Автор Тема: Колишній депутат Ігор Марков хоче "республіки" "ОНР" і "ХНР"  (Прочитано 448 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча

 Колишній народний депутат України Ігор Марков, який втік у Росію, виступив із маревною заявою про те, що світ повинен визнати терористичні "Л/ДНР", а в Україні крім них також повинні з'явитися "ОНР", "ХНР" і ще одна "ДНР" на території Одеської, Харківської та Дніпропетровської областей.

Схоже, що він озвучує мрії Москви.


Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

 Колишній народний депутат України Ігор Марков, який втік у Росію, виступив із маревною заявою про те, що світ повинен визнати терористичні "Л/ДНР", а в Україні крім них також повинні з'явитися "ОНР", "ХНР" і ще одна "ДНР" на території Одеської, Харківської та Дніпропетровської областей.

Схоже, що він озвучує мрії Москви.
Це макакачий дружбан, якого ВАНА називала молодим перспективним лідером Юга-Вастока?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Хоче знову на Юго-Восток? Путя вже дав йому ярлик?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча


Схоже, що він озвучує мрії Москви.

Мрії Москвы с 2014 года не изменились чем я и аргументирую свою позицию по голосованию за Порошенко , который предыдущие пять лет их мрії успешно обламывал.

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча


Схоже, що він озвучує мрії Москви.

Мрії Москвы с 2014 года не изменились чем я и аргументирую свою позицию по голосованию за Порошенко , который предыдущие пять лет их мрії успешно обламывал.

Головне не дати цим "мріям" Кремля здійснитися.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
ХНР - це хуй на рило ?  :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Колишній народний депутат України Ігор Марков, який втік у Росію, виступив із маревною заявою про те, що світ повинен визнати терористичні "Л/ДНР", а в Україні крім них також повинні з'явитися "ОНР", "ХНР" і ще одна "ДНР" на території Одеської, Харківської та Дніпропетровської областей.
Схоже, що він озвучує мрії Москви.
В Москве вже е один iдiот, який много рокiв мрiе... ноги в Iндiйському океянi мити.
Нащо йому конкурент з якимось па-рашними анклавами?..
 :moskali:

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Колишній народний депутат України Ігор Марков, який втік у Росію, виступив із маревною заявою про те, що світ повинен визнати терористичні "Л/ДНР", а в Україні крім них також повинні з'явитися "ОНР", "ХНР" і ще одна "ДНР" на території Одеської, Харківської та Дніпропетровської областей.
Схоже, що він озвучує мрії Москви.
В Москве вже е один iдiот, який много рокiв мрiе... ноги в Iндiйському океянi мити.
Нащо йому конкурент з якимось па-рашними анклавами?..
 :moskali:


Вольфович - не потерпить конкуренції!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Троцький, наприклад, теж багато чого хотів з екзилу. Але натомість отримав лише льодорубом по їбалу...

Думаю, у Маркова різниця між бажаним і реальним результатами буде десь така сама. Тому марення кульгавих качок я б серйозно не сприймав.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
ХНР - це хуй на рило ?  :smilie1:

Красиво. А ОНР? Може краще нехай Південну напишуть в абревіатуру, щоб до пари?