонаж :) Годувався, власне, саме акторськими здібностями: видатний риторик та знавець етикету, він мав шалений успіх завдяки з вражаючим контрастом мови та зовнішнього (класичного донецько-бомжного) вигляду.
Втім, може то він просто теж до столиці переїхав  :gigi:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Ну Вася ж вражений, отже такі манери не мали широкого розповсюдження  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну не треба. На бульварі Пушкіна, принаймі у період між 2005-2007 роками, "проживав" подібний персонаж :)
Годувався, власне, саме акторськими здібностями: видатний риторик та знавець етикету, він мав шалений успіх завдяки з вражаючим контрастом мови та зовнішнього (класичного донецько-бомжного) вигляду.
Втім, може то він просто теж до столиці переїхав  :gigi:
Можете смiятися, але часто-густо актори... саме на такий варiант йдуть.
Через приховану камеру... вони роблять вигляд, що справдi жебраки, а дають "жебракам"... не повiрите - вiд 50 до 200 гр.
Чому б не погратися в жебрака - люди у нас добрi - бутербродами нi хто вже не годуе, переважно - грошi.
Та й ваньку валяти... особливо не треба - сиди собi,читай Бiблiю...
 :smilie7: