Автор Тема: Знаєте що тепер таке українська журналістика?  (Прочитано 596 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
Це коли з українського люду, що вистояв на Майдані та на Сході, за 5 років роблять ниюче насілєніє, яке уже не хоче державності, волі, незалежності та майбутнього для себе та дітей, а хоче безплатний газ і всьо падєліть.

Це коли постійною чорнухою і заказухою по всіх каналах зомбують людей до такого стану, що вони готові голосувати у воюючій країні за карлика-скомороха.

Це коли продажна пєзда з купленим дипломом за тридцять баксів пише про "не називаємо наших солдат нашими"

Це коли кожне тикання дурналіста у брехню та маніпуляції називається атакою провладних ботів і "памагітє, спасітє, порохоботи жізні лішают"

Це коли "у міня альтєрнатівноє мнєніє" і це мнєніє злизане із росіянського слово в слово.

Це коли саме поняття "журналіст" уже апріорі розуміється як "любі побажання за ваші гроші".

Це коли ти вже не представник четвертої влади, а другої найдревнішої професії.

І так, зараз мені розкажуть що такі не всі (вірю), що є справжні професіонали (знаю), але їхні зусилля і праця цей протухлий труп уже не реанімують.

Ірина Ніка

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
 :smiley24:  :Razom:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Це коли з українського люду, що вистояв на Майдані та на Сході, за 5 років роблять ниюче насілєніє, яке уже не хоче державності, волі, незалежності та майбутнього для себе та дітей, а хоче безплатний газ і всьо падєліть.

Це коли постійною чорнухою і заказухою по всіх каналах зомбують людей до такого стану, що вони готові голосувати у воюючій країні за карлика-скомороха.

Це коли продажна пєзда з купленим дипломом за тридцять баксів пише про "не називаємо наших солдат нашими"

Це коли кожне тикання дурналіста у брехню та маніпуляції називається атакою провладних ботів і "памагітє, спасітє, порохоботи жізні лішают"

Це коли "у міня альтєрнатівноє мнєніє" і це мнєніє злизане із росіянського слово в слово.

Це коли саме поняття "журналіст" уже апріорі розуміється як "любі побажання за ваші гроші".

Це коли ти вже не представник четвертої влади, а другої найдревнішої професії.

І так, зараз мені розкажуть що такі не всі (вірю), що є справжні професіонали (знаю), але їхні зусилля і праця цей протухлий труп уже не реанімують.

Ірина Ніка
:smiley24:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
За неправду четверту владу треба карати. Грошима. Аж ні - великими грошима, аж до розорення...
Для цього і потрібна справжня ГО.
Я вже і назву придумав Комітети Справедливості України (КСУ).
Американські віджилянти просто відстрілювали кривдників, а тут саджати у довічні борги підарів.
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
За неправду четверту владу треба карати. Грошима. Аж ні - великими грошима, аж до розорення...
Для цього і потрібна справжня ГО.
Я вже і назву придумав Комітети Справедливості України (КСУ).
Американські віджилянти просто відстрілювали кривдників, а тут саджати у довічні борги підарів.
Європа буде плакатися.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
За неправду четверту владу треба карати. Грошима. Аж ні - великими грошима, аж до розорення...
Для цього і потрібна справжня ГО.
Я вже і назву придумав Комітети Справедливості України (КСУ).
Американські віджилянти просто відстрілювали кривдників, а тут саджати у довічні борги підарів.
Європа буде плакатися.

ніхуя. вона буде плакатися, якщо це буде державна структура.
А за брехню і в європі нехіло карають
Mocsia delenda est

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
так, журнашлюх треба тягати по судах і пи*дити гривнею

а гроші спрямовувати на масове спростування фейків і вкидань

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Подібна журналістика домінує в інформаційному полі України з 1991 року.
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Подібна журналістика домінує в інформаційному полі України з 1991 року.
А до 1991 року не домінувала?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
До 1991 року в СССР була лише офіційна пропаганда. І трошки публіцистики и 1987-90 роках.
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
До 1991 року в СССР була лише офіційна пропаганда. І трошки публіцистики и 1987-90 роках.
А пропагандою і трохи публіцистикою не журналісти в т.ч.займалися?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Журналістика - це лише красива назва для пропаганди в 95% випадків.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
До 1991 року в СССР була лише офіційна пропаганда.
 І трошки публіцистики и 1987-90 роках.
Джинса... завжди була, але з 1991 року стала зватися... "Матерiал на правах реклами".
Я добре знаю це болото, бо до 1993 року... працював з деякими "вiльними" редакторами.
 :smilie7: