Автор Тема: Путин планирует захват: в НАТО озвучили цель России в Украине  (Прочитано 622 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Прочитала на Обозревателе.
Что Путин собирается захватить Азовское море
И знаете,что?
Путин уже захватил Азовское море.
Следующим будет Черное море.
Вот сволочь !
« Останнє редагування: Грудня 04, 2018, 10:08:48 22:08 від злата »


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
А ось і відлуння

Иран угрожает перекрыть Ормузский пролив, по которому транспортируют нефть
ВТОРНИК, 4 ДЕКАБРЯ 2018, 14:45

Президент Ирана Хасан Рухани пригрозил перекрыть Ормузский пролив, через который проходит около трети всей транспортируемой морем нефти.

https://www.eurointegration.com.ua/rus/news/2018/12/4/7090216/

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Предлагаю пожевать еще соплей, чрезвычайно эффективное средство в геополитике

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Не треба нагнiтати пристрастi- все що може Хуйло - це дешеве пiратство, аби показати, що воно чогось варто.
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
А ось і відлуння

Иран угрожает перекрыть Ормузский пролив, по которому транспортируют нефть
ВТОРНИК, 4 ДЕКАБРЯ 2018, 14:45

Президент Ирана Хасан Рухани пригрозил перекрыть Ормузский пролив, через который проходит около трети всей транспортируемой морем нефти.

https://www.eurointegration.com.ua/rus/news/2018/12/4/7090216/
Як на мене,то дуже вчасно.Гарно було б якби він невдовзі і спробував.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46417
  • Never give in!
Му заходимо кацапам з іншого боку:  :smilie5: :smilie5: :smilie5:

US warship challenges Russia claims in Sea of Japan

Washington (CNN)The US Navy sailed the guided missile destroyer USS McCampbell near contested waters in the Sea of Japan Wednesday, an action that is bound to irk Russia.

The USS "McCampbell sailed in the vicinity of Peter the Great Bay to challenge Russia's excessive maritime claims and uphold the rights, freedoms, and lawful uses of the sea enjoyed by the United States and other Nations," US Navy Lt. Rachel McMarr, a spokesperson for the US Pacific Fleet, told CNN in a statement.

The US warship conducted what the Navy refers to as a "Freedom of Navigation Operation."
A US Navy official told CNN that the US does not recognize Russia's claims on the waters, saying that Moscow lays claim to areas that far exceed the 12 miles from the Russian coastline that is guaranteed by international law.



https://www.cnn.com/2018/12/05/politics/browne-us-warship-russia-challenge/index.html
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46417
  • Never give in!
Володимир Мартинюк is with Дмитрик Вовнянко and Віктор Уколов.
Yesterday at 06:39 ·

Гадаю мене не будуть надто строго лаяти за те що я, в часі військового стану, нагадаю дані Міноборони про кількість, місця базування і дальність досягнення на території України російської бойової авіації. Станом на сьогоднішній день. А ця картинка у свою чергу нагадала мені про 16 літаків ІЛ-76, 63 винищувачі МІГ-29, 70 бомбардувальників Су-24, 58 вертольотів Мі-24, 701 танк Т-72, 160 танків Т-80, 272 БТР-70, 11900 снайперських гвинтівок СВД. І про 9000 біноклів, 303 вантажівки ГАЗ-66 і 107 автівок УАЗ...

Все це було так, кокетливо, - "відчужене" у Збройних Сил України 6 серпня 2008 р. – за два дні до російсько-грузинської війни.

За особистим підписом прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

А ще мені пригадалися 20 тисяч ручних пускових зенітних установок про ліквідацію яких радісно і бадьоро рапортував доблесний військовим міністр А. Гриценко наприкінці свого міністрування.

Але в НАТО доповіли лише про знищення 4-х тисяч. А де ж тоді ще 16 тисяч, Толь? Кому їх продали-подарували - талібам? Хамасу? Народно-визвольній армії Китаю? Кімам у Північну Корею? Муаммару?

Чи брату Гриценка, також Гриценку, який в Генштабі РФ відповідає за авіацію?

І вся ця гидота знову рветься до влади - вже знову появилося що "відчужувати", продавати, дерибанити і навіть "дарувати" - наприклад так як восени 2008 року бабаЖуля роздавала наліво і направо НЗ ("недоторкані запаси") армійських перев’язкових матеріалів бинтів, марлі, йоду, зеленки . Спустошивши під цим приводом все НЗ, яке тільки й було тоді на складах Держрезерву.
І не тільки марлю та йод.

Бо що ж, як не бинти, йод та зеленка може краще допомогти від свинячого грипу?


If you are going through hell, keep going.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
На вчорашньому брифінгу представник Держдепу США офіційно закликав Московію звільнити українських моряків, захоплених поблизу Керченської протоки. Повернути без всяких умов і обмінів, інакше їх чекають «наслідки і біль»:

“Я хочу, щоб росіяни сприйняли послання про те, що вони повинні звільнити екіпажі, інакше будуть наслідки і біль буде тільки наростати з часом”, — наводяться слова чиновника в стенограмі брифінгу.

“І останнє, що я хотів би сказати. Я думаю, що росіяни сприймуть це послання. Але якщо вони цього не зроблять, їм повинно бути абсолютно ясно, що до тих пір, поки вони утримують екіпажі, ми будемо продовжувати підвищувати ціну, яку їм доведеться заплатити. Вони повинні звільнити екіпажі, повернути кораблі, це не те питання, яке ми випустимо з зони нашої уваги”, — додав він.

https://www.state.gov/r/pa/prs/ps/2018/12/287872.htm




Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
No money No honey