Автор Тема: Портніков, Україна має стати Імперією.  (Прочитано 5797 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #30 : Грудня 04, 2018, 12:56:47 12:56 »
А якщо хочеться просто жити?
Якби ми не були агресивними супер хижиками, тоїсть не були тим ким ми є, то не булоб і цивілізації. МИ ніколи не зможемо приборкати свою природу. МИ те що називається супер хижак. Навіть коли мали тільки камінь і палицю.  :upa  Все буде Україна.  :upa

Україна - суперхижак? Це ти з ФУПу приволок? Іпанувся, бідолашний?
Взагалі я про людську природа... Людина є супер хижак, тому що інші хижаки полють тільки на слабких травоядних а людина навіть у ті часи вбивала самих сильних... Наша природа полювати захоплювати територію, Українці тут не виключення. Інакше людина зникла якби мала іншу природу. Змирись з цим.

Все буде Україна.  :upa


Пляць...це диванний воїн - суперхижак, а АТОшнік... - хом'ячок...мирна така тваринка...каже "суперхижаку"... - дядя...що ти несеш?

А той: ЗАСПОКОЙСЯ і ЗМИРИСЬ З ЦИМ! Україна від Комондорських островів і до Владивостоку! Все буде УПА!  :upa


Цуко.... :lol: ФУПівіці таки йопнулись з цією Чістовой...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #31 : Грудня 04, 2018, 12:57:56 12:57 »
Тіммі....воєн...ти хоч бєрци вмієш зашнуровувати...імперець *уєв?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #32 : Грудня 04, 2018, 01:04:38 13:04 »
Пляць...це диванний воїн - суперхижак, а АТОшнік... - хом'ячок...мирна така тваринка...каже "суперхижаку"... - дядя...що ти несеш?

А той: ЗАСПОКОЙСЯ і ЗМИРИСЬ З ЦИМ! Україна від Комондорських островів і до Владивостоку! Все буде УПА!  :upa


Цуко.... :lol: ФУПівіці таки йопнулись з цією Чістовой...
Ми про приду людини кажемо? Так про неї ще церква вчила католицька і Біблія це постійне приборкання нашої природи.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #33 : Грудня 04, 2018, 01:07:08 13:07 »
Тіммі....воєн...ти хоч бєрци вмієш зашнуровувати...імперець *уєв?
А ти "старий" все ще воїн?  :bpj: Бо я бачу ти зараз спориш тільки задля того щоб спорити а не тому що дотримуєшся якоїсь думки конкретної в цьому питанні... До речі - це наслідок нашої агресивної природи.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #34 : Грудня 04, 2018, 01:08:18 13:08 »
Вам дати рашку зараз ВСЮ до управлання...і зробити Українську Імперію...що ви скажете?

Моє переконання таке: Нехай там буде ЗАБЕТОНОВАНИЙ КРАТЕР...але рашка з іїї народом... - Українська Імперія? Та пішли ці орки до диявола!

Моє бачення - СТІНА! І слова Подерв'янського: Українськ національна ідея - від*біться від нас! (с)

Нам чужого не треба, але свого не віддамо...а якщо вкрали...повернемо назад.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #35 : Грудня 04, 2018, 01:09:53 13:09 »
Тіммі....воєн...ти хоч бєрци вмієш зашнуровувати...імперець *уєв?
А ти "старий" все ще воїн?  :bpj: Бо я бачу ти зараз спориш тільки задля того щоб спорити а не тому що дотримуєшся якоїсь думки конкретної в цьому питанні... До речі - це наслідок нашої агресивної природи.

Який з мене воїн...51 рік. буде війна..піду...Я під москалями жити не збираюсь. А  ТИ? Будеш знову пи*діти про українську імперію...?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #36 : Грудня 04, 2018, 01:11:59 13:11 »
Вам дати рашку зараз ВСЮ до управлання...і зробити Українську Імперію...що ви скажете?

Моє переконання таке: Нехай там буде ЗАБЕТОНОВАНИЙ КРАТЕР...але рашка з іїї народом... - Українська Імперія? Та пішли ці орки до диявола!

Моє бачення - СТІНА! І слова Подерв'янського: Українськ національна ідея - від*біться від нас! (с)

Нам чужого не треба, але свого не віддамо...а якщо вкрали...повернемо назад.

Усі імперії захищають своє а не чуже, принаймні так каже пропаганда... Тиж знаєш як вона працює? Покуситись на чуже не піднімеш людей, тому вся пропаганда каже про захист свого, щоб підняти людей.

======

Це так зауваження...
======

Не треба але ми не зможе захистити себе якщо не буде більшої мети.  :smilie2:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #37 : Грудня 04, 2018, 01:13:20 13:13 »

Який з мене воїн...51 рік. буде війна..піду...Я під москалями жити не збираюсь. А  ТИ? Будеш знову пи*діти про українську імперію...?
Ти б хоч відео проглянув, про що він каже...  :smilie2:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #38 : Грудня 04, 2018, 01:17:56 13:17 »

Який з мене воїн...51 рік. буде війна..піду...Я під москалями жити не збираюсь. А  ТИ? Будеш знову пи*діти про українську імперію...?
Ти б хоч відео проглянув, про він каже...  :smilie2:

Я знаю Портнікова, як себе...Я його ПОСТІЙНО слухаю...Мені не треба ЦЕ відео.

Портніков ЗАВЖДИ каже про те, що у українців нема ДЕРЖАВНОГО бачення. У нас УКРАЇНЕЦЬ - ЕГОЦЕНТРИЧНИЙ ВЛАСНИК, і влада - говно. (Захід)
Кацапи навпаки - ЗГРАЯ СОБАК з Вожаком, і влада - святе. (Схід)

І там , і там є свої плюси і мінуси. Розповідати, які?
« Останнє редагування: Грудня 04, 2018, 01:41:47 13:41 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #39 : Грудня 04, 2018, 01:27:21 13:27 »
timmiapostolms

Охолонь..СУП - це не помийна упячка...І "Ганопольский москальським мєнторським тоном і українською мовою... тут не буде вчити, як правильно жити українцям".

Так і тут. Тут зібрались РОЗУМНІ люди...Нас мало, але ми в "тєльняшках". Тому вброси про те, що "Україна повинна стати хижаком і будувати свою імперію"...це до ФСБ.

Я знаю...навіщо трактуються ці "мислєформи"...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #40 : Грудня 04, 2018, 01:34:25 13:34 »
А тепер ГОЛОВНЕ...Тіммі.... :lol:

Навіщо ти ХОЧЕШ...що б українці підпорядкували собі...ГЕНЕТИЧНО І СВІТОГЛЯДНО ІНШИХ фінноугорських МОКШАН І ЕРЗЯН і МОНГОЛІВ.... - до слов'ян?

Зла нам бажаєш? Чи просто дурень?

Ні...ти досі вважаєш, що слов'яни з монголофіноуграми - АДІН НАРОТ.  :laugh:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #41 : Грудня 04, 2018, 01:35:15 13:35 »
Іди...на ФУП..."от грєха подальше"...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #42 : Грудня 04, 2018, 01:37:26 13:37 »
А якщо хочеться просто жити?
Якби ми не були агресивними супер хижиками, тоїсть не були тим ким ми є, то не булоб і цивілізації. МИ ніколи не зможемо приборкати свою природу. МИ те що називається супер хижак. Навіть коли мали тільки камінь і палицю.  :upa  Все буде Україна.  :upa

Україна - суперхижак? Це ти з ФУПу приволок? Іпанувся, бідолашний?
+
Тіммі,ви передивились телевізор.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #43 : Грудня 04, 2018, 01:51:00 13:51 »
А якщо хочеться просто жити?
Якби ми не були агресивними супер хижиками, тоїсть не були тим ким ми є, то не булоб і цивілізації. МИ ніколи не зможемо приборкати свою природу. МИ те що називається супер хижак. Навіть коли мали тільки камінь і палицю.  :upa  Все буде Україна.  :upa

Україна - суперхижак? Це ти з ФУПу приволок? Іпанувся, бідолашний?
+
Тіммі,ви передивились телевізор.

Та ні...Він хоче вкинути москальську-імперську ідею, яка ніколи не була притаманна українцям...А потім тільки змінити "імперця" пана Зозулю на імперця товаріща Кукушкіна.

Бінго!

КИЇВСЬКА РУСЬ! Всі срані москалі тут! Москва під китайцями....Путін будує Київську Русь. РУССКІЄ в СТОЛЬНАМ ГРАДЄ КІЄВЄ отбіваются от швєдов... :lol: Как в стариє, добриє врємєна, кагда Масква нє била кітайской...

Товаріщі КАЛМИКІ!

Ідітє

На*уй!

 :smiley14:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #44 : Грудня 04, 2018, 01:57:01 13:57 »
Як наші НАЦИКИ (зі свастикою Третього Рейху) ДОВБОЙОБИ з "нацдружин" Білецького...разом з ТАКИМИ Ж...нациками  (зі свастикою Третього Рейху) Марі Лєпєн...і ТАКИМИ Ж...нациками  (зі свастикою Третього Рейху)...Русскіми РНЄ....проводять з'їзди в ........................ПІТЄРЄ?  :lol:

І нічо так......Нікому не "коробіт"....що Путін для нас ХУЙЛО - бо СУКА....а для російських фашей Путін  - ХУЙЛО, "потому, что сільно мягкій".

Нацисти тому і існують, бо ТУПИМ довбойобам нікуди подітись, як не вступтии в нацисти.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #45 : Грудня 04, 2018, 03:39:27 15:39 »
Меч Арея викований війною, зрадою і закалений кровю, заточений прахом кісток має жити власний життям і перестати бути інструментом у руках інших.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #46 : Грудня 04, 2018, 03:42:08 15:42 »
У гілці "Новини Мордора" тільки що подивився/прослухав на ю-туб-каналі "Ом" маячню Чічеріної-от звідти і маячня Томмі.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #47 : Грудня 04, 2018, 03:43:44 15:43 »
Меч Арея викований війною, зрадою і закалений кровю, заточений прахом кісток має жити власний життям і перестати бути інструментом у руках інших.
Тіммі,подзвони "103",розповіси їм про меч Арея,вони допоможуть

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #48 : Грудня 04, 2018, 03:47:22 15:47 »
Меч Арея викований війною, зрадою і закалений кровю, заточений прахом кісток має жити власний життям і перестати бути інструментом у руках інших.

 :fp2

Тіммі, іди йопни якогось шмурдяку закарпутського і заспокійся  :smilie7: 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #49 : Грудня 04, 2018, 03:58:34 15:58 »
Меч Арея викований війною, зрадою і закалений кровю, заточений прахом кісток має жити власний життям і перестати бути інструментом у руках інших.

 :fp2

Тіммі, іди йопни якогось шмурдяку закарпутського і заспокійся  :smilie7:
Та він уже наї@ашився,ще й колесами додав

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #50 : Грудня 04, 2018, 04:53:29 16:53 »
Ну він за мислення каже, але це одне і теж.

Україна має стати імперією щоб здолати РФ і це - правда.  :upa

Ми нею станемо. Меч Арея заточений кровю прокинувся.

це для кого ця хрінь- для внутрішнього споживання чи для кацапів ?
Спитай у Портнікова... :smiley25:

думаю, для кацапів, і ще трохи для єврогеїв

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #51 : Грудня 04, 2018, 05:46:05 17:46 »
Щодо меча арея я там щось побачив, дмитро резниченко правильно все виклав. в принципі у мене подібна була зміна світогляду свого часу

Цитувати
Сколько времени понадобилось, чтобы так изменить свое сознание? Когда произошел этот щелчок?
Точкой отсчета можно считать конец Революции, 18-е февраля — когда лидер нашей сотни Женя Карась, глава неонацистской группировки С14, после звонка из СБУ приказал всей сотне сбежать с Майдана в самый ответственный момент и спрятаться в канадском консульстве. Да, конечно, в сам момент побега, когда мы спасали свои шкуры, я не был обижен на главаря, потому что страшно было… Но просидев ночь в укрытии, слыша крики людей и взрывы и хорошенько подумав, я вышел из нашего убежища и вернулся на Майдан. Если мы, как националисты, все эти годы и готовились к решительному историческому моменту, то это был именно он, черт возьми! Я понял, что если сейчас буду где-то отсиживаться или куда-либо попробую сбежать, то больше смотреть людям в глаза никогда не смогу. Я вышел и вернулся на баррикады, а вся наша националистическая сотня осталась прятаться до того момента, пока не сбежал Янукович. Однако в тот момент я еще не сделал каких-то решительных выводов, хоть мои убеждения и были сильно надломлены произошедшим.

Когда уже был открыт фронт на Донбассе, наша организация по-прежнему сидела в тылу. Почувствовав, что что-то не так, многие ребята начали уходить в разные добровольческие батальоны. Я ушел на войну и выпал из националистической тусовки на два года. На фронте я увидел людей с самыми разными убеждениями, узнал, чего они стоят, когда действительно опасно. Я обнаружил, что ультраправых на войне хватает, но их далеко не большинство. А ведь я годами жил с убеждениями, что именно ультраправые — лучшие, храбрейшие люди этой страны, и если у человека есть сила, честь и мужество, то у него нет другого пути, кроме как присоединиться к нам. Однако на войне я увидел, что отлично воюют не только они. Более того, в моем батальоне были даже «леваки» и анархисты, которых мы вообще за людей не считали. С нами сражались и женщины и, как потом оказалось, и геи. Сначала было трудно принять такую реальность, но пришлось.

Я демобилизовался в 2016 году, к этому времени у меня уже была написана маленькая программная брошюрка, в которой я изложил поменявшиеся взгляды. Я назвал это все национал-либерализмом. Для меня первоочередными стали права человека, свобода, демократия на нашей земле — мы же за это воюем против московской империи. Но поскольку ультраправая тусовка не особо умеет читать книжки, а если и читает, то не делает выводы, а если и делает, то ведется на авторитет, то никто не среагировал на идеологические расхождения с догмой. Просто я остался внутри тусовки. А внутри нее человеку многое позволяется, если он соответствует внешним требованиям. И так бы все и продолжалось, если бы я не встретил свою девушку Таню.

я не можу зараз знайти, але він також десь писав, що війна виявилася не романтикою а піздєцом.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #52 : Грудня 04, 2018, 06:05:00 18:05 »
Про мечі Арея  та іншу подібну ахінею пишуть підараси,які максимум,що можуть підійти до рову з трупами і втратити свідомість.Вони інших планують посилати на війну,а самі в тилу просторікують,жеруть кав'яр,гилять горіляку та ї@уть чужих жінок.ПІДАРАСИ.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #53 : Грудня 04, 2018, 06:22:59 18:22 »
Щодо меча арея я там щось побачив, дмитро резниченко правильно все виклав. в принципі у мене подібна була зміна світогляду свого часу

Цитувати
Сколько времени понадобилось, чтобы так изменить свое сознание? Когда произошел этот щелчок?
Точкой отсчета можно считать конец Революции, 18-е февраля — когда лидер нашей сотни Женя Карась, глава неонацистской группировки С14, после звонка из СБУ приказал всей сотне сбежать с Майдана в самый ответственный момент и спрятаться в канадском консульстве. Да, конечно, в сам момент побега, когда мы спасали свои шкуры, я не был обижен на главаря, потому что страшно было… Но просидев ночь в укрытии, слыша крики людей и взрывы и хорошенько подумав, я вышел из нашего убежища и вернулся на Майдан. Если мы, как националисты, все эти годы и готовились к решительному историческому моменту, то это был именно он, черт возьми! Я понял, что если сейчас буду где-то отсиживаться или куда-либо попробую сбежать, то больше смотреть людям в глаза никогда не смогу. Я вышел и вернулся на баррикады, а вся наша националистическая сотня осталась прятаться до того момента, пока не сбежал Янукович. Однако в тот момент я еще не сделал каких-то решительных выводов, хоть мои убеждения и были сильно надломлены произошедшим.

Когда уже был открыт фронт на Донбассе, наша организация по-прежнему сидела в тылу. Почувствовав, что что-то не так, многие ребята начали уходить в разные добровольческие батальоны. Я ушел на войну и выпал из националистической тусовки на два года. На фронте я увидел людей с самыми разными убеждениями, узнал, чего они стоят, когда действительно опасно. Я обнаружил, что ультраправых на войне хватает, но их далеко не большинство. А ведь я годами жил с убеждениями, что именно ультраправые — лучшие, храбрейшие люди этой страны, и если у человека есть сила, честь и мужество, то у него нет другого пути, кроме как присоединиться к нам. Однако на войне я увидел, что отлично воюют не только они. Более того, в моем батальоне были даже «леваки» и анархисты, которых мы вообще за людей не считали. С нами сражались и женщины и, как потом оказалось, и геи. Сначала было трудно принять такую реальность, но пришлось.

Я демобилизовался в 2016 году, к этому времени у меня уже была написана маленькая программная брошюрка, в которой я изложил поменявшиеся взгляды. Я назвал это все национал-либерализмом. Для меня первоочередными стали права человека, свобода, демократия на нашей земле — мы же за это воюем против московской империи. Но поскольку ультраправая тусовка не особо умеет читать книжки, а если и читает, то не делает выводы, а если и делает, то ведется на авторитет, то никто не среагировал на идеологические расхождения с догмой. Просто я остался внутри тусовки. А внутри нее человеку многое позволяется, если он соответствует внешним требованиям. И так бы все и продолжалось, если бы я не встретил свою девушку Таню.

я не можу зараз знайти, але він також десь писав, що війна виявилася не романтикою а піздєцом.
На цензорі.нет:Виявилося, що війна – це все-таки паскудство. І все те націоналістичне захоплення війною, естетикою війни, чим я накачувався з книжок роками – це все до першого реального гівна. Поки війна була в книжках, я про неї мріяв. Коли побачив її зблизька… В перше літо війни, коли втрати спочатку були невеликі, коли війна була весела, ковбойська, і ми йшли вперед, це було шикарно. А коли стався Іловайськ, величезні втрати… Все довелося переосмислити. Війна – це 95 відсотків нудьги і 5 відсотків жаху. Величезного захоплення від того, що я все це пережив, я давно не відчуваю. Але все-таки себе поважаю, бо таки не втік, не знайшов відмовки.

Війна відкриває в людях найогидніші їх риси. Основні мотиви, які керують людьми, – це жадоба і страх. І люди, від яких ти цього не чекав, їх і проявляють.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #54 : Грудня 04, 2018, 06:23:36 18:23 »
Щодо меча арея я там щось побачив, дмитро резниченко правильно все виклав. в принципі у мене подібна була зміна світогляду свого часу
я не можу зараз знайти, але він також десь писав, що війна виявилася не романтикою а піздєцом.

Интересная информация
А насчет выделенного. Удивляют люди которым для того что бы в этом убедится необходим личный опыт. Ведь полно литературы, даже художественной, по этому поводу

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #55 : Грудня 04, 2018, 06:31:25 18:31 »
Цитувати
На цензорі.нет:Виявилося, що війна – це все-таки паскудство. І все те націоналістичне захоплення війною, естетикою війни, чим я накачувався з книжок роками – це все до першого реального гівна. Поки війна була в книжках, я про неї мріяв. Коли побачив її зблизька… В перше літо війни, коли втрати спочатку були невеликі, коли війна була весела, ковбойська, і ми йшли вперед, це було шикарно. А коли стався Іловайськ, величезні втрати… Все довелося переосмислити. Війна – це 95 відсотків нудьги і 5 відсотків жаху. Величезного захоплення від того, що я все це пережив, я давно не відчуваю. Але все-таки себе поважаю, бо таки не втік, не знайшов відмовки.
дякую ось це мав на увазі
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #56 : Грудня 04, 2018, 06:37:10 18:37 »
На цензорі.нет:Виявилося, що війна – це все-таки паскудство. І все те націоналістичне захоплення війною, естетикою війни, чим я накачувався з книжок роками – це все до першого реального гівна. Поки війна була в книжках, я про неї мріяв. Коли побачив її зблизька… В перше літо війни, коли втрати спочатку були невеликі, коли війна була весела, ковбойська, і ми йшли вперед, це було шикарно. А коли стався Іловайськ, величезні втрати… Все довелося переосмислити. Війна – це 95 відсотків нудьги і 5 відсотків жаху. Величезного захоплення від того, що я все це пережив, я давно не відчуваю. Але все-таки себе поважаю, бо таки не втік, не знайшов відмовки.

Війна відкриває в людях найогидніші їх риси. Основні мотиви, які керують людьми, – це жадоба і страх. І люди, від яких ти цього не чекав, їх і проявляють.
Нічого вона не відкриває, максиму підкреслює... Хто яким був таким залишився.

Чувак тупо "мнітєльний", має слабку душевну організацію, от і втирає казки.

Якщо ти не бажав бачити що з себе представляє людина, то так само цього не бажаєш і на війні, але змушений бачити.... :weep:
« Останнє редагування: Грудня 04, 2018, 08:38:19 20:38 від timmiapostolms »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #57 : Грудня 04, 2018, 06:44:59 18:44 »
На цензорі.нет:Виявилося, що війна – це все-таки паскудство. І все те націоналістичне захоплення війною, естетикою війни, чим я накачувався з книжок роками – це все до першого реального гівна. Поки війна була в книжках, я про неї мріяв. Коли побачив її зблизька… В перше літо війни, коли втрати спочатку були невеликі, коли війна була весела, ковбойська, і ми йшли вперед, це було шикарно. А коли стався Іловайськ, величезні втрати… Все довелося переосмислити. Війна – це 95 відсотків нудьги і 5 відсотків жаху. Величезного захоплення від того, що я все це пережив, я давно не відчуваю. Але все-таки себе поважаю, бо таки не втік, не знайшов відмовки.

Війна відкриває в людях найогидніші їх риси. Основні мотиви, які керують людьми, – це жадоба і страх. І люди, від яких ти цього не чекав, їх і проявляють.
Нічого вона не відриває, максиму підкреслює... Хто яким був таким залишився.

Чувак тупо "мнітєльний", має слабку душевну організацію, от і втирає казки.

Якщо ти не бажав бачити що з себе представляє людина, то так само цього не бажаєш і на війні, але змушений бачити.... :weep:
Не завжди вдається побачити,бо люди грають ролі,а стресові ситуації дають можливість побачити відповідність ролі людині.

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #58 : Грудня 04, 2018, 07:38:18 19:38 »
Взагалі я про людську природа... Людина є супер хижак, тому що інші хижаки полють тільки на слабких травоядних а людина навіть у ті часи вбивала самих сильних... Наша природа полювати захоплювати територію, Українці тут не виключення. Інакше людина зникла якби мала іншу природу. Змирись з цим.

Все буде Україна.  :upa
:weep: Може, треба якось підвищувати рівень науково (-популярних, хоча б)  знань, а не про меч Арея байочки читати

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #59 : Грудня 04, 2018, 08:00:05 20:00 »
Взагалі я про людську природа... Людина є супер хижак, тому що інші хижаки полють тільки на слабких травоядних а людина навіть у ті часи вбивала самих сильних... Наша природа полювати захоплювати територію, Українці тут не виключення. Інакше людина зникла якби мала іншу природу. Змирись з цим.

Все буде Україна.  :upa
:weep: Може, треба якось підвищувати рівень науково (-популярних, хоча б)  знань, а не про меч Арея байочки читати
Саме цікаве це до сраки, я якось давав читати журнали Перехід IV астрофізику за фахом. Він повірив і пронікся.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч