Автор Тема: Внєзапно: Президент виступає на ICTV просто зараз  (Прочитано 313 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Побачив і здивувався
Послухав - в чомусь (в українськості)  нагадує Ющенка, - але ж дії і результати різні! Сподіваюсь, що це - тільки початок становлення України...

Каже: "Ми маємо боронити державу. І кожен має нести свій хрест."
Це я вже від себе: Кожен має нести свій хрест!
« Останнє редагування: Грудня 03, 2018, 11:01:05 23:01 від leonpod »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Я не прихильник Порошенка, але я б не став би його порівнювати з Ющенком. Який би  Петя не був би, з усіма його звичками до барижництва, хай там як і т.д. і т.п., але якби зараз на місці Порошенка був би Ющенко, то з Ющенка вже й гівно потекло б з усіх отворів.

В російській історії був схожий персонаж - цар Олександр 1-й. Він був таким же "небожителем", як і Ющенко.

І ще й другий був персонаж, схожий на Ющенка - Михайло Горбачов. Дуже схожі. І закінчили аналогічно. Хоча часи зараз гуманні, тому ще обоє й досі живі. А от царя Олександра 1-го чи замочили як і його формального батька царя Павла. чи десь законопатили в монастир під іншим ім"ям.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Чомусь я впевнений. що Ви помиляєтесь у всьому. Як казали мені знаючі люди: "Піздєть - це не мішко ворочать". ..звиняйте, якщо шо не так...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19079
Я не прихильник Порошенка, але я б не став би його порівнювати з Ющенком. Який би  Петя не був би, з усіма його звичками до барижництва, хай там як і т.д. і т.п., але якби зараз на місці Порошенка був би Ющенко, то з Ющенка вже й гівно потекло б з усіх отворів.

В російській історії був схожий персонаж - цар Олександр 1-й. Він був таким же "небожителем", як і Ющенко.

І ще й другий був персонаж, схожий на Ющенка - Михайло Горбачов. Дуже схожі. І закінчили аналогічно. Хоча часи зараз гуманні, тому ще обоє й досі живі. А от царя Олександра 1-го чи замочили як і його формального батька царя Павла. чи десь законопатили в монастир під іншим ім"ям.

Картина Рєпіна "Макаківець сере на двох пристойних українських президентів".  :smiley23: