Автор Тема: Надеюсь я правильно поняла....  (Прочитано 491 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Надеюсь я правильно поняла....
« : Грудня 01, 2018, 08:33:17 20:33 »
Наших будут освобождать? Гляньте твитт (первую новость)

https://twitter.com/666_mancer/status/1068934684325875713
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Надеюсь я правильно поняла....
« Reply #1 : Грудня 01, 2018, 08:37:48 20:37 »
Можуть визволити... лише пiсля рiшення Суду - як О. Сенцову - спочатку - вирок, потiм адвокати будуть шукати варiанти обмiну або повного визволення, хоча... до Нового року це малоймовiрно - зараз час працюе проти нас.
Хуйлу нема куда дiватися - новi санкцii США... ще бiльше прижмуть пацюка - воно вже й так пересуваеться, як наркоман...
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Надеюсь я правильно поняла....
« Reply #2 : Грудня 01, 2018, 08:38:37 20:38 »
Швидше за все звільнять і катера з буксиром віддадуть але не зразу,спочатку повийо@уються.Дуже вже налажали.
« Останнє редагування: Грудня 01, 2018, 08:54:08 20:54 від Yuras Yuras »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Надеюсь я правильно поняла....
« Reply #3 : Грудня 01, 2018, 08:40:54 20:40 »
Вполне вероятно.

Но...рашка - есть рашка. Абсолютно непредсказуемый Мордор. Кто знает? В отношении кацапов надо жить сегодняшним днем. Они непредсказуемые и неадекватные, как бешеные собаки. Посмотрим.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Надеюсь я правильно поняла....
« Reply #4 : Грудня 01, 2018, 08:45:30 20:45 »
Вполне вероятно.
Но...рашка - есть рашка. Абсолютно непредсказуемый Мордор.
Кто знает?
В отношении кацапов надо жить сегодняшним днем.
Они непредсказуемые и неадекватные, как бешеные собаки.
Посмотрим.
Тому iх треба вiдстрiлювати...
Аби шкоди не було...
Адже СКАЗ - дуже погана хвороба.
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Надеюсь я правильно поняла....
« Reply #5 : Грудня 01, 2018, 09:03:08 21:03 »
В тему: Трамп і Путін зможуть зустрітися тільки після звільнення українських моряків та суден, – Помпео
1 грудня, 2018 - 19:24
 

Фото Reuters
Визначення дати зустрічі президентів Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа і Російської Федерації Володимира Путіна залежить від звільнення Росією захоплених у полон 24 українських моряків та суден у Керченській протоці.

Про це держсекретар США Майк Помпео заявив в інтерв'ю CNN.

"Президент хотів надіслати чіткий сигнал, що ми вважаємо таку поведінку неприйнятною, тому ми скасували зустріч", - сказав Помпео.

За словами держсекретаря, Трамп вирішив, що "правильним вчинком буде сказати росіянам: поверніть моряків, поверніть українські кораблі, вони їхні, люди мають бути повернуті додому, до їхніх родин".

"Він хотів надіслати недвозначне повідомлення, що росіянам потрібно змінити цю ситуацію", - наголосив Помпео. Держсекретар зазначив, що був залучений до процесу прийняття рішення про скасування зустрічі Трампа і Путіна на полях саміту країн «Великої двадцятки» в Аргентині.

"Ми провели ретельну оцінку, ми обдумали можливість, ми обдумали повідомлення, яке ми надішлемо, і президент Трамп ухвалив рішення, що це буде вірним підходом з огляду на події напередодні саміту G20", - додав Помпео.

Він наголосив, що Росія має повернути Україні судна та захоплених військових до того, як Адміністрація Трампа розгляне питання щодо проведення наступної зустрічі президентів США та РФ.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Надеюсь я правильно поняла....
« Reply #6 : Грудня 01, 2018, 09:07:50 21:07 »
В тему: Трамп і Путін зможуть зустрітися тільки після звільнення українських моряків та суден, – Помпео
1 грудня, 2018 - 19:24
 

Фото Reuters
Визначення дати зустрічі президентів Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа і Російської Федерації Володимира Путіна залежить від звільнення Росією захоплених у полон 24 українських моряків та суден у Керченській протоці.

Про це держсекретар США Майк Помпео заявив в інтерв'ю CNN.

"Президент хотів надіслати чіткий сигнал, що ми вважаємо таку поведінку неприйнятною, тому ми скасували зустріч", - сказав Помпео.

За словами держсекретаря, Трамп вирішив, що "правильним вчинком буде сказати росіянам: поверніть моряків, поверніть українські кораблі, вони їхні, люди мають бути повернуті додому, до їхніх родин".

"Він хотів надіслати недвозначне повідомлення, що росіянам потрібно змінити цю ситуацію", - наголосив Помпео. Держсекретар зазначив, що був залучений до процесу прийняття рішення про скасування зустрічі Трампа і Путіна на полях саміту країн «Великої двадцятки» в Аргентині.

"Ми провели ретельну оцінку, ми обдумали можливість, ми обдумали повідомлення, яке ми надішлемо, і президент Трамп ухвалив рішення, що це буде вірним підходом з огляду на події напередодні саміту G20", - додав Помпео.

Він наголосив, що Росія має повернути Україні судна та захоплених військових до того, як Адміністрація Трампа розгляне питання щодо проведення наступної зустрічі президентів США та РФ.

Звучить красиво, питань нема :smiley24:

...подивимось..

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
Re: Надеюсь я правильно поняла....
« Reply #7 : Грудня 01, 2018, 11:05:15 23:05 »
Головне, щоб тут все довелось до логічного кінця. Якщо вигорить, Пороху сміливо можна буде поставити прижиттєвий пам'ятник  :smilie5:

««Северный поток» пролегает через несколько стран. И, я думаю, Европа должна спросить себя, является ли «Северный поток» чем-то, что они хотят продолжать, потому что он помогает российскому правительству, и, та ли это поддержка, которую они хотят предоставить российскому правительству, продолжая поддерживать «Северный поток-2»», — заявила Нойерт.

США будут говорить с ЕС о закрытии «Северного потока-2» из-за агрессии РФ на Азове

До речі, я колись вже казав, що кацапам спочатку можуть дати закопати бабло в той потік, а в кінці послати подалі   :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Надеюсь я правильно поняла....
« Reply #8 : Грудня 02, 2018, 12:31:17 00:31 »
До речі, я колись вже казав, що кацапам спочатку можуть дати закопати бабло в той потік, а в кінці послати подалі   :smilie7:
Це буде... другий Керченський мiст.
Погане те, що Меркелиха вперто не бачiть проблем, так iй хочеться того па-рашного газу.
Нiчого - США надавлять, буде Анжелочке... вода з газом - по 5 копiйок.
 :smilie1: