Автор Тема: Львів'яни майже такі ж тупі, як і мешканці решти регіонів України. Опитування  (Прочитано 561 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
•   Соціологічною групою «Рейтинг» в рамках проекту «Портрети регіонів» з 16 листопада по 7 грудня 2018 року було проведено опитування серед мешканців Львівської області. Загалом у дослідженні, здійсненого за методом особистого інтерв’ю, взяло участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області з урахуванням типу поселення. Похибка становить не більше 2,4%.

•   Аналіз результатів дослідження показав, що ситуацію загалом по країні мешканці області оцінюють гірше, аніж на місцях.

•   Лише 5% оцінили політичну ситуацію в країні як спокійну, тоді як в рідній області спокійною ситуацію бачать 43%, а у своєму місті/селі – 59%. Напруженою ситуацію в країні бачать майже 70% опитаних, критичною – 23%. На місцях оцінки стану справ дещо кращі: напруженою ситуацію бачать від 30% до 43% опитаних, критичною – лише близько 5-7%.
 
•   Аналогічно, правильність напрямку руху країни  респонденти оцінюють гірше (25%), ніж області (37%). Майже половина опитаних відзначають позитивний стан справ у населеному пункті, де проживають. Відносно кращими є оцінки напряму розвитку як країни, так і області, у жителів малих міст.
 
•   Водночас, незважаючи на негативні оцінки стану справ в країні і області, загальні очікування серед мешканців області швидше позитивно-нейтральні. Лише кожен п’ятий-шостий вважає, що стан справ як в Україні, так і на місцях погіршиться наступного року. Майже половина вважають, що він не зміниться, а кожен п’ятий має оптимістичні сподівання щодо майбутнього.
 
•   Військовий конфлікт на Сході України (79%) та хабарництво й корупція у владі (53%) – дві основні загальнодержавні проблеми за оцінками мешканців області. При цьому на особистісному рівні опитаних швидше хвилюють низький рівень зарплат та пенсій, підвищення тарифів на комунальні послуги (по 50%) та підвищення цін на основні товари (49%). Підвищення цін на основні товари більш гостріше відчуваються у сільській місцевості та інших містах області.
 
•   Лідерами президентського рейтингу серед тих, хто визначився і буде брати участь у виборах, є Ю.Тимошенко, яку готові підтримати 16,7%, П.Порошенко – 15,5% та А.Гриценко – 14,8%. За А.Садового проголосували б 10,4%, С.Вакарчука – 9,9%, В.Зеленського – 6,8%, О.Шевченка – 6,1%, О.Ляшка – 4,1%. Рейтинг інших кандидатів – менше 3%. Водночас, майже кожен шостий мешканець області не визначився з вибором кандидата.
 
•   Чверть опитаних вірять, що на президентських виборах переможе П.Порошенко. У перемозі Ю.Тимошенко впевнені 17%. За останній рік кількість тих, хто переконаний в перемозі обох кандидатів, зросла удвічі. Перемогу А.Гриценка бачать близько 6%. В позитивний результат інших кандидатів вірять не більше 3% опитаних. У своїх фаворитах впевнені в основному прихильники Ю.Тимошенко та П.Порошенка.
 
•   Антирейтинг очолює Ю.Бойко. За нього не проголосували б у жодному випадку половина опитаних.
 
•   У рейтингу партій серед тих, хто визначився та візьме участь у виборах, лідирують Батьківщина, яку підтримують 18%, Громадянська позиція – 16,6% та Самопоміч – 15%. За БПП Солідарність готові віддати свої голоси 13,4%, Слугу народу – 7,3%, УКРОП і Свободу – по 6,6%. Рейтинг інших партій – менше 4%. Водночас, майже кожен шостий мешканець області не визначився з вибором партії.
 
•   Орієнтація кандидата на тіснішу співпрацю з Європейським Союзом (86%) та особисті лідерські якості кандидата (62%) – мотиви, які мають значний вплив на президентський вибір респондентів. Для 53% важливим є спроможність кандидата забезпечити радикальні зміни у країні, при цьому 42% зазначили, що їм швидше важливіше забезпечення стабільності. 51% обирають кандидата швидше через його соціально-економічну програму, при цьому для 41% важливішим є його ідеологічні погляди. 53% зазначили важливість орієнтованості кандидата на вирішення проблем країни, 41% - проблем країни і регіону. Для 54% важливіший досвід кандидата у державній політиці, 38% зазначають важливість належності кандидата до генерації «нових» політиків. Останній мотив є домінуючим  серед симпатиків В.Зеленського та С.Вакарчука.
 
•   31% опитаних очікують, що ситуація в Україні у результаті  майбутніх вибрів президента покращиться. 38% респондентів вважають, що ситуація не зміниться, лише 12% стверджують, що погіршиться. Частіше інших позитивних змін очікують прихильники Ю.Тимошенко, С.Вакарчука та П.Порошенка. Відносно менше позитивних змін очікують респонденти, як не мають намірів голосувати або не визначились з вибором.
 
•   На думку респондентів, ймовірність фальсифікацій на виборах президента на загальноукраїнському рівні (50%), вища, ніж на місцевому (21%). Ще близько 40% допускають незначні фальсифікації на місцевому рівні, третина – на рівні країни. На рівні населеного пункту чверть говорять, що вибори будуть чесними.
 
•   9% респондентів позитивно ставляться до ситуації, коли під час виборів деякі політики допомагають матеріально виборцям. 17% займають нейтральну позицію у цьому питанні. 71% проти такого виду агітації. Більш прихильно до роздачі допомоги кандидатами ставляться менш забезпечені респонденти.
 
•   Мешканці області оцінюють діяльність місцевої влади дещо краще, ніж центральної. Так, 20% опитаних задоволені діяльністю Президента П.Порошенка, стільки ж задоволені діяльністю Прем’єр-міністра В.Гройсмана і тільки 10% – Верховної Ради. Водночас, близько 80% висловили незадоволеність діяльністю центральної влади. Більш критичні оцінки у селах.
 
•   Протягом року рівень задоволеності діяльністю обласної державної адміністрації збільшився (з 22 до 35%), аналогічно як і рівень задоволеністю міського/сільського голови (з 38 до 54%).
Рівень задоволеності діяльністю ОДА вищий серед мешканців малих міст.
 
•   Респонденти частіше бачать зростання рівня корупції загалом по Україні, аніж в області, чи за місцем проживання. Від 40% до 50% опитаних вважають, що ситуація з хабарництвом не змінилася ані на центральному, ані на місцевому рівнях. Про зменшення рівня корупції говорили лише 4-8% опитаних.
 
•   Переважна більшість опитаних переважно незадоволені станом справ у різних сферах та послугах. Відносно краще оцінили ситуації з шкільною освітою, станом доріг, безпекою життя. У річній динаміці за більшістю критеріїв спостерігається позитивна динаміка або відсутність змін. Найбільший ріст – стосовно стану доріг та безпеки життя. Падіння зафіксовано щодо соціального захисту. Найгірше опитані оцінили ситуацію з боротьбою із хабарництвом.
 
•   Серед можливостей в області опитані найкраще оцінили рівень можливість відпочивати та проводити дозвілля, а також знайти роботу. Найгірше – займатися підприємництвом. Можливості відпочинку та досягнення успіху відносно вище оцінюються мешканцями обласного центру, знайти роботу і зайнятися підприємництвом – мешканцями Львова і малих міст, безпеки – у селах. Молодші та більш заможніші респонденти вище оцінюють рівень усіх можливостей, аніж старші та бідніші.
 
•   Близько 7-9% бачать високий економічний потенціал розвитку України, області та свого міста, чи села у найближчі 5-10 років. Більше 40% оцінюють його на середньому рівні. Більше третини бачать низький потенціал, а 6-9% взагалі не бачать жодних можливостей для економічного зростання як в Україні, так і на місцях. Краще оцінюють потенціал росту мешканці обласного центру та молодші.
 
•   Абсолютна більшість опитаних (84%) відчувають гордість за те, що вони є громадянами України. Дещо більше відчувають гордість, що вони є мешканцями своєї області (87%) та свого міста/села (88%). Чим старший вік, тим вищий рівень гордості притаманний опитаним. Найчастіше предметом гордості за свій регіон опитані обирали традиції місцевості та історію свого краю (53-54%). Культурою і мистецтвом пишаються 44%, природою – 31%, визначними пам’ятками – 25%, визначними людьми – 17%, місцевими мешканнями та кухнею і кулінарією – по 14%, природніми ресурсами та наукою і освітою – по 10%.
 
•   Майже 80% вважають себе однозначно або скоріше щасливими людьми. Водночас 14% – протилежної думки. Відносно частіше про особисте щастя зазначали мешканці міст, більш молодші та заможніші опитані. З іншого боку кожен п’ятий представник старшого покоління і кожний четвертий з найбідніших вважає себе нещасливим. 
 
•   Мешканці області відносно частіше зазначали про культурно-історичну близькість до жителів Івано-Франківської та Тернопільської областей. Серед сусідніх країн жителі регіону відчувають найбільшу близькість до Польщі, дещо меншу – до Білорусі та Словаччини.
 
•   Третина висловили бажання зайнятися власною справою. 6% опитаних зазначили, що вже є підприємцями. З іншого боку майже половина не висловили такого прагнення. Вищий рівень бажання відкрити власну справу спостерігається серед мешканців малих міст області, молодших респондентів та більш заможних. При цьому серед останніх чверть заявили, що вже займаються своїм бізнесом. Серед тих, хто висловив бажання відкрити власну справу 28% зазначили, що хотіли б займатися торгівлею. 19% – бізнесом у сфері будівництва, 15% - туризму, 13% - розваг і відпочинку, 11% - сфері громадського харчування.
 
•   Третина опитаних висловила бажання працювати за кордоном. За останній рік їхня кількість не змінилася. При цьому 55% з них у майбутньому готові інвестувати зароблені кошти у відкриття власної справи в Україні (27% - не планують цього). Традиційно вищий рівень міграційних настроїв спостерігається серед молоді (55%) та заможніших (44%).
 
•   90% вважають, що українська мова повинна бути єдиною державною. 7% - підтримують надання російській мові статусу офіційної в окремих регіонах, лише 1% - за надання російській статусу державної.
 
•   Абсолютна більшість опитаних (92%) вважають Росію країною-агресором стосовно України. Лише 5% – протилежної думки.
 
•   За останній рік дещо зросла кількість тих, хто підтримує вступ України до НАТО (з 73 до 78%). Вступ до ЄС підтримують 85% (у 2017 – 82%). Серед різних напрямів зовнішньоекономічної інтеграції вступ до ЄС підтримують 80%, за рівновіддаленість України від РФ та Заходу – 12%, лише 1% – за вступ до Митного Союзу.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Тут червоним виділений безумовний позитив, а чорним- те, що очевидно є нелогічним ( наприклад, холуйська звичка лизати зад місцевій владі та критикувати центральну, бо центральна влада це дозволяє та стимулює- мовляв, у нас демократія). Або те, що кількість прибічників вступу до ЄС досі більша, ніж до НАТО- і це на 5-му році війни, коли мусить стати зрозумілим- лише вступ до НАТО після 1996 року, коли Україна віддала свою ЯЗ, був гарантією від російської агресії. Крім того, в НАТО є США й Канада, які завжди активно підтримували Україну в її боротьбі проти агресії РФ ( принаймні, БІЛЬШ АКТИВНО, ніж ЄС... що теж у санкціях проти РФ підтримав Україну... але не так, як США й Канада )

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Антирейтинг більш детально та наочно. Видно, що ю. програє Пороху близько 2% в антирейтингу ( що має значення у 2-му турі), в той час як у звичайному рейтингу виграє всього лише 1% ( що має значення у 1-му турі). І це було ще до томосу та введення ВС в Україні


Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
рейтинг ( не найсвіжіший ):


Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Львів'яни найкращі в Україні  :smiley24:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Львів'яни найкращі в Україні  :smiley24:

це як американці у світі. Всі країни зрадили Україну в 2014 році, але серед усіх країн американці найкращі. Бо хоч щось роблять корисне. Та й як їх засуджувати, коли серед самих українців стільки зрадників?
Тому для мене що американці, що українці- в рівній мірі свої

Так і львів'яни. Жодної логіки в тім, що вони позитивно оцінюють місцеву владу та негативно- центральну, - немає. Найгірша корупція саме на рівні місцевих "еліт", в центральну ж насправді обирають краще з того, що є.  Але вони чомусь не хочуть бачити очевидного

Або невдоволення "курсом держави" - мовляв, не тією дорогою йдемо. Хоча й саме туди, куди вони хочуть- на Захід, до євроатлантичних структур та до самих себе, до власної ідентичності та історії. То що не так? Хіба ж не більше за інших цього хотіли саме львів'яни? Але центральна влада все одне йде не туди. Натомість туди їй місцева влада, хоч вона не може йти інакше, ніж у рамках всієї країни...

І таке лайно скрізь в Україні. Епоха цифрового дебілізму

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Как ни парадоксально , но среди львовян и прочих жителей того региона оказалось больше всего лохов , которые купились на примитивный пропагандонский трюк кремля. Пускай встречают землячку , которая их лохов развела
=================================
Скандальную львовскую журналистку с пророссийской позицией Елену Бойко, которую 16 января выдворили с РФ, арестовал суд города Харьков.

Об этом, ссылаясь на адвоката женщины Галину Перфильеву, сообщает ТАСС. Известно, что Бойко будет отправлена в СИЗО Львова.

"Когда мы с ней говорили в последний раз, её везли в суд Харькова для избрания меры пресечения... В настоящий момент суд арестовал её, после чего моя доверительница будет отправлена в СИЗО Львова", — пояснила правозащитница.
===============================

Казалось бы , после того , что пережили сравнительно не давно и видевшие все подлость с кремля с этими фальшивыми отрядами УПА, должен был быть иммунитет на это . А на поверку уши для вражеского пропагандона у них оказались самыми большими. 90% зрадофилов в сети это или москали или прихвостни москальские из оккупированных Лугандона и Крыма. Но зато все такие украиномовные , шо капец. Вот лохи и купились на этот примитивный трюк.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Тут червоним виділений безумовний позитив, а чорним- те, що очевидно є нелогічним ( наприклад, холуйська звичка лизати зад місцевій владі та критикувати центральну, бо центральна влада це дозволяє та стимулює- мовляв, у нас демократія). Або те, що кількість прибічників вступу до ЄС досі більша, ніж до НАТО- і це на 5-му році війни, коли мусить стати зрозумілим- лише вступ до НАТО після 1996 року, коли Україна віддала свою ЯЗ, був гарантією від російської агресії. Крім того, в НАТО є США й Канада, які завжди активно підтримували Україну в її боротьбі проти агресії РФ ( принаймні, БІЛЬШ АКТИВНО, ніж ЄС... що теж у санкціях проти РФ підтримав Україну... але не так, як США й Канада )
При чем тут "привічка лизать зад местной власти"?Просто деятельность местной власти они видят сами, а деятельность центральной, в основном, в интерпретации СМИ.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Тут червоним виділений безумовний позитив, а чорним- те, що очевидно є нелогічним ( наприклад, холуйська звичка лизати зад місцевій владі та критикувати центральну, бо центральна влада це дозволяє та стимулює- мовляв, у нас демократія). Або те, що кількість прибічників вступу до ЄС досі більша, ніж до НАТО- і це на 5-му році війни, коли мусить стати зрозумілим- лише вступ до НАТО після 1996 року, коли Україна віддала свою ЯЗ, був гарантією від російської агресії. Крім того, в НАТО є США й Канада, які завжди активно підтримували Україну в її боротьбі проти агресії РФ ( принаймні, БІЛЬШ АКТИВНО, ніж ЄС... що теж у санкціях проти РФ підтримав Україну... але не так, як США й Канада )
При чем тут "привічка лизать зад местной власти"?Просто деятельность местной власти они видят сами, а деятельность центральной, в основном, в интерпретации СМИ.

Та яка там діяльність ... Ви що, не розумієте, що це - загальна тенденція, незалежно від регіону? Регіони бувають різні по діяльності, одні в лідерах, інші- в дупі, а результати опитувань однакові. І спробуйте покритикувати ректора ПНТУ, будучи викладачем ПНТУ- Вас тупо звільнять за невиконання контракту. Власне, під місцевими владами я маю на думці весь комплекс, включно з керівниками бюджетних організацій, що є , як вони вважають, і роботодавцями й царками ... У нас у Полтаві мера Мамая таки скинули за зловживання владою, це правда- але я ніколи не чув, щоб "народ" його колись критикував у публічних місцях, як Порошенка... Скидали його не народом, а засіданням міськради. І сам Мамай казав після того казав- я піду на вибори й народ мене знов обере.
Ми, напевно, або в різних країнах живемо, або Ви такий же логічний, як і весь український народ- достойний його представник