Автор Тема: Здобутки Порошенка  (Прочитано 1926 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Здобутки Порошенка
« : Листопада 16, 2018, 02:56:34 02:56 »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #1 : Листопада 16, 2018, 05:11:19 05:11 »
Воно то так але ж конкуренти роблять наголос на видуманих недоліках.І популізм з бажанням халяви живіші всіх живих

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #2 : Листопада 16, 2018, 09:09:25 09:09 »
Воно то так але ж конкуренти роблять наголос на видуманих недоліках.
І популізм з бажанням халяви живіші всіх живих
Десь була iнфограма, де поруч стоять здобутки Порошенка та Юльки.
Коли е з чим порiвнуювати, тодi електорат буде знати, за кого голосувати.
 :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #3 : Листопада 16, 2018, 11:35:59 11:35 »
Воно то так але ж конкуренти роблять наголос на видуманих недоліках.
І популізм з бажанням халяви живіші всіх живих
Десь була iнфограма, де поруч стоять здобутки Порошенка та Юльки.
Коли е з чим порiвнуювати, тодi електорат буде знати, за кого голосувати.
 :smilie7:

ага  :lol:  :love:  :moskali:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #4 : Листопада 16, 2018, 11:42:10 11:42 »


Расскажите им про очевидні здобутки Порошенка.

Мгм.

На ФУП не заглядываете? А я заглядываю по долгу службы модератором СУПа... Расскажите ИМ.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #5 : Листопада 16, 2018, 12:00:53 12:00 »


Расскажите им про очевидні здобутки Порошенка.

Мгм.

На ФУП не заглядываете? А я заглядываю по долгу службы модератором СУПа... Расскажите ИМ.

Я не думаю що на ФУП багато зараз реальних людей а не агентури
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #6 : Листопада 16, 2018, 12:02:30 12:02 »
А есть и вторая категория юльков, кроме верхней фотки...

Это Убежденные Малоросы, Про*уйловцы  і Підкацапники. Эти делают все абсолютно сознательно и настроены антиукраински. Они Украину видели в гробу в белых тапках. Все эти Олдбои, Вершины и Мирославы с Асмодеями.

Проследите, как они и что они на ФУПе УЖЕ говорят про АТОшников. НИЧЕМ эта риторика не отличается от кремлевской риторики ватных руссофашей.

Показательный недавний срач Финикса и юлькобригады. Они его назвали каким-то там невменяемым, а он объявил им войну. После этого они назвали его порохоботом....Финикса.....порохоботом... :lol: Человека, который буквально *уями обкладывал ПОБРАТИМОВ-АТО...которые поддерживают Пороха. Клял и материл семиэтажными матами. Так вот он сказал, что их отношения к АТОшникам его шокировали и теперь им всем звиздец. Юльки сказали , тчо он - долбанутый и послали его.

Я
РЖАЛ
НАД ВСЕМИ ЭТИМИ "УНИКУМАМИ".

ржал и плакал горькими слезами... :smilie2:


Суммируем

Юльки делятся на:

1. Ничего не понимающих Дебилов
2. Все понимающих Подонков

кого вы там...хотите переубедить? Кому что объяснить?

Люди добрые...очнитесь...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #7 : Листопада 16, 2018, 12:07:46 12:07 »
Меня насмерть убивают идиоты в стиле:

Ну...ничего, юльки...вы еще УВИДИТЕ...вы еще ПОЙМЕТЕ, вы еще ГОРЬКО ПОЖАЛЕЕТЕ, увидев, что будет творить ваша Макака! Как она на тарелочке принесет Хуйлу всю Украину! Вы еще пожалеете! Что вы будете потом делать? Что будете говорить и в глаза смотреть?

Идиоты.

Они будут РАДОВАТЬСЯ и будут в ПЕРВЫХ рядах карательных отрядов "кацапобурятов", будут глотки вам резать и вешать вас на столбах...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #8 : Листопада 16, 2018, 12:10:45 12:10 »
Меня насмерть убивают идиоты в стиле:

Ну...ничего, юльки...вы еще УВИДИТЕ...вы еще ПОЙМЕТЕ, вы еще ГОРЬКО ПОЖАЛЕЕТЕ, увидев, что будет творить ваша Макака! Как она на тарелочке принесет Хуйлу всю Украину! Вы еще пожалеете! Что вы будете потом делать? Что будете говорить и в глаза смотреть?

Идиоты.

Они будут РАДОВАТЬСЯ и будут в ПЕРВЫХ рядах карательных отрядов "кацапобурятов", будут глотки вам резать и вешать вас на столбах...

100%

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #9 : Листопада 16, 2018, 12:43:23 12:43 »


Я не думаю що на ФУП багато зараз реальних людей а не агентури


Агентура - це ВИДУМАНИЙ кіношний персонаж Джеймса Бонда. Чорний плащ, чорні окуляри, піднятий комір, Бондмобіль, шампанське, стріляюча запальничка і довгоногі дєвахі...Коротше - кіношний клоун.

Вся юлькота - це абсолютно реальні, живі люди.

1. Школота, яка постами і вудочками заробляє собі на стипендію і на "мороженоє" за 200 гривень 3 години і * (хєр знає) гривень за пост.
2. Їхні "Сотники" поділяються на просто *банутих (мамка народила стоячи, і воно впало головою на землю) і "бариг"...по типу Вольтерчика з його сраним контрабандним бізнесом в кацапстані якихось флаконів "от кашля, ржавчіни, полисєнія і імпотенції".
3. Партєйщікі. Ці - антиукраїнські відморозки і мерзота.

Всі - реальні люди. Назвати іх агентами....якось, ну, не клеїться...

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #10 : Листопада 16, 2018, 01:02:44 13:02 »
Список, конечно, немного раздут, и приписано много лишнего.

Национализация Привата - это было вынужденное решение, потому что Беня вынул оттуда все деньги и угрожал тупо повалить системообразующий банк. В итоге государство его взяло на себя с огромными долгами и пустыми заначками. А теперь это "здобуток", оказывается...

Экономическими вопросами глава государства у нас не занимается, это не его полномочия

"Прозорро" внедрялась при огромном сопротивлении власти, и какую роль сыграл Президент, я, допустим, просто не знаю.

В сухом остатке, пройдясь с карандашом, однозначно бесспорными остаются:

- армия. Процесс еще идет, но ВСУ таки наконец-то являются боеспособной силой, а престиж профессии военного возрос необычайно.

- безвиз. Да. Внешняя политика - конституционная прерогатива Президента, и все свершения в этой сфере может смело писать себе в портфолио.

- "Газпром" в суде нагнуть - дело хорошее. Опять же, личный вклад Президента остается вопросом открытым, но сам факт - гут.

- отказ от российского газа - манипуляция. Мы его покупаем, просто у посредников из Европы.

- уменьшение влияния олигархов - тоже. Че-т как-то не жалуются на жизнь ребята. И непонятно, как это влияние оценивать, по какой шкале, чтобы уверенно сказать, увеличилось оно или уменьшилось.

- электронные декларации чинш в открытом доступе - это очень вери гуд. По крайней мере, люди получили представление, насколько они у нас все охуевшие и зажравшиеся. Даст Б-г, с осознания начнется очищение. Опять же, личный вклад главы государства - вопрос.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #11 : Листопада 24, 2018, 10:04:10 22:04 »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #12 : Листопада 24, 2018, 10:21:19 22:21 »


Це все хуйня поруч з потенційною перспективою заплатити 30% мита за китайський телефон.  :weep: Злочинна влада, бариги, путінввєді!  :smilie9:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #13 : Листопада 24, 2018, 10:32:45 22:32 »


Це все хуйня поруч з потенційною перспективою заплатити 30% мита за китайський телефон.  :weep: Злочинна влада, бариги, путінввєді!  :smilie9:
Лохторат лоховітєй;все це хуйня за мрії про пенсії як у Європі,платню як у Європі,стоп-корупції як у Європі і телефон на шару.А Порох пацан.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #14 : Листопада 25, 2018, 11:31:25 11:31 »
Лохторат лоховітєй;все це хуйня за мрії про пенсії як у Європі,платню як у Європі,стоп-корупції як у Європі і телефон на шару.А Порох пацан.

ВИ дійсно не розумієте, зо закон зроблено для збільшення гешефту контор, що продають контрабанду і будуть це робити?
Ціна зросте, а бюджет - ні

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #15 : Листопада 25, 2018, 11:40:05 11:40 »
Лохторат лоховітєй;все це хуйня за мрії про пенсії як у Європі,платню як у Європі,стоп-корупції як у Європі і телефон на шару.А Порох пацан.

ВИ дійсно не розумієте, зо закон зроблено для збільшення гешефту контор, що продають контрабанду і будуть це робити?
Ціна зросте, а бюджет - ні
От тільки не треба при цьому з себе дєвачку Робін Гуда корчити, яка в багатих брала, а бідним давала.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #16 : Листопада 25, 2018, 11:48:17 11:48 »
От тільки не треба при цьому з себе дєвачку Робін Гуда корчити, яка в багатих брала, а бідним давала.

Я не корчу
Я натакаю, що деякі, за браком мозоку, банально не розуміють що твориться і навіщо... хоча впевнені що розуміють

Звичайно признати свою тупість дуже важко

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #17 : Листопада 25, 2018, 04:31:23 16:31 »
Список, конечно, немного раздут, и приписано много лишнего.

Экономическими вопросами глава государства у нас не занимается, это не его полномочия


Звичайно, але спробуйте  це пояснити тим, хто 4 роки тому з піною на губах кричав "Порошенка - в один тур!!!",  а тепер ще завзятіше лементує: "Клятий барига! Оббирає до нитки!"


Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #18 : Листопада 25, 2018, 04:43:01 16:43 »
Але мені хотілося б запропонувати Петру Олексійовичу одну безвідмовну передвиборчу ідею: провести через парламент дозвіл  вирощувати на присадибних ділянках мак безопіумниих  сортів, а кому потрібно то й нехай пару кущів диких конопель на лікування виростять. Бо за дивним збігом обставин  ця багаторічна заборона на вирощування призвела чомусь до  різкого зростання наркоманії, а не навпаки.
Як гадаєте, хлопці, Петру Олексійовичу це під силу? :smilie3:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #19 : Листопада 25, 2018, 08:07:55 20:07 »
Лохторат лоховітєй;все це хуйня за мрії про пенсії як у Європі,платню як у Європі,стоп-корупції як у Європі і телефон на шару.А Порох пацан.

ВИ дійсно не розумієте, зо закон зроблено для збільшення гешефту контор, що продають контрабанду і будуть це робити?
Ціна зросте, а бюджет - ні
Скільки я живу така фігня весь час відбувається ,то що мені робити тепер?За макаку голосувати?Що ви пропонуєте?

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #20 : Листопада 25, 2018, 09:49:01 21:49 »
Скільки я живу така фігня весь час відбувається ,то що мені робити тепер?За макаку голосувати?Що ви пропонуєте?

Яка макака? Божезбав
Всього навсього висловлювати владі свої бажання, а не клеймити тих хто це робить

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #21 : Листопада 26, 2018, 06:22:39 06:22 »
Скільки я живу така фігня весь час відбувається ,то що мені робити тепер?За макаку голосувати?Що ви пропонуєте?

Яка макака? Божезбав
Всього навсього висловлювати владі свої бажання, а не клеймити тих хто це робить
Клали вони на моє і ваше бажання.Невже ви думаєте,що вони будуть рубати гілку на якій сидять?

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #22 : Листопада 26, 2018, 09:27:04 09:27 »
Клали вони на моє і ваше бажання.Невже ви думаєте,що вони будуть рубати гілку на якій сидять?

Не істери
Останні 5 років влада все таки без бажання, але ЗМУШЕНА прислухатись до народу...
Для прикладу, думаєш за Заході все ідеально і влада спить і бачить як зробити народу краще?
Ні, вони і крадуть, і лобують власні інтереси... але бояться ЧУТЬ-ЧУТЬ народ тому вони В ДЕСЯТКИ разів краще живуть нас...
Яничара не боявся народ, ці таки трохи бояться... тому поки все йде як треба...  не ідеально, але як повинно бути

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #23 : Листопада 26, 2018, 10:42:37 10:42 »
Клали вони на моє і ваше бажання.Невже ви думаєте,що вони будуть рубати гілку на якій сидять?

Не істери
Останні 5 років влада все таки без бажання, але ЗМУШЕНА прислухатись до народу...
Для прикладу, думаєш за Заході все ідеально і влада спить і бачить як зробити народу краще?
Ні, вони і крадуть, і лобують власні інтереси... але бояться ЧУТЬ-ЧУТЬ народ тому вони В ДЕСЯТКИ разів краще живуть нас...
Яничара не боявся народ, ці таки трохи бояться... тому поки все йде як треба...  не ідеально, але як повинно бути
Ніякий ви бляхери не народ.
Ви - гібридні гіркінські диверсанти.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #24 : Листопада 26, 2018, 10:56:48 10:56 »
Ніякий ви бляхери не народ.
Ви - гібридні гіркінські диверсанти.

КОли нема аргументів, свинота сповзається в багнюку і кидається продуктами власної переробки

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #25 : Листопада 26, 2018, 12:05:11 12:05 »
Ніякий ви бляхери не народ.
Ви - гібридні гіркінські диверсанти.

КОли нема аргументів, свинота сповзається в багнюку і кидається продуктами власної переробки
Гіркінський бот jia  образився  :weep:
Ця образа виглядала би природнішою, якби він сам перед тим не хамив  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #26 : Листопада 26, 2018, 12:27:51 12:27 »
Гіркінський бот jia  образився  :weep:
Ця образа виглядала би природнішою, якби він сам перед тим не хамив  :laugh:

Підтверження номер 2
КОли нема аргументів, свинота сповзається в багнюку і кидається продуктами власної переробки

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #27 : Листопада 26, 2018, 12:31:08 12:31 »
Гіркінський бот jia  образився  :weep:
Ця образа виглядала би природнішою, якби він сам перед тим не хамив  :laugh:

Підтверження номер 2
КОли нема аргументів, свинота сповзається в багнюку і кидається продуктами власної переробки
Ну це твоя звична лексика, гіркінцю  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #28 : Листопада 28, 2018, 10:27:05 10:27 »
Зафиксирован очередной "договорняк Пороха с россиянами"(с)!

"Группа ВТБ оставляет за собой право обратиться в международный суд за взысканием с г-на П.А. Порошенко суммы средств, затраченных на покупку банка."

предъява

 :lol: :lol: :lol:
No money No honey

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Здобутки Порошенка
« Reply #29 : Листопада 28, 2018, 11:32:46 11:32 »
Зафиксирован очередной "договорняк Пороха с россиянами"(с)!

"Группа ВТБ оставляет за собой право обратиться в международный суд за взысканием с г-на П.А. Порошенко суммы средств, затраченных на покупку банка."

предъява

 :lol: :lol: :lol:

"Дебилы бля"