Автор Тема: Бандити всі мають зброю  (Прочитано 4712 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46416
  • Never give in!
Бандити всі мають зброю
« : Квітня 16, 2014, 03:56:52 03:56 »
А Турчинов заявляє, що нормальним людям зброю не дадуть бо буде громадянська війна. Як люди боронитимуться від бандитів за відсутності правоохоронних органів?
If you are going through hell, keep going.

Offline pyav_999_999

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 27
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #1 : Квітня 16, 2014, 04:28:05 04:28 »
Сейчас, когда на донбассе гуляют сотни калашей, невыдать зброю майдановцам в прибрежных областях просто както как минимум опрометчиво..

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46416
  • Never give in!
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #2 : Квітня 16, 2014, 04:34:53 04:34 »
The only thing that can stop a bad guy with a gun is a good guy with a gun. - популярний американський вислів. І я чомусь йому вірю.
If you are going through hell, keep going.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #3 : Квітня 16, 2014, 04:45:50 04:45 »
The only thing that can stop a bad guy with a gun is a good guy with a gun. - популярний американський вислів. І я чомусь йому вірю.

=Перевірено електронікою=

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #4 : Квітня 16, 2014, 08:51:19 08:51 »
А Турчинов заявляє, що нормальним людям зброю не дадуть бо буде громадянська війна. Як люди боронитимуться від бандитів за відсутності правоохоронних органів?

а що, держава людей транспортом забезпечує? чи мобілками? чи одяг роздає?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #5 : Квітня 16, 2014, 08:55:36 08:55 »
для MakYury
ви гальмо чи придурюєтесь?
держава забороняє купувати транспорт, мобілки чи одяг?
чи вже прийняли закон про зброю?
хочу легальну СВД чи калаш, з правом носіння.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #6 : Квітня 16, 2014, 08:58:15 08:58 »
для MakYury

про мисливців не треба, це не зброя, а пукалки.
Хочу снайперку калібру 12,7, чи кулемет аналогічного калібру.
Хочу пістолет, не газовий чи травмат, а мінімум ПМ з правом відкритого носіння для всіх.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #7 : Квітня 16, 2014, 09:01:07 09:01 »
для MakYury
ви гальмо чи придурюєтесь?
держава забороняє купувати транспорт, мобілки чи одяг?
чи вже прийняли закон про зброю?
хочу легальну СВД чи калаш, з правом носіння.

це все продається у магазині..
ніхто не скаже: "бери автомат і стріляй, куди хочеш!"...
перевозити зброю та боєприпаси можливо...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #8 : Квітня 16, 2014, 09:02:54 09:02 »
для MakYury

про мисливців не треба, це не зброя, а пукалки.
Хочу снайперку калібру 12,7, чи кулемет аналогічного калібру.
Хочу пістолет, не газовий чи травмат, а мінімум ПМ з правом відкритого носіння для всіх.

Самому не смішно?
кулемети народу протипоказані...
снайпера снайпером робить не снайперка, а вміння снайперські стріляти, а не в екрані дірки протирати...
пістолет то взагалі іграшка...
вам хоч 20 років виповнилося?

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #9 : Квітня 16, 2014, 09:08:20 09:08 »
Вот поэтому помоему настал момент чтобы появились какие нибудь третьи силы способные разблокировать препятствующих армии местное население. Где правый или левый сектор, где бандеровцы в конце концов?
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #10 : Квітня 16, 2014, 09:09:02 09:09 »
а...і про "пукалки"...
до нещодавна у магазинах можна було придбати реальні снайперські гвинтівки .338 калібру, з яких цілком реально стріляти та влучати на 2.5 км...
про вартість зброї та прицілу і решти необхідного я вже мовчу, але програма підготовки снайпера передбачає щотижневий настіл мінімум 400 пострілів і на реальні відстані...
знайдіть такий полігон та підрахуйте вартість тільки "експлуатації" снайперської зброї...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #11 : Квітня 16, 2014, 09:16:59 09:16 »
для MakYury

мені 42 і як, і з чого армійського стріляти можу провести майстер клас
що продається в магазині і для кого? скільки дозволів чи взяток треба, як бути з вільним носінням? Полігон є, сріляємо регулярно, звязки з армійськими.
саме головне, що з законом про застосування?
дивіться закон про зброю на сайті свободи, там більш менш корректно розписано, я тільки проти заборони на армійські зразки.
Плюс я за вільне носіння. Хочеш на роботу з калашом ходити, прапор в руки.
Ви знову переходите на другорядні речі, вартість, полігон і т.д.
Люди повинні мати право вільно купувати, володіти і носити нарізну вогнепальну зброю без обмеження видів і калібрів.
Далі кожен вирішить сам чи смартфон за 18000 грн, чи проста мобілка за 239 грн.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #12 : Квітня 16, 2014, 09:17:11 09:17 »
а...і про "пукалки"...
до нещодавна у магазинах можна було придбати реальні снайперські гвинтівки .338 калібру, з яких цілком реально стріляти та влучати на 2.5 км...
про вартість зброї та прицілу і решти необхідного я вже мовчу, але програма підготовки снайпера передбачає щотижневий настіл мінімум 400 пострілів і на реальні відстані...
знайдіть такий полігон та підрахуйте вартість тільки "експлуатації" снайперської зброї...

А що , виникли якісь проблеми з цим?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #13 : Квітня 16, 2014, 09:19:14 09:19 »
а...і про "пукалки"...
до нещодавна у магазинах можна було придбати реальні снайперські гвинтівки .338 калібру, з яких цілком реально стріляти та влучати на 2.5 км...
про вартість зброї та прицілу і решти необхідного я вже мовчу, але програма підготовки снайпера передбачає щотижневий настіл мінімум 400 пострілів і на реальні відстані...
знайдіть такий полігон та підрахуйте вартість тільки "експлуатації" снайперської зброї...

А що , виникли якісь проблеми з цим?

так, розібрали...
а нове ввезення заборонили...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #14 : Квітня 16, 2014, 09:20:33 09:20 »
для MakYury

чому кулемети протипоказані?
чому ви так боїтесь власного народу і людей?
Кожен рік в автомобільних аваріях гине людей в 1000 разів більше чим від ЛЕГАЛЬНОЇ зброї, ЗАБОРОНИТИ АВТОМОБІЛІ?
а то пяний дебіл на швидкості в 200 влетить на зупинку і десятки жертв.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #15 : Квітня 16, 2014, 09:25:12 09:25 »
а...і про "пукалки"...
до нещодавна у магазинах можна було придбати реальні снайперські гвинтівки .338 калібру, з яких цілком реально стріляти та влучати на 2.5 км...
про вартість зброї та прицілу і решти необхідного я вже мовчу, але програма підготовки снайпера передбачає щотижневий настіл мінімум 400 пострілів і на реальні відстані...
знайдіть такий полігон та підрахуйте вартість тільки "експлуатації" снайперської зброї...

А що , виникли якісь проблеми з цим?

так, розібрали...
а нове ввезення заборонили...

Лапуа магнум, чи ще щось ?,заборонила нова влада? ,інформація звідки ?

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #16 : Квітня 16, 2014, 09:25:37 09:25 »
насчёт "вильне носиння"  не согласен... да и неудобно это -везде (в магазинах, заведениях и на транспорте и т.д.) поставят рамки и не будут пускать

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #17 : Квітня 16, 2014, 09:27:19 09:27 »
для MakYury

мені 42 і як, і з чого армійського стріляти можу провести майстер клас
що продається в магазині і для кого? скільки дозволів чи взяток треба, як бути з вільним носінням? Полігон є, сріляємо регулярно, звязки з армійськими.
саме головне, що з законом про застосування?
дивіться закон про зброю на сайті свободи, там більш менш корректно розписано, я тільки проти заборони на армійські зразки.
Плюс я за вільне носіння. Хочеш на роботу з калашом ходити, прапор в руки.
Ви знову переходите на другорядні речі, вартість, полігон і т.д.
Люди повинні мати право вільно купувати, володіти і носити нарізну вогнепальну зброю без обмеження видів і калібрів.
Далі кожен вирішить сам чи смартфон за 18000 грн, чи проста мобілка за 239 грн.

про майстер-клас не вірю, бо не було б розмови про "снайперку"...
в американській (і не лише)  армії та спецпідрозділах, якщо снайпер не стріляв 1 тиждень, його на завдання не відправляють!
вартість тут одне з ключових питань, бо всі дозволи, які можна отримати різними шляхами, складають мізерну вартість від суми покупки отих "серйозних" стволів, про які Ви марите...
між іншим, за такої інтенсивної стрільби ствол необхідно замінювати на новий щомісяця!

наступне питання це рішучість у використанні...
вже писав, що лише у Києві у населення близько 200.000 стволів різних калібрів...
і що, десь це помітно, окрім магазинів та полювань під горілочку?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #18 : Квітня 16, 2014, 09:28:55 09:28 »
для MakYury

чому кулемети протипоказані?
чому ви так боїтесь власного народу і людей?
Кожен рік в автомобільних аваріях гине людей в 1000 разів більше чим від ЛЕГАЛЬНОЇ зброї, ЗАБОРОНИТИ АВТОМОБІЛІ?
а то пяний дебіл на швидкості в 200 влетить на зупинку і десятки жертв.

я не боюсь народу...
просто з кулеметом до ресторану ходити не дуже зручно...
поставив свд на стіл і обідаєш спокійно...

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #19 : Квітня 16, 2014, 09:30:17 09:30 »
А Турчинов заявляє, що нормальним людям зброю не дадуть бо буде громадянська війна. Як люди боронитимуться від бандитів за відсутності правоохоронних органів?
Вчора слухав цей епізод , так там він в одному реченні сказав оте що ви зацитували , а в наступному скаржився що в країні і так біда, на руках у сепараторів купа нелегально зброї .
Карочє  набор слов і запор мислєй, :rotate:.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #20 : Квітня 16, 2014, 09:31:06 09:31 »
а...і про "пукалки"...
до нещодавна у магазинах можна було придбати реальні снайперські гвинтівки .338 калібру, з яких цілком реально стріляти та влучати на 2.5 км...
про вартість зброї та прицілу і решти необхідного я вже мовчу, але програма підготовки снайпера передбачає щотижневий настіл мінімум 400 пострілів і на реальні відстані...
знайдіть такий полігон та підрахуйте вартість тільки "експлуатації" снайперської зброї...

А що , виникли якісь проблеми з цим?

так, розібрали...
а нове ввезення заборонили...

Лапуа магнум, чи ще щось ?,заборонила нова влада? ,інформація звідки ?

блокуються поставки...
ми вже проходимо як гаряча точка...
прицілів великої кратності це так само стосується, але їх значно більший запас при значно меншому попиті...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #21 : Квітня 16, 2014, 09:33:37 09:33 »
для Груздев

В тех штатах Америки, где разрешено скрытное ношение оружия, граждане убивают вдвое больше преступников, чем полицейские.
По статистике в тех штатах Америки, где гражданам разрешено скрытное ношение оружия, общий уровень насильственных преступлений НИЖЕ на 18% по сравнению со штатами, где оружие носить запрещено. Уровень убийств в "вооруженных" штатах НИЖЕ на 33%, грабежей - на 37%.
Из 50 американских штатов в 31 можно скрытно носить оружие, причем, 22 приняли такое разрешение в течение последних 10 лет, а 11 штатов - за последние 2 года.
С 1973 по 1992 годы уровень убийств в США упал на 10%. При этом за тот же срок количество стволов у населения выросло на 73% - со 122 до 222 миллионов единиц! Это всего стволов, а число владельцев именно пистолетов и револьверов возросло на целых 110 % - с 37 до 78 миллионов единиц!
В штатах, где оружие носить запрещено, совершается 289,7 убийств на 100 000 населения. В штатах, где скрытное ношение оружия разрешено, - 183,1 случаев убийств на 100 000 населения. Вдвое меньше!
Штат Флорида. В 1987 году в нем разрешили гражданам покупать оружие. С тех пор преступность в штате упала на 21 %, в то время как в целом по стране выросла на 12 %.
В Вашингтоне, столице США, с 1976 года власти запретили владение пистолетами и револьверами. Преступность в столице выросла втрое, в то время как в среднем по стране преступность за тот же срок выросла на 12 %.
В Нью-Йорке, Чикаго, Лос-Анджелесе и Вашингтоне проживает всего пять процентов населения страны, а совершается 15 процентов всех убийств. Именно эти города имеют самые жестокие законы по владению оружием.

http://guns.orenburg.biz/art999.html
тут багато цікавих даних і фактів

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #22 : Квітня 16, 2014, 09:43:12 09:43 »
для MakYury

сріляю регулярно, тільки з армійських зразків, думаю до 100 пострілів на тиждень в середньому. В тому числі і 12.7.
не застосовують, бо відсутній закон про застосування
про гроші немає питань, але участь у фіктифних спілках мисливців, для чого?
рішучість, я трішки вище дав посилання для Груздева, почитайте, дуже цікава підбірка.
а в кедах у ресторан ходити зручно? чи з мотоциклетним шоломом? а з гітарою чи скрипкою? зручно чи ні коже вирішує сам.

вільна людина повинна мати право вільно купувати (прийшов у магазин показав паспорт, через 3 дні прийшо і забрав, що сподобалось, або отримав мотивовану відмову, яку можна оскаржити у суді), володіти (без дебільних сейфів і т.д., чому не обмежують умови зберігання автомобілів, їх час від часу крадуть і на крадених здійснюють злочини) і носити нарізну вогнепальну зброю без обмеження типу і калібру (наші дороги не під гоночні мотоцикли і автомобілі, заборонити, а то ще загинуть самі і повбивають купу людей, що періодично і відбувається).

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #23 : Квітня 16, 2014, 09:44:23 09:44 »
Швейцария профессиональную армию заменила прямым вооружением народа. Законы Швейцарии обязывают каждого гражданина хранить дома, как минимум, автоматическую винтовку, которую ему выдает государство.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #24 : Квітня 16, 2014, 09:45:54 09:45 »
для MakYury

сріляю регулярно, тільки з армійських зразків, думаю до 100 пострілів на тиждень в середньому. В тому числі і 12.7.
не застосовують, бо відсутній закон про застосування
про гроші немає питань, але участь у фіктифних спілках мисливців, для чого?
рішучість, я трішки вище дав посилання для Груздева, почитайте, дуже цікава підбірка.
а в кедах у ресторан ходити зручно? чи з мотоциклетним шоломом? а з гітарою чи скрипкою? зручно чи ні коже вирішує сам.

вільна людина повинна мати право вільно купувати (прийшов у магазин показав паспорт, через 3 дні прийшо і забрав, що сподобалось, або отримав мотивовану відмову, яку можна оскаржити у суді), володіти (без дебільних сейфів і т.д., чому не обмежують умови зберігання автомобілів, їх час від часу крадуть і на крадених здійснюють злочини) і носити нарізну вогнепальну зброю без обмеження типу і калібру (наші дороги не під гоночні мотоцикли і автомобілі, заборонити, а то ще загинуть самі і повбивають купу людей, що періодично і відбувається).

то розділяйте права та можливості...
прав в нас не дуже, а можливостей більш ніж досить для наших умов...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #25 : Квітня 16, 2014, 09:49:24 09:49 »
Швейцария профессиональную армию заменила прямым вооружением народа. Законы Швейцарии обязывают каждого гражданина хранить дома, как минимум, автоматическую винтовку, которую ему выдает государство.

у Швейцарії є патріотизм, що побудований не зброї, а на правах...
крім того, швейцарці регулярно практикуються...
в нас цілком можливі така чи подібна умова організації збройних сил, але є і буде чималеньке лоббі, яке буде проти...
добробут та озброєння йдуть пліч о пліч...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #26 : Квітня 16, 2014, 09:54:24 09:54 »
А в некоторых местах США, например, владение оружием является обязательным. В 1980 году мэрия города Кеннесо, штат Джорджия, издала постановление, обязывающее домовладельцев держать в доме по крайней мере одну единицу огнестрельного оружия. В результате в период с 1980 по 2000 год население Кеннесо увеличилось 5000 до 21000. За те же двадцать лет в городе произошло всего три убийства: два с применением ножей (в 1984 и 1987 году) и лишь одно с использованием огнестрельного оружия (1997). После того как закон вступил в силу в 1982 году, количество преступлений против личности в Кеннесо сократилось на 74 процента по сравнению с 1981 годом, а в 1983 году - еще на 45 процентов по сравнению с 1982-м, и с тех пор остается впечатляюще низким. Уровень преступности в Кеннесо снизился только от осознания того факта, что все городское общество вооружено. Аналогичнное постановление было принято в 2001 году в городе Верджин, штат Юта.
При этом ни одно из ведущих американских СМИ не посвятило ситуации в Кеннесо мало-мальски серьезной публикации. С точки зрения сторонников NRA, пример Кеннесо доказывает, что присутствие огнестрельного оружия действительно повышает уровень общественного порядка и безопасности. Но противники оружия с этим не согласны и считают Кеннесо досадным исключением из правила. С точки зрения сторонников HGC, оружие - это абсолютное зло и главная причина насилия. И поэтому в своих информационных кампаниях о Кеннесо они стараются не упоминать.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #27 : Квітня 16, 2014, 10:02:26 10:02 »
для MakYury

прошу вибачення, але ви придурюютесь?

можливостей море, хочеш калаш - на, при цьому ні гільзотеки і чого, відстрілявся, викинув і з кінцями.
про добробут і озброєність довго сміявся, особливо на прикладі Молдови, чи Бразилії, ви знаєте скільки коштує ПМ на чорному ринку?

кожен дебіл, що хоче здійснити злочин легко купить зброю, цей факт і заперечують його тільки дауни і святі. Законослухняний громадяни не може на законних основах озброїтись, а тим більше носити зброю відкрито чи скритно. Тому ввечері треба йти зустрічати дружину, а не просто купити їй щось маленьке (стріляє вона краще за будь-якого сержанта ППС).

Ви просто боїтесь людей, чи маєте відношення до влади чи органів "правозахоронення". Тоді я вас розумію, страшно. Вже не будеш панувати, як хочеться. Тільки рабовласники забороняли рабам мати зброю

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #28 : Квітня 16, 2014, 10:03:23 10:03 »
Ямайка запретила островитянам владеть любым огнестрельным оружием в 1974 году, но число убийств после принятия закона подскочило с 11,5 человек на 100 тысяч населения в 1973 году до 41,7 в 1980 году.
Рівень добробуту на Ямайці, як у Швейцарії?
« Останнє редагування: Квітня 16, 2014, 10:10:53 10:10 від Nik02121971 »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #29 : Квітня 16, 2014, 10:09:09 10:09 »
для MakYury

в нас патріотизм не менший чим в Швейцарії і побудований на свідомості, при всіх подіях останніх місяців українці довели, що вони європейська нація і по рівню культури і по взаєморозумінню, а ви таки боїтесь і не любите народ.

спроби довести, що в існючому законодавчому полі всі громадяни можуть озброїтись і захищати свою права і життя, це просто азіровскі покріщення. не обдурюйте себе і оточуючих.

тільки вільне володіння, зберігання і носіння нарізної зброї робить людину вільною, а владу відповідальною. Це вам не студенті безбройних бити.