Автор Тема: Ось і гра про Макаку, про яку в анекдотах написано  (Прочитано 871 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Безсовісний! Я, дурна, тицьнула- бухгалтер прибіг.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Безсовісний! Я, дурна, тицьнула- бухгалтер прибіг.

 :smilie5:

Теж захотів Макаку поганяти лопатою ? :weep:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Безсовісний! Я, дурна, тицьнула- бухгалтер прибіг.

 :smilie5:

Теж захотів Макаку поганяти лопатою ? :weep:

та блін.. треба було хоч попередити, щоб звук скрутила  :lol:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
:smilie5:

ГРА
Там варто зробити, щоб Макака верещала "Всьо прапало!" кожного разу, коли діставає лопатою  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Зараза
Таки не смог отбиться   :weep:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
рубрика: "трудовые коллективы обсудили на своих собраниях и местком жесско осудил"  :love:




Fill Feaouill
16 мин. ·
Вот так вот слепишь за один день поделку для прикола, а потом приходится искать цитату, чтобы красиво оформить скриншот.

– Чтоб ты издох, проклятый выродок! Вам нас не одолеть!!! Пусть земля горит у вас под ногами! Пусть крысы жрут ваших детей! Чтоб вы захлебнулись в своих вонючих испражнениях, а говенная волна накрыла вас с головой!!
Какая прелесть! А сколько экспрессии. Что может усладить слух черного лучше, чем бессильные проклятия врагов?


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Боммонда   :fp3

Це якраз про макаку  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Кто такий то Sell, що за нас вирiшуе, що нам робити та кого нах... в Качанiвку вiдсилати.
Про рейтини... я вже чути не можу - це лайно... треба якось розiгнати - сидять собi чуваи та в наперстки грають.
 :smilie7:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Боммонда   :fp3

Це якраз про макаку  :weep:
та там и "хорасмент" прекрасен, а если плюсануть еще и раздельное написание "не равенство"..)))

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
 :smiley24: :gigi:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
рубрика: "трудовые коллективы обсудили на своих собраниях и местком жесско осудил"  :love:




Fill Feaouill
16 мин. ·
Вот так вот слепишь за один день поделку для прикола, а потом приходится искать цитату, чтобы красиво оформить скриншот.

– Чтоб ты издох, проклятый выродок! Вам нас не одолеть!!! Пусть земля горит у вас под ногами! Пусть крысы жрут ваших детей! Чтоб вы захлебнулись в своих вонючих испражнениях, а говенная волна накрыла вас с головой!!
Какая прелесть! А сколько экспрессии. Что может усладить слух черного лучше, чем бессильные проклятия врагов?



Чувак "грамотно" пише, капець. Помилка на помилці. Жесть.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Мамка типу грамотна. Їй би продиктувати три речення і викласти результат- народ би всцявся від сміху. Тойоту Прада пам"ятаєш в декларації? Воно ж говорити зв"язно не може, не те що писати.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Мамка типу грамотна. Їй би продиктувати три речення і викласти результат- народ би всцявся від сміху. Тойоту Прада пам"ятаєш в декларації? Воно ж говорити зв"язно не може, не те що писати.
+

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча