Автор Тема: Колеги греко-католики  (Прочитано 7951 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #60 : Січня 16, 2019, 02:32:48 14:32 »
Гляньте фб цього вітця, це лютий пздць. Ненависть до Пороха зашкалює. Це чмо постійно пише в Католицькому оглядачі, там теж цікаво. Треба би це Святославу показати, бо тут частина духівництва консолідовано поперла проти нього.
https://mobile.facebook.com/profile/timeline/stream/?cursor=tmln_strm%3A1547575870%3A1305997344608076270%3A1&profile_id=100000043155520&replace_id=u_0_1&refid=17
не відкривається

А так?

https://www.facebook.com/orest.wilczynski

Ні.

Там гидотні кацапські фотожаби на Пороха, термоси, термос-тури, і всяке інше лайно. Все, що зараз кацапи вкидають в інфопростір.

Глянув.

Думаю, що це кацапоконсерва. В УГКЦ вони теж є, народу там немало. Тим більше медіапиздотник, кацапи якраз на такі місця пхали своїх шісток.

Будемо настучать на підараса.

   

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #61 : Січня 16, 2019, 02:36:30 14:36 »
Бгг, сюрприз.


«Католицький Оглядач» - це інформаційний сайт порталу «Milites Christi Imperatoris». 25 березня  2015 року сайт  отримав благословення Високопреосвященного Архиєпископа і митрополита Львівського Кир Ігоря (Возьняка) - вих. ЛВ 15/321.

«Католицький Оглядач» інформує про життя Католицької Церкви у світі та в Україні, про діяльність Вселенського Архиєрея та Глави УГКЦ, а також подає новини про ті події життя інших християнських конфесій та нецерковного життя, які мають вплив на життя католиків у світі та в Україні зокрема. Сайт також повідомляє і про переслідування та утиски християн некатолицьких віросповідань.

Головний редактор сайту «Католицький Оглядач»
Букін Сергій {ohliadach.redaktor@gmail.com}

Керівник проекту, редактор
о. Орест-Дмитро Вільчинський {mci.kerivnyk.proektu@gmail.com}

Оператор відеоматеріалів
Іван Гадьо

ось такий він, "благословенний", цей "публіцист"

не хочу бути песимістом, але я не вірю, що Святослав не знає про існування таких вкидів

і мене , як греко-католика, це реально засмучує

А я це допускаю.

Добре, я також допускаю, що Святослав НЕ знає

але це, як на мене, малоімовірно, і якщо так, то це також не є ніякою доброю новиною про нього

Це для нього дуже погана новина. Останні півроку перед наданням Томосу тут сформувався мало не путч. Просувалася думка, що Томос- це передчасно і що це коньюнктура перед виборами. Знайдіть собі статтю отця Гаваня з Дрогобича, який одночасно є викладачем Дрогобицької семінарії, там цей мудило все дуже гарно виклав. Святослав був точно не в курсі, і ймовірно трохи їм писки позакривав, коли дізнався. Позицію Святослава Ви чули щодо Томосу, вона навіть перевершила мої сподівання у позитивному сенсі.
Точно те саме і тут, я впевнена.

так, Святослав більш ніж доречно висловився про Томос і екуменічні перспективи

але,  якщо я не помиляюся, це було вже після Собору

і , відповідно, це не було підтримкою можливого об'єднання, а радше, констатацією

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #62 : Січня 16, 2019, 02:40:48 14:40 »
Бгг, сюрприз.


«Католицький Оглядач» - це інформаційний сайт порталу «Milites Christi Imperatoris». 25 березня  2015 року сайт  отримав благословення Високопреосвященного Архиєпископа і митрополита Львівського Кир Ігоря (Возьняка) - вих. ЛВ 15/321.

«Католицький Оглядач» інформує про життя Католицької Церкви у світі та в Україні, про діяльність Вселенського Архиєрея та Глави УГКЦ, а також подає новини про ті події життя інших християнських конфесій та нецерковного життя, які мають вплив на життя католиків у світі та в Україні зокрема. Сайт також повідомляє і про переслідування та утиски християн некатолицьких віросповідань.

Головний редактор сайту «Католицький Оглядач»
Букін Сергій {ohliadach.redaktor@gmail.com}

Керівник проекту, редактор
о. Орест-Дмитро Вільчинський {mci.kerivnyk.proektu@gmail.com}

Оператор відеоматеріалів
Іван Гадьо

ось такий він, "благословенний", цей "публіцист"

не хочу бути песимістом, але я не вірю, що Святослав не знає про існування таких вкидів

і мене , як греко-католика, це реально засмучує

А я це допускаю.

Добре, я також допускаю, що Святослав НЕ знає

але це, як на мене, малоімовірно, і якщо так, то це також не є ніякою доброю новиною про нього

Це для нього дуже погана новина. Останні півроку перед наданням Томосу тут сформувався мало не путч. Просувалася думка, що Томос- це передчасно і що це коньюнктура перед виборами. Знайдіть собі статтю отця Гаваня з Дрогобича, який одночасно є викладачем Дрогобицької семінарії, там цей мудило все дуже гарно виклав. Святослав був точно не в курсі, і ймовірно трохи їм писки позакривав, коли дізнався. Позицію Святослава Ви чули щодо Томосу, вона навіть перевершила мої сподівання у позитивному сенсі.
Точно те саме і тут, я впевнена.

так, Святослав більш ніж доречно висловився про Томос і екуменічні перспективи

але,  якщо я не помиляюся, це було вже після Собору

і , відповідно, це не було підтримкою можливого об'єднання, а радше, констатацією

Напевне була неофіційна дипломатія. Але про це навряд чи стане відомо ширшому колу людей.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #63 : Січня 16, 2019, 02:42:04 14:42 »
Бгг, сюрприз.


«Католицький Оглядач» - це інформаційний сайт порталу «Milites Christi Imperatoris». 25 березня  2015 року сайт  отримав благословення Високопреосвященного Архиєпископа і митрополита Львівського Кир Ігоря (Возьняка) - вих. ЛВ 15/321.

«Католицький Оглядач» інформує про життя Католицької Церкви у світі та в Україні, про діяльність Вселенського Архиєрея та Глави УГКЦ, а також подає новини про ті події життя інших християнських конфесій та нецерковного життя, які мають вплив на життя католиків у світі та в Україні зокрема. Сайт також повідомляє і про переслідування та утиски християн некатолицьких віросповідань.

Головний редактор сайту «Католицький Оглядач»
Букін Сергій {ohliadach.redaktor@gmail.com}

Керівник проекту, редактор
о. Орест-Дмитро Вільчинський {mci.kerivnyk.proektu@gmail.com}

Оператор відеоматеріалів
Іван Гадьо

ось такий він, "благословенний", цей "публіцист"

не хочу бути песимістом, але я не вірю, що Святослав не знає про існування таких вкидів

і мене , як греко-католика, це реально засмучує

А я це допускаю.

Добре, я також допускаю, що Святослав НЕ знає

але це, як на мене, малоімовірно, і якщо так, то це також не є ніякою доброю новиною про нього

Це для нього дуже погана новина. Останні півроку перед наданням Томосу тут сформувався мало не путч. Просувалася думка, що Томос- це передчасно і що це коньюнктура перед виборами. Знайдіть собі статтю отця Гаваня з Дрогобича, який одночасно є викладачем Дрогобицької семінарії, там цей мудило все дуже гарно виклав. Святослав був точно не в курсі, і ймовірно трохи їм писки позакривав, коли дізнався. Позицію Святослава Ви чули щодо Томосу, вона навіть перевершила мої сподівання у позитивному сенсі.
Точно те саме і тут, я впевнена.

дочитався цього гаваня до :

Проте цей процес несе в собі значущі виклики і, навіть, загрози. Один з них – це поглиблення в майбутньому розколу і відчуження між православними Церквами і всередині православних вірян, адже УПЦ МП зберігатиме ще довго свої позиції і масштаби впливу. Почнуться конфлікти на персональному рівні, у протистояннях окремих громад і парафій, у питаннях власності тощо. Адже єпископи – не якісь волонтери, що стануть трудитися Христа ради.

і більше вирішив себе не гвалтувати

не знаю, чи майбутні священники , яких "навчає" цей гавань можуть дозволити себе не гвалтувати ?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #64 : Січня 16, 2019, 02:58:40 14:58 »
Гляньте фб цього вітця, це лютий пздць. Ненависть до Пороха зашкалює. Це чмо постійно пише в Католицькому оглядачі, там теж цікаво. Треба би це Святославу показати, бо тут частина духівництва консолідовано поперла проти нього.
https://mobile.facebook.com/profile/timeline/stream/?cursor=tmln_strm%3A1547575870%3A1305997344608076270%3A1&profile_id=100000043155520&replace_id=u_0_1&refid=17
не відкривається

А так?

https://www.facebook.com/orest.wilczynski

Ні.

Там гидотні кацапські фотожаби на Пороха, термоси, термос-тури, і всяке інше лайно. Все, що зараз кацапи вкидають в інфопростір.

Глянув.

Думаю, що це кацапоконсерва. В УГКЦ вони теж є, народу там немало. Тим більше медіапиздотник, кацапи якраз на такі місця пхали своїх шісток.

Будемо настучать на підараса.

 

Дякую, друже!  :Razom:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #65 : Січня 16, 2019, 04:34:29 16:34 »
Гляньте фб цього вітця, це лютий пздць. Ненависть до Пороха зашкалює. Це чмо постійно пише в Католицькому оглядачі, там теж цікаво. Треба би це Святославу показати, бо тут частина духівництва консолідовано поперла проти нього.

Глянув, справді треш, угар і содомія.
Не розумію, чому цей Орест Вільчинський проти ЛГТБ виступає, якщо він сам явний гомосєк  :weep:

Сцуко  :lol:  Я вирішила перевірити. В нього Мосійчук в друзях.  :weep:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #66 : Січня 16, 2019, 11:29:20 23:29 »
RG, Ви тут? Гляньте, будь-ласка, на сторінку отця!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #67 : Січня 16, 2019, 11:36:25 23:36 »
RG, Ви тут? Гляньте, будь-ласка, на сторінку отця!

Кається, пляць  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Колеги греко-католики
« Reply #68 : Січня 16, 2019, 11:43:10 23:43 »
Выдайте ему вериги

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #69 : Січня 16, 2019, 11:53:14 23:53 »
Хлопці, можете заскрінити там найцікавіше зі сторінок, поки не витер? Дуже треба, а я з телефону не можу зараз. А до ранку воно може зникнути. Будь-ласка.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #70 : Січня 16, 2019, 11:54:29 23:54 »
RG, Ви тут? Гляньте, будь-ласка, на сторінку отця!

Кається, пляць  :smilie7:

Лівандович не переживе, він на отця вже дві доби посилався.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Колеги греко-католики
« Reply #71 : Січня 17, 2019, 07:31:28 07:31 »
RG, Ви тут? Гляньте, будь-ласка, на сторінку отця!

Кається, пляць  :smilie7:
Схоже мав розмову з єпископом  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #72 : Січня 17, 2019, 11:58:27 11:58 »
то що, "кацопубліцист" "переосмислив" ?

так чи інакше, цей вкид вже відбувся , і, як на мене, реакція Святослава мала б бути

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #73 : Січня 17, 2019, 12:00:28 12:00 »
то що, "кацопубліцист" "переосмислив" ?

так чи інакше, цей вкид вже відбувся , і, як на мене, реакція Святослава мала б бути

Немає сенсу, це тільки додатково розкрутить писанину цього чмиря 

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #74 : Січня 17, 2019, 12:13:25 12:13 »
то що, "кацопубліцист" "переосмислив" ?

так чи інакше, цей вкид вже відбувся , і, як на мене, реакція Святослава мала б бути

Немає сенсу, це тільки додатково розкрутить писанину цього чмиря

писанину цього чмиря розкручують кацапи, і роблять вони це професійно, тому Святослав на це мало вплине

але він може озвучити офіційну позицію УГКЦ - і це буде, як на мене, правильним і зваженим рішенням

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #75 : Січня 17, 2019, 03:40:44 15:40 »
Він там наваяв покаяння на першій шпальті, але того всього лайна не витер. Все так і є, як було.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Колеги греко-католики
« Reply #76 : Січня 17, 2019, 03:53:15 15:53 »
Він там наваяв покаяння на першій шпальті, але того всього лайна не витер. Все так і є, як було.
Там не зовсім покаяння, якщо чесно.
Він просто пише, що отримав пістона від начальства і пряму заборону вести передвиборчу агітацію. Тому змушений заткнутись, хоча на начальство ображений.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #77 : Січня 17, 2019, 04:24:24 16:24 »
майже як на фупі лагідно карають зрадойобів

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #78 : Січня 17, 2019, 05:05:26 17:05 »
Він там наваяв покаяння на першій шпальті, але того всього лайна не витер. Все так і є, як було.
Там не зовсім покаяння, якщо чесно.
Він просто пише, що отримав пістона від начальства і пряму заборону вести передвиборчу агітацію. Тому змушений заткнутись, хоча на начальство ображений.

Так, Ваше трактування точніше)

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Колеги греко-католики
« Reply #79 : Січня 17, 2019, 09:14:05 21:14 »
Спокуха, ніхто ні з ким не конфліктує


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #80 : Січня 19, 2019, 04:02:38 16:02 »
Все нормально


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #81 : Січня 19, 2019, 07:26:45 19:26 »
От і добре

Не можна легковажити з галицьким електоратом

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #82 : Січня 19, 2019, 07:55:26 19:55 »
От і добре

Не можна легковажити з галицьким електоратом

Та той галицький електорат - теж ще ті барани. Он Брант циферки наводив, Содом і Гоморра   :fp2 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Колеги греко-католики
« Reply #83 : Січня 19, 2019, 08:04:24 20:04 »
От і добре

Не можна легковажити з галицьким електоратом

Та той галицький електорат - теж ще ті барани. Он Брант циферки наводив, Содом і Гоморра   :fp2
Та такі як усі. Просто в нас було багато іллюзій стосовно галичан, але ми з того самого тіста зроблені, що і решта українців. Історія та географія тут дещо ослабили вплив Росії, але то таке...
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #84 : Січня 19, 2019, 10:48:03 22:48 »
От і добре

Не можна легковажити з галицьким електоратом

Та той галицький електорат - теж ще ті барани. Он Брант циферки наводив, Содом і Гоморра   :fp2

Так, ми тут любимо шаблони

Йуму ту вигідну, вуни всі єдинакові, ніц сі ни змінилу

Деколи хочеться пере*бати

Але боюся дістати здачі  :gigi:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #85 : Січня 19, 2019, 10:50:29 22:50 »
От і добре

Не можна легковажити з галицьким електоратом

Та той галицький електорат - теж ще ті барани. Он Брант циферки наводив, Содом і Гоморра   :fp2
Та такі як усі. Просто в нас було багато іллюзій стосовно галичан, але ми з того самого тіста зроблені, що і решта українців. Історія та географія тут дещо ослабили вплив Росії, але то таке...

Не знаю

Є якась така особливість- виштовхування наверх особливих гівнярів

Спостерігаю тут , курва, бютівців - парафіян- націоналістів

Фальшиві як ті чорти

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Колеги греко-католики
« Reply #86 : Січня 19, 2019, 11:14:10 23:14 »
От і добре

Не можна легковажити з галицьким електоратом

Та той галицький електорат - теж ще ті барани. Он Брант циферки наводив, Содом і Гоморра   :fp2
Та такі як усі. Просто в нас було багато іллюзій стосовно галичан, але ми з того самого тіста зроблені, що і решта українців. Історія та географія тут дещо ослабили вплив Росії, але то таке...

Не знаю

Є якась така особливість- виштовхування наверх особливих гівнярів

Спостерігаю тут , курва, бютівців - парафіян- націоналістів

Фальшиві як ті чорти
Такого лайна кругом повно. Що на Закарпатті, що в Києві, що в Полтаві, що в Одесі, що в Харкові. Ну може десь в Одесі чи Харкові вони не парафіяни, просто їм там нема потреби маскуватись під парафіян.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #87 : Січня 19, 2019, 11:27:30 23:27 »
Бордер, звичайно, ти правий

Просто деколи дістають ці , що в церкві спереду

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #88 : Січня 19, 2019, 11:43:41 23:43 »
Бордер, звичайно, ти правий

Просто деколи дістають ці , що в церкві спереду

Як правило, це члени кпрс при Совку  :smilie7:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #89 : Січня 20, 2019, 01:42:16 13:42 »
От і добре

Не можна легковажити з галицьким електоратом

Та той галицький електорат - теж ще ті барани. Он Брант циферки наводив, Содом і Гоморра   :fp2

Ті барани мають прийти і правильно проголосувати. Для цього треба провести правильну роз'яснювальну роботу, можна і лопатою по спині. Це може зробити церква, роз'яснювальну роботу. Я можу хіба лопатою, зі мною вже вся сільська родина не говорить.