Автор Тема: Більш-менш правдива картина розкрадання бюджету.  (Прочитано 1674 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Шоколадний краде?
Де?


Чиаємо Аналіз Фахівця:Та Скрізь! (с)
(Експерт з політології,  макро+мікро економіці, журналіст -розслідувач, блогер-інстаграмер, військовий консультант, фахівець з Банківської справи, громадський Діяч  широкого профілю) :kg:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Може вашому на вас і насрати,юльки вони такі.А наш голова ОТГ(до речі,об'єднання сел) по селу і між селами дороги асфальтує,зі школи ляльку зробив.Юльків не обирайте.
Те що він зробив, краще не робив тепер будуть кошти на обслуговування лайна пилити... Тут умислу не було вони просто лайно робили ну як бонус тепер будутть тратити кошти щоб це поремонтувати їх же фірми))) Бу-га-га...

Ви так і не зроузміли що різниці немає ? ці люди і при Юльці будуть процвітати... Але поки їх буде брати інший до рук політик держава розвалиться.

 :fp2

Мадярон зовсім йопнувся.

Мабуть, від лизання удмуртської дупи кровопостачання мозку суттєво порушилось  :an 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Всі розмови про "корупцію шоколадного бариги" в реалі завжди скочуються до єдиного фінального аргументу "мені його єбальник не подобається".  :smilie8:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
із запуском прозорро красти стало важче але крадуть хоч і менше.


Оптимист, вы оправдываете свой ник.))

Прозорро это паутина для легковесных мошек. ДУСя, не игнорируя  Прозорро, закупает машины за 80  мимо Прозорро, даже не обращаясь к поставщику, предлагавшему за 60. И никаких формальных нарушений нет. Ну зачем брать за 60-т, если можно взять за 80-т у Васадзе, уникального благодетеля всех автомобилистов Украины.

я трохи не второпав що ви там написали
але це якось змінює твердження що красти стали менше?

до речі приватизація та видобуток природних надр теж вже ч-з прозоро
дрібні мушки кажете?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
із запуском прозорро красти стало важче але крадуть хоч і менше.


Оптимист, вы оправдываете свой ник.))

Прозорро это паутина для легковесных мошек. ДУСя, не игнорируя  Прозорро, закупает машины за 80  мимо Прозорро, даже не обращаясь к поставщику, предлагавшему за 60. И никаких формальных нарушений нет. Ну зачем брать за 60-т, если можно взять за 80-т у Васадзе, уникального благодетеля всех автомобилистов Украины.

я трохи не второпав що ви там написали


Це він про історію з тендером на броньовані мерси, котрий виграла пропозиція, котра відповідала умовам тендера ( "но за 80!"). А та, котра не відповідала, відповідно, пролетіла ("но за шісят!").

Коротше кажучи, знов типова хуйня, а не "докази".

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
із запуском прозорро красти стало важче але крадуть хоч і менше.


Оптимист, вы оправдываете свой ник.))

Прозорро это паутина для легковесных мошек. ДУСя, не игнорируя  Прозорро, закупает машины за 80  мимо Прозорро, даже не обращаясь к поставщику, предлагавшему за 60. И никаких формальных нарушений нет. Ну зачем брать за 60-т, если можно взять за 80-т у Васадзе, уникального благодетеля всех автомобилистов Украины.

я трохи не второпав що ви там написали


Це він про історію з тендером на броньовані мерси, котрий виграла пропозиція, котра відповідала умовам тендера ( "но за 80!"). А та, котра не відповідала, відповідно, пролетіла ("но за шісят!").

Коротше кажучи, знов типова хуйня, а не "докази".

Дякую Адаме що переклали бо мені влом на то витрачати енергію.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
я трохи не второпав що ви там написали
Эта история нашумела, думал что вы знаете.

Система Прозорро создана для экономии средств при госзакупках при условии работы в среде честных заказчиков и поставщиков.

Для формирования такой среды необходимы систематические посадки, на начальном этапе массовые.
Я даю ссылку на описание  способов обмана Прозорро, а самому хотелось бы ознакомиться со списком севших за махинации.

https://dozorro.org/blog/pamyatka-korrupcioneru-ili-top-25-sposobov-kak-obojti-prozorro

Вот еще цитата -
Мы быстро привыкаем к хорошему: за полтора года своей работы система государственных закупок ProZorro доказала свою эффективность. Сотни тысяч проведенных тендеров и несколько десятков миллиардов гривен, сэкономленных бюджетам разных уровней и госкомпаниям. (с)

Чисто технический, без политики вопрос - как определили экономию? Сначала провели закупки без Прозорро, потом машиной времени вернулись назад, повторили с Прозорро?





Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15763
я трохи не второпав що ви там написали
Эта история нашумела, думал что вы знаете.

Система Прозорро создана для экономии средств при госзакупках при условии работы в среде честных заказчиков и поставщиков.

Для формирования такой среды необходимы систематические посадки, на начальном этапе массовые.
Я даю ссылку на описание  способов обмана Прозорро, а самому хотелось бы ознакомиться со списком севших за махинации.

https://dozorro.org/blog/pamyatka-korrupcioneru-ili-top-25-sposobov-kak-obojti-prozorro

Вот еще цитата -
Мы быстро привыкаем к хорошему: за полтора года своей работы система государственных закупок ProZorro доказала свою эффективность. Сотни тысяч проведенных тендеров и несколько десятков миллиардов гривен, сэкономленных бюджетам разных уровней и госкомпаниям. (с)

Чисто технический, без политики вопрос - как определили экономию? Сначала провели закупки без Прозорро, потом машиной времени вернулись назад, повторили с Прозорро?
Чисто технічно визначається порівнянням сум витрат на однотипні послуги,товари до Прозорро і після.Це якщо просто.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
:fp2

Мадярон зовсім йопнувся.

Мабуть, від лизання удмуртської дупи кровопостачання мозку суттєво порушилось  :an

Твоє право фашику розказувати про мадяронів і інші образи, в мене дійсно є багато угорської крові так само як і української.

Що до краджіжок, вони перекочували в низ, деякі старі схеми і далі працють. Ті що в них перекочували, там є нюанси, розмір крадіжок зменшився, але все рівно крадуть по чорному і некваліфіковано.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15763
:fp2

Мадярон зовсім йопнувся.

Мабуть, від лизання удмуртської дупи кровопостачання мозку суттєво порушилось  :an

Твоє право фашику розказувати про мадяронів і інші образи, в мене дійсно є багато угорської крові так само як і української.

Що до краджіжок, вони перекочували в низ, деякі старі схеми і далі працють. Ті що в них перекочували, там є нюанси, розмір крадіжок зменшився, але все рівно крадуть по чорному і некваліфіковано.
Тіммі,одна з обов'язкових хиб/ознак державного управління-корупція,питання тільки в рівні.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
:fp2

Мадярон зовсім йопнувся.

Мабуть, від лизання удмуртської дупи кровопостачання мозку суттєво порушилось  :an

Твоє право фашику розказувати про мадяронів і інші образи, в мене дійсно є багато угорської крові так само як і української.

Що до краджіжок, вони перекочували в низ, деякі старі схеми і далі працють. Ті що в них перекочували, там є нюанси, розмір крадіжок зменшився, але все рівно крадуть по чорному і некваліфіковано.

Так не кради  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15763
:fp2

Мадярон зовсім йопнувся.

Мабуть, від лизання удмуртської дупи кровопостачання мозку суттєво порушилось  :an

Твоє право фашику розказувати про мадяронів і інші образи, в мене дійсно є багато угорської крові так само як і української.

Що до краджіжок, вони перекочували в низ, деякі старі схеми і далі працють. Ті що в них перекочували, там є нюанси, розмір крадіжок зменшився, але все рівно крадуть по чорному і некваліфіковано.

Так не кради  :smilie7:
Йому совість не дозволяє не красти.