Автор Тема: Портніков, Україна має стати Імперією.  (Прочитано 5806 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15808
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #90 : Грудня 11, 2018, 12:18:56 12:18 »
По якому саме пункту автор не розуміється?

"Но главное – не это. Портников просто не в курсе, что настоящая деукраинизация произошла со второй половины 70-х и позже, а значит, вся та теория, которой он кормит своих читателей и слушателей – не соответствует действительности."

Всего-то путает завершающую стадию с "настоящей"
К тому же автор в упор не видит, что "настоящая деукраинизация" со второй половині 70-х ШЛА ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ, притом ОДИНАКОВО
Просто через работу в 30-х на Донбассе был более яркий результат

Только это показывает что автор статьи больше чем один шаг "причина-следствие" не может
А чим на вашу думку відрізняються "завершающаяся","настоящая" і перманентна
стадії деукраїнізації?З чого ви взяли,що автор не розуміє,що деукраїнізації йшла по всій  Україні?Може він спростовує тезу Портнікова власним досвідом,який локалізований Донбасом?
А що було  метою репресій 30-х?Ви думаєте,що деукраїнізації?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9283
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #91 : Грудня 12, 2018, 12:01:41 00:01 »
Та кому потрібні ті імперії? Вони не витримують випробовування часом, валяться на відміну від звичайних країн. Тому й рашку чекає неминучий кінець. :smilie8:
Витримують ще й як.

Не знаю таких. Скажи, а то я ніяк не пригадаю.
Британська,Російська,Французька,,Римська,Візантія.

Ну, і яка з них існує донині? Всі розвалилися і Російська теж потихеньку конає. Це історична закономірність, тож немає сенсу про це навіть і думати.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15808
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #92 : Грудня 12, 2018, 06:30:42 06:30 »
Та кому потрібні ті імперії? Вони не витримують випробовування часом, валяться на відміну від звичайних країн. Тому й рашку чекає неминучий кінець. :smilie8:
Витримують ще й як.

Не знаю таких. Скажи, а то я ніяк не пригадаю.
Британська,Російська,Французька,,Римська,Візантія.

Ну, і яка з них існує донині? Всі розвалилися і Російська теж потихеньку конає. Це історична закономірність, тож немає сенсу про це навіть і думати.
А поцікавитися скільки вони прожили не хочете?Ви можете назвати багато  держав,які проіснували стільки,скільки Римська імперія та її наступники?А економічним виміром не хочете подумати/взяти до уваги?А культурний вимір?Ви знаєте,що ми до цих пір і вся Європа теж, користуємося Римським правом,навіть більше-це основа континентального європейського права?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33038
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #93 : Грудня 12, 2018, 08:04:03 08:04 »
Та кому потрібні ті імперії? Вони не витримують випробовування часом, валяться на відміну від звичайних країн. Тому й рашку чекає неминучий кінець. :smilie8:
Витримують ще й як.

Не знаю таких. Скажи, а то я ніяк не пригадаю.
Британська,Російська,Французька,,Римська,Візантія.

Ну, і яка з них існує донині? Всі розвалилися і Російська теж потихеньку конає. Це історична закономірність, тож немає сенсу про це навіть і думати.
А поцікавитися скільки вони прожили не хочете?Ви можете назвати багато  держав,які проіснували стільки,скільки Римська імперія та її наступники?А економічним виміром не хочете подумати/взяти до уваги?А культурний вимір?Ви знаєте,що ми до цих пір і вся Європа теж, користуємося Римським правом,навіть більше-це основа континентального європейського права?

Ну і ? Країни, які не були ніякими імперіями, теж часто існують досить довго.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15808
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #94 : Грудня 12, 2018, 08:13:43 08:13 »
Та кому потрібні ті імперії? Вони не витримують випробовування часом, валяться на відміну від звичайних країн. Тому й рашку чекає неминучий кінець. :smilie8:
Витримують ще й як.

Не знаю таких. Скажи, а то я ніяк не пригадаю.
Британська,Російська,Французька,,Римська,Візантія.

Ну, і яка з них існує донині? Всі розвалилися і Російська теж потихеньку конає. Це історична закономірність, тож немає сенсу про це навіть і думати.
А поцікавитися скільки вони прожили не хочете?Ви можете назвати багато  держав,які проіснували стільки,скільки Римська імперія та її наступники?А економічним виміром не хочете подумати/взяти до уваги?А культурний вимір?Ви знаєте,що ми до цих пір і вся Європа теж, користуємося Римським правом,навіть більше-це основа континентального європейського права?

Ну і ? Країни, які не були ніякими імперіями, теж часто існують досить довго.
Ліна спитала чому не можна бути звичайною державою,а не імперією,Вона вважає,що держава-імперія-це погано,от я і відповідаю.Крім довголіття,я ще назвав економічні і культурні виміри.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33038
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #95 : Грудня 12, 2018, 09:58:28 09:58 »
Імперії різні були. Деякі погані, деякі зовсім нормальні.

Та ж Австро-Угорщина цілком ліберальною була, та й в національному плані достатньо толерантною.

Кацапщина завжди була 'імперією зла', як колись покійний Рейган про неї сказав.   

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #96 : Грудня 12, 2018, 10:05:51 10:05 »
Імперії різні були. Деякі погані, деякі зовсім нормальні.
Та ж Австро-Угорщина цілком ліберальною була, та й в національному плані достатньо толерантною.
Кацапщина завжди була 'імперією зла', як колись покійний Рейган про неї сказав.
:smiley24:
Не знаю, що мав на увазi В. Портнiков, але при словi IМПЕРIЯ... все це бiльше нагадуе бiльшивицьку кацапащiну, вважай - Московiю, яка нiколи не мала Украiну Державою - лише Малоросiею, яку блядська Катерина... вiiддала графу Потемкiну-Таврiческому, памятником якому (Кате) досi пишаеться Одеса.
 :smilie7:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #97 : Грудня 12, 2018, 02:11:47 14:11 »
А що було  метою репресій 30-х?Ви думаєте,що деукраїнізації?

Звичайно

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15808
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #98 : Грудня 12, 2018, 03:15:18 15:15 »
А що було  метою репресій 30-х?Ви думаєте,що деукраїнізації?

Звичайно
Кулак,куркуль-це на вашу думку національність? Репресії в НКВД/ГПУ/РККА-теж антиукраїнські?
Можемо згадаємо скільки тривала війна з Україною з 1918 ? Скільки придушували повстанський рух?Куди і навіщо пішло зерно в 1932-1933 рр?Як на мене,ви дещо однобічно дивитесь,тоді декілька різних завдань вирішувалось і питання деукраїнізація вирішувалося побічно.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #99 : Грудня 12, 2018, 05:03:50 17:03 »
Імперії різні були. Деякі погані, деякі зовсім нормальні.
Та ж Австро-Угорщина цілком ліберальною була, та й в національному плані достатньо толерантною.
Кацапщина завжди була 'імперією зла', як колись покійний Рейган про неї сказав.

Думаю Портніков як раз про це
АУ створена була не для експансії (хоча створювалась трохи силою), а заради ЗАХИСТУ цивілізації
Іменно через це в свій час і піднялась ЖЕЧ, бо їй гнало бабло за захист з ойропки
Іменно тому вони почали на поатку війни робити спроби згуртувати сусідів в нову ЖЕЧЬ

Якщо придивитесь, то негласна імперія будується автоматом як наслідок того, що ми дали бій орді
Біля нас гуртуються обіжені парашкою країни
Нам неформально платить данину Грузія, Молдова, Болгарія, чуток Польща, Балтія, Білорусь
Не формально бо надають нам допомогу, але частіше купують наші товари навіть коли їм це не так вигідно
Грузія навіть неформально відправляє солдат на війну

Портніков всього навсього пропонує оформити це в з пасивного режиму в чуть більш агресивний/ тому як підгрунтя вже сформовано

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #100 : Грудня 12, 2018, 05:05:43 17:05 »
Кулак,куркуль-це на вашу думку національність? Репресії в НКВД/ГПУ/РККА-теж антиукраїнські?
Можемо згадаємо скільки тривала війна з Україною з 1918 ? Скільки придушували повстанський рух?Куди і навіщо пішло зерно в 1932-1933 рр?Як на мене,ви дещо однобічно дивитесь,тоді декілька різних завдань вирішувалось і питання деукраїнізація вирішувалося побічно.

ТОбто визвольна війна 17-23, потім 39-54 два голодомори - це зовсім українство не винне і не це причина?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15808
Re: Портніков, Україна має стати Імперією.
« Reply #101 : Грудня 12, 2018, 05:15:18 17:15 »
Кулак,куркуль-це на вашу думку національність? Репресії в НКВД/ГПУ/РККА-теж антиукраїнські?
Можемо згадаємо скільки тривала війна з Україною з 1918 ? Скільки придушували повстанський рух?Куди і навіщо пішло зерно в 1932-1933 рр?Як на мене,ви дещо однобічно дивитесь,тоді декілька різних завдань вирішувалось і питання деукраїнізація вирішувалося побічно.

ТОбто визвольна війна 17-23, потім 39-54 два голодомори - це зовсім українство не винне і не це причина?
Не зрозумів вашу думку,якщо можна ,подайте розширеніше.