Автор Тема: Алкофілософія - фсьо. В тренді нова наука...  (Прочитано 449 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Алкофілософія - фсьо. В тренді нова наука...
« : Листопада 07, 2018, 07:43:49 07:43 »
... алкоісторія

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1019904.0

Ну я , мабуть, теж засную нову науку - шкарупологія  :bch:
Mocsia delenda est

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: Алкофілософія - фсьо. В тренді нова наука...
« Reply #1 : Листопада 07, 2018, 10:17:44 10:17 »
... алкоісторія

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1019904.0

Ну я , мабуть, теж засную нову науку - шкарупологія  :bch:

Що конкретно тобі там не подобається?

Поняття рОсії як басейну річки Рось, що загорожує Київ з сходу, півдня, трохи з заходу + Дніпро + річка Ірпінь... рівно в місці де нема природніх загрододжень - село Митниця...

Загалом я народився і виріс на Росі
В дитинстві ми ходили на Рось купатись
Зараз повераємось на Рось відпочивати і до батьків

А ще, коли мені було років зо 7, мене повезла бабця в глухе село Корсуньщини (Гута), глухе наскільки, що туди була часткова дорога мощена камнем, а потім грунтовка, асфальту - ні
Так біля сусідньої хати сидів дрєвній дід і бухтів.
Памятаю мене дуже скорчило і це навіки мені засіло в голову. Він казав
"Вас обманюють, ми не українці. Я, мій дід, дід мого діда завди називали себе рОсичами і навколо нас рОсія. А кацапи вкрали у нас нашу рОсію"

Да той же грозний, коли став царем, писав не те, що він цар народа русскаго, а цар народа російскаго... хочі Росії тоді ще не було і зародиші, навіть по офіційній кацоісторіїї

ЗІ. Загалом тему Росі я жую вже 8 років. Озвучував на кацопсевдонаукових форумах. Їх вбиває це в ступор.
Чому істує Амазонія і не могла існувати РОсія? Тим паче іменно в басейні ріки Рось і загартувалась Русь, тому як лісні жителі вийшли з лісу і зіткнулись зі степом. Величезні міста виникають не кордонах племен (місця початкового бартеру, обміну полоненими і т.д.), а тут не просто кордони племен, тут кордони цивілізацій.
І піші вікінги, коли піднасосали пару разів в обороні Києва зі степу, перегрупувались і кроми фортів по Росі почали запускати на плато від Обухова до Корсуня кочівників.
Торки отримали собі захищений ореол північніше і західніше Росі зі столицею в Торческу. І вже за пару поколінь ці Чорні клобуки приймали одну з головних участей розбудови імперії і формуючи тактику степних воєн
« Останнє редагування: Листопада 07, 2018, 10:30:03 10:30 від jia »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Алкофілософія - фсьо. В тренді нова наука...
« Reply #2 : Листопада 07, 2018, 12:56:04 12:56 »
... алкоісторія

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1019904.0

Ну я , мабуть, теж засную нову науку - шкарупологія  :bch:

Що конкретно тобі там не подобається?

Поняття рОсії як басейну річки Рось, що загорожує Київ з сходу, півдня, трохи з заходу + Дніпро + річка Ірпінь... рівно в місці де нема природніх загрододжень - село Митниця...

Загалом я народився і виріс на Росі
В дитинстві ми ходили на Рось купатись
Зараз повераємось на Рось відпочивати і до батьків

А ще, коли мені було років зо 7, мене повезла бабця в глухе село Корсуньщини (Гута), глухе наскільки, що туди була часткова дорога мощена камнем, а потім грунтовка, асфальту - ні
Так біля сусідньої хати сидів дрєвній дід і бухтів.
Памятаю мене дуже скорчило і це навіки мені засіло в голову. Він казав
"Вас обманюють, ми не українці. Я, мій дід, дід мого діда завди називали себе рОсичами і навколо нас рОсія. А кацапи вкрали у нас нашу рОсію"

Да той же грозний, коли став царем, писав не те, що він цар народа русскаго, а цар народа російскаго... хочі Росії тоді ще не було і зародиші, навіть по офіційній кацоісторіїї

ЗІ. Загалом тему Росі я жую вже 8 років. Озвучував на кацопсевдонаукових форумах. Їх вбиває це в ступор.
Чому істує Амазонія і не могла існувати РОсія? Тим паче іменно в басейні ріки Рось і загартувалась Русь, тому як лісні жителі вийшли з лісу і зіткнулись зі степом. Величезні міста виникають не кордонах племен (місця початкового бартеру, обміну полоненими і т.д.), а тут не просто кордони племен, тут кордони цивілізацій.
І піші вікінги, коли піднасосали пару разів в обороні Києва зі степу, перегрупувались і кроми фортів по Росі почали запускати на плато від Обухова до Корсуня кочівників.
Торки отримали собі захищений ореол північніше і західніше Росі зі столицею в Торческу. І вже за пару поколінь ці Чорні клобуки приймали одну з головних участей розбудови імперії і формуючи тактику степних воєн
Ну в нас традиційно 2 біди - дурні та погані дороги.
В історичній науці роль поганих доріг відіграє суцільна фальсифікація нашої історії, тобто є літописи, а в них купа брехні. Наприклад є опис грандіозної Куликовської битви, а археологи не можуть знайти жодних її слідів.

Ну а дурні - це різні Вольки та Толочки, які починають свої хворі фантазії видавати за історичну правду. Так і живемо..
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Алкофілософія - фсьо. В тренді нова наука...
« Reply #3 : Листопада 07, 2018, 01:20:00 13:20 »
Волька-шкарлупа зкопіпастив кілька абзаців вікіпедії, а вже має прихильників на СУПі :weep:
Mocsia delenda est