Автор Тема: Таке враження, що штабні Юлі і вигадали виходку Зеленського.  (Прочитано 6496 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Ви не пам'ятаєте, на якому це зібранні йулі з прихильниками її особиста охорона побила людей? Це недавно було відносно, люди просто прийшли собі з плакатами. Ну там всяке було написане про йулю нехороше. Її охорона людей потовкла. Яке це було місто, я не можу це знайти..

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
У Чернівцях, там мер має румунське громадянство, про це й писали на тих плакатах

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
У Чернівцях, там мер має румунське громадянство, про це й писали на тих плакатах

дякую

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
11 ВОПРОСОВ К ЗЕЛЕНСКОМУ


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
У Зеленського знайшлися працюючі компанія на РОСІЇ:
https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/29715747.html

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
https://censor.net.ua/news/3107033/u_zelenskogo_est_kinobiznes_v_rossii_hotya_on_ubejdal_chto_zakryl_ego_esche_v_2014_godu_programma_shemy
Чим ближче вибори, тим бiльше нового й цiкавого будемо вiдкривати в кожному кондидатi.
Тим паче, що Отаман Зелений ще не йде в Прези - все це його влажные фантазии.
Анi команди, анi грошей, все бiльше... дешевi понти в форматi Кварталу 95...
Хай ще трохи попригае,  а там подивимось - зараз ЦВК буде добре перевiряти, хто е ху, аби якийсь шиз не проскочив.
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Сьогодні вичитав,що Зеленського пхають в кандидати аби захистити від негатива Улю,перебрати увагу, навіть назву ця технологія має

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Сьогодні вичитав, що Зеленського пхають в кандидати аби захистити від негатива Улю, перебрати увагу, навіть назву ця технологія має
То Юля як узнае про цю "Технологiю", то вона того Зеленого сама так затрахае, що вiн справдi... зеленим стане.
Юльке не треба дорогу переходити, хай сама йде... на червоне свiтло.
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Крутиться як вуж на пательні: https://m.censor.net.ua/ua/news/3107312/zelenskyyi_zayavyv_pro_rishennya_vyyity_z_kiprskoyi_kompaniyi_yaka_vede_kinobiznes_u_rf_video
Зеленський заявив про рішення вийти з кіпрської компанії, яка веде кінобізнес у РФ. ВIДЕО
Шоумен Володимир Зеленський, який заявив про плани балотуватися в президенти України, запевняє, що найближчим часом вийде з кіпрської компанії "Green Family LTD".
Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді", інформує Цензор.НЕТ.



Читайте також: За Зеленським їздить супровід - мікроавтобус компанії з групи "Приват" Коломойського, - "Bihus.Info"

"Рішення у мене наступне, дуже просте і яке все знімає. Я зрозумів, що я можу вийти не з цієї компанії, яка там (у РФ. - Ред.), а з кіпрської компанії, яка є власником тих компаній. І все. Ось ми сьогодні знайшли це рішення, і найближчим часом я вийду", - сказав шоумен.

Зеленський визнав, що в Росії продовжує працювати компанія "Green films", що належить кіпрській компанії "Green Family LTD", співвласником якої він є.

За його словами, дві інші належні їй компанії закрито, а цю "ще не закрито".

На репліку журналіста, що "Green films" знімає фільм "Вниз" і навіть подавала заявку на державне фінансування фільму в Росії, Зеленський відповів, що заявку подавали "ті, хто займається цією компанією" в РФ, бо вони передали компанію в управління.

Читайте також: Зеленський прокоментував розслідування "Схем": "Ми торгуємо з усіма країнами СНД - це правда. Ми торгуємо інтелектуальними правами, але працюємо тільки в Україні". ВIДЕО

Він пояснив, що "Квартал 95" отримує роялті від усього товару, який вироблявся до 2014 року.

Зеленський навів як приклад проект "Свати", контракт за яким було укладено до війни з Росією.

"Контракт укладено на 10 років. Як я можу закрити цю компанію? Контракт до 2021 року. З 2011 до 2021 року ми отримуємо роялті від "Сватів". Ми ці гроші отримуємо. Що ж нам треба робити? Закрити? Подарувати росіянам наші гроші? Ні", - заявив він.

"Ми візьмемо ці гроші, вони переходять на нашу кіпрську компанію, з Кіпру вони надходять в Україну, і на це ми знімаємо тут", - пояснив шоумен.

Читайте також: Втручання Росії у вибори в 2019 році може стати безпрецедентним, - Горбулін

Нагадаємо, програма "Схеми" у своєму розслідуванні повідомила, що у шоумена Володимира Зеленського, який заявив про свій намір брати участь у виборах президента України, досі існує кінобізнес на території Росії, хоча він запевняв, що закрив його ще в 2014 році.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну чому нас всiх мають за дурнiв - хто такий Зеленка, та що воно там закрило?..
Одну контору закрив, а три - вiдкрив - всi отi типу кiно-контори... взагалi нiчого не зимають - лише прасують грошi, де кожен мае свiй шмат (хто мае час... подвиться серiали та пошукайте в титрах, хто саме це лайно зимае...)
Нi коли не дивився анi Слуги Народу анi iнше лайно, бо розумiю, що там не стiльки Вовка в тридевятом царстве, скiльки Беня дае грошi та мае зиск - його телеканал (поки що) замовляе це лайно, бо воно дешеве й тупе, але реклама швидко повертае грошi.
Тобто, все й вся йде не стiльки як кiно, як рекламний час, пiд який зимають... аби що...
Зеленка може казати щозавгодно, але до головного "корита"... наврядчi хто його пустить - воно ж настiльки дурне, що навiть кулi на нього витрчати не варто - прийде час... само зникне, або Беня прибере його... взамiн iншого клоуна, який не буде марити себе новим Презом.
Можливо Зеля робить ставку в Раду - половина претендентiв на Табуретку це не приховують - тому його понти можно вiднести до майбутнього старту виборчiх перегонiв в ВР - тут все не так погано, як здаеться...
 :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Зеленский - слуга народа...только не украинского

Кандидат в Президенты Украины Владимир Зеленский зарабатывает деньги на россии и поливает грязью свою страну. Расследование "Схемы": https://is.gd/KUpa3L, эфир "Настоящее время": https://is.gd/olTjZo


Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
No money No honey

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
За два тижня цього шлимазла так обляпали багнюкою, що йому вже нiколи не вийти в життя шановною людиною.
Всьо, Вова - пакуй валiзи - чемодан, вокзал, Росiя...
 :moskali:
« Останнє редагування: Січня 21, 2019, 09:20:07 21:20 від Бувалий »

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Та, да.

Там можно цитировать и цитировать.

Например:

.....................
При этом, говоря о деятельности Зеленского, Пожигайло подчеркнул, что, с его точки зрения, она полезна для России.

«Я видел его ролик про похороны Порошенко. По-моему, ему наоборот надо дать орден дружбы. Понятно, что они все там меняют свои позиции, но мне кажется, на сегодняшний момент деятельность Зеленского полезна для России, потому что он топит Порошенко, который действительно русофоб. Представьте, если Зеленский выиграет эти выборы. Наоборот это хорошо. То, что он сегодня заявил, что он выходит из каких-то там компаний, ну он обязан это сделать, потому что идёт избирательная кампания. Я не вижу ничего плохо. Мы должны спокойно солидно не реагировать на провокации, связанные с тем, что надо прекратить финансирование».
.......................

https://www.capital.ua/ru/news/123342-deyatelnost-zelenskogo-polezna-dlya-rossii-v-rf-ne-protiv-finansirovat-ego-filmy#ixzz5d9udRWBs
No money No honey