Автор Тема: Що мене непокоїть у паризьких подіях  (Прочитано 2697 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Що мене непокоїть у паризьких подіях
« : Грудня 04, 2018, 05:23:24 17:23 »
Це просто яскравий приклад.

Якщо лідер країни зацікавлений у її розвитку. Тобто якщо він захищає інтереси країни у довгостроковому проміжку, якщо його рішення правильні для країни якщо дивитися 10-20-30 років наперед, то він отримає низький рейтинг і вилетить на наступних виборах.

Якщо лідер безвідповідальний, він буде приймати популістські рішення і рейтинг буде рости. А потім він підгребе всі ЗМІ під себе як от в Угорщині, і більшість закриють рот.

вимоги протестантів типові соціалістичні - негайне вирішення проблеми бездомних, мінімальна зарплата 1300 євро, більше соціально допомоги тим хто чекає надання притулку(мігрантам без статусу), зниження ціни за комунальні послуги (ну хоч не в 2 рази як наша макака обіцяє), максимальна зарплата 15 000

ось повний список французькою
https://www.cnews.fr/france/2018-12-04/la-liste-des-revendications-des-gilets-jaunes-801586
« Останнє редагування: Грудня 04, 2018, 05:39:29 17:39 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #1 : Грудня 04, 2018, 08:57:27 20:57 »
Я чув що вони тільки проти підвищення акцизів на пальне протестували, що не є популізмом.

"Захист" мігрантів-нелегалів - це взагалі дніще. Навряд чи прості французи в захваті від натовпів чорномазих. За цим явно хтось стоїть, кому вигідно хитати човна.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #2 : Грудня 04, 2018, 09:54:46 21:54 »
Я чув що вони тільки проти підвищення акцизів на пальне протестували, що не є популізмом.

"Захист" мігрантів-нелегалів - це взагалі дніще. Навряд чи прості французи в захваті від натовпів чорномазих. За цим явно хтось стоїть, кому вигідно хитати човна.
ці акцизи на бензин Франції економічно вигідні як країні в перспективі
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #3 : Грудня 08, 2018, 03:05:40 15:05 »
Я чув що вони тільки проти підвищення акцизів на пальне протестували, що не є популізмом.

"Захист" мігрантів-нелегалів - це взагалі дніще. Навряд чи прості французи в захваті від натовпів чорномазих. За цим явно хтось стоїть, кому вигідно хитати човна.
ці акцизи на бензин Франції економічно вигідні як країні в перспективі

Країні так, безумовно. А французьким манюпасам яка користь від підвищених акцизів? Здорожчання пального призведе до здорожчання транспортних витрат.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #4 : Грудня 08, 2018, 03:57:17 15:57 »
А куда их правительство собирается потратить дополнительные деньги?

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #5 : Грудня 08, 2018, 04:24:39 16:24 »
... За цим явно хтось стоїть, кому вигідно хитати човна.


В Париже во время акции протестов "желтых жилетов" двое французов - пособников оккупантов на Донбассе развернули флаг террористического формирования "ДНР"

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #6 : Грудня 08, 2018, 05:59:38 17:59 »
Здаеться, що за подiям Парижа грудня 2018 року... стоiть...Хуйло або його шавка - Ля Пенша.
Адже саме вона не вийшла в Прези, тому зараз ми бачiмо, як Париж накручае новий Майдан.
Якщо проветси паралель, но наш Майдан, 2013 року почiнався з невеликого пiкету, а потiм вже почалися протистояння, пiшла бронетехнiка, барикади, молотови тощо -  вимоги були вже не про пiдписання Договору з Асоц. ЕС, а вище - повне перезавантаження Влади, новi вибори, новий През, шлях в Европу тощо.
Тому, на мою думку, проблеми з акцизами на пальне, це лише привiд повномасштабного "шабашу", тим паче, в канун Рiздва.
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #7 : Грудня 08, 2018, 06:14:55 18:14 »
Пiдкину трохи вiдео останнiх подiй та коментарiв Укр. Медiа.

Ще...

 :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #8 : Грудня 08, 2018, 06:23:08 18:23 »
Уже жилеты и в Бельгии.
От чего Пуйло отвлекает Европу ?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #9 : Грудня 08, 2018, 06:30:11 18:30 »
я уже постила эту статью: как русня готовит боевиков в Европе.

(click to show/hide)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #10 : Грудня 08, 2018, 06:41:49 18:41 »
За Бельгией - Нидерланды.


В Нідерландах проходять акції "жовтих жилетів"
В Гаазі мітингувальникам поліція перекрила доступ до Бінненхофу, в якому знаходяться парламент Нідерландів і резиденція прем'єр-міністра

https://tyzhden.ua/News/223981

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #11 : Грудня 08, 2018, 06:58:59 18:58 »
Ультралевые

Анархисты
Социалисты
Некоммунисты
Неонацисты

Все до единого они СОЦИКИ.

Европа давно уже Союз (да - союз) Советских (да - ве решения коллегиаьные) Социалистических (еще как социалистических!) Республик с центром в Брюсселе. Разве не так?

Все логично. Если человек попытается сам строить "рай для всех", всегда на выходе получится ад и Ленин во главе.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #12 : Грудня 08, 2018, 07:05:36 19:05 »
Инна Щербинина
3 ч.
Львовский метрополитен

Личности установлены. Фабрис Сорлин и Ксавье Моро. Как и ожидалось пророссийское отребье. Оба есть в базе Миротворца. "Шатают" Францию за российские деньги.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #13 : Грудня 08, 2018, 07:16:21 19:16 »
Инна Щербинина
3 ч.
Львовский метрополитен

Личности установлены. Фабрис Сорлин и Ксавье Моро. Как и ожидалось пророссийское отребье. Оба есть в базе Миротворца. "Шатают" Францию за российские деньги.

Прекрасно.  :smiley24:  :moskali:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #14 : Грудня 08, 2018, 09:22:43 21:22 »
Инна Щербинина
3 ч.
Львовский метрополитен
Личности установлены. Фабрис Сорлин и Ксавье Моро. Как и ожидалось пророссийское отребье. Оба есть в базе Миротворца. "Шатают" Францию за российские деньги.
:smiley24:
Хуйло вiдрив Другий фронт?..
Яка несподiванка (для ЕС).
Вони ж думали, що iз Па-Рашою треба дружити, а воно бач, як вийшло...
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #15 : Грудня 08, 2018, 10:37:29 22:37 »
хуйло як хуйло- нічого нового

активно експлуатує слабкості демократії


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #16 : Грудня 08, 2018, 10:53:54 22:53 »

4 мин. ·
"Сегодня в Италии. Первое фото - Рим, второе - Турин.
Мы видим, четко спланированную операцию расшатыванияе Европы ...к сожалению, с помощью слепых и трусливых европейских лидеров ...
Коминтерн возродился и работает"

https://twitter.com/MGorokhovska/status/1071498021093982208

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #17 : Грудня 08, 2018, 11:58:31 23:58 »
Пiсля цього карнавалу, ЕС повинен добре подумати - не лише про Норд стрим, а взагалi - про свое майбутне.
Расхитування човна ЕС -  спочатку подii в Iспанii, далi - Париж, Бельгiя...
Що далi - победоносное шествiе Хуйла в Британiю?..
Цiкавий сценарiй вимальовуеться...
А все тому, що А. Меркель й досi не може збагнути, iз ким вона намагаеться "домовлятися"...
Хай думае - поки е час, адже па-рашнi вовки не будуть втрачати шанс другого пришестiя до Магдебурських ворот.
 :smilie7:   

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #18 : Грудня 09, 2018, 12:37:26 00:37 »
Немає в них Майдану, просто натовп

https://twitter.com/twitter/statuses/1071359191347093507

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #19 : Грудня 09, 2018, 01:58:22 01:58 »
Ну просто так і тягне висловити "Глибоке занепокоєння". А чому ні. Бачили очі якого монтсра пестували двадцять років на нашу, а тепер і свою голову, тепер їжте.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #20 : Грудня 09, 2018, 11:10:30 11:10 »
Ну просто так і тягне висловити "Глибоке занепокоєння". А чому ні. Бачили очі якого монтсра пестували двадцять років на нашу, а тепер і свою голову, тепер їжте.

 :smiley24:Дрейк українською, залік.

Один день в Парижу. Можна вже туди не летіти всі відомі місця тільки вежі не помітив

&feature=youtu.be

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #21 : Грудня 09, 2018, 12:00:12 12:00 »
не могу запостить картинку,где французские " желтые жилеты" ходят с украинской символикой.
А еще пишут, что российские боты косят под украинских майдановцев и подхваливают этот беспредел во Франции.
Типа " ваша борьба против французского правительства совсем как на нашем Майдане".
В ФБ много картинок.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #22 : Грудня 09, 2018, 12:58:53 12:58 »

ці акцизи на бензин Франції економічно вигідні як країні в перспективі

А може метод выбран не верно и на левацкие методы Макрона от получил левацкую обратку? Ну а где левацтво понимает свое фашистское рыло , там всегда Москва - мировое гнездо левацкого фашизма.

Например , во Франции очень плохо развит общественный транспорт и потому альтернативы индивидуальным средствам передвижения  там просто нет. но вместо того что-бы в борьбе за экологию создавать народу симулирующую альтернативу , Макрон решил поступить по левацки забороныть и поднять цены  не создав никакой альтернативы. На свою левацкость получил левацкий ответ.
« Останнє редагування: Грудня 09, 2018, 01:11:29 13:11 від Южанин »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #23 : Грудня 09, 2018, 01:38:13 13:38 »

ці акцизи на бензин Франції економічно вигідні як країні в перспективі

А може метод выбран не верно и на левацкие методы Макрона от получил левацкую обратку? Ну а где левацтво понимает свое фашистское рыло , там всегда Москва - мировое гнездо левацкого фашизма.

Например , во Франции очень плохо развит общественный транспорт и потому альтернативы индивидуальным средствам передвижения  там просто нет. но вместо того что-бы в борьбе за экологию создавать народу симулирующую альтернативу , Макрон решил поступить по левацки забороныть и поднять цены  не создав никакой альтернативы. На свою левацкость получил левацкий ответ.

 :smiley24:

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #24 : Грудня 09, 2018, 02:31:43 14:31 »
...по словам руководителя  аналитического центра «Обсерво» Арно Дюбьена, народное раздражение властями копилось давно и имело сугубо внутренние причины: «Франция бьёт рекорды по уровню налогообложения. Протесты начались ещё при Олланде, сейчас они просто дошли до точки кипения. На улицы вышел средний класс, который никогда ничего не просил у государства, не жил на пособия». Многих из протестующих вдобавок возмутило высокомерное поведение президента, который пообещал продолжать реформы, несмотря ни на что. «Макрон – это представитель успешной Франции, Парижа и крупных городов, которая выигрывает от глобализации. И против него начался бунт периферийной Франции, которая болезненно переживает закрытие французского производства», – считает эксперт. (с)

а меня беспокоят черты сходства в поведении французского правительства и нашего, которое все проблемы пытается решать тупым поднятием тарифов, акцизов и печатаньем денег. Второе - распухание Киева по отношению к остальной Украине, третье - скукоживание производств. Хорошо хоть олигархи на своих мощных плечах держат крупные предприятия, без них остались бы одни парикмахерские, шиномонтажки и ТРЦ с русским и французским капиталом.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #25 : Грудня 09, 2018, 02:36:26 14:36 »
...по словам руководителя  аналитического центра «Обсерво» Арно Дюбьена, народное раздражение властями копилось давно и имело сугубо внутренние причины: «Франция бьёт рекорды по уровню налогообложения. Протесты начались ещё при Олланде, сейчас они просто дошли до точки кипения. На улицы вышел средний класс, который никогда ничего не просил у государства, не жил на пособия». Многих из протестующих вдобавок возмутило высокомерное поведение президента, который пообещал продолжать реформы, несмотря ни на что. «Макрон – это представитель успешной Франции, Парижа и крупных городов, которая выигрывает от глобализации. И против него начался бунт периферийной Франции, которая болезненно переживает закрытие французского производства», – считает эксперт. (с)

а меня беспокоят черты сходства в поведении французского правительства и нашего, которое все проблемы пытается решать тупым поднятием тарифов, акцизов и печатаньем денег. Второе - распухание Киева по отношению к остальной Украине, третье - скукоживание производств. Хорошо хоть олигархи на своих мощных плечах держат крупные предприятия, без них остались бы одни парикмахерские, шиномонтажки и ТРЦ с русским и французским капиталом.
Як на мене ,наші сировинні олігархи якраз виробництво і вбивають.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #26 : Грудня 09, 2018, 02:54:44 14:54 »

а меня беспокоят черты сходства в поведении французского правительства и нашего, которое все проблемы пытается решать тупым поднятием тарифов, акцизов и печатаньем денег. Второе - распухание Киева по отношению к остальной Украине, третье - скукоживание производств. Хорошо хоть олигархи на своих мощных плечах держат крупные предприятия, без них остались бы одни парикмахерские, шиномонтажки и ТРЦ с русским и французским капиталом.

А вас не бєспокоїть кількість бюджетників по відношенню до працеспроможного населення? А кадровий голод у фахових галузях? Нє ..не бєспокоїть? Вас не бєспокоїть кількість новоспечених в Україні юристів, журналістів, рекламістів та маркетологів на одного фрезерувальника?

Може у Вас є рецепт, як без підняття податків, акцизів це вирішити ? Поділіться.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #27 : Грудня 09, 2018, 02:57:38 14:57 »
Правітєльство  далжно дать...(с)

Прастітє, а что оно должно Вам дать?

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #28 : Грудня 09, 2018, 03:00:38 15:00 »
Як на мене ,наші сировинні олігархи якраз виробництво і вбивають.

Японии второе место по выплавке стали, (если не считать ЕС за страну) не мешает занимать ведущие места по электронике и высоким технологиям.
То, что у них для металлургии почти все сырье завозное вряд ли можно считать конкурентным преимуществом по сравнению с нами, где руду, уголь сам копаю, сам плавлю.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Що мене непокоїть у паризьких подіях
« Reply #29 : Грудня 09, 2018, 03:10:29 15:10 »
Як на мене ,наші сировинні олігархи якраз виробництво і вбивають.

Японии второе место по выплавке стали, (если не считать ЕС за страну) не мешает занимать ведущие места по электронике и высоким технологиям.
То, что у них для металлургии почти все сырье завозное вряд ли можно считать конкурентным преимуществом по сравнению с нами, где руду, уголь сам копаю, сам плавлю.
Японці вкладають у своє виробництво і державу,сировинні наші олігархи,точніше компрадорські,ні.