Автор Тема: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))  (Прочитано 6338 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #120 : Грудня 31, 2018, 12:32:15 12:32 »
Хотілося б почути думку адміністрації та СУПчиків на такі міркування:цей форум досить невеличкий,хоча з приходом ФУПчиків розвивається, спілкування стає жвавішим.Але, якогось бачення розвитку нема, просто живемо. Постійно висловлюються думки про зловорожість ФУПу і все ж таки цей форум популярний і відвідуваних.У нас є представники адміністрації,юзери які вороже ставляться до політики ФУПу.
Моя пропозиція полягає аби наш форум доєднався до якогось популярного ресурсу,який розвивається,таким чином власник СУПу міг би реалізувати свої амбіції (якщо є)по розвитку ресурсу,інші помститися.
Дані міркування в такому форматі виникли після прочитання останніх статей в "Лінії оборони".

Та можна і доєднатися. Тільки ресурси якісь медіапиздотно-зрадойобські в основному, нормальний не так просто й знайти буде.
Давайте до Мінстеця приєднаємось  :gigi:
Сарказм?Жарти жартуємо?А мені трохи незручно як тут інколи безсило зляться на ФУП,я пропоную спільну справу.Якраз зможете помститися ніж соплі жувати.І зреалізуватись.
Ну не те, щоб зовсім сарказм, бо це би була таки непогана помста.
А проте не вірю, що супчики можуть до якогось ресурсу приєднатись. Давайте глянемо правді у вічі: ми не здатні домовлятись та шукати компроміси. Навіть зі своїми соратниками.

Та приєднаємось, не проблема. Ідеалістів якихось тут немає, здоровий рівень пофігізму допоможе  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #121 : Грудня 31, 2018, 01:46:14 13:46 »
Хотілося б почути думку адміністрації та СУПчиків на такі міркування:цей форум досить невеличкий,хоча з приходом ФУПчиків розвивається, спілкування стає жвавішим.Але, якогось бачення розвитку нема, просто живемо. Постійно висловлюються думки про зловорожість ФУПу і все ж таки цей форум популярний і відвідуваних.У нас є представники адміністрації,юзери які вороже ставляться до політики ФУПу.
Моя пропозиція полягає аби наш форум доєднався до якогось популярного ресурсу,який розвивається,таким чином власник СУПу міг би реалізувати свої амбіції (якщо є)по розвитку ресурсу,інші помститися.
Дані міркування в такому форматі виникли після прочитання останніх статей в "Лінії оборони".

Та можна і доєднатися. Тільки ресурси якісь медіапиздотно-зрадойобські в основному, нормальний не так просто й знайти буде.
Давайте до Мінстеця приєднаємось  :gigi:
Сарказм?Жарти жартуємо?А мені трохи незручно як тут інколи безсило зляться на ФУП,я пропоную спільну справу.Якраз зможете помститися ніж соплі жувати.І зреалізуватись.
Ну не те, щоб зовсім сарказм, бо це би була таки непогана помста.
А проте не вірю, що супчики можуть до якогось ресурсу приєднатись. Давайте глянемо правді у вічі: ми не здатні домовлятись та шукати компроміси. Навіть зі своїми соратниками.

Та приєднаємось, не проблема. Ідеалістів якихось тут немає, здоровий рівень пофігізму допоможе  :smilie7:
Як на мене,є сенс об'єднати зусилля з людьми у яких їх проект вийшов,вони розвиваються, можливо,є нашими однодумцями.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #122 : Грудня 31, 2018, 04:44:05 16:44 »
Тут Чупс спочатку повинен сказати слово, він насяльніка  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #123 : Грудня 31, 2018, 04:53:17 16:53 »
Тут Чупс спочатку повинен сказати слово, він насяльніка  :smilie7:
Так я і до адміністрації звертаюся

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #124 : Січня 01, 2019, 02:50:18 14:50 »
Ви самі, як гадаєте?  :smilie11:

Мені здається, що, напевне, не дуже весело  :smilie3:

Яку тему на форумі не відкрий - скрізь якісь банальності.  :smilie2: Скрізь весь час одне й те саме  :smilie3:
Я  б це так назвав би - суцільне "дрібнотем"я"

Якщо й заходить якась політична дискусія, то зводиться вона завжди до одного "Аби не Юля" :smilie10:
 :smilie5:
І відразу ж з"являється "дев"ятий вал карикатур"  :laugh:

Але ж я не збираюсь тут займатися агітацією й пропагандою  :smilie5: 
Просто хочу сказати, навіщо ви намагаєтесь розпочинати тут дискусії про політику?  :smilie11:
Абсолютна більшість з вас все одно в політичних питаннях ( якщо по-серйозному) - ні бе ні ме :laugh:

Більшість з вас і  політика??? :smilie11:  - та це ж просто смішно  :smilie5:

Тому я вам раджу перелаштуватись на щось інше  :smilie5:

Врешті-решт Новий Рік наближається, - Дід Мороз, Снігуронька, ялинка, зайченята, ведмедики (такі я два прем"єри - чинний і минулий) і т.д. і т.п., лижі, санки, ковзани, курі-гуси, м"ясо-сало, вино-самогон, грог-глинвейн, п"яною мордою в сніговий замет і т.д. і т.д.  :smilie5:

То краще не зациклюйтесь на політиці, краще згадайте якісь веселі історії з вашого життя: п"яний Дід Мороз зі Снігуронькою, що вирубились під Йолкою, веселі п"яні компанії з гармошками і з Шампанським, хтось заснув вткнувшись мордою в олів"є і т.д. і т.д.  :smilie5:
Та й взагалі, будь-які неполітичні історії будуть цікаві  :smilie5:
===========================
В красной шубе
С красным носом
Дед фигачит по морозу
В шапке, с палкой
И мешком
И с бухим Снеговиком
Рядом Кролик в каблуках
И Снегурка на рогах
Если встретишь
Этот сброд
Значит скоро
Новый Год!!!


Напевно, ти мав на думці не "сумно", а "нудно".
І , напевно, такі Істоті, як ти, дуже важко дається оволодіння всіма тонкощами Людської мови


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #125 : Січня 02, 2019, 04:38:53 16:38 »
Ви самі, як гадаєте?  :smilie11:

Мені здається, що, напевне, не дуже весело  :smilie3:

Яку тему на форумі не відкрий - скрізь якісь банальності.  :smilie2: Скрізь весь час одне й те саме  :smilie3:
Я  б це так назвав би - суцільне "дрібнотем"я"

Якщо й заходить якась політична дискусія, то зводиться вона завжди до одного "Аби не Юля" :smilie10:
 :smilie5:
І відразу ж з"являється "дев"ятий вал карикатур"  :laugh:

Але ж я не збираюсь тут займатися агітацією й пропагандою  :smilie5: 
Просто хочу сказати, навіщо ви намагаєтесь розпочинати тут дискусії про політику?  :smilie11:
Абсолютна більшість з вас все одно в політичних питаннях ( якщо по-серйозному) - ні бе ні ме :laugh:

Більшість з вас і  політика??? :smilie11:  - та це ж просто смішно  :smilie5:

Тому я вам раджу перелаштуватись на щось інше  :smilie5:

Врешті-решт Новий Рік наближається, - Дід Мороз, Снігуронька, ялинка, зайченята, ведмедики (такі я два прем"єри - чинний і минулий) і т.д. і т.п., лижі, санки, ковзани, курі-гуси, м"ясо-сало, вино-самогон, грог-глинвейн, п"яною мордою в сніговий замет і т.д. і т.д.  :smilie5:

То краще не зациклюйтесь на політиці, краще згадайте якісь веселі історії з вашого життя: п"яний Дід Мороз зі Снігуронькою, що вирубились під Йолкою, веселі п"яні компанії з гармошками і з Шампанським, хтось заснув вткнувшись мордою в олів"є і т.д. і т.д.  :smilie5:
Та й взагалі, будь-які неполітичні історії будуть цікаві  :smilie5:
===========================
В красной шубе
С красным носом
Дед фигачит по морозу
В шапке, с палкой
И мешком
И с бухим Снеговиком
Рядом Кролик в каблуках
И Снегурка на рогах
Если встретишь
Этот сброд
Значит скоро
Новый Год!!!


Напевно, ти мав на думці не "сумно", а "нудно".
І , напевно, такі Істоті, як ти, дуже важко дається оволодіння всіма тонкощами Людської мови

Сюди більше підходило слово "сумно" ( по-вашому "грустно"), а не слово "нудно" (по-вашому "скучно").
Саме це слово було підібрано мною в той конкретний момент, оцінюючи тогочасний загальний настрій на форумі, коли я опубліковував той сабж.
........................
Людська мова - це яка???
Точно не та, яка  є рідною мовою Хуйла, але також і не та, де польська інтонація і дивні наголоси, що часто співпадають кацапською і польською мовами.

ПРИКЛАДИ

рОблю, кАжу, говОрю (замість наголосу в тих словах на останньому складі), спинА (замість спИна), тОбі ( замість тобІ), лИє, замість ллє, мОє, твОє замість моЄ, твоЄ  і т.д.

Де звук "в" замість "л"( як в Тарасика Чорновіла)
Або інтоноція і вимова такі, наче камінців ( чи єнакіївських хуїв?) в рот набрала ( як в Ганни Герман).

Звідки така їбонута вимова і дурнувата інтонація і звідки постійні помилки в наголосах??? А їх безліч!

Яку мову слід вважати Людською ???

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #126 : Січня 02, 2019, 05:34:27 17:34 »
Бабцефіл, що там на макакофронтах чути ?  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #127 : Січня 02, 2019, 05:35:41 17:35 »
Бабцефіл, що там на макакофронтах чути ?  :smilie7:
Де ви його тут бачiте?..
 :smilie7:

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #128 : Січня 19, 2019, 06:25:57 06:25 »
Я, коли виходив на Помаранчовий Майдан...мене не олігархи і не медіап*дота туди виштовхнула. Я сам дивився, що коїться в країні.

Я, коли виходив на Майдан після жорстокого побиття студентів...(як батько одного з таких "пацанят" )...я був вранці з першим метро вже на Михайлівський площі. Там будо чоловік 300 дорослих мужиків...(мабуть теж всі батьки...таких 18-річних студентів) на Михайлівській площі. Всі заспані і дуууже злі....

Хто мені тут буде розповідати, що мене ВИВЄЛЪ на ПєрєваротЪ НА УкрАінє....Аміріканскєй ГосдєпЪ, ЗОГЪ, Каламойскій, НуландЪ с пєчєнькамє, СоросЪ, ГєнсєкЪ НАТО....ілі Мустафа НайємЪ....

...я почитаю...почитаю...а потім відправлю назад у Грецію.

Те що вийшов за дітей, це одне і це респектово і викликає повагу. Але те, що почалось потім, то я не підтримую. Ніхто не думав про країну, навіть в той час, коли янукович вже злився майже сам і сказав так перевиборам. Це свідчить про їбанутість людей, котрі йшли як барани за Коломойськими опришками. Людям так сподобались борщі на майдані, що блять прийшлось грузити ултрас із Динамо Київ аби розганяли в ніч силою, бо вже дійшло до грядок та мрії про свиноферму.

мітинг одне, а бездумні майдани, котрим користуються аферисти та вороги, то інше. Українці повинні усвідомити, що на нашій землі, Майданів вже не треба, бо українці бездумні,довірливі, легковажні малі діти, котрі легко піддаються на хитрощі хитрожопих зайшлих уїбанів. Чухають чуба вже тоді, коли щось погане сталось і хуїта витворина видна неозброєним оком. А подумати наперед, зрозуміти які можуть бути наслідки тієї чи іншої дії, якогось втручання, чи не втручання- то не для українців.

І саме тому, українцям сьогоднішнім (кажу сьогоднішнім бо маю велике сподівання, що українці майбутнього стануть набагато толковішими) дуже повезло із президентом Порошенко. Українці навіть ще самі не збагнули суко як. Він як не українець нинішнього рівня, - розумний, спрогнозований, із широким кругозором. Деякі його кроки сам не збагну із першого погляду(бо теж українець), але вже лиш під час результату. Не буде Пороха, українцям - тупо піздець. Серед таких могутніх зовнішніх ворогів та внутрішньої антидержавної срані, бути тупорилою вишиватою, - страшно небезпечно.

Щастя Україні!  :Prapor2:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #129 : Січня 19, 2019, 10:59:56 10:59 »
...

Пистуй звідси на свою упячку, чмошнику.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #130 : Січня 19, 2019, 05:22:32 17:22 »
Я, коли виходив на Помаранчовий Майдан...мене не олігархи і не медіап*дота туди виштовхнула. Я сам дивився, що коїться в країні.

Я, коли виходив на Майдан після жорстокого побиття студентів...(як батько одного з таких "пацанят" )...я був вранці з першим метро вже на Михайлівський площі. Там будо чоловік 300 дорослих мужиків...(мабуть теж всі батьки...таких 18-річних студентів) на Михайлівській площі. Всі заспані і дуууже злі....

Хто мені тут буде розповідати, що мене ВИВЄЛЪ на ПєрєваротЪ НА УкрАінє....Аміріканскєй ГосдєпЪ, ЗОГЪ, Каламойскій, НуландЪ с пєчєнькамє, СоросЪ, ГєнсєкЪ НАТО....ілі Мустафа НайємЪ....

...я почитаю...почитаю...а потім відправлю назад у Грецію.

Те що вийшов за дітей, це одне і це респектово і викликає повагу. Але те, що почалось потім, то я не підтримую. Ніхто не думав про країну, навіть в той час, коли янукович вже злився майже сам і сказав так перевиборам. Це свідчить про їбанутість людей, котрі йшли як барани за Коломойськими опришками. Людям так сподобались борщі на майдані, що блять прийшлось грузити ултрас із Динамо Київ аби розганяли в ніч силою, бо вже дійшло до грядок та мрії про свиноферму.

мітинг одне, а бездумні майдани, котрим користуються аферисти та вороги, то інше. Українці повинні усвідомити, що на нашій землі, Майданів вже не треба, бо українці бездумні,довірливі, легковажні малі діти, котрі легко піддаються на хитрощі хитрожопих зайшлих уїбанів. Чухають чуба вже тоді, коли щось погане сталось і хуїта витворина видна неозброєним оком. А подумати наперед, зрозуміти які можуть бути наслідки тієї чи іншої дії, якогось втручання, чи не втручання- то не для українців.

І саме тому, українцям сьогоднішнім (кажу сьогоднішнім бо маю велике сподівання, що українці майбутнього стануть набагато толковішими) дуже повезло із президентом Порошенко. Українці навіть ще самі не збагнули суко як. Він як не українець нинішнього рівня, - розумний, спрогнозований, із широким кругозором. Деякі його кроки сам не збагну із першого погляду(бо теж українець), але вже лиш під час результату. Не буде Пороха, українцям - тупо піздець. Серед таких могутніх зовнішніх ворогів та внутрішньої антидержавної срані, бути тупорилою вишиватою, - страшно небезпечно.

Щастя Україні!  :Prapor2:

Якись шизофренічний текст. Я аж двівчі із задоволеням перечитав. Оце у людини в голові насрато... :smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #131 : Січня 19, 2019, 05:23:49 17:23 »
...

Пистуй звідси на свою упячку, чмошнику.

Ще встигне. Все ще попереду.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #132 : Січня 19, 2019, 06:33:13 18:33 »
...

Пистуй звідси на свою упячку, чмошнику.

Ще встигне. Все ще попереду.

Та це створіння звідтіля прилізло. Технології, пляць, відпрацьовує   :smilie9:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #133 : Січня 19, 2019, 10:47:50 22:47 »

Та це створіння звідтіля прилізло. Технології, пляць, відпрацьовує   :smilie9:

На СУПі? ФУПівські технології?  :laugh: "Ето - утопія".  :laugh:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Любі друзі, а чи не сумно вам тут на форумі ? ))
« Reply #134 : Січня 19, 2019, 10:49:45 22:49 »
Тут люди, які перейшли з ФУПу саме, що б не бачити ці політтехнології і політтехнологів навіть за обрієм. Тобто - люди дуже треновані.

А "упоротих" ми "хлопнемо".