Автор Тема: Петро став фаворитом виборів у букмекерів  (Прочитано 9113 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #60 : Січня 20, 2019, 11:33:14 23:33 »
а який обсяг ставок- є десь така інформація ?

коефіцієнти ж формуються , як похідна ставок ?

Це закрита інфа.
Але з огляду на те, як оперативно обвалився клоун разом зі скандалом про його кацапський бізнес, ставки формуються інсайдерами з глибокими кишенями

не думаю, що ставки в серйозних конторах формуються якимись "інсайдерами"

напевно коефіцієнти є функцією ставок на кожного з кандидатів- більше ставлять- менший коефіцієнт

просто при малих обсягах ставок можна "інвестувати" в коефіцієнти, для кацапів це було б логічним

Будь-який ринок, в тому числі ринок ставок, контролюють інсайдери. Дрібнота нічого не рухає, вона пасеться на вже встановлених ставках. Для суттєвої зміни коефіціенту потрібен дизбаланс, який можуть згенерувати лише великі суми.
События, в том числе широко известные тоже влияют. Например, травма ведущего футболиста (Кейн в Тоттенхеме) может значительно изменить котировки.
Я не думаю, что на президентскиее гонки большой объем ставок, тем более сейчас.Томос, очень слабое начало Зеленского - всё это тоже влияет.
Но, главное, котировки не показывают, кто выиграет, они показывают баланс при котором в любом случае выиграет контора.

Контора лише знімає маржу за те, що балансує ставки.

Також так думаю

Контора просто збирає гроші, розраховує відповідну імовірність і закладає свій відсоток

Це вже вболівальники, умовно, слідкують за подіями і реагують грошима

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #61 : Січня 21, 2019, 12:20:19 00:20 »
Також так думаю

Контора просто збирає гроші, розраховує відповідну імовірність і закладає свій відсоток

Це вже вболівальники, умовно, слідкують за подіями і реагують грошима


Контора працює, як обмінний пункт валюти, реагуючи зміною коефіціента на грошовий потік.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #62 : Січня 21, 2019, 12:28:18 00:28 »
Мені не зовсім зрозуміло, хто ставить на Яценюка. Він ніде не заявляв, що буде балотуватися, а коефіцієнт у нього нижчий, ніж у Наливайченка. Який взагалі зміст ставити на того, хто не подав документи і не декларував наміру?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #63 : Січня 21, 2019, 04:40:10 04:40 »
Мені не зовсім зрозуміло, хто ставить на Яценюка. Він ніде не заявляв, що буде балотуватися, а коефіцієнт у нього нижчий, ніж у Наливайченка. Який взагалі зміст ставити на того, хто не подав документи і не декларував наміру?

Може они что-то знают?  А документы не подали многие, чисто из тактических соображений. Время до 3 февраля есть.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #64 : Січня 21, 2019, 09:31:34 09:31 »
Мені не зовсім зрозуміло, хто ставить на Яценюка. Він ніде не заявляв, що буде балотуватися, а коефіцієнт у нього нижчий, ніж у Наливайченка. Який взагалі зміст ставити на того, хто не подав документи і не декларував наміру?

яценюк збирається , як на мене, когось підтримати на президентських виборах з прицілом на парламенські

кого саме- напевно Порошенка, хоча і з тимокакою я б не виключав варіанту

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #65 : Січня 21, 2019, 10:15:59 10:15 »
Мені не зовсім зрозуміло, хто ставить на Яценюка. Він ніде не заявляв, що буде балотуватися, а коефіцієнт у нього нижчий, ніж у Наливайченка. Який взагалі зміст ставити на того, хто не подав документи і не декларував наміру?

яценюк збирається , як на мене, когось підтримати на президентських виборах з прицілом на парламенські

кого саме- напевно Порошенка, хоча і з тимокакою я б не виключав варіанту

Нє-а, вони з Макакою зараз люті вороги. Почитай хоча б нашого форумного сектанта, як він на Сєню жене  :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #66 : Січня 21, 2019, 10:19:20 10:19 »
Яценюк пихато переоцінив себе і "сгарєл на работє".
Самостійно він має рейтинг в пів відстока, іншим кандидатам - не потрібен через високу токсичність.

За великим рахунком, у нього є лише один шлях - потрапити до ВР мажоритарником і почати з нуля.
Але чи зможе він піти на це, вгамувавши своє его, побачимо.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #67 : Січня 21, 2019, 10:21:25 10:21 »
Яценюк пихато переоцінив себе і "сгарєл на работє".
Самостійно він має рейтинг в пів відстока, іншим кандидатам - не потрібен через високу токсичність.
Щось забагато, як для Кроля...
 :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #68 : Січня 21, 2019, 10:23:30 10:23 »
Яценюк пихато переоцінив себе і "сгарєл на работє".
Самостійно він має рейтинг в пів відстока, іншим кандидатам - не потрібен через високу токсичність.
Щось забагато, як для Кроля...
 :smilie7:

Ні, він теоретично може й 2-3% взяти, якщо піде на підтанцьовки у Бєні і його почнуть масовано рекламувати на плюсах.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #69 : Січня 21, 2019, 10:25:44 10:25 »
Мені не зовсім зрозуміло, хто ставить на Яценюка. Він ніде не заявляв, що буде балотуватися, а коефіцієнт у нього нижчий, ніж у Наливайченка. Який взагалі зміст ставити на того, хто не подав документи і не декларував наміру?

яценюк збирається , як на мене, когось підтримати на президентських виборах з прицілом на парламенські

кого саме- напевно Порошенка, хоча і з тимокакою я б не виключав варіанту

Нє-а, вони з Макакою зараз люті вороги. Почитай хоча б нашого форумного сектанта, як він на Сєню жене  :smilie7:

між ненавистю і любов'ю один крок

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #70 : Січня 21, 2019, 10:26:53 10:26 »
Ні, він теоретично може й 2-3% взяти, якщо піде на підтанцьовки у Бєні і його почнуть масовано рекламувати на плюсах.
Бене Зеленки з голову висточае, тим паче, що по рейтингах... воно повзе до перемоги разом з Юлькою.
Правда, Юлька... ще може пiдкинути собi проценти, але Зеленку... не пустить поперед себе.
Не кажучi про Кроля, який наврядчи зi своiм %... взагалi буде кудись йти.
 :smilie7:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #71 : Січня 21, 2019, 10:28:12 10:28 »

Нє-а, вони з Макакою зараз люті вороги. Почитай хоча б нашого форумного сектанта, як він на Сєню жене  :smilie7:
если ЮВТ надо, она и с овощем в ширку игралась, а уж с Кролем, если ей выгодно, и подавно будет в десна целоваться. и ее адепты будут Сеню вылизвать - им не привыкать переобуваться в полете вместе с генеральной линией партии

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #72 : Січня 21, 2019, 10:29:56 10:29 »
яценюк може мобілізувати, як на мене, до 3- 4%

достатньо, щоб запуляти в спільний список з "дружнім" кандидатом своїх 20-30 "членів"

а з таким представництвом вже можна "грати на нервах"

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #73 : Січня 21, 2019, 10:33:16 10:33 »
яценюк може мобілізувати, як на мене, до 3- 4%
достатньо, щоб запуляти в спільний список з "дружнім" кандидатом своїх 20-30 "членів"
а з таким представництвом вже можна "грати на нервах"
Хiба що Сеня може пiдкинути голоси... БПП, анi Мамцi - з ii Цирком-Шапiто...
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #74 : Січня 21, 2019, 10:44:00 10:44 »
яценюк може мобілізувати, як на мене, до 3- 4%
достатньо, щоб запуляти в спільний список з "дружнім" кандидатом своїх 20-30 "членів"
а з таким представництвом вже можна "грати на нервах"
Хiба що Сеня може пiдкинути голоси... БПП, анi Мамцi - з ii Цирком-Шапiто...
 :smilie7:

треба врахувати, що виборець-легкий зрадойоб, "переступивши через себе" і проголосувавши за Пороха, на парламентських виборах зробить все "назло" Пороху

тому союз із тимокакою я б назвав більш сприятливим для кролика

та і "гнучкість" тимокаки значно вища, і , головне, кролик зробить, як скажуть куратори, а куратори з тимокакою у них , як на мене, дуже імовірно, спільні

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #75 : Січня 21, 2019, 12:48:43 12:48 »
Эй! Что вы на Сеню наехали? Мантры самовлюбленного петуха с горы Кавказ никак не отпускают? Сеня это тот, кто снял Украину с газовой иглы, если вы забыли и сразу после этого и забилась в истериках кремлевская марионетка с Кавказа.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #76 : Січня 21, 2019, 01:25:44 13:25 »
Эй! Что вы на Сеню наехали? Мантры самовлюбленного петуха с горы Кавказ никак не отпускают? Сеня это тот, кто снял Украину с газовой иглы, если вы забыли и сразу после этого и забилась в истериках кремлевская марионетка с Кавказа.

Це так.
Але на самостійну політичну фігуру він не тягне, тому дехто побоюється, що він через власне вразливе его може на цих виборах зіграти в ролі спойлера проти Петра в чужих інтересах.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #77 : Січня 21, 2019, 01:40:35 13:40 »
Эй! Что вы на Сеню наехали? Мантры самовлюбленного петуха с горы Кавказ никак не отпускают? Сеня это тот, кто снял Украину с газовой иглы, если вы забыли и сразу после этого и забилась в истериках кремлевская марионетка с Кавказа.

не знаю

у мене 27- річний міністр економіки криму не викликає довіри ніяк

чиясь темна коняка

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #78 : Січня 21, 2019, 01:43:25 13:43 »
цих виборах зіграти в ролі спойлера проти Петра в чужих інтересах.

На эти выборы он наверняка не пойдет. Его время наступит в 2024 году , если за следующие пять лет не порастет что-то конкурентное.

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #79 : Січня 21, 2019, 02:45:40 14:45 »
Арсений мог в 14 году ломать и перестраивать, что угодно. Электорат бы тогда стерпел, однако решился на половинчатые меры, а откат настроений получил по полной.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #80 : Січня 21, 2019, 04:21:22 16:21 »
Арсений мог в 14 году ломать и перестраивать, что угодно. Электорат бы тогда стерпел, однако решился на половинчатые меры, а откат настроений получил по полной.

100 %

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #81 : Січня 21, 2019, 06:00:14 18:00 »
цих виборах зіграти в ролі спойлера проти Петра в чужих інтересах.

На эти выборы он наверняка не пойдет. Его время наступит в 2024 году , если за следующие пять лет не порастет что-то конкурентное.

Згідна.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #82 : Січня 21, 2019, 10:21:29 22:21 »
Эй! Что вы на Сеню наехали? Мантры самовлюбленного петуха с горы Кавказ никак не отпускают? Сеня это тот, кто снял Украину с газовой иглы, если вы забыли и сразу после этого и забилась в истериках кремлевская марионетка с Кавказа.

не знаю

у мене 27- річний міністр економіки криму не викликає довіри ніяк

чиясь темна коняка

Та яка в Криму економіка  :weep:

Сєня нормальний, єдине що наліт легкого піжонства є.

А критерій - взяти хоча б голосування в Раді. По великому рахунку, НФ голосує по потрібних питаннях навіть дисциплінованіше, ніж БПП. Причому без непотрібного лівого пистобольства по ящику  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #83 : Січня 21, 2019, 10:45:19 22:45 »
Эй! Что вы на Сеню наехали? Мантры самовлюбленного петуха с горы Кавказ никак не отпускают? Сеня это тот, кто снял Украину с газовой иглы, если вы забыли и сразу после этого и забилась в истериках кремлевская марионетка с Кавказа.

не знаю

у мене 27- річний міністр економіки криму не викликає довіри ніяк

чиясь темна коняка

Та яка в Криму економіка  :weep:

Сєня нормальний, єдине що наліт легкого піжонства є.

А критерій - взяти хоча б голосування в Раді. По великому рахунку, НФ голосує по потрібних питаннях навіть дисциплінованіше, ніж БПП. Причому без непотрібного лівого пистобольства по ящику  :smilie7:
В принципі якщо постаратась, то Сєні можна багато дечого закинути, а проте його фракція Народного фронту - чи не найкраща у ВР. Може то заслуга Турчинова, може Сєні, але факт неспростовний.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #84 : Січня 21, 2019, 10:58:57 22:58 »
Арсений мог в 14 году ломать и перестраивать, что угодно. Электорат бы тогда стерпел, однако решился на половинчатые меры, а откат настроений получил по полной.

З пустою після Хряка казною не дуже можна було розігнатись.

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #85 : Січня 21, 2019, 11:28:13 23:28 »
Арсений мог в 14 году ломать и перестраивать, что угодно. Электорат бы тогда стерпел, однако решился на половинчатые меры, а откат настроений получил по полной.

З пустою після Хряка казною не дуже можна було розігнатись.
пустая казна развязывает руки

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #86 : Січня 22, 2019, 12:42:01 00:42 »
Тобто виходить, що реформам дав старт Яник, грунтовно спустошивши держказну   :smilie7:

 

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14478
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #87 : Січня 22, 2019, 04:54:51 04:54 »
До переваг НФ я би додав наявність кількох яскравих лідерів , які не затьмарюють одне одного.
Це вже і є ознаки справжньої західної партії.
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #88 : Січня 22, 2019, 10:19:16 10:19 »
До переваг НФ я би додав наявність кількох яскравих лідерів , які не затьмарюють одне одного.
Це вже і є ознаки справжньої західної партії.
Народний Фронт... буде йти в Раду - зараз у них... фальш-старт.
Аваков... ще буде збирати соколiв пiд Вибори в ВР - През. перегони вiн не потягне.
 :smilie7:

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Петро став фаворитом виборів у букмекерів
« Reply #89 : Січня 22, 2019, 02:07:53 14:07 »
Тобто виходить, що реформам дав старт Яник, грунтовно спустошивши держказну   :smilie7:
хуже, ещё Юля выходит :weep: