Автор Тема: Форум-то  (Прочитано 5112 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Форум-то
« Reply #90 : Грудня 10, 2018, 01:06:06 01:06 »
О, Вєня під покровом ночі прокрався  :gigi:

 

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Форум-то
« Reply #91 : Грудня 10, 2018, 01:08:50 01:08 »
О, Вєня під покровом ночі прокрався  :gigi:

ріже маковинє.. є-є-є..  :gigi:

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Форум-то
« Reply #92 : Грудня 10, 2018, 02:38:31 02:38 »
Однієї штуки про ФУП не можу зрозуміти : зараз там зрадойоби як зграя дворових псів - загавкують кожного хто ризикне проти виступити,
а перед виборами взагалі сказилися, вже і кацапопропаганду (тези один в один повторюють, картинки тулять з зони ру) не встидаються ліпити.

А от як голосувалка яка, то Порох стабільно на першому місці. Невже там такий великий відсоток "просто читаючих" більш-менш адекватних ?  :shuffle:

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: Форум-то
« Reply #93 : Грудня 10, 2018, 06:14:01 06:14 »
Привіт віні, а якого ж хера ти тут забув якшо це резервація? Чи це спосіб зализати упячкі, говорячи потім про СУП там? Я скажу просто - фуп зараз це падаль об яку просто противно бруднитися. Хочешь бути поцем для шоу казльони? Your wish. Я краще буду тут за санітарним барьєром от того бруду яким став фуп. Мені там нікому щось доказувати і нема з ким дискутувати. Все просто. Є ми і є вони. І або ми, або вони. Їхня ціль - знищити нас і знищити Україну, без варіантів. Наша ціль - вижити і перемогти. Все інше від лукавого.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Форум-то
« Reply #94 : Грудня 10, 2018, 07:23:58 07:23 »
ЫЫЫЫЫЫЫЫ)))
Прочитал ведко имени себя и возгордился.
Ребята, вы простите, но мне кажется,
что вы немного ебнулись.
И все из-за того, что закрылись в резервации.
Дотримуємося ГІГІЄНИ.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Форум-то
« Reply #95 : Грудня 10, 2018, 08:02:35 08:02 »
От підтримаю Богдана одеського. ФУП навіть в режимі рідонлі спричиняє блювотні рефлекси. І це не просто метафора.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Форум-то
« Reply #96 : Грудня 10, 2018, 12:50:50 12:50 »
Однієї штуки про ФУП не можу зрозуміти : зараз там зрадойоби як зграя дворових псів - загавкують кожного хто ризикне проти виступити,
а перед виборами взагалі сказилися, вже і кацапопропаганду (тези один в один повторюють, картинки тулять з зони ру) не встидаються ліпити.

А от як голосувалка яка, то Порох стабільно на першому місці. Невже там такий великий відсоток "просто читаючих" більш-менш адекватних ?  :shuffle:
Мені здається, що все просто. Упоротих казльониних кацапоботівботів там не дуже багато, недарма ж того ж Рожка там постійно під новими ніками відловлюють. Тобто десь з десяток кацапоботів любрікантісів, кілька десятків бюторасів (точну кількість їх оцінити важко, бо кожен з них по 3-4 аккаунти має), ну й невелика кількість ботів інших партій (Лівандович та Вія від Свободи, Читач та Ріно від Грицацуя, Фінікс від Національних Жон). Ну а більшість справді притомна, а пише ця більшість мало, бо Казльона їх постійно банить.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Форум-то
« Reply #97 : Грудня 10, 2018, 02:22:15 14:22 »
на фупі кацапи зробили помийку, але єбанулись ми

таки веня свідомий притулобот