Автор Тема: Сходил на дурдом  (Прочитано 9020 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Сходил на дурдом
« : Січня 09, 2019, 03:46:17 03:46 »
даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сходил на дурдом
« Reply #1 : Січня 09, 2019, 04:21:15 04:21 »
Хехе. Удмуртка озолотилась на ціх виборах
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Сходил на дурдом
« Reply #2 : Січня 09, 2019, 06:33:49 06:33 »
Хехе. Удмуртка озолотилась на ціх виборах
Репутація в унітазі, доходи можуть суттєво впасти.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Сходил на дурдом
« Reply #3 : Січня 09, 2019, 07:14:54 07:14 »
даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...
Я теж подивився, дійсно адекватний.Зайшов в не політичні теми і щось там повідомлень багатенько.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сходил на дурдом
« Reply #4 : Січня 09, 2019, 07:27:03 07:27 »
даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...
На упячці Казльона зробила площадку виключно для ботів - кацапських, бюторасних, грицацуєвських. По факту звичайних дописувачів там і банять постійно, і теми відкривати не дають, і права приймати участь в голосуваннях позбавляють. А ботам - найбільше сприяння.
Ось погляньте. Наприклад точно відомо, що в Асмодея є принаймні ще 2 аккаунти - Дід Панас та Соус Бладі. Але нема підстав, що лише 2, їх може бути й більше. Дідусь і Цумбарашпіль - це теж один і той самий бот. Та сама історія з Начним Коте. Тобто поголовно вся юлькашня - це відморожені партійні боти. Проте юлькашньою справа не обмежується. Любрікантіс теж має купу інших аккаунтів, його принаймні двіччі ловили на такому. Псіса Сорока сам признався, що тримав ботоферму.

Тому й маємо те, що маємо. На інших форумах може теж є трохи ботів, але там принаймні не позбавляють права голосу реальних дописувачів. А Казльона вирішила створити абсолютно сфальшовану реальність, де чути голоси виключно проплачених дописувачів. Може справа в грошах, але підозрюю, що це їй куратори з Лубянки наказали так діяти. Надто багато для них має вирішуватись на найближчих виборах.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходил на дурдом
« Reply #5 : Січня 09, 2019, 09:16:54 09:16 »
Нещодавний безперешкодний бенефіс відкритого сєпара-українофоба був несподіванкою
навіть для тамтешньої публіки. Забанили лише через тиждень-другий.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходил на дурдом
« Reply #6 : Січня 09, 2019, 11:18:52 11:18 »
даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...
На упячці Казльона зробила площадку виключно для ботів - кацапських, бюторасних, грицацуєвських. По факту звичайних дописувачів там і банять постійно, і теми відкривати не дають, і права приймати участь в голосуваннях позбавляють. А ботам - найбільше сприяння.
Ось погляньте. Наприклад точно відомо, що в Асмодея є принаймні ще 2 аккаунти - Дід Панас та Соус Бладі. Але нема підстав, що лише 2, їх може бути й більше. Дідусь і Цумбарашпіль - це теж один і той самий бот. Та сама історія з Начним Коте. Тобто поголовно вся юлькашня - це відморожені партійні боти. Проте юлькашньою справа не обмежується. Любрікантіс теж має купу інших аккаунтів, його принаймні двіччі ловили на такому. Псіса Сорока сам признався, що тримав ботоферму.

Тому й маємо те, що маємо. На інших форумах може теж є трохи ботів, але там принаймні не позбавляють права голосу реальних дописувачів. А Казльона вирішила створити абсолютно сфальшовану реальність, де чути голоси виключно проплачених дописувачів. Може справа в грошах, але підозрюю, що це їй куратори з Лубянки наказали так діяти. Надто багато для них має вирішуватись на найближчих виборах.

Дідус і Рашпіль ?  :smilie11:

Багато з ними обома срачів було, навряд чи це одна і та ж особа. Рашпіль - то кацап якийсь, а Дідус - місцевий пердун. 




Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #7 : Січня 09, 2019, 11:34:22 11:34 »
Мої вітання тутешній громаді!

ТС правий. Але сталося невідворотне, Прітула просто опустил хвуп до свого рівня)))

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #8 : Січня 09, 2019, 11:36:43 11:36 »
Нещодавний безперешкодний бенефіс відкритого сєпара-українофоба був несподіванкою
навіть для тамтешньої публіки. Забанили лише через тиждень-другий.

Безвідносно до теми гілки, вибачаюся перед тобою за свою писанину в твій бік на хвупі.
Ти був правий, я глибоко помилявся.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сходил на дурдом
« Reply #9 : Січня 09, 2019, 11:45:52 11:45 »
даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...
На упячці Казльона зробила площадку виключно для ботів - кацапських, бюторасних, грицацуєвських. По факту звичайних дописувачів там і банять постійно, і теми відкривати не дають, і права приймати участь в голосуваннях позбавляють. А ботам - найбільше сприяння.
Ось погляньте. Наприклад точно відомо, що в Асмодея є принаймні ще 2 аккаунти - Дід Панас та Соус Бладі. Але нема підстав, що лише 2, їх може бути й більше. Дідусь і Цумбарашпіль - це теж один і той самий бот. Та сама історія з Начним Коте. Тобто поголовно вся юлькашня - це відморожені партійні боти. Проте юлькашньою справа не обмежується. Любрікантіс теж має купу інших аккаунтів, його принаймні двіччі ловили на такому. Псіса Сорока сам признався, що тримав ботоферму.

Тому й маємо те, що маємо. На інших форумах може теж є трохи ботів, але там принаймні не позбавляють права голосу реальних дописувачів. А Казльона вирішила створити абсолютно сфальшовану реальність, де чути голоси виключно проплачених дописувачів. Може справа в грошах, але підозрюю, що це їй куратори з Лубянки наказали так діяти. Надто багато для них має вирішуватись на найближчих виборах.

Дідус і Рашпіль ?  :smilie11:

Багато з ними обома срачів було, навряд чи це одна і та ж особа. Рашпіль - то кацап якийсь, а Дідус - місцевий пердун.
Ну не знаю, кілька раз читав на упячці тезу, що Дідусь і Рашпіль - це один і той самий фрукт. Рашпіль звичайно пише лише російською, але й Дідусь здається років 10 тому так само писав. Так що може бути.
Я особливо не перевіряв цю парочку, зрештою і так зрозуміло, що практично всі бютораси - боти многоликі. Кадру/Тамілу ловили в Дурці самі юльки на тому, купу аккаунтів створила і сама з собою сперечалася  :lol: Божена/Кароффка страшенно схожа на Аліє, Ошнарег був ще й Мудилою-з-Мудітауна, Мирося/Тетяна-діпі чи то мама, чи то клон Нати-діпі...
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сходил на дурдом
« Reply #10 : Січня 09, 2019, 11:49:08 11:49 »
Мої вітання тутешній громаді!

ТС правий. Але сталося невідворотне, Прітула просто опустил хвуп до свого рівня)))

бракує вітання, на яке ми відповідаємо :

Слава Героям !

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #11 : Січня 09, 2019, 12:16:21 12:16 »
Слава Україні!

Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Сходил на дурдом
« Reply #12 : Січня 09, 2019, 12:17:28 12:17 »
Пока Бартка, клепарив=кульпаркив пишут что хотят, за ФУП можно быть спокойными.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сходил на дурдом
« Reply #13 : Січня 09, 2019, 12:31:19 12:31 »
Пока Бартка, клепарив=кульпаркив пишут что хотят, за ФУП можно быть спокойными.
Ну по-перше, Бартку та Клепаріва теж часом банять по бєспрєдєлу. Принаймні Клепарів здається вже має довічний бан, а Бартку одного разу визволяли всім форумом, причому його звільнення вимагали навіть ті, хто з ним постійно сперечається.
Ну а по друге, у Вас формальна логіка шкутильгає. Якщо скажімо Алєксєя Толстого Сталін не розстріляв і не посадив до Гулагу, це не значить, що репресій не було.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сходил на дурдом
« Reply #14 : Січня 09, 2019, 12:40:49 12:40 »
arrow - це перекований зрадойоб.
Унікал у своєму роді :weep:
Mocsia delenda est

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Сходил на дурдом
« Reply #15 : Січня 09, 2019, 02:14:22 14:14 »
даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...

No money No honey

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Сходил на дурдом
« Reply #16 : Січня 09, 2019, 02:58:43 14:58 »
а Бартку одного разу визволяли всім форумом, причому його звільнення вимагали навіть ті, хто з ним постійно сперечається.


ну и дураки если вызволяли
Бартки создают карикатурный образ тупого, недалекого украинца и из-за таких над остальными насмехаются москали на своих форумах

Если бы некеому ольгинцу нужно было долго и безопасно гадить на украинском форуме, то стиль Бартки самое то

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сходил на дурдом
« Reply #17 : Січня 09, 2019, 03:53:06 15:53 »
Слава Україні!

Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

Героям Слава !

судячи з того, що притула з великої літери, вернутись плануєте  :gigi:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #18 : Січня 09, 2019, 04:21:14 16:21 »
arrow - це перекований зрадойоб.
Унікал у своєму роді :weep:

 :laugh:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #19 : Січня 09, 2019, 04:25:46 16:25 »
Слава Україні!

Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

Героям Слава !

судячи з того, що притула з великої літери, вернутись плануєте  :gigi:

Мене забанили, наскільки я розумію, через кілька дописів про "стандарти БіБіСі Притули", що я робив свідомо.
Тому мене там будуть банити в будь-якому випадку.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сходил на дурдом
« Reply #20 : Січня 09, 2019, 04:32:45 16:32 »
а Бартку одного разу визволяли всім форумом, причому його звільнення вимагали навіть ті, хто з ним постійно сперечається.


ну и дураки если вызволяли
Бартки создают карикатурный образ тупого, недалекого украинца и из-за таких над остальными насмехаются москали на своих форумах

Если бы некеому ольгинцу нужно было долго и безопасно гадить на украинском форуме, то стиль Бартки самое то
А я вважаю дурнями тих, що не визволяли Бартку. Бо безвідносно того, шо він пише взагалі та всередньому, а той конкретний бан був лівий, який Казльона собі з носа нашкробала.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сходил на дурдом
« Reply #21 : Січня 09, 2019, 06:26:28 18:26 »
Слава Україні!

Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

Героям Слава !

судячи з того, що притула з великої літери, вернутись плануєте  :gigi:

Мене забанили, наскільки я розумію, через кілька дописів про "стандарти БіБіСі Притули", що я робив свідомо.
Тому мене там будуть банити в будь-якому випадку.

за любих обставин тут патріотам, думаю, раді  :Prapor2:

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходил на дурдом
« Reply #22 : Січня 09, 2019, 07:22:14 19:22 »
Слава Україні!

Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

Героям Слава !

судячи з того, що притула з великої літери, вернутись плануєте  :gigi:

Мене забанили, наскільки я розумію, через кілька дописів про "стандарти БіБіСі Притули", що я робив свідомо.
Тому мене там будуть банити в будь-якому випадку.
А чому спочатку на тиждень, а потім на 2 місяці?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #23 : Січня 09, 2019, 08:03:34 20:03 »
Слава Україні!

Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

Героям Слава !

судячи з того, що притула з великої літери, вернутись плануєте  :gigi:

Мене забанили, наскільки я розумію, через кілька дописів про "стандарти БіБіСі Притули", що я робив свідомо.
Тому мене там будуть банити в будь-якому випадку.
А чому спочатку на тиждень, а потім на 2 місяці?

У Прітули нєрвішкі шалят  :laugh:

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходил на дурдом
« Reply #24 : Січня 09, 2019, 08:09:26 20:09 »
Слава Україні!

Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

Героям Слава !

судячи з того, що притула з великої літери, вернутись плануєте  :gigi:

Мене забанили, наскільки я розумію, через кілька дописів про "стандарти БіБіСі Притули", що я робив свідомо.
Тому мене там будуть банити в будь-якому випадку.
А чому спочатку на тиждень, а потім на 2 місяці?

У Прітули нєрвішкі шалят  :laugh:
4 хвилини штирило.  :laugh:

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходил на дурдом
« Reply #25 : Січня 10, 2019, 09:41:00 21:41 »
Так, це пздц з тим сєпаром. Я перший раз в житті скаржився модератору, накатав здається 11 скарг) і то забанили через день...
Там дійсно зараз немає чого робити, бот-парад якийсь

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #26 : Січня 10, 2019, 09:48:40 21:48 »
Модер/адмін, який втратив береги, невідворотно перетвоить хворум на проекцію свого світогляду.
Оцей фрік-шоу - це в першу чегру є контентом голови Прітули.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #27 : Січня 10, 2019, 09:50:46 21:50 »
Так, це пздц з тим сєпаром. Я перший раз в житті скаржився модератору, накатав здається 11 скарг) і то забанили через день...
Там дійсно зараз немає чого робити, бот-парад якийсь

Забанила на 10 днів.
А потім він вийде по лугандонській амністії  :laugh:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сходил на дурдом
« Reply #28 : Січня 10, 2019, 09:51:15 21:51 »
Так, це пздц з тим сєпаром. Я перший раз в житті скаржився модератору, накатав здається 11 скарг) і то забанили через день...
Там дійсно зараз немає чого робити, бот-парад якийсь
Ну то вже давно було видно. Коли Туя і Камєнца Казльона відмовлялась банити, бо мовляв "нільзя баніть бєс даказатільств", а Гео забанила сходу в довічне "із-за падазрєній, што нік украдєн"  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сходил на дурдом
« Reply #29 : Січня 10, 2019, 09:53:28 21:53 »
Так, це пздц з тим сєпаром. Я перший раз в житті скаржився модератору, накатав здається 11 скарг) і то забанили через день...
Там дійсно зараз немає чого робити, бот-парад якийсь
Ну й ще одне, прохання, не йдіть звідти просто так, прихопіть з собою друзів  :Razom:
Запрошуйте їх через приват на цей форум.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?