Автор Тема: Сходил на дурдом  (Прочитано 9023 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходил на дурдом
« Reply #30 : Січня 10, 2019, 09:56:44 21:56 »
Треба прихопити! Там нормальних не так багато залишилось... Для мене відкриттям став beggy, ми з ним і в реалі познайомилися, класний дядько  :super:

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Сходил на дурдом
« Reply #31 : Січня 10, 2019, 10:53:25 22:53 »


Стали лідерами інформаційного мовлення України
Зірка №4
8 січня 2019 12:32:40
IP/Host: ---.net.gigatrans.ua
112 і NewsOne позаду.
Причини цього дуже прості: наш канал показував протягом останніх місяців усі важливі для держави події у прямому ефірі в максимальному обсязі.
Конкуренти або не показували взагалі, або обривали трансляції історичних подій і випускали ватних експертів вести антиукраїньску пропаганду.
Аудиторія проросійських інформаційних каналів скорочується - людям надоїла тотальна зрада і тони лайна, що кремлівські медіаватани ллють на все українське.

На этот старт-пост немедленно последовали каменты ботов-титушек.

DFMB
*ірка, ти джинсу Бойка називаєш важливою подією для Держави ?? 


DFMB
казали шо ти у нього вчора колядувала

DFMB
на Бойка дрочиш нібось ?

Redis12
Ну че ты такой вредный??? Он дрочит на зирку, которая доид Бойка 


OldBoy
прямой как ізвіліна на мозгах рядового порохобота   


ElGuider
*ірка№4  -  ТАК  !  Бойко  -  ТАК  ,   ну  важливий  же  для  крадіїв 


van
112 и Ньюсван самые объективные  каналы , понятно что не всем  порошкам нравится правда  Вчера был бенефис известного майдановца  Андрея Пальчевского , умнейший человек  по всем  прошелся , Дмитрий Гордон. экс прокурор Максим Гольдбар , Анка ,Вова Вита Женя , Лана и многие другие ведущие  и журналисты .Этот канал дает возможность высказаться всем в том числе и синякам ,поэтому они лучшие !!!! Эти каналы это украинское ВВС !!!

и т.д.
Все как вы любите. Уважительная дискуссия, спокойная, с доказательной базой… )
Таких веток здесь – заросли. Без ежедневной прополки форум зарастает до окраин. Президенту Кеннеди после покушения часть черепной коробки, откуда пуля вышибла мозги, заполнили специальной губкой. У нас без всяких пуль буквы, смоченные ботами в говне, уверенно вытесняют мозги с форума.

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Сходил на дурдом
« Reply #32 : Січня 10, 2019, 10:53:40 22:53 »
2. Безнаказанность бригадных (наемных и самодеятельных) достигла критической точки. Из-за них брезгливость гонит отсюда нормальных людей. Например, бот Дiд Панас, он рядышком, в админке:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=summary;u=34204
Его сообщения

пeдpoбот опасное занятие. вы знали на что шли ребятки 

(Зірке №4 в ответ на ее «Зовнішність оманлива»   
но не в твоем случаи. мы тебя даже не видели, но чётко знаем ТП 
*** Если вы вдруг не знаете, что такое «ТП»  - это "тупая п***а"

ахаха. тут уже было два дурика до тебя.  тоже так параноили теперь хз где они. 

ебучие сеселисты и сюда добрались

ты перепутал буквы. правильно xyйца соснёте   

ебанько? хотя почему знак вопроса

Без реакции Админа подобных солистов становится все больше. Про спамера Аэлита я не говорю. Вам писали о нем регулярно. Минута славы анонимного чмошника. Который сидя под диваном повадился хмурить брови и грозно спрашивать ответа за свою трусость с других. В том числе пытать атошника, почему тот еще не отвоевал ему Крым. Визжать и топать ножками. Здесь появляетесь вы. И в бан идет атошник (John Chandos), а не спамер. Аэлит получает непередаваемое удовольствие хамя и троля тех, кто рисковал жизнью. Стереотип поведения хорошо известный по дезертирам. По их ссыкливой и от того особенно вонючей пакостности. Они принижают чужие поступки, ибо сами на поступок не способны. Я не могу придумать ни одной причины, почему в диалоге чмошник/атошник, вы стали на сторону чма. Затянувшиеся гастроли Аэлита на ФУПе навевает нехорошие мысли.

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Сходил на дурдом
« Reply #33 : Січня 10, 2019, 10:54:14 22:54 »
3. Ангажированность репрессий
Возьмем двух примерно равноценных юзеров Олбоя и Стиви Джи. Одинаковый стаж, одинаковый интеллект (хотя они придут в ужас от такого заключения, оба и одновременно)  )… Но один за Юлю, второй против. После вмешательства Админа Стиви лишен права создавать темы, Олбой же строчит на всех парах. Ценность его веток оцените сами. Она, ну, никак не больше ценности того, что писал Стиви Джи.
И таких юзерских пар до фига. Виновность в них определяется по политической позиции ника. Одним подвал, другим – лимузин на главную. Давайте, кстати, вспомним, 99% хамо-ботов четко окрашены. Они против Пороха и за Юлю. И они, судя по бан-листу как раз безнаказаны. В отличии от Стиви Джи и его единомышленников.
Если вы считаете, что оппозиционность официальной Украине дает дополнительные права, вы ошибаетесь. Власть существует не только для того, чтобы бросать ей вызов. Вы сама власть на ФУПе, и можете понять насколько абсурдно такое поведение. Когда вас не переваривают только потому, что вы Админ.

4. Пробелы в модерации.
Вы заявили, что не читаете форум (только доповиди). Знакомая картина. Любимая отмазка советских продавщиц – вас много, я одна. Но тогда организованная группа стукачей с вашей помощью сможет формировать направление форума. При этом вы будете - ни сном, ни духом. Что и произошло.
Ваша личная война с Порошенко лишила вас адекватности. Поручик Лукаш считал чешский народ бандой заговорщиков. Вы считаете украинцев (по крайней мере тех, кто поддерживает государственную политику) «порохоботами», людями ничтожными, продажными и неполноценными. Это вытекает из вашего стиля модерации.
Если предположение ложно, измените алгоритм банов.
Рассматривайте, пожалуйста, контекст, а две строчки в «доповиди».

5. Чей ФУП?
Ваш, ваш. Безусловно. Но… Не знаю, кому принадлежит Гайд-парк, короне или муниципалитету. Но Гайд-парк это не земля. Это люди, которые приходили туда. И парк - их. И форум это не движок…
У Вигдоровой есть замечательная сценка. Разговаривают два беспризорника. Один беспризорник по судьбе, второй – по гордыне, он сам ушел из благополучной семьи и негласно верховодит детдомовской оппозицией воспитателям. Из-за чего страдают все. И вот однажды первый просит второго помочь в общем деле, помочь другим детям. Тот отвечает высокомерно. – Я не понял, в чем будет заключатся моя роль?
 И тогда первый говорит ему, - Твоя роль будет заключаться в том, чтобы не быть сволочью.
По-моему, отличное пожелание админу современного украинского форума. 

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Сходил на дурдом
« Reply #34 : Січня 10, 2019, 10:56:29 22:56 »
Ну і відповідь відповідно до стандартів БіБіСі


Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Сходил на дурдом
« Reply #35 : Січня 10, 2019, 11:18:53 23:18 »
даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...
На упячці Казльона зробила площадку виключно для ботів - кацапських, бюторасних, грицацуєвських. По факту звичайних дописувачів там і банять постійно, і теми відкривати не дають, і права приймати участь в голосуваннях позбавляють. А ботам - найбільше сприяння.
Ось погляньте. Наприклад точно відомо, що в Асмодея є принаймні ще 2 аккаунти - Дід Панас та Соус Бладі. Але нема підстав, що лише 2, їх може бути й більше. Дідусь і Цумбарашпіль - це теж один і той самий бот. Та сама історія з Начним Коте. Тобто поголовно вся юлькашня - це відморожені партійні боти. Проте юлькашньою справа не обмежується. Любрікантіс теж має купу інших аккаунтів, його принаймні двіччі ловили на такому. Псіса Сорока сам признався, що тримав ботоферму.

Тому й маємо те, що маємо. На інших форумах може теж є трохи ботів, але там принаймні не позбавляють права голосу реальних дописувачів. А Казльона вирішила створити абсолютно сфальшовану реальність, де чути голоси виключно проплачених дописувачів. Може справа в грошах, але підозрюю, що це їй куратори з Лубянки наказали так діяти. Надто багато для них має вирішуватись на найближчих виборах.
Птах говорив за ФБ, а не за ФУП.... :bu :fp3

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сходил на дурдом
« Reply #36 : Січня 10, 2019, 11:20:28 23:20 »
Ну і відповідь відповідно до стандартів БіБіСі


Красномовні і питання Печеніга, і відповідь Казльони.
Печеніг їй: "Не будьте сволотою!"
А Казльона: "А вот і буду!"  :weep:

Ну й вишенька на тортик полягає в тому, що заяви Казльони про боротьбу з матами теж гівна варті  :laugh:. В наведених Печенігом цитатах тих матів - кожне друге слово, але ефесбешниці Притулі вони всі нравляться.

Ну й на останок. Можна було б Печеніга сюди запросити, але боюсь йому тут теж дехто буде не радий  :smilie2:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сходил на дурдом
« Reply #37 : Січня 10, 2019, 11:24:46 23:24 »
даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...
На упячці Казльона зробила площадку виключно для ботів - кацапських, бюторасних, грицацуєвських. По факту звичайних дописувачів там і банять постійно, і теми відкривати не дають, і права приймати участь в голосуваннях позбавляють. А ботам - найбільше сприяння.
Ось погляньте. Наприклад точно відомо, що в Асмодея є принаймні ще 2 аккаунти - Дід Панас та Соус Бладі. Але нема підстав, що лише 2, їх може бути й більше. Дідусь і Цумбарашпіль - це теж один і той самий бот. Та сама історія з Начним Коте. Тобто поголовно вся юлькашня - це відморожені партійні боти. Проте юлькашньою справа не обмежується. Любрікантіс теж має купу інших аккаунтів, його принаймні двіччі ловили на такому. Псіса Сорока сам признався, що тримав ботоферму.

Тому й маємо те, що маємо. На інших форумах може теж є трохи ботів, але там принаймні не позбавляють права голосу реальних дописувачів. А Казльона вирішила створити абсолютно сфальшовану реальність, де чути голоси виключно проплачених дописувачів. Може справа в грошах, але підозрюю, що це їй куратори з Лубянки наказали так діяти. Надто багато для них має вирішуватись на найближчих виборах.
Птах говорив за ФБ, а не за ФУП.... :bu :fp3
Ну да, так я й повірив, що той, хто на ФБ ботоферму тримає, той на упячці раптом чесним стає  :lol:
Проте зрештою питання не в якомусь окремому боті, а в системі, яку твоя Казльона пестує. А це система брехні, дезинформації та спотворення реальності.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходил на дурдом
« Reply #38 : Січня 11, 2019, 12:08:10 00:08 »
Що тут ?

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходил на дурдом
« Reply #39 : Січня 11, 2019, 12:23:28 00:23 »
Схожі враження були на Цугундері після початку Майдану. Наче нормально з усіма спілкувався, багатьох бачив у реалі... І тут через тиждень заходиш - а там всі перевертні, хочеш щось дізнатися - у відповідь ворожість.. а потім головний сідєлєц руккі щось написав.. забув, що саме, після чого зовсім пропало бажання заходити на той смітник.
На ФУПі звісно більше нормальних юзерів, ніж було на Цугундері, але з тими штабними ботами нема ніякого бажання знаходитися поруч, і ця істерія точно триватиме до виборів. на очах розмиваються межі дозволеного в бік українофобії. Мені сумно за нормальних юзерів, які намагаються щось довести тому біснуватому натовпу... Все-таки люди тратили свій час, шукали якісь докази, інформацію, доводили з фактами

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сходил на дурдом
« Reply #40 : Січня 11, 2019, 09:14:05 09:14 »
Що тут ?
Тут цікава розмова про ще більш цікаву тему на упячці: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1026002.0

Вангую, що сьогодні/завтра там забанять Печеніга та Ska, а можливо й Кульпарківа з Мікробою.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #41 : Січня 11, 2019, 09:22:31 09:22 »
Казльона і Люля - каралєви ватних зрадо-люмпенів  :love:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #42 : Січня 11, 2019, 09:26:26 09:26 »
Печеніг - титан.
А Прітула - просто пихата, політично заангажована дурепа, яка остаточно зруйнувала репутацію і власну, і "УП".

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходил на дурдом
« Reply #43 : Січня 11, 2019, 09:32:02 09:32 »
Печеніг - титан.
А Прітула - просто пихата, політично заангажована дурепа, яка остаточно зруйнувала репутацію і власну, і "УП".
Зрозумiло, що ця повiя працюе на Хозяйку, яка хоче бачiти ВЛАСНИЙ ресурс таким, яким вiн iй потрiбен.
 :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сходил на дурдом
« Reply #44 : Січня 11, 2019, 09:36:42 09:36 »
Стрілко, нумо розказуй секрет одужання :weep:
Mocsia delenda est

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #45 : Січня 11, 2019, 09:43:06 09:43 »
Стрілко, нумо розказуй секрет одужання :weep:

Для початку я б тобі порадив прочитати мій перший допис на ФУПі піж цим ніком.
А тоді можна продовжити розмову.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #46 : Січня 11, 2019, 09:45:53 09:45 »
Печеніг - титан.
А Прітула - просто пихата, політично заангажована дурепа, яка остаточно зруйнувала репутацію і власну, і "УП".
Зрозумiло, що ця повiя працюе на Хозяйку, яка хоче бачiти ВЛАСНИЙ ресурс таким, яким вiн iй потрiбен.
 :smilie7:

Мені здається, що Прітула зіскочила з катушок, коли відбувся квартирний скандал з Лєщєнкай, де фігурував її кеш в 100.000 баксів.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сходил на дурдом
« Reply #47 : Січня 11, 2019, 09:50:05 09:50 »
Стрілко, нумо розказуй секрет одужання :weep:

Для початку я б тобі порадив прочитати мій перший допис на ФУПі піж цим ніком.
А тоді можна продовжити розмову.

В мене немає доступу, але твоє зрадойобство чудово пам'ятаю :laugh:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сходил на дурдом
« Reply #48 : Січня 11, 2019, 09:51:42 09:51 »
Печеніг - титан.
А Прітула - просто пихата, політично заангажована дурепа, яка остаточно зруйнувала репутацію і власну, і "УП".
Зрозумiло, що ця повiя працюе на Хозяйку, яка хоче бачiти ВЛАСНИЙ ресурс таким, яким вiн iй потрiбен.
 :smilie7:

Мені здається, що Прітула зіскочила з катушок, коли відбувся квартирний скандал з Лєщєнкай, де фігурував її кеш в 100.000 баксів.
Так би можна було подумати, якби не було вбивств Гонгадзе та Шеремета.
Проте вбивство Гії дає величезні підстави думати, що вже тоді Казльона працювала на ФСБ.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #49 : Січня 11, 2019, 09:55:02 09:55 »
Стрілко, нумо розказуй секрет одужання :weep:

Для початку я б тобі порадив прочитати мій перший допис на ФУПі піж цим ніком.
А тоді можна продовжити розмову.

В мене немає доступу, але твоє зрадойобство чудово пам'ятаю :laugh:

Пам'ять вибіркова. Бо я не був ані повним зрадофілом, ані порохоботом. І не є зараз.
А я, наприклад, пам'ятаю твою тезу (не дослівно) на тлі першиг перемог в 2014, що "ми східняки такі круті, що нам западенці не потрібні".

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сходил на дурдом
« Reply #50 : Січня 11, 2019, 09:58:39 09:58 »
Стрілко, нумо розказуй секрет одужання :weep:

Для початку я б тобі порадив прочитати мій перший допис на ФУПі піж цим ніком.
А тоді можна продовжити розмову.

В мене немає доступу, але твоє зрадойобство чудово пам'ятаю :laugh:
Кабсе, напевно більшість з нас час від часу робить помилки, давай не будемо на них зациклюватись. Зараз пан Арроу на цьому форумі, а на упячці його забанили за чесний і принциповий пост. Це головне.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #51 : Січня 11, 2019, 09:59:00 09:59 »
Печеніг - титан.
А Прітула - просто пихата, політично заангажована дурепа, яка остаточно зруйнувала репутацію і власну, і "УП".
Зрозумiло, що ця повiя працюе на Хозяйку, яка хоче бачiти ВЛАСНИЙ ресурс таким, яким вiн iй потрiбен.
 :smilie7:

Мені здається, що Прітула зіскочила з катушок, коли відбувся квартирний скандал з Лєщєнкай, де фігурував її кеш в 100.000 баксів.
Так би можна було подумати, якби не було вбивств Гонгадзе та Шеремета.
Проте вбивство Гії дає величезні підстави думати, що вже тоді Казльона працювала на ФСБ.

Можливо.
Якщо пригадати, що за старого адміністрування Прітули на хвупі, то був просто шалений розсадник кацапських бригадних.
Ну і її принципова кацапоязикість є дуже серйозним аргументом.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сходил на дурдом
« Reply #52 : Січня 11, 2019, 10:01:12 10:01 »
Так би можна було подумати, якби не було вбивств Гонгадзе та Шеремета.
Проте вбивство Гії дає величезні підстави думати, що вже тоді Казльона працювала на ФСБ.

Це очевидна річ. :smilie7:

Проте зараз ФСБ вистрілило собі в ногу. ФУП перетворився в ватерклозет типу "цугундер".
Для справжньої розвідки треба знати, що думає супротивник, методи і ідеї та таке інше.
А на ФУПі порохоботи зараз просто займаються тролінгом.

І ще одне цікаве спостереження : сьогодні вночі написав тут пару постів і краєм ока подивився на лічильник.
Один користувач(я) і 123 гості. :smilie10:
Третя година ночі.
Хто вони???
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сходил на дурдом
« Reply #53 : Січня 11, 2019, 10:03:13 10:03 »
Стрілко, нумо розказуй секрет одужання :weep:

Для початку я б тобі порадив прочитати мій перший допис на ФУПі піж цим ніком.
А тоді можна продовжити розмову.


В мене немає доступу, але твоє зрадойобство чудово пам'ятаю :laugh:



Пам'ять вибіркова. Бо я не був ані повним зрадофілом, ані порохоботом. І не є зараз.
А я, наприклад, пам'ятаю твою тезу (не дослівно) на тлі першиг перемог в 2014, що "ми східняки такі круті, що нам западенці не потрібні".

Ну у нашій бригаді я зустрів лише одного львівянина.
Це така сумна правда.
Mocsia delenda est

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #54 : Січня 11, 2019, 10:10:24 10:10 »
Стрілко, нумо розказуй секрет одужання :weep:

Для початку я б тобі порадив прочитати мій перший допис на ФУПі піж цим ніком.
А тоді можна продовжити розмову.


В мене немає доступу, але твоє зрадойобство чудово пам'ятаю :laugh:



Пам'ять вибіркова. Бо я не був ані повним зрадофілом, ані порохоботом. І не є зараз.
А я, наприклад, пам'ятаю твою тезу (не дослівно) на тлі першиг перемог в 2014, що "ми східняки такі круті, що нам западенці не потрібні".

Ну у нашій бригаді я зустрів лише одного львівянина.
Це така сумна правда.

Ти просто схильний до ексцентризму.
А щодо "порохоботства". Вважаю, що тепличні умови, створені для прихильників Петра Славом, призвели до кризи.
За рівного модерування порохоботи завжди матимуть перевагу над зрадофілами, це я сам по собі в обох ролях можу судити.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сходил на дурдом
« Reply #55 : Січня 11, 2019, 10:17:44 10:17 »
О знайшов
Цитувати
5569
18 жовтня 2017 01:47:43
Клуб ФУП / Re: # 17.10.17
Збіговисько агресивних люмпенів під Радою примусило мене знову зарегитися на ФУПі під новим ніком.
Від них тхне кацапським більшовизмом і бажанням лізти нагору суспільства по трупах.
Залишається сподіваитися, що Педро і Ко прийдуть до тями і дещо приборкають власні апетити і натомість запустять як ліберальні реформи, так і діалог з країною щодо їхнього впровадження. В іншому випадку кацапо-люмпени поступово збільшуватимуть власну підтримку і це матиме серйозні наслідки. Права на помилку у Кондитера нема


Так ти Свідок Чарівного Пєнделя?
 :weep:

Ну-ну.
Насправді ж Петро все робить за своїм бізнес-планом відпочатку.
І єдиний його прорахунок - пройоб кацапського вторгнення(АТО за години).
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходил на дурдом
« Reply #56 : Січня 11, 2019, 10:19:37 10:19 »
І єдиний його прорахунок - пройоб кацапського вторгнення(АТО за години).
Один, але жирний, мiнус...
Але скiльки плюсiв?..
 :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #57 : Січня 11, 2019, 10:21:11 10:21 »
О знайшов
Цитувати
5569
18 жовтня 2017 01:47:43
Клуб ФУП / Re: # 17.10.17
Збіговисько агресивних люмпенів під Радою примусило мене знову зарегитися на ФУПі під новим ніком.
Від них тхне кацапським більшовизмом і бажанням лізти нагору суспільства по трупах.
Залишається сподіваитися, що Педро і Ко прийдуть до тями і дещо приборкають власні апетити і натомість запустять як ліберальні реформи, так і діалог з країною щодо їхнього впровадження. В іншому випадку кацапо-люмпени поступово збільшуватимуть власну підтримку і це матиме серйозні наслідки. Права на помилку у Кондитера нема


Так ти Свідок Чарівного Пєнделя?
 :weep:

Ну-ну.
Насправді ж Петро все робить за своїм бізнес-планом відпочатку.
І єдиний його прорахунок - пройоб кацапського вторгнення(АТО за години).

Петро є відверто найкомпетентнішим топ-політиком за всю Незалежність.
Але казати, що все відбувається за його планом, це похід у астрал.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходил на дурдом
« Reply #58 : Січня 11, 2019, 10:25:14 10:25 »
Петро є відверто найкомпетентнішим топ-політиком за всю Незалежність.
Але казати, що все відбувається за його планом, це похід у астрал.
Все йде за планом, крок за кроком.
Кому не подобаеться, не вiрить... та очiкае вiдкату... для тих е... Юля Володимiрiвна.
Вона буде робити все, як треба... Хуйлу.
Вибiр за Украiною.
 :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Сходил на дурдом
« Reply #59 : Січня 11, 2019, 10:30:11 10:30 »
Петро є відверто найкомпетентнішим топ-політиком за всю Незалежність.
Але казати, що все відбувається за його планом, це похід у астрал.
Все йде за планом, крок за кроком.
Кому не подобаеться, не вiрить... та очiкае вiдкату... для тих е... Юля Володимiрiвна.
Вона буде робити все, як треба... Хуйлу.
Вибiр за Украiною.
 :smilie7:

В одному я впевнений, це у грі Петра в довгу.