Автор Тема: Ніхто не знає, як поміняти транскрипцію в Google Перекладач?  (Прочитано 766 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Там зараз чомусь американська. А я звик до IPA, ще з дитинства, коли вчив у школі англійську
Щоб усім було зрозуміло, приклад:
набираєте в Перекладачі pity ( жалість ). Знизу з'являється американська транскрипція:ˈ
pitē
Звісно, ще нижче є піктограмка динаміка- натисніть, і ця транскрипція буде озвучена. Але це додаткова дія
Крім того, у Вас може виникнути почуття непевності, що саме Ви почули: ˈpɪti чи, навпаки ˈpitɪ
Хоча за логікою англійської мусить бути саме перший варіант, і він дійсно є правильним
Хто не бачить різниці, підказую :
i ( з точкою нагорі, не жирне ) є більш закритим і переднім (переднеязичним) звуком, він схожий на українське і не тільки візуально, але й аудиально
ɪ займає проміжне становище між українським и та російським ы, але ближче до українського ( російський є заднеязичним, англійський же, як український, є переднеязичний, але не настільки- точної відповідності немає). Коли Ви сприймаєте його на слух, то можна трактувати, як аналог українського, але коли Ви його вимовляєте, то слід злегка відводити язик назад, ближче до шва-звуку ( нейтрального англійського). 

А тепер питання до знавців- як можна налаштувати Перекладач до комфортного для себе вигляду, з IPA замість американки ( як у Вебстер - словникові ) ?

Кіт? Іноді від тебе є якась користь, ця тема саме для тебе
« Останнє редагування: Січня 17, 2019, 09:18:48 09:18 від Sebastian Brant »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Та мабуть ніяк  :smilie11:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Кіт, напевно, спить там в Америці

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Та мабуть ніяк  :smilie11:
ОК

Комфорт нам тільки сниться

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У кожного, в кого стоiть Хром, можна пошукати налаштування...
https://translate.google.com.ua/
https://chrome.google.com/webstore/detail/google-translate/aapbdbdomjkkjkaonfhkkikfgjllcleb?hl=uk
Може, в недрах Хрому... можна знайти вiдповiдь на проблему...
 :bv

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
У кожного, в кого стоiть Хром, можна пошукати налаштування...
https://translate.google.com.ua/
https://chrome.google.com/webstore/detail/google-translate/aapbdbdomjkkjkaonfhkkikfgjllcleb?hl=uk
Може, в недрах Хрому... можна знайти вiдповiдь на проблему...
 :bv
Дякую, колись юзав Хром. Після українізації Опери вирішив перейти на неї через відносну швидкість і невимогливість цього браузера до ресурсів ( маю дуже погану звичку відкривати багато сторінок і не закривати їх, тому пам'яті хронічно не вистачає). Можливо, варто поставити ще й Хром

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Дякую, колись юзав Хром.
Після українізації Опери вирішив перейти на неї через відносну швидкість і невимогливість цього браузера до ресурсів ( маю дуже погану звичку відкривати багато сторінок і не закривати їх, тому пам'яті хронічно не вистачає).
Можливо, варто поставити ще й Хром
2019 рiк почав з того, що на всiх робочих ПК  встановив CDD з чистою Windows 7 pro та завантажив головнi проги через CHROME, оскiльки в налаштуваннях головноi сторiнки залишилася стара поштова скринька, то особливо нiчого не мiняв.
Хромушка... спокiйно й добре працюе, в нього давно й гарно вмонтованi сучаснi проги для Ю-Тубу та швидка Google-пошта.
Головне, аби машина була з великим RAM - не менше 3,5 GB для 32 bit версii Windows 7 pro.
 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Переходь на британський сайт-перекладач, гиги.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
( маю дуже погану звичку відкривати багато сторінок і не закривати їх, тому пам'яті хронічно не вистачає)

1) Ставте собі Tab suspended на Хром, Оперу, Фокс
він вивантажує відкриті вкладки з пам"яті через заданий проміжок часу.

2) в меню Developer-> Task Manager є список вкладок, відсортуйте за обсягом пам'яті, є деякі сайти що жруть пам"ять,  я часто там вбиваю вкладку на 1 Гб оперативки. У мене таке буває якщо глючний сайт відкритий з вечора (а у мене комп вимикається лише коли електрика зникає.) Тіки плагіни не вбивайте або головний процес (Tab suspended не вивантажує деякі сайти де активно оновлюється сторінка аяксом  або деякі в білому списку)
« Останнє редагування: Січня 19, 2019, 02:25:02 02:25 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Цитувати
( маю дуже погану звичку відкривати багато сторінок і не закривати їх, тому пам'яті хронічно не вистачає)

1) Ставте собі Tab suspended на Хром, Оперу, Фокс
він вивантажує відкриті вкладки з пам"яті через заданий проміжок часу.

2) в меню Developer-> Task Manager є список вкладок, відсортуйте за обсягом пам'яті, є деякі сайти що жруть пам"ять,  я часто там вбиваю вкладку на 1 Гб оперативки. У мене таке буває якщо глючний сайт відкритий з вечора (а у мене комп вимикається лише коли електрика зникає.) Тіки плагіни не вбивайте або головний процес (Tab suspended не вивантажує деякі сайти де активно оновлюється сторінка аяксом  або деякі в білому списку)

Поставил себе на Хром Tab suspended
Где там меню Developer-> Task Manager?
Не нашел ничего такого

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Где там меню Developer-> Task Manager?
це окремо в Хромі там  More Tools->Task Manager, для звичайного користувача Tab Suspender вистачить
то я просто написав, якщо Хром вижирає раптом багато пам"яті можна подивитися яка вкладка і прибити
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
А у мене тепер уже показується IPA транскрипція. Якось само вирішилось... Дивина, та й годі
:)

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Але теж цікаво: почув у відео на ютубі, як ракету назвали /ˈmɪsəl/ . А я раніше називав її /ˈmɪsaɪl/ . Ну думаю, капець, або я все життя неправильно її називав, або все помінялось.
Набрав у гугл-перекладачі missile
Одержав унизу дійсно /ˈmɪsəl/, як почув у відео. Клацнув на всякий випадок по рупору- а там обидва варіанти озвучуються. А графічно, в IPA , гугл-перекладач дав лише один, без /ˈmɪsaɪl/

(UK) enPR: mĭsʹīl, IPA: /ˈmɪsaɪl/; (US, Canada) enPR: mĭsʹīl, mĭsʹəl, IPA: /ˈmɪsaɪl/, /ˈmɪsəl/ ...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Цитувати
Где там меню Developer-> Task Manager?
це окремо в Хромі там  More Tools->Task Manager, для звичайного користувача Tab Suspender вистачить
то я просто написав, якщо Хром вижирає раптом багато пам"яті можна подивитися яка вкладка і прибити

Ага
Спасибо. Уже нашел  :smiley15: