Автор Тема: В окупованій Керчі у коледжі пролунав вибух: багато загиблих і постраждалих  (Прочитано 10372 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Так як він міг вбити стільки людей, один, за такий час?...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Так як він міг вбити стільки людей, один, за такий час?...

Елементарно. Помпою, ще й у закритих приміщеннях картеччю.
Це ще мало.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19064
Але зараз психопату доведеться добряче попрацювати перш ніж вийти на діло, не всі до цього етапу дойдуть, а от коли буде вільний продаж зброї, то кожний псих зможе реалізувати свої плани.

Хуль там "добряче працювати" - рушницю типа тієї, що використовував отой довбойоб, купити простіше простого. А хуйні наробити з нею можна набагато більше, ніж із кишеньковою пукалкою, продажу котрих прийнято сахатися аж до усьору.  :smilie8:

Чудова ж іллюстрація по всіх пунктах, включаючи "натиснув тривожну кнопку - і настає калєктівная бізапаснасць!"(с)

Вахтерша саме натиснула - і допомогла комусь ця хуйня?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Але зараз психопату доведеться добряче попрацювати перш ніж вийти на діло, не всі до цього етапу дойдуть, а от коли буде вільний продаж зброї, то кожний псих зможе реалізувати свої плани.

Хуль там "добряче працювати" - рушницю типа тієї, що використовував отой довбойоб, купити простіше простого. А хуйні наробити з нею можна набагато більше, ніж із кишеньковою пукалкою, продажу котрих прийнято сахатися аж до усьору.  :smilie8:

Чудова ж іллюстрація по всіх пунктах, включаючи "натиснув тривожну кнопку - і настає калєктівная бізапаснасць!"(с)

Вахтерша саме натиснула - і допомогла комусь ця хуйня?

Здається, камінь в мій город

А хуйня ця (кнопка) не допомогла, бо хуйня ця в керчі всім , очевидно, похуй

Так само, як і об’єктивна перевірка клієнтів перед продажем зброї

А якби ця хуйня (кнопка) приводила до приїзду наряду за 3 хвилини, то ситуація могла б значно змінитись

А якби ця хуйня (кнопка) була не тільки у вахтера, то могло б бути все ще трохи по інакшому



Я так думаю

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Але зараз психопату доведеться добряче попрацювати перш ніж вийти на діло, не всі до цього етапу дойдуть, а от коли буде вільний продаж зброї, то кожний псих зможе реалізувати свої плани.

Хуль там "добряче працювати" - рушницю типа тієї, що використовував отой довбойоб, купити простіше простого. А хуйні наробити з нею можна набагато більше, ніж із кишеньковою пукалкою, продажу котрих прийнято сахатися аж до усьору.  :smilie8:

Чудова ж іллюстрація по всіх пунктах, включаючи "натиснув тривожну кнопку - і настає калєктівная бізапаснасць!"(с)

Вахтерша саме натиснула - і допомогла комусь ця хуйня?

Здається, камінь в мій город

А хуйня ця (кнопка) не допомогла, бо хуйня ця в керчі всім , очевидно, похуй

Так само, як і об’єктивна перевірка клієнтів перед продажем зброї

А якби ця хуйня (кнопка) приводила до приїзду наряду за 3 хвилини, то ситуація могла б значно змінитись

А якби ця хуйня (кнопка) була не тільки у вахтера, то могло б бути все ще трохи по інакшому



Я так думаю

Вы вообще понимаете что такая постановка вопроса в конечном итоге обязательно приведет к построению общества тотального контроля?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19064

А хуйня ця (кнопка) не допомогла, бо хуйня ця в керчі всім , очевидно, похуй

...

А якби ця хуйня (кнопка) приводила до приїзду наряду за 3 хвилини, то ситуація могла б значно змінитись

Приїхали нібито за 5. Якщо не пиздять.

Але хулі в тих хвилинах, коли час іде на секунди.... А за секунди хуй хто приїде, хоч обнатискайся.  :al

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Але зараз психопату доведеться добряче попрацювати перш ніж вийти на діло, не всі до цього етапу дойдуть, а от коли буде вільний продаж зброї, то кожний псих зможе реалізувати свої плани.

Хуль там "добряче працювати" - рушницю типа тієї, що використовував отой довбойоб, купити простіше простого. А хуйні наробити з нею можна набагато більше, ніж із кишеньковою пукалкою, продажу котрих прийнято сахатися аж до усьору.  :smilie8:

Чудова ж іллюстрація по всіх пунктах, включаючи "натиснув тривожну кнопку - і настає калєктівная бізапаснасць!"(с)

Вахтерша саме натиснула - і допомогла комусь ця хуйня?

Здається, камінь в мій город

А хуйня ця (кнопка) не допомогла, бо хуйня ця в керчі всім , очевидно, похуй

Так само, як і об’єктивна перевірка клієнтів перед продажем зброї

А якби ця хуйня (кнопка) приводила до приїзду наряду за 3 хвилини, то ситуація могла б значно змінитись

А якби ця хуйня (кнопка) була не тільки у вахтера, то могло б бути все ще трохи по інакшому



Я так думаю

Вы вообще понимаете что такая постановка вопроса в конечном итоге обязательно приведет к построению общества тотального контроля?

Ви справді думаєте, що ми ще не живемо в суспільстві тотального контролю ?

Я просто вважаю, що це вже доконаний факт, і треба намагатись від цієї реальності отримати також і позитивні ефекти

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741

А хуйня ця (кнопка) не допомогла, бо хуйня ця в керчі всім , очевидно, похуй

...

А якби ця хуйня (кнопка) приводила до приїзду наряду за 3 хвилини, то ситуація могла б значно змінитись

Приїхали нібито за 5. Якщо не пиздять.

Але хулі в тих хвилинах, коли час іде на секунди.... А за секунди хуй хто приїде, хоч обнатискайся.  :al

Може і за секунди приїхати , якщо поставити таку задачу

За 1 хвилину можна гарантовано переміститись на 1 км

В умовах міста це десятки тисяч людей в зоні досяжності

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Для спортивного інтересу можна було б проаналізувати таймінг по керченському стрілку

І з`ясувати , коли могла бути задіяна перша тривожна кнопка

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910

Ви справді думаєте, що ми ще не живемо в суспільстві тотального контролю ?

Я просто вважаю, що це вже доконаний факт, і треба намагатись від цієї реальності отримати також і позитивні ефекти

Конечно не живем. Даже в Крыму сейчас больше контроля чем у нас, а в СССР было еще больше и все равно тотального контроля небыло. Просто небыло технической возможности.
Но то что вы предлагаете можно реализовать исключительно при системе тотального контроля над гражданами

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19064
Для спортивного інтересу можна було б проаналізувати таймінг по керченському стрілку

І з`ясувати , коли могла бути задіяна перша тривожна кнопка

Пизділи, що вахтерша встигла натиснути перед тим, як отримала заряд картечі. Там нібито навіть рамка була на вході, тому він з бабці і почав. Але хз, чи правда - кацапи ж.  :smilie8:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19064

А хуйня ця (кнопка) не допомогла, бо хуйня ця в керчі всім , очевидно, похуй

...

А якби ця хуйня (кнопка) приводила до приїзду наряду за 3 хвилини, то ситуація могла б значно змінитись

Приїхали нібито за 5. Якщо не пиздять.

Але хулі в тих хвилинах, коли час іде на секунди.... А за секунди хуй хто приїде, хоч обнатискайся.  :al

Може і за секунди приїхати , якщо поставити таку задачу

За 1 хвилину можна гарантовано переміститись на 1 км

В умовах міста це десятки тисяч людей в зоні досяжності

Поставити можна, але для цього половина населення повинна бути у ментах, а друга половина працювати на те, щоб ту прогодувати.  :smilie7:  І все одно ніхуя не вийде, бо угандошити цілий клас з помпи можна за 20 секунд, поки менти будуть отримувати той діспатч і "гарантовано переміщатися на 1 км за хвилину".

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
У рослякова на футболці написано одне слово "Ненависть".
Оце і є головним доказом, що це вчинок психопата-одинака.
Кацапи вже підрахували , скільки коштувала зброя і боєкомплект.
Там смішна сума у 600 баксів.
Сім'я стрілка - то окрема тема. Але ось проскочило, що мати єговістка.
Баби-єговістки всі фанатички. Думаю, що це на сина вплинуло і не абияк.
Ще один фактор. Збій пропгандистської машини. По поведінці скабєєвих було відчутно, що на руках вони не мали відповідних методичок на цей випадок.
Одним словом : ненависть, що стала повітрям і для крисіян вбила тих бідолах у коледжі.
Занавіс.
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Ось непрямий доказ моїх суджень

Цитувати
В деле о массовом расстреле студентов и преподавателей в политехническом колледже в Керчи появились новые подробности. Стало известно, что было написано на футболке стрелка Владислава Рослякова, а также, что накануне он сжег Библию.

Об этом сообщает «Пятый канал».

В день трагедии 18-летний студент Росляков надел черные брюки, берцы и белую футболку с надписью "Hatred" (Ненависть). Также стало известно, что накануне преступления он сжег Библию возле дома. На опаленных страницах он обвел стих: "Собери народ, мужей, жен и детей и пришельцев твоих, которые будут в жилищах твоих, чтоб они слушали, и чтоб учились и боялись Господа, Бога вашего, и старались исполнять все слова закона Его".

Также проверяется версия, что он мог изготовить самодельные взрывные устройства из снарядов времен Великой Отечественной войны.
Mocsia delenda est

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741

Ви справді думаєте, що ми ще не живемо в суспільстві тотального контролю ?

Я просто вважаю, що це вже доконаний факт, і треба намагатись від цієї реальності отримати також і позитивні ефекти

Конечно не живем. Даже в Крыму сейчас больше контроля чем у нас, а в СССР было еще больше и все равно тотального контроля небыло. Просто небыло технической возможности.
Но то что вы предлагаете можно реализовать исключительно при системе тотального контроля над гражданами

Ви носите із собою телефон ?

Заходите в інтернет , користуєтесь пошуком ?

І Ви вважаєте, що Ваша поведінка чи переміщення є приватними ?

А щодо контролю в кацапів - цей теракт швидше за все і був інспірований спецслужбами, також і завдяки тому , що психопат всю дорогу був під ковпаком

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А щодо контролю в кацапів - цей теракт швидше за все і був інспірований спецслужбами, також і завдяки тому , що психопат всю дорогу був під ковпаком
На тей працюе Руссий мир - вiд фанатизму... до тероризму... пацан пройшов невеликий шлях.
Уявiть собi, якщо цей пiдарас... вижив та зник - що можно було чекати через тиждень, мiсяць...
Е великий сумнiв, що воно саме себе знищило - такi педерасти самi не зникають.
Можу помилятися, але тут був реальний ляльковод, такий собi Карабас-Барабас... який був в головi цього iдiота.
Памятаете недавню справу Синiй Кiт, де дiточок "налаштовували" робити те, чого не треба?..
Той варiант був наче облегшена прога, а  Керч. фанат... був "тяжкий" - стiльки в ньому було напихано, що мозок просто не витримав навантаження.
Пiсля Норд-Осту... це таки прорив в работi ФСБ - ранiше вони "харчувалися" мелкотою- перебiжчiками, дурбеликами...
Прийшов час оновити меню - Керч буде початком...
 :moskali:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910

Ви справді думаєте, що ми ще не живемо в суспільстві тотального контролю ?

Я просто вважаю, що це вже доконаний факт, і треба намагатись від цієї реальності отримати також і позитивні ефекти

Конечно не живем. Даже в Крыму сейчас больше контроля чем у нас, а в СССР было еще больше и все равно тотального контроля небыло. Просто небыло технической возможности.
Но то что вы предлагаете можно реализовать исключительно при системе тотального контроля над гражданами

Ви носите із собою телефон ?

Заходите в інтернет , користуєтесь пошуком ?

І Ви вважаєте, що Ваша поведінка чи переміщення є приватними ?

А щодо контролю в кацапів - цей теракт швидше за все і був інспірований спецслужбами, також і завдяки тому , що психопат всю дорогу був під ковпаком

У меня не смартфон

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Бувалий, не кіт , а кит.
Ти вже заїбав своїм письмовим суржиком :weep:
Mocsia delenda est

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741

Ви справді думаєте, що ми ще не живемо в суспільстві тотального контролю ?

Я просто вважаю, що це вже доконаний факт, і треба намагатись від цієї реальності отримати також і позитивні ефекти

Конечно не живем. Даже в Крыму сейчас больше контроля чем у нас, а в СССР было еще больше и все равно тотального контроля небыло. Просто небыло технической возможности.
Но то что вы предлагаете можно реализовать исключительно при системе тотального контроля над гражданами

Ви носите із собою телефон ?

Заходите в інтернет , користуєтесь пошуком ?

І Ви вважаєте, що Ваша поведінка чи переміщення є приватними ?

А щодо контролю в кацапів - цей теракт швидше за все і був інспірований спецслужбами, також і завдяки тому , що психопат всю дорогу був під ковпаком

У меня не смартфон

Телефон із Вами, Ви активні в інтернеті- про приватність , як на мене, варто забути


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Телефон із Вами, Ви активні в інтернеті- про приватність , як на мене, варто забути

Что бы ничего нельзя было украсть в интернете туда надо просто ничего не ложить.
Так что вы неправы

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Телефон із Вами, Ви активні в інтернеті- про приватність , як на мене, варто забути

Что бы ничего нельзя было украсть в интернете туда надо просто ничего не ложить.
Так что вы неправы

В чому я неправий ?

Що Ваше місце розташування відоме і що все, що Ви дивитесь і пишете в інтернеті є доступним людям, яким це цікаво ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
А щодо контролю в кацапів - цей теракт швидше за все і був інспірований спецслужбами, також і завдяки тому , що психопат всю дорогу був під ковпаком
На тей працюе Руссий мир - вiд фанатизму... до тероризму... пацан пройшов невеликий шлях.
Уявiть собi, якщо цей пiдарас... вижив та зник - що можно було чекати через тиждень, мiсяць...
Е великий сумнiв, що воно саме себе знищило - такi педерасти самi не зникають.
Можу помилятися, але тут був реальний ляльковод, такий собi Карабас-Барабас... який був в головi цього iдiота.
Памятаете недавню справу Синiй Кiт, де дiточок "налаштовували" робити те, чого не треба?..
Той варiант був наче облегшена прога, а  Керч. фанат... був "тяжкий" - стiльки в ньому було напихано, що мозок просто не витримав навантаження.
Пiсля Норд-Осту... це таки прорив в работi ФСБ - ранiше вони "харчувалися" мелкотою- перебiжчiками, дурбеликами...
Прийшов час оновити меню - Керч буде початком...
 :moskali:

Я практично впевнений, що без спецслужб не обійшлося

Кацапами керують як стадом, постійно створюючи загрозливий фон

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча

Я практично впевнений, що без спецслужб не обійшлося

Кацапами керують як стадом, постійно створюючи загрозливий фон
[/quote]

А я полностью уверен, что это теракт, который подготовили и осуществили взрослые дяди палачи. Которым плевать даже на детей. Внимательно все пересмотрел-перечитал. Не пойму, какова цель, такого чудовищного злодеяния? Впрочем, подождем очередных новостей...
скаче дид ишак лютуе

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655

Я практично впевнений, що без спецслужб не обійшлося

Кацапами керують як стадом, постійно створюючи загрозливий фон

А я полностью уверен, что это теракт, который подготовили и осуществили взрослые дяди палачи. Которым плевать даже на детей. Внимательно все пересмотрел-перечитал. Не пойму, какова цель, такого чудовищного злодеяния? Впрочем, подождем очередных новостей...
[/quote]

теж так думаю

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
А я полностью уверен, что это теракт, который подготовили и осуществили взрослые дяди палачи. Которым плевать даже на детей. Внимательно все пересмотрел-перечитал. Не пойму, какова цель, такого чудовищного злодеяния? Впрочем, подождем очередных новостей...

Щоб був привід розширити повноваження карально-репресивних органів (МВС, ФСБ).

А розумні люди зробили висновки, що рамки на вході і паркан по периметру - повна х-ня і ніяк не захищає від таких "стрілків".

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Чоловік щойно знайшов відео, де знову труп на тому ж місці, вже синій, а біля нього цілий мозок. Ну типу публіка ж питала "гдє мозгі"- ось вам мозгі. Був би цирк, якби не такий жах.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
А я полностью уверен, что это теракт, который подготовили и осуществили взрослые дяди палачи. Которым плевать даже на детей. Внимательно все пересмотрел-перечитал. Не пойму, какова цель, такого чудовищного злодеяния? Впрочем, подождем очередных новостей...

Щоб був привід розширити повноваження карально-репресивних органів (МВС, ФСБ).

А розумні люди зробили висновки, що рамки на вході і паркан по периметру - повна х-ня і ніяк не захищає від таких "стрілків".

Куда уже расширять, там и так школьников-малолеток на митингах менты писдят ногами. А родители молчат! :weep: :moskali: Это у нас, за студентов хряка янука порвали.  Что еще, может роскацапогвардия, сразу начнет по ним стрелять? Ну типа вырастут, не проголосуют за путлера, так лучше сразу утилизировать...
скаче дид ишак лютуе

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
https://m.youtube.com/watch?has_verified=1&feature=youtu.be&v=qYJ_vPs_CrQ

Ось відео. В кого слаба психіка- не дивіться. Хлопці, хіба це з дробовика? Це ж ніби нарізна зброя була. Про закоченілий труп і цілі мозги я вже навіть не питаю.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
https://m.youtube.com/watch?has_verified=1&feature=youtu.be&v=qYJ_vPs_CrQ

Ось відео. В кого слаба психіка- не дивіться. Хлопці, хіба це з дробовика? Це ж ніби нарізна зброя була. Про закоченілий труп і цілі мозги я вже навіть не питаю.

Очередная сказка для шлюхи скабеевой, ото будет языком вонючим ляпать-обсуждать. А дело то серьезное... Как ни крути, а жить этим крыссиянам плясавшим на площадях, теперь в этом всем ужасе придется. Никто, не может быть спокоен, за жизнь своих близких в таком государстве.
скаче дид ишак лютуе