Автор Тема: Яка різниця між оперативним резервом та бригадами територіальної оборони?  (Прочитано 553 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Не зовсім зрозуміло, скільки у нас всього. В оперативному резерві ГШ ЗСУ першої черги біля 200 тис. військовослужбовців. Бригад територіальної оборони сформовано 25 ( по одній на регіон, як я розумію). Це плюсувати ( і скільки саме додавати), чи ці структури перетинаються? Бо комплектування відбувається однією й тією ж категорією контингенту- колишніми ато-шниками та такими, що проходили службу в ЗСУ з 2014 року
Друге питання- скільки у нас усього? ЗСУ, НГУ, СБУ, резервісти ?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Не зовсім зрозуміло, скільки у нас всього. В оперативному резерві ГШ ЗСУ першої черги біля 200 тис. військовослужбовців. Бригад територіальної оборони сформовано 25 ( по одній на регіон, як я розумію). Це плюсувати ( і скільки саме додавати), чи ці структури перетинаються? Бо комплектування відбувається однією й тією ж категорією контингенту- колишніми ато-шниками та такими, що проходили службу в ЗСУ з 2014 року
Друге питання- скільки у нас усього? ЗСУ, НГУ, СБУ, резервісти ?

 :laugh:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
В мене сусідка є...

Вон заглядає прямо в торби і каже:

- а шо ви кууупиилиии?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
В мене сусідка є...

Вон заглядає прямо в торби і каже:

- а шо ви кууупиилиии?

Є бюджет, в цілому все відомо. І є загальна кількість службовців України, куди входять усі названі структури ( крім резервістів оперативного резерву та бригад ТерО, як я розумію)
Так що насправді питання звужується- наскільки це різні речі ?
Чисто по естетиці розуміння стану військ України та оцінці ступеня її готовності до повномасштабної війни з РФ питання, не більше того

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Одне прошу...тільки з РОЗУМОМ інформацію давайте...Ок?

Бо гілка специфічна. Як на совєцком плакатє тьотка в красной косинкє з пальцем на губах: НЕ ПИ*ДИ!


Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Чисто по естетиці розуміння стану військ України та оцінці ступеня її готовності до повномасштабної війни з РФ питання, не більше того

Вы в открытом доступе пытаетесь выяснить вопрос , который  всегда был военной тайной?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809

Чисто по естетиці розуміння стану військ України та оцінці ступеня її готовності до повномасштабної війни з РФ питання, не більше того

Вы в открытом доступе пытаетесь выяснить вопрос , который  всегда был военной тайной?
З відкритих джерел інфу можна наскубти

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Тероборона це по суті оперативний резерв оперативного резерву. У них постійні збори, їм виділяються приміщення, зброя. Після оголошення про мобілізацію вони повині протягом години прибути до місця збору, отримати зброю, взяти під охорону важливі об'єкти на території району, згідно попередньо прописаних планів.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos