Автор Тема: Чи вірити свідкам подій.  (Прочитано 390 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Чи вірити свідкам подій.
« : Грудня 11, 2018, 03:52:20 03:52 »
Мені якось розказували що в березні 2014 в Донецьк на автобусах приїджали бандерівці. А дончанє іх поставілі на калєні. Але активні сєпари були якраз люди з російським акцентом. в ментовський автобус заманив донецьку самооборону Насіння обіцяючи що їх безпечно вивезуть з площі Леніна. І правда в тому що то донеччан поставили на коліна росіяни в той день. А точку де стояв автобус.... За день до того позицію автобуса визначала знімальна група російського телебачення. Перевіряли як буде ракурс....

Якщо провести зараз опитування коли було корупції більше при Порошенко чи Януковичу. Скажуть що корупції більше при Порошенко. Більшість скаже.

Коли спитати свідків коли жили краще при радянській владі чи при націонал-соціалістичній в 41-44 Скажуть що при радянській владі.

Коли спитати хто більше вбив українців нацисти чи совєти...

"Мудрий народ"
« Останнє редагування: Грудня 11, 2018, 04:11:32 04:11 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи вірити свідкам подій.
« Reply #1 : Грудня 11, 2018, 09:24:17 09:24 »
Мені якось розказували що в березні 2014 в Донецьк на автобусах приїджали бандерівці. А дончанє іх поставілі на калєні...
У Криму тисячі свідків, що на власні очі бачили потяги з "Правим Сектором".
І сотні "самооборонців", що власноруч зупиняли екстремістів на блок-постах під Севастополем.
Навіть нагороди мають  :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26893
Re: Чи вірити свідкам подій.
« Reply #2 : Грудня 11, 2018, 09:28:26 09:28 »
Ну так поговорка есть давнишняя - "врет как свидетель" :)

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Чи вірити свідкам подій.
« Reply #3 : Грудня 11, 2018, 12:09:46 12:09 »
Мені якось розказували що в березні 2014 в Донецьк на автобусах приїджали бандерівці. А дончанє іх поставілі на калєні. Але активні сєпари були якраз люди з російським акцентом. в ментовський автобус заманив донецьку самооборону Насіння обіцяючи що їх безпечно вивезуть з площі Леніна. І правда в тому що то донеччан поставили на коліна росіяни в той день. А точку де стояв автобус.... За день до того позицію автобуса визначала знімальна група російського телебачення. Перевіряли як буде ракурс....

Якщо провести зараз опитування коли було корупції більше при Порошенко чи Януковичу. Скажуть що корупції більше при Порошенко. Більшість скаже.

Коли спитати свідків коли жили краще при радянській владі чи при націонал-соціалістичній в 41-44 Скажуть що при радянській владі.

Коли спитати хто більше вбив українців нацисти чи совєти...

"Мудрий народ"
Свекруха моєї бабусі (з якою вона потім не спілкувалась, бо та жадібна була) казала, що під німцями жили краще (Житомирська обл.)

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи вірити свідкам подій.
« Reply #4 : Грудня 11, 2018, 12:23:56 12:23 »
У спогадах і військових і цивільних про перші дні вторгнення Германії до СРСР,
постійно згадуються "німецькі десанти" що зненацька висаджувалися в тилу,
і руйнували всі плани. Доводилось відходити. Після війни, коли було відкрито
німецькі документи, з'яснувалося, що у червні 1941 не було жодного повітряного
десанту зі сторони Вермахта.

Offline palamars

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи вірити свідкам подій.
« Reply #5 : Грудня 11, 2018, 03:46:50 15:46 »
За темою я хочу процитувати відомого блогера:
Наш мозг, вопреки расхожему мнению, вовсе не является органом мышления. Он есть сформированный эволюцией орган выживания, как зубы, рога и копыта. Соответственно, если некая мысль, некий образ или осознание некоего факта может оказаться вредным для нас, понизит нашу самооценку слишком сильно, подорвет нашу веру в себя или просто повысит кровяное давление и кислотность желудочного сока более, чем допустимо, мозг постарается такую мысль, образ или факт заблокировать и не допустить в сознание. Ибо он стоит на страже нашего здоровья, физического и психического, а вовсе не на страже истины, рациональности или справедливости.
https://trim-c.livejournal.com/12897.html

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи вірити свідкам подій.
« Reply #6 : Грудня 11, 2018, 07:09:22 19:09 »
вірити взагалі не треба
треба порівнювати аналізувати робити висновки