Автор Тема: Як зрозуміти логіку Президента ?  (Прочитано 1656 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #30 : Грудня 04, 2018, 10:25:23 10:25 »
Маніпуляція датами, словами, перекладами...дебільні конспірологічні питання...що завгодно, аби обісрати. Криза жанру.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #31 : Грудня 04, 2018, 10:31:19 10:31 »
Знайшов - таки з 1.04.2019 року буде повний писець тому Договору...
Хоча лiнк - Гордон - але факт в тому, що лише через 4 мicсяцi вiн може набути чiнностi...

https://gordonua.com/news/politics/poroshenko-predlagaet-prekratit-deystvie-dogovora-o-druzhbe-mezhdu-ukrainoy-i-rf-s-1-aprelya-2019-goda-zakonoproekt-553145.html

5 канал -знайшов ще вересневий Законопроект...
Теж саме... але на початку вересня...- тобто ще тодi було вiдомо, що готуеться Закон про припинення дii Договору...

 https://www.5.ua/polityka/ukaz-pro-prypynennia-dohovoru-pro-druzhbu-z-rf-nabuv-chynnosti-shcho-dali-177802.html
Але за 4 мiсяцi... ви ж розумiете, скiлькит всього може змiнитися...

Зараз йдуть вiйськовi збори - на два тижня, далi - Новий рiк та... закiнчення термiну ВС...
Давайте будемо якось спокiйно все приймати - не варто починати день з емоцiй...
 :smilie7:
 

Я тобі дав посилання на сайт Верховної Ради? ЩО там написано?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #32 : Грудня 04, 2018, 10:34:50 10:34 »

Представьте себе, если бы Израиль каждый случай обстрела противника... не стрелял бы в ответ, а собирал кнессет, принимал решеиея, затем... созывал СБ ООН, СБ ЕС и там неделю думали-гадали, как и что делать, что бы успокоить Израиль.


Демагогия чистой воды. Ты тулишь к одной ситуации  совершенно другую по своей  природе. что и является демагогическим приемом. Мы тоже стреляем в ответ. А вот привлечение к юридической ответственности государство , это не стрельба , а длительная интеллектуальная работа.  Стрельба это быстро , а тут считают шаги на годы вперед.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #33 : Грудня 04, 2018, 10:40:11 10:40 »
Я тобі дав посилання на сайт Верховної Ради?
ЩО там написано?
Дай Боже, аби Рада прийняла той Закон Преза...
Знову прошу - без емоцiй - не варто так на все реагувати...
Не робiть собi ворогiв та проблем в Мережi...
Як Рада прийме так i буде.
Але... пiсля введення ВС Рада може дуже "примено" виставити своi умови - чи ви не розумiете, що вони працюють не на Украiну, а для себе, коханих, бо у багатьох в Раше дуже великi бiзнес-iнтереси в цьому питаннi...
Ми ще побачiмо, хто та як проголосуе - але це буде великий супротив Ради - там реально полiтична криза почiнаеться...
 :smilie7:

А давай не будемо погрожувати? А то ж в бан полетиш. - перше.

Друге...а давай не будемо СЛОВОДРОЧЄРСТВОМ займатись..."а ще невідомо, що буде завтра, а все так складно взагалі, а життя - штука непередбачувана, а ще подивимось на Верховну Раду, а всесвітня зміна клімату і потепління, а якщо сніг взагалі ніколи не растане і Порошенко підсковзнеться...". В ГІЛЦІ твого корєша Бумеранга йдеться ПРО ПРЕЗИДЕНТА ЧІТКО. І я назву законопроекту дав на сайті ВР? Дав. Що не так?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #34 : Грудня 04, 2018, 10:42:30 10:42 »
Демагогия чистой воды.
Ты тулишь к одной ситуации  совершенно другую по своей  природе. что и является демагогическим приемом.
Мы тоже стреляем в ответ. А вот привлечение к юридической ответственности государство , это не стрельба , а длительная интеллектуальная работа. 
Стрельба это быстро , а тут считают шаги на годы вперед.
Акстись, дорогой...
Где тут демагогия, когда это реальный расклад сил и позиций - по тебе стреляют, а он, бляха-муха... начинает просчеты делать - может нам не стоит стрелять в ответ - они ж, падлы, снова будут стрелять, тогда как мы - люди мирные и молимся за мир...
 :smilie7:

Если бы Украина стала стрелять в НЕЙТРАЛЬНЫХ водах...как бы это было представлено и без того купленной хуйлом Европой? Угадай с трех раз?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #35 : Грудня 04, 2018, 10:47:56 10:47 »
Щось писали що той договір не так легко розірвати, він так прописаний... Тому і не рипались раніше.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #36 : Грудня 04, 2018, 10:50:31 10:50 »
Відповідь Бувалому на вилучене:"Акстись, дорогой...
Где тут демагогия, когда это реальный расклад сил и позиций - по тебе стреляют, а он, бляха-муха... начинает просчеты делать - может нам не стоит стрелять в ответ - они ж, падлы, снова будут стрелять, тогда как мы - люди мирные и молимся за мир...
 :smilie7:"

Тре бути розумнішим.З даної позиції-без стрільби,з позиції жертви,однозначного порушення Морського права(останнє для багатьох закінчувалося досить сумно)-нам легше доводити свою правоту ,актуалізувати увагу до агресії РФ,зберегти життя наших хлопців.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #37 : Грудня 04, 2018, 10:56:53 10:56 »
Щось писали що той договір не так легко розірвати, він так прописаний...
Тому і не рипались раніше.
Реально його давно немае, а юридично... це лише папiрець з печатками...
Вважайте, що його нема, як не було...
У нас багато чого приймлося для паперовоi промисловостi...
Тре бути розумнішим.
З даної позиції-без стрільби,з позиції жертви,однозначного порушення Морського права(останнє для багатьох закінчувалося досить сумно)-нам легше доводити свою правоту ,актуалізувати увагу до агресії РФ,зберегти життя наших хлопців.
Тобто, ми повиннi прикриватися Договором, якого реального давно не iснуе, а хлопцi на Укр. суднах спокiйно чекати нових провокацiй?..
Петро добре робить, що готуе юридичну основу розриву вiдношень - все це на часi та питань треба чi нi... не повинно бути.
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #38 : Грудня 04, 2018, 11:09:06 11:09 »
Щось писали що той договір не так легко розірвати, він так прописаний...
Тому і не рипались раніше.
Реально його давно немае, а юридично... це лише папiрець з печатками...
Вважайте, що його нема, як не було...
У нас багато чого приймлося для паперовоi промисловостi...
Тре бути розумнішим.
З даної позиції-без стрільби,з позиції жертви,однозначного порушення Морського права(останнє для багатьох закінчувалося досить сумно)-нам легше доводити свою правоту ,актуалізувати увагу до агресії РФ,зберегти життя наших хлопців.
Тобто, ми повиннi прикриватися Договором, якого реального давно не iснуе, а хлопцi на Укр. суднах спокiйно чекати нових провокацiй?..
Петро добре робить, що готуе юридичну основу розриву вiдношень - все це на часi та питань треба чi нi... не повинно бути.
 :smilie7:
Юридична норма припиняє своє існування з часу її скасування,а те,що хтось її не дотримується зовсім не означає,що за це його колись та не покарають.Тому такі слова як "реально","вважайте"надто гучні й беззмістовні ,і кацапщиною тхнуть .
По друге,ми діємо згідно існуючих норм міжнародного права,порушення яких досить агресивно сприймають провідні держави ,і наші військовослужбовці не прикриваються жінками,дітьми,літніми людьми,а виконали свій обов'язок з відкритим забралом.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #39 : Грудня 04, 2018, 11:50:44 11:50 »
Порошенко пропонує з 1 квітня припинити дію Договору про дружбу з РФ

У законопроекті зазначається, що припинення дії Договору відбувається через тривалу агресію Росії проти України

У Верховній Раді України зареєстровано проект закону «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією», внесений президентом України (№0206).

Законопроектом передбачено припинити з 1 квітня 2019 року дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ, учиненого 31 травня 1997 року в Києві та ратифікованого Верховною Радою 14 січня 1998 року.
https://glavcom.ua/news/poroshenko-proponuje-z-1-kvitnya-pripiniti-diyu-dogovoru-pro-druzhbu-z-rf--550103.html
.....................
В мене запитання: А чому припинити дію того договору саме з 1 квітня 2019 року? Чому не з 1 березня, чи не з 1 лютого, чи не з 1 січня, чи не прямо сьогодні ???
Чому так?

Російська агресія триває з 20-го лютого 2014 року, а чому така пропозиція в Порошенка назріла тільки сьогодні?

І чому саме з 1 квітня 2019 року?  :smilie11:

Ну тупе... Якщо в Ольгино всі такі, то я за долю України та всього світу спокійний
Тому що, тупа бонобошка, в 2014 році була ситуація, коли введенням військового стану Україною, припиненням дії договорів із РФ, розривом економічних зв'язків із РФ краще б скористалася Росія, а не Україна. Лише зараз Україна , її збройні сили, її економіка, її інститути прийшли до рівня, коли від усього цього користі більше Україні, а шкоди- Росії. Чи Україна й справді має робити лише те, що вигідно вам, раша-зомбі?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #40 : Грудня 04, 2018, 12:24:42 12:24 »
Я бачу українознавці припинення від призупинення відрізнити не можуть :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #41 : Грудня 04, 2018, 12:36:21 12:36 »
Я бачу українознавці припинення від призупинення відрізнити не можуть :smilie7:

Та аб етам і рєчь...Але я сумлєваюся і самніваюсь...що не знають правильного перекладу...

Так...легенький ГОВНОВБРОСІК-ПІДМІНА...в сподіваннях на те...що "проскочуть і непомітять"...А тут "зло*бучій Гєо"...От...падла...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #42 : Грудня 04, 2018, 12:39:40 12:39 »
Я ж знаю цю тактику...краще 100 раз мєлко сєрнуть по кілограму і вчасно збігти...ніж насрати купу в 100 кг і бути поміченим...

Це навіть не цікаво.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #43 : Грудня 04, 2018, 12:54:42 12:54 »
Я вначале тоже не улавливал логики , но зная то , что наш Президент ничего не делает просто так и считает далеко вперед , что уже неоднократно он демонстрировал ,я таки пообщался с правоведами международниками на тему "что бы это значило?" и ответ оказался проще ,чем я предполагал. Сухую логику без отягощения деталями я уже изложил выше. Логика в таких действиях есть.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #44 : Грудня 04, 2018, 01:00:19 13:00 »
Десь була інфа що він сам пролангується  і щоб припинити його дію, там треба при пролангації подати запит що його не треба продовжувати... А процедура розірвання взагалі толі нерелаьна толі відсутня, толі ми будемо виглядати не гарно... десь має бути поляснення чого так...

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #45 : Грудня 04, 2018, 02:15:08 14:15 »
Десь була інфа що він сам пролангується  і щоб припинити його дію, там треба при пролангації подати запит що його не треба продовжувати... А процедура розірвання взагалі толі нерелаьна толі відсутня, толі ми будемо виглядати не гарно... десь має бути поляснення чого так...

Така інфа є навіть по лінку ТС:
Цитувати
6 вересня 2018 року Рада національної безпеки та оборони затвердила рішення не продовжувати дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ, що спливає 31 березня 2019 року.
Нагадаємо, 17 вересня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про припинення дії договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією.
В МЗС РФ заявили, що підписаний Порошенком  указ про відмову від продовження Договору про дружбу, співробітництво і партнерство з Росією є «деструктивними кроками, які викликають глибокий жаль».
26 вересня Порошенко передав ноту генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррішу для розповсюдження як офіційного документа Генасамблеї та Ради безпеки ООН.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #46 : Грудня 04, 2018, 06:41:15 18:41 »
На мій сабж дуже чітку відповідь дав Надин ( 01:02:39 am). (копіпастити не буду).

Тобто виходить так, що навіть і не було приводу для суперечок і дискусій.

Я, побачивши цю новину, звернув на неї увагу, вирішив обговорити, створивши тему тут.
То що в цьому було крамольного ?  :smilie11:
Я давно знав, що той Договір існував давно, але його подробицями я ніколи не цікавився.
Ну й не цікавився, як юридично сформовано часовий період його дії Тобто, за яким принципов він продовжує існування чи припиняється його існування і т.д.

Я не знав, що дата 01.04.2019 досить важлива, бо це дата його законної пролонгації (передбаченої цим же договором). тому й звернув на це увагу, створюючи цю тему.

Тобто, тема сабжа, насправді,  пустяшна
Але я так і не зрозумів, чому тут виникло так багато емоцій  :smilie11: :smilie11: :smilie11:

Емоцій - на рівному місці.

А такі деталі, як ПРИПИНЕННЯ чи ПРИЗУПИНЕННЯ, хіба це так важливо?
Я ніколи не читав тексту того закону, то тому мене здивувала тільки дата 01.04. 2019р.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #47 : Грудня 04, 2018, 08:55:33 20:55 »
Коротше, тобі все розтолкували.

Тепер ти про це нам розкажи  :smilie7:


Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #48 : Грудня 04, 2018, 10:12:27 22:12 »
Я бачу українознавці припинення від призупинення відрізнити не можуть :smilie7:

Тю. Мовознавці ім'я з прізвищем плутають, а тут різниця лише на дві букви.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #49 : Грудня 04, 2018, 10:49:38 22:49 »
Тю.
Мовознавці ім'я з прізвищем плутають, а тут різниця лише на дві букви.
А скiльки пристрастей з ранку було...
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #50 : Грудня 05, 2018, 11:44:49 23:44 »
If you are going through hell, keep going.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #51 : Грудня 06, 2018, 01:24:46 01:24 »
Рішення НАТО про введення кораблів в акваторію Азовського моря вже ухвалено. Наразі відбувається оформлення відповідної документації.

Про це в ефірі ток-шоу "Ситуація" на "Прямому" розповів військовий експерт Олександр Сурков.

"Рішення про введення кораблів НАТО в Азовське море уже внутрішньо ухвалене. Наразі відбувається документальне оформлення, імплементація та медійне забезпечення - це після сьогоднішнього дня видно неозброєним оком", - розповів Сурков.

За словами експерта, наразі в Азовському морі спостерігається ситуація "керованої кризи" з якої керівництво країни та командування ЗСУ та ВМС блискуче впорались.

"Дуже важливо, щоб зараз припинили договір з Росією. З військової точки зору, його текст влаштований так, що всі спірні питання сторони повинні вирішувати між собою. Ця угода зареєстрована в ООН. Коли його припинять - всі спірні питання, зокрема і питання Керченської протоки, будуть вирішуватися через міжнародне законодавство, міжнародні суди. В даному випадку будуть розв'язані руки. Найболючіше питання - це наші люди та наші судна. Судячи з нульової реакції Кремля, там не знаю, що зараз робити. Вони не уявляють, як відреагувати, як зменшити собі втрати всередині країни, коли віддадуть полонених і як їм виграти, хоч щось на міжнародному полі", - резюмував експерт.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #52 : Грудня 06, 2018, 06:21:51 06:21 »
Рішення НАТО про введення кораблів в акваторію Азовського моря вже ухвалено. Наразі відбувається оформлення відповідної документації.

Про це в ефірі ток-шоу "Ситуація" на "Прямому" розповів військовий експерт Олександр Сурков.

"Рішення про введення кораблів НАТО в Азовське море уже внутрішньо ухвалене. Наразі відбувається документальне оформлення, імплементація та медійне забезпечення - це після сьогоднішнього дня видно неозброєним оком", - розповів Сурков.

За словами експерта, наразі в Азовському морі спостерігається ситуація "керованої кризи" з якої керівництво країни та командування ЗСУ та ВМС блискуче впорались.

"Дуже важливо, щоб зараз припинили договір з Росією. З військової точки зору, його текст влаштований так, що всі спірні питання сторони повинні вирішувати між собою. Ця угода зареєстрована в ООН. Коли його припинять - всі спірні питання, зокрема і питання Керченської протоки, будуть вирішуватися через міжнародне законодавство, міжнародні суди. В даному випадку будуть розв'язані руки. Найболючіше питання - це наші люди та наші судна. Судячи з нульової реакції Кремля, там не знаю, що зараз робити. Вони не уявляють, як відреагувати, як зменшити собі втрати всередині країни, коли віддадуть полонених і як їм виграти, хоч щось на міжнародному полі", - резюмував експерт.
Звідки у цього експерта з усього на світі така інформація?Як на мене фантазії.Що буде в реалі побачимо.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #53 : Грудня 06, 2018, 08:47:39 08:47 »
Макаки і Логіка = Свині і Апельсини. сторінка 2
Mocsia delenda est

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #54 : Грудня 06, 2018, 11:11:53 11:11 »
Порох відправляє десантно-штурмові війська на схід.
https://www.5.ua/regiony/perevirka-hotovnosti-viiskovykh-chastyn-zhytomyrshchyny-vizyt-prezydenta-transliatsiia-182492.html

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6152
Re: Як зрозуміти логіку Президента ?
« Reply #55 : Грудня 06, 2018, 11:39:03 11:39 »
Цитувати
Дуже важливо, щоб зараз припинили договір з Росією. З військової точки зору, його текст влаштований так, що всі спірні питання сторони повинні вирішувати між собою. Ця угода зареєстрована в ООН. Коли його припинять - всі спірні питання, зокрема і питання Керченської протоки, будуть вирішуватися через міжнародне законодавство, міжнародні суди.
Оце в нас договори з рашкою...  :consul