Автор Тема: Консерви які роздуті...  (Прочитано 6210 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #30 : Листопада 07, 2018, 12:06:57 12:06 »


Скоро перелезут, вроде фома, решил закрыть гадюшник сразу после нового года.
[/quote]

Десь бачив, що ліпєцкій сам на упячці пописує  :fp2
[/quote]

Сколько раз, просили убрать с форума клинических дурачков, вроде алкаша эль бабуино? Не слышал и все нормальные юзеры разбежались. Хузяин с Ташбайкой теперь скачуть! :fp2 :weep:
скаче дид ишак лютуе

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #31 : Листопада 07, 2018, 12:32:45 12:32 »
Рідний брат антіка, курва. То теж так тошнило, що хотілося цеглою прибити.
Антік - дрімуча вата, Тіммі не варто з ним порівнювати.

Та й взагалі, на упячці зараз такий мерзенний серпентарій зібрався, що навіть Антік не в першому десятку найогидніших ніків. Там ще є Рєдіс, Мирося, Асмердей/Соус Бляді, Нік, Лівандович, Гонта, Білий Хорват, Цєлюлінтіца Алєнєй, Волька, Дідусь, Любрікантіс, Рузя, Топа, Карофка, Васіліса Єгоровна Вєршіна, Спорсмен Сарія, Профіватнік, Ельгуіндер, Пельфорчик та багато іншої наволочі.
Это ещё вата и зрадоёбские черви с фупоголика Фомы не все переползли. Он  себе там знатный питомник развёл.

Скоро перелезут, вроде фома, решил закрыть гадюшник сразу после нового года.

Десь бачив, що ліпєцкій сам на упячці пописує  :fp2
Я здається днями бачив якогось Фому і на СУПі, чи це тут в нас інший юзер з таким ніком?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #32 : Листопада 07, 2018, 01:49:17 13:49 »
Рідний брат антіка, курва. То теж так тошнило, що хотілося цеглою прибити.
Антік - дрімуча вата, Тіммі не варто з ним порівнювати.

Та й взагалі, на упячці зараз такий мерзенний серпентарій зібрався, що навіть Антік не в першому десятку найогидніших ніків. Там ще є Рєдіс, Мирося, Асмердей/Соус Бляді, Нік, Лівандович, Гонта, Білий Хорват, Цєлюлінтіца Алєнєй, Волька, Дідусь, Любрікантіс, Рузя, Топа, Карофка, Васіліса Єгоровна Вєршіна, Спорсмен Сарія, Профіватнік, Ельгуіндер, Пельфорчик та багато іншої наволочі.
Это ещё вата и зрадоёбские черви с фупоголика Фомы не все переползли. Он  себе там знатный питомник развёл.

Скоро перелезут, вроде фома, решил закрыть гадюшник сразу после нового года.

Десь бачив, що ліпєцкій сам на упячці пописує  :fp2
Я здається днями бачив якогось Фому і на СУПі, чи це тут в нас інший юзер з таким ніком?

Я колись питав в нього. Казав, що він не ліпєцкій   :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #33 : Листопада 07, 2018, 08:44:01 20:44 »
Скоро перелезут, вроде фома, решил закрыть гадюшник сразу после нового года.

Чому його форум називають пуфік?

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #34 : Листопада 08, 2018, 06:22:22 06:22 »
Скоро перелезут, вроде фома, решил закрыть гадюшник сразу после нового года.

Чому його форум називають пуфік?

Патриотичний Украинский форум, раньше он так назывался.
скаче дид ишак лютуе

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #35 : Листопада 08, 2018, 08:57:50 08:57 »
Патриотичний Украинский форум, раньше он так назывался.
Остальные форумы, конечно-же... непатриотичные...
Как-то загуглил Украинская Правда... - вышло пару линков... каких-то клонов, раскрыв которые, обнаружил...,что там кроме самого Форума... толком ничего нет - одна -две темы, в которых Админ... тихо сам с собой разговаривает...
 :smilie7:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #36 : Листопада 08, 2018, 09:27:45 09:27 »

 :fp2

Кордони прориває ?  :smilie7:
Я, як строній спостерігач не зобовязаний його погляди підтримувати.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #37 : Листопада 08, 2018, 09:28:40 09:28 »
Рідний брат антіка, курва. То теж так тошнило, що хотілося цеглою прибити.
Чого ти така агресивна? Треба більш позитивно дивитись на життя.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #38 : Листопада 08, 2018, 09:29:49 09:29 »
Винятково толерантна адміністрація. Я би забанила тут же і без попередження.

Ще раз повторю питання, нізя бути трошки добрішою? Тим більше банити за дописи на іншому форумі? Щось це мені нагадує. :love:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #39 : Листопада 08, 2018, 09:41:27 09:41 »
1. В АТО идут именно исключительно неадекваты в жизни.
2. Неадекваты после АТО становятся еще бОльшими неадекватами, за редкими исключениями.

Резюмируем двумя словами: АТОшники - у*бки.


Я это уже не один раз слышал от ватанов "русской весны" и пр. колаборантов и сепарья.

Тимми...Это же не будет долго продолжаться. Понимаешь, да? Понимаешь, что это не ФУП, а я не Хозяйка Горы? Понимаешь результат таких твоих "откровений"?

Давай...только потом не обижайся.
Тиж сам тут не раз писав , що ти є соціопатом. Це не добре і не погано, це просто є.

А ти розумієш що зараз економіці жопа?
У малих містах тай великих куча генделиків і тема 100 грам по низькій ціні, на розлив не дорого, щоб можна було хильнути? Алкоголізм зараз стає якщо не став великою проблемою, це за пересічних людей. Тепер АТОШНИК після нуля, злий бо погано спав, будь хто навіть адекватний який погано спить стає неадекватним. Приходить до дому, де куча і безнадьога і має доступ до алкоголя? Чим це закінчиться? От тільки чесно?

Так от щоб рішати проблему треба її визнати. А рішається вона просто, будуються казарми як було в статті що я запостив, був раніше. Перед поверненням навіть на тиждень у відпустку, на два тижні без навантажень у такі реабілітаційні казарми, де він може нормалізувати сон.  І тоді до дому.

Як можна щось рішати якщо його не існує, ми часто проблеми закриваємо очі бо це не патріотично. а патріотихм ми уявляємо як в совку, все тільки Хароше, патріотизм це вміння рішати конкретні проблеми на користь держави


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #40 : Листопада 08, 2018, 10:53:44 10:53 »
1. В АТО идут именно исключительно неадекваты в жизни.
2. Неадекваты после АТО становятся еще бОльшими неадекватами, за редкими исключениями.

Резюмируем двумя словами: АТОшники - у*бки.


Я это уже не один раз слышал от ватанов "русской весны" и пр. колаборантов и сепарья.

Тимми...Это же не будет долго продолжаться. Понимаешь, да? Понимаешь, что это не ФУП, а я не Хозяйка Горы? Понимаешь результат таких твоих "откровений"?

Давай...только потом не обижайся.
Тиж сам тут не раз писав , що ти є соціопатом. Це не добре і не погано, це просто є.

А ти розумієш що зараз економіці жопа?
У малих містах тай великих куча генделиків і тема 100 грам по низькій ціні, на розлив не дорого, щоб можна було хильнути? Алкоголізм зараз стає якщо не став великою проблемою, це за пересічних людей. Тепер АТОШНИК після нуля, злий бо погано спав, будь хто навіть адекватний який погано спить стає неадекватним. Приходить до дому, де куча і безнадьога і має доступ до алкоголя? Чим це закінчиться? От тільки чесно?

Так от щоб рішати проблему треба її визнати. А рішається вона просто, будуються казарми як було в статті що я запостив, був раніше. Перед поверненням навіть на тиждень у відпустку, на два тижні без навантажень у такі реабілітаційні казарми, де він може нормалізувати сон.  І тоді до дому.

Як можна щось рішати якщо його не існує, ми часто проблеми закриваємо очі бо це не патріотично. а патріотихм ми уявляємо як в совку, все тільки Хароше, патріотизм це вміння рішати конкретні проблеми на користь держави

Ти пиши...пиши...Твоя справа писати. Моя - читати. Я вступати в тобою в дискусіі не збираюсь. Пиши.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #41 : Листопада 08, 2018, 11:37:07 11:37 »

Ти пиши...пиши...Твоя справа писати. Моя - читати. Я вступати в тобою в дискусіі не збираюсь. Пиши.
Тиж притащив мій пост для розборок на СУП, не я... А тепер уже не бажаєш нічого чути. :upa

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #42 : Листопада 08, 2018, 11:48:28 11:48 »

Ти пиши...пиши...Твоя справа писати. Моя - читати. Я вступати в тобою в дискусіі не збираюсь. Пиши.
Тиж притащив мій пост для розборок на СУП, не я... А тепер уже не бажаєш нічого чути. :upa

Тому що цей твій пост ОБСИРАЄ МЕНЕ І ВСІХ АТОшників загалом. ЗАГАЛОМ. Зрозуміло, так?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #43 : Листопада 08, 2018, 07:10:01 19:10 »
Тому що цей твій пост ОБСИРАЄ МЕНЕ І ВСІХ АТОшників загалом. ЗАГАЛОМ. Зрозуміло, так?
Зрозуміло, ти вважаєш не зручні і проблемні теми треба подавати з правильного кута, коли вони не здаватимуться проблемою або замовчувати.  :smilie2:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #44 : Листопада 08, 2018, 07:36:13 19:36 »
Тому що цей твій пост ОБСИРАЄ МЕНЕ І ВСІХ АТОшників загалом. ЗАГАЛОМ. Зрозуміло, так?
Зрозуміло, ти вважаєш не зручні і проблемні теми треба подавати з правильного кута, коли вони не здаватимуться проблемою або замовчувати.  :smilie2:

Хто має подавати, ти ? А ти що за один ?

Судячи по танцях навколо кацапки, ти якийсь медіапиздотник, чи щось типу того. Тобто ніхто, або навіть гірше, ніж ніхто  :fp2 

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #45 : Листопада 08, 2018, 09:41:39 21:41 »
Хто має подавати, ти ? А ти що за один ?

Судячи по танцях навколо кацапки, ти якийсь медіапиздотник, чи щось типу того. Тобто ніхто, або навіть гірше, ніж ніхто  :fp2
У нас на місцях практично всі СМІ такі. Тільки правильні думки для місцевих феодалів.  :upa

(я говорю за місцеві газети і телебачення)

Порошенко десь далеко його можна лаяти, а місцевий феодал близько близько ще може і образитись. От у СМІ і така політика позитивна.  :upa

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #46 : Листопада 08, 2018, 10:55:57 22:55 »
Хто має подавати, ти ? А ти що за один ?

Судячи по танцях навколо кацапки, ти якийсь медіапиздотник, чи щось типу того. Тобто ніхто, або навіть гірше, ніж ніхто  :fp2
У нас на місцях практично всі СМІ такі. Тільки правильні думки для місцевих феодалів.  :upa

(я говорю за місцеві газети і телебачення)

Порошенко десь далеко його можна лаяти, а місцевий феодал близько близько ще може і образитись. От у СМІ і така політика позитивна.  :upa

Ту ти от і навернув позитиву, що пиздець  :fp2

Головою, бля, не тільки їсти можна  :weep:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #47 : Листопада 09, 2018, 11:06:45 11:06 »
Тому що цей твій пост ОБСИРАЄ МЕНЕ І ВСІХ АТОшників загалом. ЗАГАЛОМ. Зрозуміло, так?
Зрозуміло, ти вважаєш не зручні і проблемні теми треба подавати з правильного кута, коли вони не здаватимуться проблемою або замовчувати.  :smilie2:

Ні. Якщо ти ЦЕ написав на ФУПі...- я зробив для себе висновки, як ти відносишся до АТОшників. Якщо ти подібдне напишеш на СУПі - буде довічний бан. І після цього ти на ФУПі Альонє Юр'євнє...можеш спокійно написати, який на СУПі модератор, як ти там казав: "чоловік не адекват, тому і в АТО пішов" (с) і "багато дійсно там неадекватні, і на гражданці до війни боялись міліції, а зараз коли вкусили кровь, вертаються а їм закон не писаний, вірніше вони за ті тормоза що були раніше забули"

Я правильно процитував твої думки? Ти тут тільки тому...що ти це....написав на...........ФУПі.

 :smilie3:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #48 : Листопада 09, 2018, 08:44:22 20:44 »
Пан Geo правий. Людина, що поважає Захисників, не змогла б такого написати.

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #49 : Листопада 10, 2018, 03:56:50 03:56 »
Після "неадекват, в ато пішов"не читав.
Зі. Хочу побачити автораю

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #50 : Листопада 10, 2018, 05:16:00 05:16 »
А чого ж "адекват" в ато не пішов?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #51 : Листопада 10, 2018, 06:10:47 06:10 »
Ти - адкват?
Зі . я неадекват пішов в ато.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #52 : Листопада 10, 2018, 09:39:25 09:39 »
Після "неадекват, в ато пішов"не читав.
Зі. Хочу побачити автора

Мій атовець теж хоче познайомитися з автором. Якщо Гео теж горить бажанням, то вас вже троє. Візьмете з собою Кабса))

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #53 : Листопада 10, 2018, 11:09:49 11:09 »
Після "неадекват, в ато пішов"не читав.
Зі. Хочу побачити автора

Мій атовець теж хоче познайомитися з автором. Якщо Гео теж горить бажанням, то вас вже троє. Візьмете з собою Кабса))
Все таки дивні ми люди. Тут кацапобот відкрито на СУПі закликає не платити податків Україні - і нікого це не турбує. А дурниця, яку ляпнув Тіммі на іншому форумі, купу народу зачепила до глибини душі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #54 : Листопада 10, 2018, 01:00:53 13:00 »
Це jia закликає? Та ні, він лише стверджує, що треба прийняти адекватний закон по розмитненню, в чому я з ним абсолютно погоджуюсь. Це нормально, закони мають прогресувати разом зі зміною зовнішніх і внутрішніх реалій, вони не можуть бути статичними.
А от те, що перднуло то кацапське підсирайло, стосується глобальних речей. Вони співмірні з  паплюженням національних символів, таких як гімн, прапор, мова, і т.д. Це залп лайном по всіх наших добровольцях, по всіх контрактниках і збройних силах загалом. Тому не має значення, у якій саме соцмережі він це висрав.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #55 : Листопада 10, 2018, 05:49:48 17:49 »
Це jia закликає? Та ні, він лише стверджує, що треба прийняти адекватний закон по розмитненню, в чому я з ним абсолютно погоджуюсь. Це нормально, закони мають прогресувати разом зі зміною зовнішніх і внутрішніх реалій, вони не можуть бути статичними.
А от те, що перднуло то кацапське підсирайло, стосується глобальних речей. Вони співмірні з  паплюженням національних символів, таких як гімн, прапор, мова, і т.д. Це залп лайном по всіх наших добровольцях, по всіх контрактниках і збройних силах загалом. Тому не має значення, у якій саме соцмережі він це висрав.
Ваш однодумець jia є водночас і однодумцем Любрікантіса з ФУПу, з чим Вас і вітаю.
І не треба тут заливати, що він за прийняття адекватного закону, він однозначно пише, що треба і НДС і мита на вживані авто відмінити, а заодно й взагалі податки Україні платити.

І до речі, це набагато більш глобальна річ, ніж навіть гімн та прапор. І даруйте, не вірю в патріотизм "патріотиків", котрі закликають не платити податки в воюючій країні  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #56 : Листопада 10, 2018, 08:31:14 20:31 »
Це jia закликає? Та ні, він лише стверджує, що треба прийняти адекватний закон по розмитненню, в чому я з ним абсолютно погоджуюсь. Це нормально, закони мають прогресувати разом зі зміною зовнішніх і внутрішніх реалій, вони не можуть бути статичними.
А от те, що перднуло то кацапське підсирайло, стосується глобальних речей. Вони співмірні з  паплюженням національних символів, таких як гімн, прапор, мова, і т.д. Це залп лайном по всіх наших добровольцях, по всіх контрактниках і збройних силах загалом. Тому не має значення, у якій саме соцмережі він це висрав.
Ваш однодумець jia є водночас і однодумцем Любрікантіса з ФУПу, з чим Вас і вітаю.
І не треба тут заливати, що він за прийняття адекватного закону, він однозначно пише, що треба і НДС і мита на вживані авто відмінити, а заодно й взагалі податки Україні платити.

І до речі, це набагато більш глобальна річ, ніж навіть гімн та прапор. І даруйте, не вірю в патріотизм "патріотиків", котрі закликають не платити податки в воюючій країні  :weep:

Какоє
Нахуй
НДС?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #57 : Листопада 10, 2018, 09:00:53 21:00 »
Це jia закликає? Та ні, він лише стверджує, що треба прийняти адекватний закон по розмитненню, в чому я з ним абсолютно погоджуюсь. Це нормально, закони мають прогресувати разом зі зміною зовнішніх і внутрішніх реалій, вони не можуть бути статичними.
А от те, що перднуло то кацапське підсирайло, стосується глобальних речей. Вони співмірні з  паплюженням національних символів, таких як гімн, прапор, мова, і т.д. Це залп лайном по всіх наших добровольцях, по всіх контрактниках і збройних силах загалом. Тому не має значення, у якій саме соцмережі він це висрав.
Ваш однодумець jia є водночас і однодумцем Любрікантіса з ФУПу, з чим Вас і вітаю.
І не треба тут заливати, що він за прийняття адекватного закону, він однозначно пише, що треба і НДС і мита на вживані авто відмінити, а заодно й взагалі податки Україні платити.

І до речі, це набагато більш глобальна річ, ніж навіть гімн та прапор. І даруйте, не вірю в патріотизм "патріотиків", котрі закликають не платити податки в воюючій країні  :weep:

Він десь стверджував, що не треба платити податки? Це дуже вільна інтерпритація його точки зору.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #58 : Березня 01, 2021, 09:55:02 21:55 »
Читали новини? на форумі юаполітікс колишній власник фома почав мутити з поштою.

Це взагалі за гранню. Продати форум і потім писати новому власнику, що я тобі в очі на***сцю?

Хто таке робить? у людей є якісь моральні межі? Хоча в даному випадку - ні, нема  :smilie10:

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча
Re: Консерви які роздуті...
« Reply #59 : Березня 01, 2021, 10:57:31 22:57 »
Антік - дрімуча вата, Тіммі не варто з ним порівнювати.

Та й взагалі, на упячці зараз такий мерзенний серпентарій зібрався, що навіть Антік не в першому десятку найогидніших ніків. Там ще є Рєдіс, Мирося, Асмердей/Соус Бляді, Нік, Лівандович, Гонта, Білий Хорват, Цєлюлінтіца Алєнєй, Волька, Дідусь, Любрікантіс, Рузя, Топа, Карофка, Васіліса Єгоровна Вєршіна, Спорсмен Сарія, Профіватнік, Ельгуіндер, Пельфорчик та багато іншої наволочі.

Это ещё вата и зрадоёбские черви с фупоголика Фомы не все переползли. Он  себе там знатный питомник развёл.
Ех Йожин, а були ж часи ... Але зігнив фома з своїм форумом, струхлявів.