Автор Тема: Пелевин, сцуко, пророк...  (Прочитано 1015 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Пелевин, сцуко, пророк...
« : Листопада 12, 2018, 01:38:54 13:38 »
Это ж почти как его виртуальные политики!!!

Думаю, он только со страной ошибся. Виртуальный парламент себе тоже первыми сделают китайцы. Благо, там у депутата работа несложная: голосовать единогласно как партия скажет и хлопать "бурными аплодисментами, переходящими в овацию".

_____________________________________________

В Китае создали виртуального телеведущего

В Китае информационное агентство «Синьхуа» продемонстрировало виртуального телеведущего, который работает на основе искусственного интеллекта и способен самостоятельно зачитывать текст новостей.

Разработчики «телеведущего» утверждают, что он может зачитывать тот или иной текст так же естественно, как и профессиональный ведущий или диктор. Правда, с этим утверждением согласны не все. Некоторые из зрителей заметил, что его голос «слишком похож на голос робота».

Технологии искусственного интеллекта использовались для того, чтобы научить программу имитировать голос и интонации реальных дикторов «Синьхуа», а также их мимику.

«Я буду работать без усталости и продолжать информировать вас о последних событиях — тексты загружаются в систему, которая руководит мной, непрерывно», — добавляет он.

В агентстве «Синьхуа» говорят, что их новый «телеведущий» может работать круглосуточно и тем самым способен помочь существенно снизить расходы, которые идут на создание новостных выпусков.

Также он может быть полезным в ситуациях, когда выпуск новостей необходимо создать срочно.

https://fakty.ua/286225-v-kitae-sozdali-virtualnogo-televeducshego-video?fbclid=IwAR2PYu75UsoE4s4u7NkKLFto4n-o9cc3wJm5fAaQ_xaLfiiy4dG5OW-vipQ

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #1 : Листопада 12, 2018, 02:01:57 14:01 »
Я от собі думаю...що штучний інтернет в першу чергу почнуть юзати у вигляді ботів які будуть форсити ті чи інші теми в мережі.
Що доведе свободу слова в інтернет до повного абсурду
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #2 : Листопада 12, 2018, 02:03:04 14:03 »
Я от собі думаю...що штучний інтернет в першу чергу почнуть юзати у вигляді ботів які будуть форсити ті чи інші теми в мережі.
Що доведе свободу слова в інтернет до повного абсурду

Почнуть? Вже ж ніби юзають.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #3 : Листопада 12, 2018, 02:07:45 14:07 »
Я от собі думаю...що штучний інтернет в першу чергу почнуть юзати у вигляді ботів які будуть форсити ті чи інші теми в мережі.
Що доведе свободу слова в інтернет до повного абсурду

Почнуть? Вже ж ніби юзають.
хз важко сказати

якщо створюється мережа ботів наприклад в твіттері і
200 штук постять різні новини
200 000  репостять та лайкають
100 000 коментують
то таке можна і без штучного інтелекту зробити.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #4 : Листопада 14, 2018, 11:01:46 11:01 »
Ну, власне штучного інтелекту нема ані у ведучому, ані у бот-репостері.
Й перший, й другий просто презентує заготовлений людиною текст через детермінований процес. :)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #5 : Листопада 14, 2018, 11:02:46 11:02 »
А хто такоє Пєлєвін?

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #6 : Листопада 14, 2018, 02:24:10 14:24 »
А хто такоє Пєлєвін?

Письменник такий з Росії. Вже навіть можна сказати, живий класик, бо публікується з 1989 року. Спочатку гнав якийсь постмодерн, а зараз видає добротну таку фантастику, десь на рівні та в стилі Азімова (це моє особисте враження).

В даному випадку я маю на увазі книгу "Generation P', видану у 1999 році.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #7 : Листопада 14, 2018, 02:25:01 14:25 »
А хто такоє Пєлєвін?

Письменник такий з Росії. Вже навіть можна сказати, живий класик, бо публікується з 1989 року. Спочатку гнав якийсь постмодерн, а зараз видає добротну таку фантастику, десь на рівні та в стилі Азімова (це моє особисте враження).

В даному випадку я маю на увазі книгу "Generation P', видану у 1999 році.

А-а-аа...

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #8 : Листопада 14, 2018, 02:26:12 14:26 »
Ну, власне штучного інтелекту нема ані у ведучому, ані у бот-репостері.
Й перший, й другий просто презентує заготовлений людиною текст через детермінований процес. :)

Але ж тим часом в Європі вже спробували робота для написання новин у інформаційній агенції. Виявилося, що бот цілком може відстежувати результати спортивних змагань та самостійно продукувати стандартизовані тексти для стрічки новин. Тож цілий відділ скоротили через ту падлюку, щось п'ятьох журналістів чи близько того!

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #9 : Листопада 14, 2018, 03:33:11 15:33 »
Ну, власне штучного інтелекту нема ані у ведучому, ані у бот-репостері.
Й перший, й другий просто презентує заготовлений людиною текст через детермінований процес. :)

Але ж тим часом в Європі вже спробували робота для написання новин у інформаційній агенції. Виявилося, що бот цілком може відстежувати результати спортивних змагань та самостійно продукувати стандартизовані тексти для стрічки новин. Тож цілий відділ скоротили через ту падлюку, щось п'ятьох журналістів чи близько того!
Ну, я маю на увазі, що тут не використовується штучний інтелект.
Тобто, бот що відстежує результати спортивних змагань (читаємо - отримує їх у чітко детермінованому вигляді від людей), не може форсити ніяких тем.
Він може, якщо люди йому дадуть багато текстів про спортивні змагання, за допомогою LSTM нейромережі згенерувати текст, схожий на ті тексти. Він не буде мати ніякого змісту, прив'язаного до конкретно взятої спортивної події.
Таким чином, можна хіба що генерувати беззмістовні, але емоційно забарвлені коментарі тупих людей.
А це завжди можна було робити й без нейромереж, за допомогою ланцюжків Маркова. :)

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #10 : Листопада 14, 2018, 04:11:54 16:11 »
Ну, власне штучного інтелекту нема ані у ведучому, ані у бот-репостері.
Й перший, й другий просто презентує заготовлений людиною текст через детермінований процес. :)

Але ж тим часом в Європі вже спробували робота для написання новин у інформаційній агенції. Виявилося, що бот цілком може відстежувати результати спортивних змагань та самостійно продукувати стандартизовані тексти для стрічки новин. Тож цілий відділ скоротили через ту падлюку, щось п'ятьох журналістів чи близько того!
Ну, я маю на увазі, що тут не використовується штучний інтелект.
Тобто, бот що відстежує результати спортивних змагань (читаємо - отримує їх у чітко детермінованому вигляді від людей), не може форсити ніяких тем.
Він може, якщо люди йому дадуть багато текстів про спортивні змагання, за допомогою LSTM нейромережі згенерувати текст, схожий на ті тексти. Він не буде мати ніякого змісту, прив'язаного до конкретно взятої спортивної події.
Таким чином, можна хіба що генерувати беззмістовні, але емоційно забарвлені коментарі тупих людей.
А це завжди можна було робити й без нейромереж, за допомогою ланцюжків Маркова. :)

Я це і мав на увазі то не штучний інтелект.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #11 : Листопада 14, 2018, 08:26:39 20:26 »
Пєлєвін - пророк, а до чого ту Китай, який твір його (П.) ви маєте на увазі? Здається, я все перечитав  :smilie11:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #12 : Листопада 14, 2018, 08:33:52 20:33 »
Пєлєвін - пророк, а до чого ту Китай, який твір його (П.) ви маєте на увазі? Здається, я все перечитав  :smilie11:
В Китаї - віртуальний ведучий, а в Пєлєвіна Росією віртуальний през керує ;)
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #13 : Листопада 15, 2018, 11:24:20 11:24 »
Пєлєвін - пророк, а до чого ту Китай, який твір його (П.) ви маєте на увазі? Здається, я все перечитав  :smilie11:
В Китаї - віртуальний ведучий, а в Пєлєвіна Росією віртуальний през керує ;)

І віртуальні депутати в Думі засідають )))

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
Re: Пелевин, сцуко, пророк...
« Reply #14 : Листопада 15, 2018, 11:55:13 11:55 »
Я це і мав на увазі то не штучний інтелект.
А, прошу пробачення  :smiley15: