Автор Тема: Петровський/Нарік  (Прочитано 913 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759
Петровський/Нарік
« : Січня 09, 2019, 09:42:04 09:42 »
На ФУПі не перший день розганяєтьсч тема про присутність на Фанарі при врученні Томосу кримінального авторитета.Знайшов там же нормальну гілку на цю тему(ботоферма ще спить) і перший пост кину сюди,бо тема цікава: капітан Басаргін cьогодні в 00:52
IP/Host: ---.domashka.kiev.ua
я зараз скажу непопулярну річ, але скажу: в 2014 на півдні і сході України багато що залежало від позиції "автарітєтних" людей. Багатьом з них геть не світило потрапити під московітів безпосередньо, їм набагато зручніше було без чеченів і ко, під зовсім не сильним як на той час Києвом, і багато хто з них допоміг втримати ситуацію "на місцях". Невідомі нам шляхи Господа, лише нашим щирим патріотизмом у гібридній війні важкувато вигравати, тут вже різні організаційно-масові заходи доводиться застосовувати, із різними верствами доводиться тим хто взяв на себе тягар кінцевого результату справу мати, до того ж хто як вміє... Ще раз, вибачайте, якщо когось засмутив "подробицями битія"......

про Одесу трохи відомо...
а от цікаво, яка саме роль цього "наріка" була в 2014-му
Посилання,бо там і дискусія притомна:  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025875.0

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5882
Re: Петровський/Нарік
« Reply #1 : Січня 09, 2019, 09:59:14 09:59 »
Мені дві тільки речі цікаві :) Звідки вся країна стала така обізнана за кримінальних авторитетів - та яка, хоча б приблизно, православним різниця щодо світського життя окремо взятого вірянина  :gigi:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759
Re: Петровський/Нарік
« Reply #2 : Січня 09, 2019, 10:14:24 10:14 »
Мені дві тільки речі цікаві :) Звідки вся країна стала така обізнана за кримінальних авторитетів - та яка, хоча б приблизно, православним різниця щодо світського життя окремо взятого вірянина  :gigi:
Не вся,а хто в темі, інформація має таку властивість як "ходити", власне і тема,хто що знає і думає.Та і наврядчи він авторитет,звичайний колишній голова/член організованої злочинної групи.Юлькам не все одно,лайно накидають,а мені сама тема цікава,бо знаю про інші приклади участі криміналу у політиці.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Петровський/Нарік
« Reply #3 : Січня 09, 2019, 10:54:40 10:54 »
Мені дві тільки речі цікаві :) Звідки вся країна стала така обізнана за кримінальних авторитетів - та яка, хоча б приблизно, православним різниця щодо світського життя окремо взятого вірянина  :gigi:


Криминал одно из самых интересных для людей явлений в общественной жизни, если не самое интересное. Тогда на втором месте политика.

Действия тех и других родственны по духу и методам и взаимно переплетены. Так чего мы удивляемся?))
Если кто из мужиков проезжая мимо храма в маршрутке перекрестится, то почти наверняка сидевший. Любят они это дело.


Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Петровський/Нарік
« Reply #5 : Січня 09, 2019, 05:26:33 17:26 »
Краматорський криміналітет з задоволенням здавав сепарів і колаборантів. А також виконував брудну роботу.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Петровський/Нарік
« Reply #6 : Січня 09, 2019, 09:01:21 21:01 »
Збірна України з Вільної Боротьби  на  Олімпійських Іграх.

Савлохов...? та не може бути?  Фі Фі Фі  який конфуз Олімпійського Руху.

А бляха, комсомольський квиток у кожного першого за сорок -  не конфуз ?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Петровський/Нарік
« Reply #7 : Січня 09, 2019, 09:05:43 21:05 »
Я Не відмазую бандво, але ж це наше  бандво.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Петровський/Нарік
« Reply #8 : Січня 09, 2019, 09:35:22 21:35 »
Я Не відмазую бандво, але ж це наше  бандво.
Та власне кажучи, не бачу, що відмазувати треба. Ми ж не в президенти колишнього кримінального авторитета вибираємо, і не в борці з корупцією.

Для мене то виглядає так, що бютораси та недороренькі медіаподії просто накидують лайна на вентилятор, намагаючись вцілити в томос. Не читав відповідні теми на казльоноправді, але не сумніваюсь, що там каложбурлянням займаються ті самі кадри, які заявляли, що нема нічого страшного в тому, що боротьбою з корупцією в фонді Шабуньки займається клієнт, який двіччі відсидів за хабарництво.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Петровський/Нарік
« Reply #9 : Січня 09, 2019, 09:47:23 21:47 »
Это просто целевые точки кремлевской пропаганды нарик, Фукс, Грановский , Кононенко итд. Да, естественно это люди с сомнительной репутацией, по этому по ним и бьют это абсолютно правильно в плане ведения антиукраинской компании.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Петровський/Нарік
« Reply #10 : Січня 10, 2019, 10:23:25 10:23 »
Если кто из мужиков проезжая мимо храма в маршрутке перекрестится, то почти наверняка сидевший. Любят они это дело.

Бандюки очень религиозны, факт

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Петровський/Нарік
« Reply #11 : Січня 10, 2019, 11:37:07 11:37 »
Если кто из мужиков проезжая мимо храма в маршрутке перекрестится, то почти наверняка сидевший. Любят они это дело.

Бандюки очень религиозны, факт


Есть еще параллельная ветвь "религиозных" - правоохранители.
Появились первые коммерсы с бутиками, первые рэкетиры с паяльниками, тут же с небольшим запозданием рядом с их минизамками начали расти домишки прокуроров, налоговиков и синхронно засверкали купола церквей. Большая часть народа еще сидела с задолженностями по зарплатам и никак не могла своими подаяниями способствовать их неожиданному расцвету.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Петровський/Нарік
« Reply #12 : Січня 10, 2019, 02:08:31 14:08 »
Якщо той Нарік зараз не займається криміналом і сплив термін давності за минулі діяння, то які можуть бути претензії?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Петровський/Нарік
« Reply #13 : Січня 10, 2019, 02:13:10 14:13 »
Если кто из мужиков проезжая мимо храма в маршрутке перекрестится, то почти наверняка сидевший. Любят они это дело.

В західних областях хреститись проїжджаючи біля храму це доволі звичне явище. По вашому виходить, багато западенців - колишні в'язні? У центральних такого не спостерігав.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759
Re: Петровський/Нарік
« Reply #14 : Січня 10, 2019, 02:32:23 14:32 »
Якщо той Нарік зараз не займається криміналом і сплив термін давності за минулі діяння, то які можуть бути претензії?
Навіть якщо не сплив,то я більш ніж впевнений,що матеріалів оперативно-розшукової діяльності вже нема.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Петровський/Нарік
« Reply #15 : Січня 10, 2019, 02:52:02 14:52 »
Если кто из мужиков проезжая мимо храма в маршрутке перекрестится, то почти наверняка сидевший. Любят они это дело.

В західних областях хреститись проїжджаючи біля храму це доволі звичне явище. По вашому виходить, багато западенців - колишні в'язні? У центральних такого не спостерігав.
А к востоку от центра крестящиеся суровые мужики достаточно новое явление, раньше редкая бабулька это делала.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Петровський/Нарік
« Reply #16 : Січня 10, 2019, 03:56:19 15:56 »
На заході в сільській маршрутці, яка проїжджає біля церкви, хрестяться всі. Це норма тут.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Петровський/Нарік
« Reply #17 : Січня 10, 2019, 06:28:03 18:28 »
Нарік - це прізвище, чи прізвисько?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759
Re: Петровський/Нарік
« Reply #18 : Січня 10, 2019, 06:38:30 18:38 »
Нарік - це прізвище, чи прізвисько?
Прізвисько

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Петровський/Нарік
« Reply #19 : Січня 10, 2019, 07:07:30 19:07 »
Нарік - це прізвище, чи прізвисько?

Нарік- це може бути скорочено від Нарцис. Може друге ім"я є в чувака. В мене знайомий був Нарік колись, львів"янин, але не нашого походження. Повне Нарцис, кликали Наріком.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Петровський/Нарік
« Reply #20 : Січня 10, 2019, 07:08:56 19:08 »
Нарік- це може бути скорочено від Нарцис. Може друге ім"я є в чувака. В мене знайомий був Нарік колись, львів"янин, але не нашого походження. Повне Нарцис, кликали Наріком.

Налекрешвілі Олександр Володимирович

от воно шо

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Петровський/Нарік
« Reply #21 : Січня 10, 2019, 07:13:20 19:13 »
Нарік- це може бути скорочено від Нарцис. Може друге ім"я є в чувака. В мене знайомий був Нарік колись, львів"янин, але не нашого походження. Повне Нарцис, кликали Наріком.

Налекрешвілі Олександр Володимирович

от воно шо

Ну так, казали, що то прізвище перекрутили. Я просто про те, що Нарцисів справді скорочено кличуть Наріками. Це я точно знаю, це скорочення. Так що якщо його десь там хтось назвав Нарцисом колись, то від цього і скоротили. Не обов"язково від прізвища.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Петровський/Нарік
« Reply #22 : Січня 11, 2019, 03:29:36 03:29 »
На упячці сектант двічі несудимої вже 14 сторінок про ніразу не судимого нахуячив :weep:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Петровський/Нарік
« Reply #23 : Січня 11, 2019, 09:38:50 09:38 »
На упячці сектант двічі несудимої вже 14 сторінок про ніразу не судимого нахуячив :weep:
Школа Аelita, якщо хтось призабув.
 :bv