Автор Тема: Бандити всі мають зброю  (Прочитано 4713 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #30 : Квітня 16, 2014, 10:16:20 10:16 »
для MakYury

прошу вибачення, але ви придурюютесь?

можливостей море, хочеш калаш - на, при цьому ні гільзотеки і чого, відстрілявся, викинув і з кінцями.
про добробут і озброєність довго сміявся, особливо на прикладі Молдови, чи Бразилії, ви знаєте скільки коштує ПМ на чорному ринку?

кожен дебіл, що хоче здійснити злочин легко купить зброю, цей факт і заперечують його тільки дауни і святі. Законослухняний громадяни не може на законних основах озброїтись, а тим більше носити зброю відкрито чи скритно. Тому ввечері треба йти зустрічати дружину, а не просто купити їй щось маленьке (стріляє вона краще за будь-якого сержанта ППС).

Ви просто боїтесь людей, чи маєте відношення до влади чи органів "правозахоронення". Тоді я вас розумію, страшно. Вже не будеш панувати, як хочеться. Тільки рабовласники забороняли рабам мати зброю

чого це я став супротивником права на зброю? :)
придурюєтеся?
я не сприймаю фразу "дайте зброю", це - інфантилізм у чистому вигляді!
зараз зброю можна придбати... можна прийняти закон і отримати ще більше прав...
а оце "дайте" то у дитсадку...
американці собі зброю купують, швейцарці - купують, нашим - дайте, блін...

Offline OldMouse

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 88
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #31 : Квітня 16, 2014, 10:36:01 10:36 »
тільки вільне володіння, зберігання і носіння нарізної зброї робить людину вільною, а владу відповідальною. Це вам не студенті безбройних бити.
:smiley24:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #32 : Квітня 16, 2014, 10:36:59 10:36 »
для MakYury

швейцарцям дають, безкоштовно

пропоную, всім офіцерам, сержантам і старшинам запасу видати додому по калашу і цинку патронів з складів, там ще міліони ржавіють. організуємо тренування і отримаємо 500 000 - 1000000 вояків ополчення, які за пару годин перекриють всі дороги (польові і лісові також) не буде зелених чоловічків, не буде участкових, що тероризують населення, не буде пяних прокурорів, що в ресторанах дістають стволи, мерів, що брешуть і т.д.
Думаю і Путін не ризикне полізти. В даному випадку я за дати, людям, що готові захищати батьківщину

Offline Mr.Grey

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 31
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #33 : Квітня 16, 2014, 10:51:05 10:51 »
для MakYury

швейцарцям дають, безкоштовно

пропоную, всім офіцерам, сержантам і старшинам запасу видати додому по калашу і цинку патронів з складів, там ще міліони ржавіють. організуємо тренування і отримаємо 500 000 - 1000000 вояків ополчення, які за пару годин перекриють всі дороги (польові і лісові також) не буде зелених чоловічків, не буде участкових, що тероризують населення, не буде пяних прокурорів, що в ресторанах дістають стволи, мерів, що брешуть і т.д.
Думаю і Путін не ризикне полізти. В даному випадку я за дати, людям, що готові захищати батьківщину

Що за фігню ви пишете?
Швейцарцям не даяють безкоштовно - а видають як військовозобов*язаним. Що мають за першим викликом зі зброєю та єкіпірованими прибути до місця сбору. І навіть перебування за кордоном не є виправданням неявки.

Офіцеру запасу (студенту, що ходив на військову кафедру) зброю дати, а рядовому, що відслужив в арміїї - фігу? головою хоч думайте.
Всі громадяни мають бути рівні - ВСІ.
Якщо в дурці та у нарколога на обліку не стоїш, судимості за насильницькі злочини не маєш - пішов і купив рушницю, гвинтівку (напівавтоматичну), пістолет.
Будь які обмеження за статусом, званням, тощо - то є шлях до корупції.

А автомати роздати за принципом наявності віськового звання у запасі - то є повна дурість.
Автоматична зброя навіть у штатах не продається на раз-два.
Якщо її видавати, то резервістам, що можуть бути мобілізовані за потреби.
« Останнє редагування: Квітня 16, 2014, 10:52:51 10:52 від Mr.Grey »

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #34 : Квітня 16, 2014, 10:51:20 10:51 »
для MakYury

швейцарцям дають, безкоштовно

пропоную, всім офіцерам, сержантам і старшинам запасу видати додому по калашу і цинку патронів з складів, там ще міліони ржавіють. організуємо тренування і отримаємо 500 000 - 1000000 вояків ополчення, які за пару годин перекриють всі дороги (польові і лісові також) не буде зелених чоловічків, не буде участкових, що тероризують населення, не буде пяних прокурорів, що в ресторанах дістають стволи, мерів, що брешуть і т.д.
Думаю і Путін не ризикне полізти. В даному випадку я за дати, людям, що готові захищати батьківщину

швейцарці платять неслабими (і у відсотках, і в абсолюті) податками...

що до роздачі за такою ознакою, я категорично проти, хоча і офіцер запасу :)
бо ще раз повторю:
- зброї на руках дофіга
- мисливська зброя часто значно вищої якості
- наявність зброї нічого не вирішує без застосування
- що, серед відставників нема людей, які спилися, стали злочинцями, стали коррупціонерами чи мають сепаратистські погляди?

не з "роздачи" треба починати, а з формування військ територіальної оборони... з визначення критеріїв, хто там може бути... яка сфера відповідальності...
з організації навчань та стрільбищ... ну а вже потім, після перевірок, можна щось давати... хоча наявність зброї на мобілізаційних ділянках у такому випадку мало чим поступається...

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #35 : Квітня 16, 2014, 10:53:58 10:53 »
А Турчинов заявляє, що нормальним людям зброю не дадуть бо буде громадянська війна. Як люди боронитимуться від бандитів за відсутності правоохоронних органів?

а що, держава людей транспортом забезпечує? чи мобілками? чи одяг роздає?

А в нас автоматична зброя вільно продаєтьс як мобілки та одяг ? Де ?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #36 : Квітня 16, 2014, 11:02:13 11:02 »
А Турчинов заявляє, що нормальним людям зброю не дадуть бо буде громадянська війна. Як люди боронитимуться від бандитів за відсутності правоохоронних органів?

а що, держава людей транспортом забезпечує? чи мобілками? чи одяг роздає?

А в нас автоматична зброя вільно продаєтьс як мобілки та одяг ? Де ?

а чим Вам напівавтоматична не підійшла?
хочете тра-та-та-та і повбивати всіх ворогів одразу?
і цинк будете з собою усюди носити?

купити зброю можете у збройному магазині... одразу ж!
а ось без дозволу Вам її з магазину винести не дадуть... і на авто чомусь без прав їздити не дають - не продумали якось...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #37 : Квітня 16, 2014, 11:33:52 11:33 »
для всіх

а в нас, на облік у військомати ставлять просто так, ти при мобілізації також треба зявитись? видайте додому зброю і амуніцію.
з зауваженння згідний, видати всім резервістам, без обмеження віку і звання.
ще раз прочитайте проект закону
http://www.svoboda.org.ua/dokumenty/zakony/048950/
я за майже по всім пунктам, крім обмеження на армійські зразки.
ще раз про застосування і носіння?
в цьому законі прописані і дозвіл, і навчання, і обмеження для дебілів

для всіх нагадую - ми в стані війни.
а сепаратисти зараз без зброї бігають по Славянську?
як я втомився дискутувати про очевидні речі. Щоб купити автомобіль треба бути членом клуба автолюбителів? 
Хочу автоматичну, а цинк чи два - це мої проблеми, ніяких обмежень по типу і калібру і крапка.

які в дупу війська територіальної оборони, які критерії і чи встигнети ви добігди до свого мобпункту, якщо буде як в Славянську?
в нас є самооборона, яка без зброї захищала місто, виставляла блок-пости поки скоти у формі ховались по домівках. в нас є декілька сотень правого сектору, більшість з яких без зброї ходили на беркут, у нас в області 5 чоловік загинули, без зброї. а вам все бюрократію розвести.
перевірки, потім може щось давати, блін. ще дозволи на щити і дубинки введіть, а і заборону масок не забудьте.

Висновок з дискусій з помікованими (так сказати)

ви боїтесь зброї у людей, бо боїтесь втратити, хто владу, хто відчуття вищості, хто просто переляканий. звідки у вас бажання заборонити і лімітувати(критерії, навчання і т.д.)

а ще без образ.
ті хто зараз володіють легальною зброєю, в основному боягузи.
коли стріляли по людям без зброї, де були ваші власники? правильно в дупі?
а на Майдані були люди з нелегальною зброєю і влада побігла після того, як у Львові і Тернополі взяли склади зі зброєю.

про сепаратистів, може дамо Донецьку і Луганську вирішити самим з ким вони.
дамо зброю всім і хай думають. а то одні прийшли зі зброєю, а інші ходять на мітинги з прапорами.

це ви побитим у Харькові розкажіть про зброю.
чому ви всі проти права людини на самозахист, просто дивно.

щоб зняти питання, у мене ріст 186 і робоча вага 105 кг, а ще кажуть, що вираз лиця такий, що обходять стороною, хоча я дуже добра і чуйна людина.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #38 : Квітня 16, 2014, 11:39:30 11:39 »
для всіх
В Шостке обстреляли квартиру координатора "Правого сектора". Пуля прошла в 20 сантиметрах от его сына

ви цій людині розкажіть про обмеження, про необхідність кулемета і т.д.
пояснити чому стріляли? бо знали, що відповіді не буде, а якщо буде, то рідні мусора посадять за перевищення оборони. Достали гуманісти, прапор в руки і на Славянськ пояснювати сепаратистам, що вони не праві.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #39 : Квітня 16, 2014, 11:43:01 11:43 »
маю зброю...
на мітинги не ходжу...
якось без роздачі впораюся...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #40 : Квітня 16, 2014, 11:49:20 11:49 »
для MakYury

я з Тернополя, ми впорались. В місті і області порядок.
Всі разом посунули Януковича і змінили владу. Свою кулю зловив в Маріїнському 18го, спас щит і бронік, втрати три ребра і контузія легені.
Легальної не маю, але впорались.

а ви звідки і як без організації думаєте впоратись?
і з чим? ми готові виїхати на схід і без легальної зброї у випадку війни, або якщо наша влада і надалі буде тупити, а ви готові стріляти з своєї легальної по загарбникам і сепаратистам? чи гуманізм головне?

а про мітинги, ви точно не працюєте у владі чи органах?
а то не розумію, країну обкрадали, над законом знущались, людей вбивали і калічили, а ви на мітинги не ходите?
здоровий пофігізм?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #41 : Квітня 16, 2014, 12:09:31 12:09 »
для MakYury

я з Тернополя, ми впорались. В місті і області порядок.
Всі разом посунули Януковича і змінили владу. Свою кулю зловив в Маріїнському 18го, спас щит і бронік, втрати три ребра і контузія легені.
Легальної не маю, але впорались.

а ви звідки і як без організації думаєте впоратись?
і з чим? ми готові виїхати на схід і без легальної зброї у випадку війни, або якщо наша влада і надалі буде тупити, а ви готові стріляти з своєї легальної по загарбникам і сепаратистам? чи гуманізм головне?

я з Києва... майже...
організації в нас будуються за принципом розподілу бабла, тому участі в них не приймаю...
на нормальних засадах народ в нас об"єднуватися не поспішає...
жити тут при владі пу я не стану, а варіантів більше ніж один...
що мене може зупинити від застосування зброї проти окупантів?
виключно повна капітуляція України по шляху до мого дому, а якщо почнеться опір на Полтавщині - поїду на Полтавщину...
маємо проблему з керівництвом... йти у підрозділи, які формуються сучасними офіцерами то на 90% чи загинути по дурному, чи здатися у полон...

а про мітинги, ви точно не працюєте у владі чи органах?
а то не розумію, країну обкрадали, над законом знущались, людей вбивали і калічили, а ви на мітинги не ходите?
здоровий пофігізм?

ні, не працюю...
так, країну обкрадали...
але мені була очевидна жертовність Майдану та те, що до влади прийдуть петі, сені, юлі ще до початку Майдану, можете знайти мої повідомлення на ФУПі...
це диво, що на Майдані загинула всього сотня... за логікою мали загинути ледь не усі, бо на це був розрахунок в т.ч і гориничів, їм тільки такий варіант відкривав дорогу до влади...
я сказав, що не бачу тієї сили, яку слід вести до влади...

Offline Mr.Grey

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 31
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #42 : Квітня 16, 2014, 12:32:51 12:32 »
для всіх
В Шостке обстреляли квартиру координатора "Правого сектора". Пуля прошла в 20 сантиметрах от его сына

ви цій людині розкажіть про обмеження, про необхідність кулемета і т.д.
пояснити чому стріляли? бо знали, що відповіді не буде, а якщо буде, то рідні мусора посадять за перевищення оборони. Достали гуманісти, прапор в руки і на Славянськ пояснювати сепаратистам, що вони не праві.

Якби квартиру обстріляли з кулемета, то одна з куль черги могла б і не пройти за 20 см.

Я двома руками за дозвіл на короткоствольну зброю + спрощений продаж зброї, але не розумію нащо просто так роздавати пістолет-кулемети?
Для чого вони коричніше більш ніж самозарядний карабін типу АКМС-ОП з рожком на 30 набоїв?
Тільки для штурму приміщень та бою на близькій відстані. Якось сумнівно.

Хоча якщо буде вибір - дозволити автомати да пістолети чи лишити все як є зараз - краще хай дозволяють і кулемети.


Offline OldMouse

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 88
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #43 : Квітня 16, 2014, 12:37:19 12:37 »
Тоже может, когда хочет... На Гитлера конечно не тянет, но старается...

http://zbroya.info/uk/blog/3019_komu-verkhovnii-golovnokomanduvach-zbroinikh-sil-ukrayini-gotovii-dozvoliti-zakhishchati-krayinu-zi-zbroieiu-v-rukakh-a-komu-ni/

ЗЫ. Статья рекомендована к чтению, 5 раза в день, до смены правительства.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #44 : Квітня 16, 2014, 12:39:59 12:39 »
для MakYury

залізна логіка, нічого не робити бо всі хренові, вітаю
не хочете розпилу бабла, будуйте свою організацію, прапор в руки
проблеми з керівництвом? керуйте. приходьте і керуйте, ми за, пропонуйте власний досвід і бажання. Дома сидіти простіше.

як член ПС відкрию Вам таємницю, народ обєднується на нормальних засадах і ми прекрасно розуміли хто прийде до влади, але сидіти дома і чекати поки за нас з вами загинуть інші не могли.
чи може треба було почекати виборів 2015?
зупинить від застосування зброї те ж саме, що вже зупинило від виходу на майдан і застосування проти влади, для чого захищати владу гориничів?
ну і логіка звісно, що я один зроблю, а ще народ не такий, влада не така і офіцери не такі.
а силу яку треба вести до влади можна шукати дома і в інтернеті, а можна стврювати чи змінювати дією.

люблю логічних, четверо бють одного, я ж н полізу, логіка підказує, що можу получити по голові, ліпше викличу міліцію і постою в сторонці, ні міліцію, це доведеться давати покази, потім можуть знайти і дати по голові, логічно пройде стороною.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #45 : Квітня 16, 2014, 12:44:07 12:44 »
для Mr.Grey

вони знали, що відповіді не буде.
зброя ще і стримуючий фактор. дуже класно піти постріляти по будинку,звідки ніхто не відповість. а піти постріляти, коли точно знаєш, що там автоматична зброя, це вже не за 200 грн і життя одне.
а хто їм заваджає в наступний раз з автоматичної обстріляти будинок, чи ви думаєте, що в них немає?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #46 : Квітня 16, 2014, 12:55:11 12:55 »
для MakYury

залізна логіка, нічого не робити бо всі хренові, вітаю
не хочете розпилу бабла, будуйте свою організацію, прапор в руки
проблеми з керівництвом? керуйте. приходьте і керуйте, ми за, пропонуйте власний досвід і бажання. Дома сидіти простіше.

я роблю виключно те, що вважаю за потрібне та раціональне...
наш народ любить казки...
навіть Ви розповідаєте казки про зброю, якої у Вас нема...

як член ПС відкрию Вам таємницю, народ обєднується на нормальних засадах і ми прекрасно розуміли хто прийде до влади, але сидіти дома і чекати поки за нас з вами загинуть інші не могли.
чи може треба було почекати виборів 2015?
зупинить від застосування зброї те ж саме, що вже зупинило від виходу на майдан і застосування проти влади, для чого захищати владу гориничів?
ну і логіка звісно, що я один зроблю, а ще народ не такий, влада не така і офіцери не такі.
а силу яку треба вести до влади можна шукати дома і в інтернеті, а можна стврювати чи змінювати дією.

не бачив нормальних...
нема логічної ідеї чи плану...
об"єднуєтеся виключно навколо того, що робите руками...
особисто мені таке не є цікавим...

люблю логічних, четверо бють одного, я ж н полізу, логіка підказує, що можу получити по голові, ліпше викличу міліцію і постою в сторонці, ні міліцію, це доведеться давати покази, потім можуть знайти і дати по голові, логічно пройде стороною.

ми не в абстрактному світі живемо...
мені за мої дії не соромно...
чи спокійно тим, хто посилав людей на смерть без мети?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #47 : Квітня 16, 2014, 01:19:52 13:19 »
для MakYury

про зброю не корректно, довести вам, що є - стаття, доводити, що не має?
просто факт
http://ternopilinfo.com/militsiya-znovu-prosit-ternopolyan-viddavati-zbroyu/
http://gazeta-misto.te.ua/news/%D0%B2-%D1%87%D0%B8%D1%97%D1%85-%D1%80%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%85-%D0%B2%D0%B8%D0%B1%D1%83%D1%85%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B7%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B8-%D0%B2/
далі, хочете вірте, хочете ні.

вам сюди, тут ідеї, плани і організація, яка 23 роки діє і бореться
http://banderivets.org.ua/
це база ПС, так що не тільки руками, але і головою
ви менш радикальні і помірковані, вступайте в Свободу, до неї багато питань, але ці люди були на передовій до кінця. Якщо ви не в курсі, пан Кошулинський особисто допомагав евакуювати поранених, а один з його помічників загинув.

правильно, не в абстрактному. Вам ваша задниця дорожча за країну.
а раз не соромно, значить з совістю проблеми, Вашу країну здавали, дітей били, людей викрадали, вивозили в ліс і вбивали, а Вам пофіг, головне пожерти, посрати і в теплі.

 Я не посилав, а вів. Що живий, вибачайте повезло, не соромно але не спокійно, бо ліпше б мене, а не Назара Войтовича, чи тих пацанів, які лягли.
В мене і син вижив, бо поки мене витягував, поки організовував лікування і евакуацію, то вже було 20 ввечорі.
ховайтесь у вашу нірку і далі, там тепло, там спокійно і безпечно.
що ви синові скажете, про те де були коли гинули люди з майбутнє країни, чи ви реально не розумієте куди нас вів ВФЯ?
думаю розумієте.
а в зеркало дивитись не соромно, діти полягли, а здоровий чоловік зі зброєю сховався?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #48 : Квітня 16, 2014, 01:31:16 13:31 »
Якщо я бачу, що моє завдання - померти заради приходу пастора до влади, то так - моя дупа мені ближче.
І моїх дітей навряд хто захищатиме.
Ну ок, от прийшов би я на Майдан і наблизив би на день чи два (погодьтеся, це неслабо, як для однієї людини) прихід до влади теперішньої бездіяльної опозиції.
Кому б від цього стало краще?

овоча треба було скидати по розумному, до чого я і закликав весь час, на що мені відповідали: "нащо думати - головне скинути, а там розберемося!"...
ось розбираються...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #49 : Квітня 16, 2014, 01:35:41 13:35 »
для OldMouse

+1 в карму

дякую за статтю і малюнок.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #50 : Квітня 16, 2014, 01:49:22 13:49 »
для MakYury

насрати мені на пастора. 25 вибори і народ вибере президента, потім парламенські і т.д. Маю надію, що поступово відбудеться оновлення влади, а контроль за нами з вами, нам губернатора призначили після погодження і начальника УМВС, і прокурора. хотілось кращих, але де їх брати, будемо жорстко контролювати цих.

про розумний спосіб скинути овоча - дуже цікаво, напишіть, в світлі всіх подій думаю буде комічно-фантастичний роман.

в мене троє, старшому 22, середній 13, молодшому 3, так, що про дітей і жалість, до  бабульок, вони люблять такі історії.

а зараз не ображайтесь, але люди загинули через таких, як ви.
прийшов би кожен, що думав, що він один нічого не змінить, було б на майдані декілька міліонів, може і обійшлось би без стрільби.

краще стало всім, ми маємо ту владу на яку заслуговуємо, в тому числі і через вас.
але ця влада краща за попередню, навіть ВР потрохи дотискаємо, голосують суки, бо бояться. Ще раз до питання про зброю, думаю в ВР було б набагато спокійніше, якщо б під парламентом на мітинг прийшо 10 000 озброєних людей з вимогою голосувати за закон про протидію корупції,відкриття реєстрів власності і т.д.

а ви кого бачите новим президентом? я Яроша, але реально оцінюючи ситуацію в країні впевнений, що буде Порошенко. Бажано в першому турі, тому будемо голосувати за нього.
перестаньте ховатись за псевдоінтелектуальністю і гуманізмом від власного страху.

я впевнений, що не заснув би і не пробачив собі, якщо б відсидівся.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #51 : Квітня 16, 2014, 02:02:44 14:02 »
для MakYury

насрати мені на пастора. 25 вибори і народ вибере президента, потім парламенські і т.д. Маю надію, що поступово відбудеться оновлення влади, а контроль за нами з вами, нам губернатора призначили після погодження і начальника УМВС, і прокурора. хотілось кращих, але де їх брати, будемо жорстко контролювати цих.

до 25-го - пастор, після (якщо пройдуть) - петя чи юля... вибір афігенний...

про розумний спосіб скинути овоча - дуже цікаво, напишіть, в світлі всіх подій думаю буде комічно-фантастичний роман.

нема сенсу зараз у цій розмові, бо лідера не було і нема...

в мене троє, старшому 22, середній 13, молодшому 3, так, що про дітей і жалість, до  бабульок, вони люблять такі історії.

то - Ваші діти, вважаєте ризик співставним з метою - робіть...
я не беру лопати до рук, поки не усвідомлю, як виглядатиме будинок...

а зараз не ображайтесь, але люди загинули через таких, як ви.
прийшов би кожен, що думав, що він один нічого не змінить, було б на майдані декілька міліонів, може і обійшлось би без стрільби.

звісно, що через мене...
адже саме я закликав до бездіяльності та був проти збройного повстання... ага...

краще стало всім, ми маємо ту владу на яку заслуговуємо, в тому числі і через вас.
але ця влада краща за попередню, навіть ВР потрохи дотискаємо, голосують суки, бо бояться. Ще раз до питання про зброю, думаю в ВР було б набагато спокійніше, якщо б під парламентом на мітинг прийшо 10 000 озброєних людей з вимогою голосувати за закон про протидію корупції,відкриття реєстрів власності і т.д.

нащо 10.000 людей під парламентом зброя?
це якась нав"язлива ідея...
поки під страхом розправи зливається країна...
у страху без ідеї конструктиву нема і бути не може!
"зробіть мені добре" під загрозою пістолету то маячня...

а ви кого бачите новим президентом? я Яроша, але реально оцінюючи ситуацію в країні впевнений, що буде Порошенко. Бажано в першому турі, тому будемо голосувати за нього.
перестаньте ховатись за псевдоінтелектуальністю і гуманізмом від власного страху.

я впевнений, що не заснув би і не пробачив собі, якщо б відсидівся.

я не бачу жодного нормального прохідного кандидата...
і тут справа не у кандидатах, а у виборцях, які вірять у прості рішення без псевдоінтелектуальних :) роздумів...
казки, граблі - наше фсьо...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #52 : Квітня 16, 2014, 02:17:25 14:17 »
для MakYury

не бачу кандидата, хай буде Яник?
хто і де зливає країну? ви особисто підете працювати в органи?
люди отримали розруху і корумповані структури, і пробують змінити систему в умовах війни, чи ви вірите, що міністр новий = нова міліція?
після 18-го тернопільські органи сховались, і місто охороняли громадяни, а цих уродів два дня переконували, хоча б по гражданці вийти на патрулювання разом з людьми для забезпечення законності перевірок документів і транспортних засобів.

де ви були останні 10 років коли злива країну? чому мовчали і не ходили на мітинги, страшно було? чому не створили організацію, не вибрали нормального мера у вашому місті, наш нормальний, нормальну міську раду і т.д.

справа у зміні системи, якщо ви не бачите, що це робиться - то ви не праві. робиться, повільно і важко,але робиться.
тут і зміна конституції, і децентралізація, і відміна ОДА, і новий податковий кодекс і т.д. це робота не на один день, а чекати лідера можна до безкінечості.
включайтесь, тепер це більш безпечно чим рік назад.
поцікавтись хто у вас прокурор, його статками, його родиною, попросіть надати документи по витратам прокуратури за останні 3 роки, тепер це можна робити по закону.

змініться самі, змініть рідне місто і зміниться країна, а ви все чекаєте лідера і месію, їх немає і не буде. будь-яка влада у будь-якій країні хоче красти. тільки громадський контроль зупиняє владу. а зброя тільки інструмент контролю, щоб у влади не буле бажання натравити правоохоронні органи на людей.
петя чи юля - такий вибір і іншого немає, а ви на вибори не ходіть, або голосуйте проти обох, це правильно, моя хата скраю.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #53 : Квітня 16, 2014, 02:30:30 14:30 »
для MakYury

не бачу кандидата, хай буде Яник?
хто і де зливає країну? ви особисто підете працювати в органи?
люди отримали розруху і корумповані структури, і пробують змінити систему в умовах війни, чи ви вірите, що міністр новий = нова міліція?
після 18-го тернопільські органи сховались, і місто охороняли громадяни, а цих уродів два дня переконували, хоча б по гражданці вийти на патрулювання разом з людьми для забезпечення законності перевірок документів і транспортних засобів.

не бачу кандидата, значить не бачу...
вірю в те, що мають скластися обставини...
пройшов рік економічних негараздів "без політики"...
хто зна, може через півроку люди би були вже думати про політику приблизно так само, як зараз стають патріотами перед обличчям реальної загрози та втрат...
такий вже історичний процес...
поки зміни відбуваються у країні, яка може зникнути ледь не щодня...

у органи не піду...
я б розвитком впк та авіабудуванням зайнявся...

де ви були останні 10 років коли злива країну? чому мовчали і не ходили на мітинги, страшно було? чому не створили організацію, не вибрали нормального мера у вашому місті, наш нормальний, нормальну міську раду і т.д.
раніше ходив - зараз не ходжу...
побачу доцільність - знову піду...

справа у зміні системи, якщо ви не бачите, що це робиться - то ви не праві. робиться, повільно і важко,але робиться.
тут і зміна конституції, і децентралізація, і відміна ОДА, і новий податковий кодекс і т.д. це робота не на один день, а чекати лідера можна до безкінечості.
включайтесь, тепер це більш безпечно чим рік назад.
поцікавтись хто у вас прокурор, його статками, його родиною, попросіть надати документи по витратам прокуратури за останні 3 роки, тепер це можна робити по закону.

революція, яка не здатна себе захистити - приречена...
Ви створили цю гілку, бо обурюєтеся діями влади, а тут нахвалюєте :)
це нормально, але не перегинайте...

змініться самі, змініть рідне місто і зміниться країна, а ви все чекаєте лідера і месію, їх немає і не буде. будь-яка влада у будь-якій країні хоче красти. тільки громадський контроль зупиняє владу. а зброя тільки інструмент контролю, щоб у влади не буле бажання натравити правоохоронні органи на людей.
петя чи юля - такий вибір і іншого немає, а ви на вибори не ходіть, або голосуйте проти обох, це правильно, моя хата скраю.

не пропустив ще жодних виборів... не фантазуйте...
як раз месію і не чекаю - чекаю на працездатну людину, а прохідні - виключно патякають...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #54 : Квітня 16, 2014, 02:55:20 14:55 »
для MakYury

не може вона зникнути, не фантазуйте.
країна це не територія і не населення, це дещо більше, і воно є в Українцях. це бачив весь світ, буде потрібно, буде війна, у нас до 1960 року воювали з НКВС/МГБ/КГБ зі зброєю в руках, а далі в підпіллі. Ви думаєте, що зараз ми просто так віддамо Україну, ви помиляєтесь, просто ще є шанс обійтись без кровопролиття, але ми готові і нас багато.

я не обурююсь і не захоплююсь діями влади, я оцінюю кожну пропозицію і кожне рішення влади, є які я підтримую, є ні. головне я пробую впливати на прийняття цих рішень активно, а не пасивно через вибори.

Закон про зброю ще не прийняли - погано, є декілька проектів, ми подали свої пропозиції, на даний момент проект свободи, з нашої точки зору найкращий, не ідеальний але найкращий. так і по іншим питанням в тому числі і кадровим

про рік економічних негараздів без політики не зрозумів.

працездатна людина це як, в нас президент по діючій конституції має досить обмежені повноваження, зараз більш важлива позиція премєр міністра. Тут Яценюк мене задовільняє повністю, особливо враховуючи ВР з якою він працює.

в чому непрацездатність Яроша, Тягнибока чи Порошенка, поясніть.
або поясніть, що ви маєте на увазі вживаючи слово працездатність

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Бандити всі мають зброю
« Reply #55 : Квітня 16, 2014, 04:29:05 16:29 »
для MakYury

не може вона зникнути, не фантазуйте.
країна це не територія і не населення, це дещо більше, і воно є в Українцях. це бачив весь світ, буде потрібно, буде війна, у нас до 1960 року воювали з НКВС/МГБ/КГБ зі зброєю в руках, а далі в підпіллі. Ви думаєте, що зараз ми просто так віддамо Україну, ви помиляєтесь, просто ще є шанс обійтись без кровопролиття, але ми готові і нас багато.

Ми вже чимало віддали...
Віддати все, аби потім боротися - не мій вибір!

я не обурююсь і не захоплююсь діями влади, я оцінюю кожну пропозицію і кожне рішення влади, є які я підтримую, є ні. головне я пробую впливати на прийняття цих рішень активно, а не пасивно через вибори.

Закон про зброю ще не прийняли - погано, є декілька проектів, ми подали свої пропозиції, на даний момент проект свободи, з нашої точки зору найкращий, не ідеальний але найкращий. так і по іншим питанням в тому числі і кадровим

Проект слабкий... відчувається відсутність реального користування зброєю...

про рік економічних негараздів без політики не зрозумів.

рік (три більше) економічної кризи призвело до готовності людей вийти на Майдан "без політики"...
я припускаю, що ще за якийсь час народ би був і про політику щось думати...

працездатна людина це як, в нас президент по діючій конституції має досить обмежені повноваження, зараз більш важлива позиція премєр міністра. Тут Яценюк мене задовільняє повністю, особливо враховуючи ВР з якою він працює.

в чому непрацездатність Яроша, Тягнибока чи Порошенка, поясніть.
або поясніть, що ви маєте на увазі вживаючи слово працездатність

працездатна людина це мета+робота по її досягненню...
для означених політиків мета це влада, а я такої мети не визнаю...
ніхто не писав і не пише реалістичних програм...