Автор Тема: Задача на сообразительность и политическую эрудицию  (Прочитано 1824 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
В доме, где я снимаю квартиру, живет наглухо ебанутая бабка, которая уверена, что ее облучает вышка мобильной связи на крыше дома (бабка живет на втором этаже, если шо). И якобы из-за этого излучения у нее, бабки, все проблемы со здоровьем и вапще по жизни.

Сначала бабка агитировала соседей подписаться под коллективной петицией. Соседи отморозились.

Тогда бабка начала задалбывать ЖЭК. Тот вел с бабкой долгую переписку, но, понятное дело, ничего не предпринимал (ЖЭКи часто так делают, но в данном случае это было правильно).

Тогда бабка пошла искать правды по местным депутатам...

Вопрос: депутат какой партии тут же откликнулся на бабкины призывы и, заявившись с группой молодых людей спортивной внешности, тупо вскрыл чердак и поломал оборудование мобильного оператора? То есть, повел себя как быдло, совершил преступление, но все это - ради народа и во имя его?

Место действия: Киев, Лукьяновка


Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
А что-то про "злочинну владу, баригу ,  забужіння і новий курс" на месте преступления оставили?

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
А что-то про "злочинну владу, баригу ,  забужіння і новий курс" на месте преступления оставили?

Нет. Главная улика - письменная благодарность, расклеенная бабкой по всему подъезду. Там поименно названы депутат и партия. Буду ехать с работы - сфоткаю (по дороге на работу че-т затупил, сори, настолько охренел от такой простоты нравов).

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Это правда??? :weep:
скаче дид ишак лютуе

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Або макакінський або радиКальний :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Або макакінський або радиКальний :smilie7:

Нєа. Ще варіанти?  :shuffle:

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Сорі, шановне панство, мушу трошки побігати у справах, тому хай інтрига поки тримається, а я за кілька годин повернусь :)

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
скаче дид ишак лютуе

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Вишки мобільних операторів заборонено ставити на житлових будівлях (мабуть).

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Підказка: депутат місцевого рівня, не з ВР.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Або макакінський або радиКальний :smilie7:

Нєа. Ще варіанти?  :shuffle:
Я ставлю на праворадикалів. Свобода або Національні Жони.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Або макакінський або радиКальний :smilie7:

Нєа. Ще варіанти?  :shuffle:

Я догадаюсь , но нет сегодня охоты  опять рассказывать , что левак это не тупо против Москвы на словах, а Швондер с Шариковым, а Москва к ним прикладывается автоматический как главный источник левачества. 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Лозунг Самонемочі - 'візьми й зроби'  :laugh:

А так - тягнипукси, мабуть  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В доме, где я снимаю квартиру, живет наглухо ебанутая бабка, которая уверена, что ее облучает вышка мобильной связи на крыше дома (бабка живет на втором этаже, если шо). И якобы из-за этого излучения у нее, бабки, все проблемы со здоровьем и вапще по жизни.
Сначала бабка агитировала соседей подписаться под коллективной петицией. Соседи отморозились.
Тогда бабка начала задалбывать ЖЭК. Тот вел с бабкой долгую переписку, но, понятное дело, ничего не предпринимал (ЖЭКи часто так делают, но в данном случае это было правильно).
Тогда бабка пошла искать правды по местным депутатам...
Вопрос: депутат какой партии тут же откликнулся на бабкины призывы и, заявившись с группой молодых людей спортивной внешности, тупо вскрыл чердак и поломал оборудование мобильного оператора? То есть, повел себя как быдло, совершил преступление, но все это - ради народа и во имя его?
Место действия: Киев, Лукьяновка
:smiley24:
Мiй район, 232 округ де сидять два педераста - Левченко та ще якийсь бородатий гандон (Кушняк).
Обое - Швобода, то ж, можете лише здогадатися, як бабця "правильно" обрала напрямок провокацii.
Далi - облученiе... скорiш за все - вишки Моб. операторiв - на Лукянi... найвища точка - 16 пов. будинок поруч iз СIЗО.
Але для моб. звязку то надто високо - треба, або 9, або 12 пов. будинки - на районе е такi, сам бачiв.
Щодо проблем бабцi, то  це у неi в башке iзлученiе, а не в районе - якась падла дала бабцi на горiлку, та й зголосилась "пiсать".
Бачiв таких бабць на ярмарку - чокнутi старухи, яким справдi нема чого робити, як на свою сраку пригоди шукати.
А депутати... виявилися... iнструментом.
Зараз Моб. оператор може подати в Суд на дii тих двох передерастiв, якi таким чiном "допомогли" бабцi.
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Зараз Моб. оператор може подати в Суд на дii тих двох передерастiв, якi таким чiном "допомогли" бабцi.
 :smilie7:

"Подать в суд" подразумевает гражданское производство. А это уголовное преступление - умышленное уничтожение чужого имущества. Гражданский иск будет в рамках уголовного производства.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
А тепер - відповідь.

ВО "СВОБОДА"

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
А тепер - відповідь.

ВО "СВОБОДА"

Та розкусили ми вже їх  :smilie5:

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Та розкусили ми вже їх  :smilie5:

Бувалий, здається, навіть прізвище того самого депутата вказав (я ще дома звірюся з бабкіною "народною" подякою, але дуже схоже)  :gigi:

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759

Зараз Моб. оператор може подати в Суд на дii тих двох передерастiв, якi таким чiном "допомогли" бабцi.
 :smilie7:

"Подать в суд" подразумевает гражданское производство. А это уголовное преступление - умышленное уничтожение чужого имущества. Гражданский иск будет в рамках уголовного производства.
Для криміналу сума шкоди повинна складати тисяч 300.Як варіант-службовий злочин.Ще нібито є стаття по пошкодження ліній зв'язку але чи підійде хтозна.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Дурна бабка, тепер буде мати купу проблем. Подала би в суд- могла би виграти, є вже не один випадок.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759
Дурна бабка, тепер буде мати купу проблем. Подала би в суд- могла би виграти, є вже не один випадок.
Адвокат не дешевий.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Та розкусили ми вже їх  :smilie5:
Бувалий, здається, навіть прізвище того самого депутата вказав (я ще дома звірюся з бабкіною "народною" подякою, але дуже схоже)  :gigi:
Бороду щодня бачу, Леченко - немае - вони... в Радi сидять.
Замiсть нього якийсь засланий казачок - Можемо вас на Швободу пiдписати - ваше призвище, адреса й телефон...
Дурбелики  тi чуваки - яким би той Моб. оператор не був, а ломати обладнання... це вже  :smiley23:
Бабка може йти як свiдок, але хто б не вiв справу, може й бути причетна до зламу Моб. системи - дивлячись, як сформують звинувачення в Судi.
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Дурна бабка, тепер буде мати купу проблем. Подала би в суд- могла би виграти, є вже не один випадок.

На втором этаже навряд ли. А вот жильцы последнего этажа ,может быть , если мачта короткая.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
На втором этаже навряд ли. А вот жильцы последнего этажа ,может быть , если мачта короткая.

Я - жилец последнего этажа. Лично у меня в этой ситуации больше претензий к ебнутым бабкам и депутатам, а не к оператору. Связь, кстати, испортилась сразу же - звонки норм, а 3g то на 2g переключается, то ваще отпадает мобильный интернет... Вот так ВО "Свобода" освободила меня от интернет-зависимости...

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
В доме, где я снимаю квартиру, живет наглухо ебанутая бабка, которая уверена, что ее облучает вышка мобильной связи на крыше дома (бабка живет на втором этаже, если шо). И якобы из-за этого излучения у нее, бабки, все проблемы со здоровьем и вапще по жизни.

Сначала бабка агитировала соседей подписаться под коллективной петицией. Соседи отморозились.

Тогда бабка начала задалбывать ЖЭК. Тот вел с бабкой долгую переписку, но, понятное дело, ничего не предпринимал (ЖЭКи часто так делают, но в данном случае это было правильно).

Тогда бабка пошла искать правды по местным депутатам...

Вопрос: депутат какой партии тут же откликнулся на бабкины призывы и, заявившись с группой молодых людей спортивной внешности, тупо вскрыл чердак и поломал оборудование мобильного оператора? То есть, повел себя как быдло, совершил преступление, но все это - ради народа и во имя его?

Место действия: Киев, Лукьяновка

Це зветься радіофобія
Сміх в тому, що під антенами (в домі) потужність найменша, найбільша у вікнах сусідніх домів
А за акт вандалізму депутат взує страхова, на якій висить обладнання, тисяч на 20долларів він попав

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
В доме, где я снимаю квартиру, живет наглухо ебанутая бабка, которая уверена, что ее облучает вышка мобильной связи на крыше дома (бабка живет на втором этаже, если шо). И якобы из-за этого излучения у нее, бабки, все проблемы со здоровьем и вапще по жизни.

Сначала бабка агитировала соседей подписаться под коллективной петицией. Соседи отморозились.

Тогда бабка начала задалбывать ЖЭК. Тот вел с бабкой долгую переписку, но, понятное дело, ничего не предпринимал (ЖЭКи часто так делают, но в данном случае это было правильно).

Тогда бабка пошла искать правды по местным депутатам...

Вопрос: депутат какой партии тут же откликнулся на бабкины призывы и, заявившись с группой молодых людей спортивной внешности, тупо вскрыл чердак и поломал оборудование мобильного оператора? То есть, повел себя как быдло, совершил преступление, но все это - ради народа и во имя его?

Место действия: Киев, Лукьяновка

Це зветься радіофобія
Сміх в тому, що під антенами (в домі) потужність найменша, найбільша у вікнах сусідніх домів
А за акт вандалізму депутат взує страхова, на якій висить обладнання, тисяч на 20долларів він попав

Це якщо провайдер, тобто оператор, мав офіційний дозвіл на встановлення обладнання. Якщо ні- то нікому нічого не буде.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Це ж поруч з нами - там щонедiлi ярмарки та справдi мобiлатори втсановили на дах 9 пов. будинку... невелику антену.
(Реально, розмiр того присторою, як монiтор ноутбука - 15""-17"").
Навiть не анктену, а якийсь пристрiй, схожий на ручний мегафон - його навiть з вулицi не видно.
Кутняк... та ще жлобина - воно ж разом з Левченком, як раз на тих бабок йобнутих... собi кар'еру роблять.
Обое - педерасати, яких нiколи на дiльницi не зустрiнеш.
 :smilie7:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Це якщо провайдер, тобто оператор, мав офіційний дозвіл на встановлення обладнання. Якщо ні- то нікому нічого не буде.

Без дозволів не ставлять
Ключі в ЖЕК отримали - значить договір точно був
Тут думаю баборадіофобію направили на поток бабла

Якщо там ЖЕК, то ймовірно оренда йде ЖЕКу, а далі на якийсь ФОП виводиться і свобода вирішила сісти на цей поток...

Далі, навіть якщо проживаюі в домі проти - за протоколом повинні зібрати збори, протокол, підписи 50% квадратури власників дому... в ЖЕК і за ним демонтаж...
Так що попав тіпок на гроші, його страхова загризе