Автор Тема: Указ П. А. Порошенка про введення Вiйськового стану на 60 дiб  (Прочитано 3609 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
В Киеве в первую очередь нужно было вводить военное положение , если это столица той страны на территориях которой вводится военное положение.
А-га, разбежались они... может еще открыть ворота поместий депутатов и чиновников для приема эвакуированных или устройства лазаретов?

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
А-га, разбежались они... может еще открыть ворота поместий депутатов и чиновников для приема эвакуированных или устройства лазаретов?

А прокурорско-сбушными и депутатскими "Рендж Роверами" и "Инфинити" усилить мотострелковые части  :shuffle:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
:smilie2: Ну по первому пункту это идея депутатов, а не президента.
А по второму - указ выдан на месяц, ты идиот собираешся вводить войска в Крым до конца этого года?
Это потому что мноним нужно про-PR-ится любой ценой, а когда мозгов нет, то надо нести всякую чушь.
Проблема, вернее, ошибка Петра... что все это надо было делать в 2014 году, когда реально была жопа.
Щас все выглядит... одолжением Рады - лавдно, так и быть, дадим тебе месяц...
На месте Пороха... другой был просто разогнал бы Раду, но не факт,что следующие... будут лучше...
 :smilie7:

Кроме всего прочего отличающего 14 от 18 го это международная обстановка.
Если бы мы ввели ВП в 14ом то реально могли получить падение экономики со всеми вытекающими. Вспомни риторику разных западным пидарасов по нашей теме. По сравнению с 14 весь ЕС и США сейчас просто империалистические ястребы какието

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
:smilie2: Ну по первому пункту это идея депутатов, а не президента.
А по второму - указ выдан на месяц, ты идиот собираешся вводить войска в Крым до конца этого года?
Это потому что мноним нужно про-PR-ится любой ценой, а когда мозгов нет, то надо нести всякую чушь.
Проблема, вернее, ошибка Петра... что все это надо было делать в 2014 году, когда реально была жопа.
Щас все выглядит... одолжением Рады - лавдно, так и быть, дадим тебе месяц...
На месте Пороха... другой был просто разогнал бы Раду, но не факт,что следующие... будут лучше...
 :smilie7:

Кроме всего прочего отличающего 14 от 18 го это международная обстановка.
Если бы мы ввели ВП в 14ом то реально могли получить падение экономики со всеми вытекающими. Вспомни риторику разных западным пидарасов по нашей теме. По сравнению с 14 весь ЕС и США сейчас просто империалистические ястребы какието
В 2014 році ці всі Тельявіні, Могеріні та Вікторії Нуланд були готові радісно здавати нас Ху№лу. Проте після того був Боїнг, були варварські бомбардування Сирії та Солсбєрєцкіє шпілі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
:smilie2: Ну по первому пункту это идея депутатов, а не президента.
А по второму - указ выдан на месяц, ты идиот собираешся вводить войска в Крым до конца этого года?
Это потому что мноним нужно про-PR-ится любой ценой, а когда мозгов нет, то надо нести всякую чушь.
Проблема, вернее, ошибка Петра... что все это надо было делать в 2014 году, когда реально была жопа.
Щас все выглядит... одолжением Рады - лавдно, так и быть, дадим тебе месяц...
На месте Пороха... другой был просто разогнал бы Раду, но не факт,что следующие... будут лучше...
 :smilie7:

Кроме всего прочего отличающего 14 от 18 го это международная обстановка.
Если бы мы ввели ВП в 14ом то реально могли получить падение экономики со всеми вытекающими. Вспомни риторику разных западным пидарасов по нашей теме. По сравнению с 14 весь ЕС и США сейчас просто империалистические ястребы какието
В 2014 році ці всі Тельявіні, Могеріні та Вікторії Нуланд були готові радісно здавати нас Ху№лу. Проте після того був Боїнг, були варварські бомбардування Сирії та Солсбєрєцкіє шпілі.

Вот поэтому тогда нельзя было вводить ВП, а сейчас можно

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Тим часом сестра прибігла до мене в вайбер і каже, що в Німеції прямо ад який твориться в медіапросторі на нашу тему.
Нагнітають там так, як ніколи за час війни

Оскільки писали що подібне зараз і в США, тоді стає зрозумілим навіщо була операція на керчі, ВС і інше
Плебс Заходу готують до чогось...

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Тим часом сестра прибігла до мене в вайбер і каже, що в Німеції прямо ад який твориться в медіапросторі на нашу тему.
Нагнітають там так, як ніколи за час війни

Оскільки писали що подібне зараз і в США, тоді стає зрозумілим навіщо була операція на керчі, ВС і інше
Плебс Заходу готують до чогось...

Думаю до активних военних дій на сході.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Тим часом сестра прибігла до мене в вайбер і каже, що в Німеції прямо ад який твориться в медіапросторі на нашу тему.
Нагнітають там так, як ніколи за час війни

Оскільки писали що подібне зараз і в США, тоді стає зрозумілим навіщо була операція на керчі, ВС і інше
Плебс Заходу готують до чогось...

Если так , то Порох явно что-то знал.  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Тут хтось писав про заяву сволотівця Іллєнка, який за введення ВС, але проти того, що його вводить президент Порошенко.
Хотілось би запитати в симпатиків Сволоти: "Панове, ви не хочете,щоб ВС ввів Порох. То ви за те, щоб військовий стан запроваджували Макака чи Бойко?"
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Тут хтось писав про заяву сволотівця Іллєнка, який за введення ВС, але проти того, що його вводить президент Порошенко.


У "Сволоты " всегда так . "Мы не против , но...." все будет на руку кремлю. ВС вводит Президент , другого механизма нет.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Думаю до активних военних дій на сході.

Думаю не просто до бойових дій, а ІМЕННО промаркували те, що Росія агресор ше раз
До того БЕЗ ВС - то були забавки... все таки атака Росії на кораблі і у відповідь - ВС, це гра вже в набагато вищій лізі...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
https://censor.net.ua/news/3099225/reaktsiya_trampa_na_putinskuyu_agressiyu_daleka_ot_adekvatnoyi_v_ukrainu_sleduet_postavit_protivokorabelnye
Щось з тим Трамп не зрозумiло..
- Вы, Василь Иваныч, за белых али за красных?..
 :smilie7:

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
 :eyes:
https://censor.net.ua/news/3099225/reaktsiya_trampa_na_putinskuyu_agressiyu_daleka_ot_adekvatnoyi_v_ukrainu_sleduet_postavit_protivokorabelnye
Щось з тим Трамп не зрозумiло..
- Вы, Василь Иваныч, за белых али за красных?..
 :smilie7:

Ти б ще спитав, за який він Інтернаціонал, Другий чи Третій?  :gigi:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
До речі тут пишуть що кацапи останні 7 днів серйозно прикрутили краник інфи для OSINT (соцмережі)
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Тим часом сестра прибігла до мене в вайбер і каже, що в Німеції прямо ад який твориться в медіапросторі на нашу тему.
Нагнітають там так, як ніколи за час війни

Оскільки писали що подібне зараз і в США, тоді стає зрозумілим навіщо була операція на керчі, ВС і інше
Плебс Заходу готують до чогось...
Швидше за все ,з-за грубого порушення Морського права.Торгові маршрути-це артерії економіки,велетенські гроші .Будуть пиздити по дорослому.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Огляд подій у ВР до голосування за воєнний стан:
https://m.tyzhden.ua/publication/223339

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
А колись розумним хлопчиною виглядав  :fp2


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
А колись розумним хлопчиною виглядав  :fp2



Колысь да

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Інтерв'ю Порошенка: https://youtu.be/b2kAC3ax8aA

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Інтерв'ю Порошенка: https://youtu.be/b2kAC3ax8aA
Не подобається мені там порох якийсь пригнічений чи дуже стомлений

А ще якщо побачити десь відео у Верховній Раді у той час коли порох розказує у якіх областях буде воєнний стан Подивіться на папір у його лівій руці

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46462
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Div, Сашка Ткаченко... памятаю ще пацаном, коли вiн  на REYTER працював фрiланстером.
Потiм була Нова студiя на Новому каналi, а вже пiсля - 1+1.
Не розумiю, чого це його так штирить вiд Гетьмана - адже Плюси будь якоi митi можуть прикрити - привiд - будь який.
Але с Ткачем там зiбралися "чудова" команда - один Зеленьский чого вартий...
А керуе тим Шапiто Бенечка Коломой, який дае Сашку грошi на паплюження Гетьмана...
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46462
  • Never give in!
Div, Сашка Ткаченко... памятаю ще пацаном, коли вiн  на REYTER працював фрiланстером.
Потiм була Нова студiя на Новому каналi, а вже пiсля - 1+1.
Не розумiю, чого це його так штирить вiд Гетьмана - адже Плюси будь якоi митi можуть прикрити - привiд - будь який.
Але с Ткачем там зiбралися "чудова" команда - один Зеленьский чого вартий...
А керуе тим Шапiто Бенечка Коломой, який дае Сашку грошi на паплюження Гетьмана...
 :smilie7:

Це ті, котрих Петлюра називав українськими гнидами...
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Хто не встиг подивитися виступ Гетьмана, знайшов лiнк з 30 хв. записом виступу П. Порошенко Украiнським Медiа.
https://www.segodnya.ua/politics/v-sluchae-agressii-mne-potrebuyutsya-minuty-chtoby-organizovat-effektivnuyu-zashchitu-ukrainy-poroshenko-1192896.html
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Інтерв'ю Порошенка: https://youtu.be/b2kAC3ax8aA
Не подобається мені там порох якийсь пригнічений чи дуже стомлений

А ще якщо побачити десь відео у Верховній Раді у той час коли порох розказує у якіх областях буде воєнний стан Подивіться на папір у його лівій руці
А яким йому бути при тому цирку,ще й ніч не спав.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
А колись розумним хлопчиною виглядав  :fp2


Все таки військовий стан треба в першу чергу вводити не в прикордонних областях, а в медіасфері. І садити таких Казльон та розумних мальчіков.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Все таки військовий стан треба в першу чергу вводити не в прикордонних областях, а в медіасфері.
І садити таких Казльон та розумних мальчіков.
:smiley24:
Вони давно в черзi у Нац.ради по ТБ.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46462
  • Never give in!
Media мерзота має нести кримінальну відповідальність за свою прохуйловську діяльність від 2000 року.
If you are going through hell, keep going.