Автор Тема: Мнє бан за єто  (Прочитано 2133 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Мнє бан за єто
« Reply #30 : Грудня 16, 2018, 12:18:38 12:18 »
Я всіх вас щиро дуже шаную

І чудово розумію мотиви виходів на фуп

Але вважаю, що фуп дуже добре зрежисований кацапами і проукраїнські дописи там допускаються лише для умовного зрівноваження безперервного потоку кацапської пропаганди

Ми говоримо про проблемний, невизначений електорат, який отримує один допис патріота і десять зрадойобських у відповідь

При цьому зрозуміло, що проукраїнські дописи все одно будуть згенеровані, але таки це буде для кацапів свого роду проблемою

Додам лише- фуп далеко не єдиний і далеко не найважливіший, це радше як модель кацапської пропаганди серед політично активних і ніби розумних українців
Знаєте, звинувачувати активних і розумних українців за дописи на упячці контрпродуктивно.
Давайте краще подумаємо, чому багато з них не пишуть тут навіть під час своїх тривалих фупівських банів? Може тут є й наша вина? Може про нас просто не знають?
Форум треб

а розвивати,деяка рація в словах Вєні є

Це правда

Але тут реально потрібні вкладення- стрічка новин, кілька мотивованих розважальників, реклама, власні матеріали

Все це коштує, і політичні проекти, наскільки я розумію, стають рентабельними завдяки джинсі або відвертому підерастизму
Як на мене,треба за прикладом ФУПу,організувати форум при якійсь газеті з притомною редакцією,тоді частина проблем вирішиться .

Як на мене, спершу треба вирішити , чи це для когось з нас взагалі проблема

І так, якщо це проблема, то «примкнути» до якогось нормального ресурсу дійсно було б хорошою ідеєю

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Мнє бан за єто
« Reply #31 : Грудня 16, 2018, 12:22:07 12:22 »
За любих обставин, суп в такому форматі , як на мене, масовим стати не може

Це не образа в жодному випадку, це просто такий формат

Справжню Правду не могут знать массы, масса обычно блукает впотьмах. А знатокам Правды обсуждать нечего. Ну как вы себе представляете обсуждение строчки из таблицы умножения - "трижды восемь = двадцать четыре"? Один участник приносит подобную "новость" на форум, три-четыре лайкнули, вот и вся дискуссия.

На всякий случай - "Юля - сука".

Тут принциповим є питання- що кожен з нас очікує від цієї чи іншої площадки спілкуванння

Якщо ціллю є спроба переконати «незнатоків» , то роботи непочатий край

А з «знатоками» тут на політичні теми багато не подискутуєш

Дійсно, звірили годинники, і на цьому , зазвичай, все

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Мнє бан за єто
« Reply #32 : Грудня 16, 2018, 01:28:25 13:28 »
….Дійсно, звірили годинники, і на цьому , зазвичай, все


Интересно... вдруг обнаружится разнобой в часах, что делать дальше?
Вся ценность часов сходит на нет, если они не синхронизированы. Но под кого подстраиваться? Кто всевидящий и всепонимающий?

Народ еще на форумы ходит, чтоб поточнее прогноз на будущее сделать. Опыт показывает - бесполезно.



Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Мнє бан за єто
« Reply #33 : Грудня 16, 2018, 02:38:15 14:38 »
….Дійсно, звірили годинники, і на цьому , зазвичай, все


Интересно... вдруг обнаружится разнобой в часах, что делать дальше?
Вся ценность часов сходит на нет, если они не синхронизированы. Но под кого подстраиваться? Кто всевидящий и всепонимающий?

Народ еще на форумы ходит, чтоб поточнее прогноз на будущее сделать. Опыт показывает - бесполезно.

на фупі звіряються із істеричною більшістю

тут- із розумною меншістю

з приводу прогнозів - неважко, наприклад, зпрогнозувати , загальний вектор після обрання, наприклад, юлі

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Мнє бан за єто
« Reply #34 : Грудня 16, 2018, 03:14:57 15:14 »
….Дійсно, звірили годинники, і на цьому , зазвичай, все


Интересно... вдруг обнаружится разнобой в часах, что делать дальше?
Вся ценность часов сходит на нет, если они не синхронизированы. Но под кого подстраиваться? Кто всевидящий и всепонимающий?

Народ еще на форумы ходит, чтоб поточнее прогноз на будущее сделать. Опыт показывает - бесполезно.

на фупі звіряються із істеричною більшістю

тут- із розумною меншістю

з приводу прогнозів - неважко, наприклад, зпрогнозувати , загальний вектор після обрання, наприклад, юлі
На упячці не з більшістю звіряються, а лише з курсом ФСБ та Казльони.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Мнє бан за єто
« Reply #35 : Грудня 16, 2018, 03:27:02 15:27 »
….Дійсно, звірили годинники, і на цьому , зазвичай, все


Интересно... вдруг обнаружится разнобой в часах, что делать дальше?
Вся ценность часов сходит на нет, если они не синхронизированы. Но под кого подстраиваться? Кто всевидящий и всепонимающий?

Народ еще на форумы ходит, чтоб поточнее прогноз на будущее сделать. Опыт показывает - бесполезно.

на фупі звіряються із істеричною більшістю

тут- із розумною меншістю

з приводу прогнозів - неважко, наприклад, зпрогнозувати , загальний вектор після обрання, наприклад, юлі
На упячці не з більшістю звіряються, а лише з курсом ФСБ та Казльони.

100%
Неможливо звірити годинники, якщо їхні стрілки керуються кимось в ручному режимі. Ви просто не будете мати об'єктивних даних.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33045
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнє бан за єто
« Reply #36 : Грудня 16, 2018, 04:26:39 16:26 »
На упячці взагалі пиздець, кацапобюторасна істерика

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1023745.0

Удмуртка вже пустилась 'во всє тяжкіє', мабуть куратори юзають профуру 'на ізнос'  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнє бан за єто
« Reply #37 : Грудня 16, 2018, 05:04:57 17:04 »
На упячці взагалі пиздець, кацапобюторасна істерика
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1023745.0
Удмуртка вже пустилась 'во всє тяжкіє', мабуть куратори юзають профуру 'на ізнос'  :smilie7:
Що там - герич привезли?..
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Мнє бан за єто
« Reply #38 : Грудня 16, 2018, 05:17:48 17:17 »
На упячці взагалі пиздець, кацапобюторасна істерика

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1023745.0

Удмуртка вже пустилась 'во всє тяжкіє', мабуть куратори юзають профуру 'на ізнос'  :smilie7:
Ну так в Кремлі зараз баскетболіст казиться, от хвилі начальницького гніву й бюторасної братії на упячці докотились. Я думаю, що Казльона на наступному тижні почне порохоботів пачками банити  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33045
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнє бан за єто
« Reply #39 : Грудня 16, 2018, 05:55:50 17:55 »
А-а-а, Петро пресуху дає  :weep:

(вільний переклад)

Цеголко: Укрправда є ?

Петро: А хто це такі ?

Цеголко: Та якісь підараси, які кажуть, що їх про все треба запитувати.

Петро: Так де вони ?

 Цеголко: Та хз, десь всрались і втекли

:smilie5:


 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Мнє бан за єто
« Reply #40 : Грудня 16, 2018, 06:35:20 18:35 »
А-а-а, Петро пресуху дає  :weep:

(вільний переклад)

Цеголко: Укрправда є ?

Петро: А хто це такі ?

Цеголко: Та якісь підараси, які кажуть, що їх про все треба запитувати.

Петро: Так де вони ?

 Цеголко: Та хз, десь всрались і втекли

:smilie5:


 
:laugh:
Маю надію, що Казльона стає токсичною і її посіпак просто ігнорують.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Мнє бан за єто
« Reply #41 : Грудня 16, 2018, 09:40:05 21:40 »
А-а-а, Петро пресуху дає  :weep:

(вільний переклад)

Цеголко: Укрправда є ?

Петро: А хто це такі ?

Цеголко: Та якісь підараси, які кажуть, що їх про все треба запитувати.

Петро: Так де вони ?

 Цеголко: Та хз, десь всрались і втекли

:smilie5:


 
:laugh:
Маю надію, що Казльона стає токсичною і її посіпак просто ігнорують.
В тему:цікава дискусія,кандидати на бан і бекання правди https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1023773.0

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Мнє бан за єто
« Reply #42 : Грудня 16, 2018, 09:50:02 21:50 »
А-а-а, Петро пресуху дає  :weep:

(вільний переклад)

Цеголко: Укрправда є ?

Петро: А хто це такі ?

Цеголко: Та якісь підараси, які кажуть, що їх про все треба запитувати.

Петро: Так де вони ?

 Цеголко: Та хз, десь всрались і втекли

:smilie5:


 
:laugh:
Маю надію, що Казльона стає токсичною і її посіпак просто ігнорують.
В тему:цікава дискусія,кандидати на бан і бекання правди https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1023773.0
Ага, дякую.
Вангую, що Прола на наступному тижні забанять. Казльона в тій суперечці повною дурепою виглядала.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: Мнє бан за єто
« Reply #43 : Грудня 16, 2018, 09:54:32 21:54 »
Забужанка, cьогодні в 14:32
Розгорнути попередні цитати...
Да ну?  Якщо зібрати всіх , хто вважає хамлом тебе, то я прити тебе Янгол чистийі непорочний, бо ні до кого крім тебе  ненависті у мене немає. А я ненавиджу всіх кому Україна поперек горла.
І мені дуже сумно, що люди, яким україна поперек горла модерують український форум :pooh_on_b:

что вы имеете в виду, поясните после бана

Чому ви здивовані?
Я там маю місячний бан за подібні вислови. А хуйлобот отримав бан на 1 день.

Сьогодні Притула там намагається "розумно" пояснити, чому журналістів УП не було на пресконференції Президента.
А відповідь дуже проста.
Якщо Хуйло не хоче розмовляти з Порошенко, то і підхуйлята йдуть чітко в руслі Хуйла.

Бо ніколи росіянам та УП не жилося так погано, як при Президенті Порошенко! :)


Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Мнє бан за єто
« Reply #44 : Грудня 16, 2018, 10:32:38 22:32 »
хто ще має можливість писати на ФУПі, задайте Чістовій питання про це:
Спочатку вони надрукували таку новину, посилаючись на власну статтю - https://i.postimg.cc/Dw302hVL/15-12-2018-7-1-LI.jpg
а потім її змінили на це - https://i.postimg.cc/zBc4qqQr/15-12-2018-7.jpg

Хай прокоментує цей високий стандарт БаБуСі

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Мнє бан за єто
« Reply #45 : Грудня 16, 2018, 10:35:25 22:35 »
хто ще має можливість писати на ФУПі, задайте Чістовій питання про це:
Спочатку вони надрукували таку новину, посилаючись на власну статтю - https://i.postimg.cc/Dw302hVL/15-12-2018-7-1-LI.jpg
а потім її змінили на це - https://i.postimg.cc/zBc4qqQr/15-12-2018-7.jpg

Хай прокоментує цей високий стандарт БаБуСі
Нема сенсу,її питали чому була змінена назва якоїсь там статті,так пробелькотіла щось не зрозуміле.Знайшов:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1023773.80
« Останнє редагування: Грудня 16, 2018, 10:40:42 22:40 від Yuras Yuras »

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Мнє бан за єто
« Reply #46 : Грудня 16, 2018, 10:37:53 22:37 »
Ну так хай ще пробелькоче. Справа в тому, що є сподівання, що багато хто із її колєг спостерігає за темою та її відповідями. Потрібно показати, як УП тупо маніпулює фактами та поширює фейки.
Зрозуміло ж, що фейк було вкинуто на певний час щоб він розійшовся, а потім його просто прибрали, від кримінального гріха подалі

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Мнє бан за єто
« Reply #47 : Грудня 16, 2018, 10:52:34 22:52 »
Я реготала сьогодні, коли то чудо сказало Пролу, що не зобов'язане освящать щось там. На що Прол їй пояснив, що освящать- то в церкві, а вона може тільки освещать.Прол- дуже грамотний хлопець, колишній журналюга, але справжній. Він ту безграмотну козу постійно дуже вдало підйобує. Воно одну мову, рідну, і то вивчити не може.
« Останнє редагування: Грудня 17, 2018, 02:47:45 02:47 від ксeня »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Мнє бан за єто
« Reply #48 : Грудня 16, 2018, 11:17:12 23:17 »
Я реготала сьогодні, коли то чудо сказало Пролу, що не зобов'язане його посвящать в щось там. На що Прол їй пояснив, що посвящать- то в церкві, а його вона може тільки в щось посвещать.Прол- дуже грамотний хлопець, колишній журналюга, але справжній. Він ту безграмотну козу постійно дуже вдало підйобує. Воно одну мову, рідну, і то вивчити не може.
Забанить Казльона Прола, на його фоні вона тупою мов сибірський валянок виглядає.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Мнє бан за єто
« Reply #49 : Грудня 16, 2018, 11:44:18 23:44 »
Казльона вже відкрито погрожує Пролу баном, а він огризається.
Народ, поки його там ще не забанили, надішліть Пролу запрошення на СУП!
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнє бан за єто
« Reply #50 : Грудня 17, 2018, 10:20:59 10:20 »
Казльона вже відкрито погрожує Пролу баном, а він огризається.
Народ, поки його там ще не забанили, надішліть Пролу запрошення на СУП!
Вчора, у тій гілці встиг задати два питання і лайк Пролу. На одне питаня казльона відповіла, а після другого забанила у цій гілці. Шкода, бо мені було багато чого її сказати ... А казльона, просто коза драна.
Фуп  уже явно став макаківським. Поки мене не забанят на  Фупі буду  ходити і по змозі підкидати дрова, щоб дупа у макак горіла.
« Останнє редагування: Грудня 17, 2018, 10:29:07 10:29 від LSD »
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33045
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнє бан за єто
« Reply #51 : Грудня 17, 2018, 11:03:09 11:03 »
Я реготала сьогодні, коли то чудо сказало Пролу, що не зобов'язане освящать щось там. На що Прол їй пояснив, що освящать- то в церкві, а вона може тільки освещать.Прол- дуже грамотний хлопець, колишній журналюга, але справжній. Він ту безграмотну козу постійно дуже вдало підйобує. Воно одну мову, рідну, і то вивчити не може.

Вже казав раніше, що кацапка малограмотна, навіть на своєму нарєчії не вміє писати  :moskali:

Кар'єру, мабуть, виключно орально робила  :smilie5:

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнє бан за єто
« Reply #52 : Грудня 17, 2018, 11:21:26 11:21 »
Я реготала сьогодні, коли то чудо сказало Пролу, що не зобов'язане освящать щось там. На що Прол їй пояснив, що освящать- то в церкві, а вона може тільки освещать.Прол- дуже грамотний хлопець, колишній журналюга, але справжній. Він ту безграмотну козу постійно дуже вдало підйобує. Воно одну мову, рідну, і то вивчити не може.

Вже казав раніше, що кацапка малограмотна, навіть на своєму нарєчії не вміє писати  :moskali:

Кар'єру, мабуть, виключно орально робила  :smilie5:
:smiley24:
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький