Автор Тема: як купувати на eBay  (Прочитано 1471 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PavelDronov

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 54
як купувати на eBay
« : Грудня 21, 2018, 02:45:46 14:45 »
Навчіть мене купувати на eBay , будь ласка. не можу розібратися, боюсь що напартачу заплачу за товар, а він не туди приїде, або взагалі не доставлять його до мене.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: як купувати на eBay
« Reply #1 : Грудня 21, 2018, 03:09:30 15:09 »
Навчіть мене купувати на eBay , будь ласка. не можу розібратися, боюсь що напартачу заплачу за товар, а він не туди приїде, або взагалі не доставлять його до мене.
Все може бути...
Google в допомогу.
 :)

Offline Liudmila

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 153
Re: як купувати на eBay
« Reply #2 : Грудня 22, 2018, 04:21:18 16:21 »
Так гугл іноді таке перекладає, просто катастрофа)) не зрозуміло взагалі нічого. Але по суті діла, опис товару зрозуміти більш-менш можна, а от з доставкою і формою для заповнення треба вже думати і здогадуватися що там просять))
Запитайте у того хто хоч трошки володіє мовою

Offline Oleoleole

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 26
Re: як купувати на eBay
« Reply #3 : Грудня 22, 2018, 04:23:14 16:23 »
просто не купуйте там нічого і все, в чому проблема? ну якшо не розумієте що там написано то нащо щось купувати? найдіть в наших інтернет магазинах і все

Offline Янина Петрова

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 29
Re: як купувати на eBay
« Reply #4 : Грудня 22, 2018, 04:30:41 16:30 »
Навчіть мене купувати на eBay , будь ласка. не можу розібратися, боюсь що напартачу заплачу за товар, а він не туди приїде, або взагалі не доставлять його до мене.

Тоді купуйте через цей магазинчик https://megazakaz.com/, всі ті ж самі товари, але представлені лише провірені продавці з eBay, все на зрозумілій мові і доступно. Доставка буде швидша, та і можете бути впевнені що ваш товар до вас точно доставлять та він ніде не застрягне закордоном. Також там можна купувати не тільки товари з єбей, а й з Амазону.