Автор Тема: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2  (Прочитано 590 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #1 : Січня 12, 2019, 02:19:17 14:19 »
 :smiley24:
Це ж який вже ятоган в спину Хуйла?..
 :smilie7:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #2 : Січня 12, 2019, 02:55:22 14:55 »

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #3 : Січня 12, 2019, 07:10:52 19:10 »
#ятаганвжопу

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #4 : Січня 12, 2019, 09:55:06 21:55 »
вибачайте за зрадойобство, але , як на мене, Україна БПЛА мала б розробляти сама

можу помилятись, але надто вже багато для цього є можливостей


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #5 : Січня 12, 2019, 10:07:27 22:07 »
вибачайте за зрадойобство, але , як на мене, Україна БПЛА мала б розробляти сама

можу помилятись, але надто вже багато для цього є можливостей

Украина должна не "делать все сама", а встраиваться в мировую систему разделения труда. Грубо говоря за политическую поддержку приходится платить. Да и эти БПЛА уже есть, а наши пока только в виде моделей тяжелые имею ввиду

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #6 : Січня 12, 2019, 10:10:52 22:10 »
вибачайте за зрадойобство, але , як на мене, Україна БПЛА мала б розробляти сама

можу помилятись, але надто вже багато для цього є можливостей
Можливості є, але шлях навіть від найкращого проекту до серійного випуску у нас займе 5-7 років мінімум. І це при постійному фінансуванні самого проекту та фінансуванні відновлення деяких етапів виробництва, що фактично повністтю втрачені за останні 20 років.
І не факт що проект буде відразу досконалим і не буде по ходу значних переробок, що знову ж таки додатковий час та гроші. Бо школа проектування БПЛА це нове для України.
А літачки потрібні вже. Тому треба купувати і потихенько пиляти своє, вивчаючи куплені екземпляри

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #7 : Січня 12, 2019, 10:15:56 22:15 »
вибачайте за зрадойобство, але , як на мене, Україна БПЛА мала б розробляти сама

можу помилятись, але надто вже багато для цього є можливостей
Наразі нема, саме в такому напрямку не працювали. Ґрунт всіх наших зброярських успіхів закладався задовго до війни,крім ,можливо,"Вільхи".

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #8 : Січня 12, 2019, 10:21:47 22:21 »
вибачайте за зрадойобство, але , як на мене, Україна БПЛА мала б розробляти сама

можу помилятись, але надто вже багато для цього є можливостей

Украина должна не "делать все сама", а встраиваться в мировую систему разделения труда. Грубо говоря за политическую поддержку приходится платить. Да и эти БПЛА уже есть, а наши пока только в виде моделей тяжелые имею ввиду

я не мав на увазі "все", я мав на увазі БПЛА

в світі набереться небагато країн з відповідним досвідом літакобудування

в любому випадку, факт продажу Україні ударних БПЛА це позитивний сигнал, і напевно чекати на власні розробки можливості немає

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #9 : Січня 12, 2019, 10:24:15 22:24 »
У нас нема досвіду побудови БПЛА саме такого типу. Зовсім.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #10 : Січня 12, 2019, 10:29:40 22:29 »
У нас нема досвіду побудови БПЛА саме такого типу. Зовсім.

напевно я помилився

в любому випадку, дрони коли- небудь мали б стати одним з ключових елементів в озброєннях

було б непогано розвивати цей напрямок

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #11 : Січня 12, 2019, 10:34:30 22:34 »
У нас нема досвіду побудови БПЛА саме такого типу. Зовсім.

Ну планер склепать не проблема для нас, вон Антонов уже Горлицу испытывает. А вот с электроникой особенно по управлению я так понимаю проблемы.
Кроме того есть ньюанс для дальних БПЛА в том что они должны через спутники управляться. Возможно у турков имеется доступ в отличии от нас. Но это так, мысли вслух

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #12 : Січня 12, 2019, 10:41:16 22:41 »
в світі набереться небагато країн з відповідним досвідом літакобудування
В БПЛА головне не планер. В БПЛА головне зв'язок. Захищений та надійний в умовах пасивних та активних завад. А з цим є проблеми. Тому досвід літакобудування важливий, але недостатній.

А з повноцінними ударними дронами ще складніше. Порівняно зі звичайними дронами розвідниками це задача на кілька порядків важча і дорожча. Вартість програми розробки американського ударного дрона MQ-9A Reaper 12 мільярдів баксів, вартість одного безпілотника - 30 млн баксів. Час від початку розробки до початку експлуатації - майже 10 років. І це при тому що ракети (Хелфайри) для озброєння уже були розроблені хрін знає коли для звичайних літаків.

Турецькі звичайно простіші і дешевші. Але навіть ті суми для України непідйомні. І час який необхідно витратити на розробку навіть якщо уявити що гроші знайдуться - десятиліття. Тому працювати в цьому напрямку звісно треба. Але безпілотники потрібні зараз. Тим більше що є варіант розібрати і чомусь навчитись. Або виготовляти по ліцензії, якщо дадуть.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #13 : Січня 12, 2019, 10:45:39 22:45 »
У нас нема досвіду побудови БПЛА саме такого типу. Зовсім.

Ну планер склепать не проблема для нас, вон Антонов уже Горлицу испытывает. А вот с электроникой особенно по управлению я так понимаю проблемы.
Кроме того есть ньюанс для дальних БПЛА в том что они должны через спутники управляться. Возможно у турков имеется доступ в отличии от нас. Но это так, мысли вслух

так, все вірно

і коли я писав про БПЛА, треба було розділяти елементи

але щось підозрюю, турки також не мають повного циклу

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #14 : Січня 12, 2019, 10:51:22 22:51 »
Водночас на базі запорізького ДП "Івченко-Прогрес", що входить до складу ДК "Укроборонпром", опрацьовується створення спільного українсько-турецького підприємства з виробництва комплектуючих до безпілотної техніки, зокрема двигунів та іншої авіоніки.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #15 : Січня 13, 2019, 09:23:13 09:23 »
вибачайте за зрадойобство, але , як на мене, Україна БПЛА мала б розробляти сама
можу помилятись, але надто вже багато для цього є можливостей

Це ти пишеш з секретного КБ імені Безпілотного?
Мала б і має можливість, АЛЕ НЕ МАЄ ЧАСУ

Якщо розвідники-безпілотники можна відточувати цілодобово на фронті, то такі тільки на полігоні, а треба вони вже зараз
Тому ми віддали туркам те, що вони теж змогли б розроити АЛЕ ЗАВТРА (захист танків для їх програми апгрейду), а вони нам дали відточені безпілотники...
Закриється ніша - можна роками їсти гранди і відточувати свій штурмовик

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: Закуплені БПЛА Bayraktar TB2
« Reply #16 : Січня 13, 2019, 09:25:41 09:25 »
У нас нема досвіду побудови БПЛА саме такого типу. Зовсім.
Ну планер склепать не проблема для нас, вон Антонов уже Горлицу испытывает. А вот с электроникой особенно по управлению я так понимаю проблемы.
Кроме того есть ньюанс для дальних БПЛА в том что они должны через спутники управляться. Возможно у турков имеется доступ в отличии от нас. Но это так, мысли вслух

на 99% ці апарати прості як пробка, прога пишеться на колінці, правиться прямо в полі...
Проблема в останньому 1%, на який приходиться 99% роботи і нестандартних випадків... у нас нема часу на ці випробування ЗАРАЗ