Автор Тема: Обоюдогострий меч зрадойобства доббрався до Слуги Урода  (Прочитано 3173 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
 :lol:

Там цікава кінцівка. Зільоний спілкується з журналістом Схем.

Mocsia delenda est

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Ну что , реальная жизнь отличается от киношной? Для слуги урода это оказалось сюрпризом?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Зеленка, хоч реально чоткий пацан, але йти в Прези... як  кажуть в камерi - очко iграет.
Стiльки галасу, стiльки емоцiй, а воно поки що анi команди, анi 2 лямiв гр. на заставу не мае.
Для Гетьмана... кожний такий конкурент - на вагу золота.
Що там Бойко та Купрiй чи Грицацуй - нiщеброди, полiтичнi бомжi, котрi нi кого не цiкавлять.
От Беня - це те, що треба - такий бiзнес робити через брата по кровi - треба вмiти.
Це вам не дешевi понти бiля Укртанснафти - пойдем пить кофе...
Тут у Бенi бiзнес з пристрастiем, не якийсь Приват, який вже нiколи не повернеться в кишеню бiдного йуди.
Зеленка... ще не знае, в яке лайно встряв, особливо, коли там ще й Па-Раша "замешена" - вони йому ще покажуть, що таке справжнiй бiзнес, особливо, коли вся кiно-елiта харчуеться з державного корита самого Плешивого.
Так що Вовчик може далi робити з себе клоуна, хоча, як актор вiн... такий саме, як i повар або скрипаль.
https://censor.net.ua/news/3107033/u_zelenskogo_est_kinobiznes_v_rossii_hotya_on_ubejdal_chto_zakryl_ego_esche_v_2014_godu_programma_shemy
 :smilie7:
« Останнє редагування: Січня 18, 2019, 09:15:48 09:15 від Бувалий »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну что , реальная жизнь отличается от киношной?
Для слуги урода это оказалось сюрпризом?
Игра на публику, поднятие рейтинга давно просевших Плюсов и дешевые понты...
Все это... материал для Квартала, где - в самом деле - жизнь на сцене не имеет ничего общего с реалиями...
 :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Судячи зі стилю спілкування з журналістом, зільоний має терміново, згідно свого ж рецепту , піти у сраку :laugh:
Mocsia delenda est

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Судячи зі стилю спілкування з журналістом, зільоний має терміново, згідно свого ж рецепту , піти у сраку :laugh:

Воно ще й п"яне чи укурене. Видно, справи в пацана не дуже. Воно ж думало, що по приколу, а виявилося- он як воно.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Пік клоуна був 1 січня.
Далі, як біткоїн, лише вниз, до нуля.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Судячи зі стилю спілкування з журналістом, зільоний має терміново, згідно свого ж рецепту , піти у сраку :laugh:

Воно ще й п"яне чи укурене. Видно, справи в пацана не дуже. Воно ж думало, що по приколу, а виявилося- он як воно.

Планокури. Я колись мав одну красуню - жінку одного з квартальних уйобків(типа робітник сцени , чи ХЗ), так вона постійно жалілася, що мужик її постійно вбитий, бо всі там шмалять і йому тре за кумпанію
Mocsia delenda est

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Судячи зі стилю спілкування з журналістом, зільоний має терміново, згідно свого ж рецепту , піти у сраку :laugh:

Воно ще й п"яне чи укурене. Видно, справи в пацана не дуже. Воно ж думало, що по приколу, а виявилося- он як воно.

Планокури. Я колись мав одну красуню - жінку одного з квартальних уйобків(типа робітник сцени , чи ХЗ), так вона постійно жалілася, що мужик її постійно вбитий, бо всі там шмалять і йому тре за кумпанію

Він зараз має шмалити і бухати по-чорному. Це дно в його кар"єрі, він не може цього не бачити. Такого крутого піке він точно не очікував, і це не додає йому зараз оптимізму.  :gigi:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Судячи зі стилю спілкування з журналістом, зільоний має терміново, згідно свого ж рецепту , піти у сраку :laugh:

Воно ще й п"яне чи укурене. Видно, справи в пацана не дуже. Воно ж думало, що по приколу, а виявилося- он як воно.

Планокури. Я колись мав одну красуню - жінку одного з квартальних уйобків(типа робітник сцени , чи ХЗ), так вона постійно жалілася, що мужик її постійно вбитий, бо всі там шмалять і йому тре за кумпанію

Він зараз має шмалити і бухати по-чорному. Це дно в його кар"єрі, він не може цього не бачити. Такого крутого піке він точно не очікував, і це не додає йому зараз оптимізму.  :gigi:

Ці вибори стануть лебединою піснею для багатьох.
Квартальні скоморохи - не виключення.
Мені просто жалко тих відчайдух що вийшли подратувати дикого вепря :lol:
Mocsia delenda est

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Судячи зі стилю спілкування з журналістом, зільоний має терміново, згідно свого ж рецепту , піти у сраку :laugh:

Воно ще й п"яне чи укурене. Видно, справи в пацана не дуже. Воно ж думало, що по приколу, а виявилося- он як воно.

Планокури. Я колись мав одну красуню - жінку одного з квартальних уйобків(типа робітник сцени , чи ХЗ), так вона постійно жалілася, що мужик її постійно вбитий, бо всі там шмалять і йому тре за кумпанію

Він зараз має шмалити і бухати по-чорному. Це дно в його кар"єрі, він не може цього не бачити. Такого крутого піке він точно не очікував, і це не додає йому зараз оптимізму.  :gigi:

Ці вибори стануть лебединою піснею для багатьох.
Квартальні скоморохи - не виключення.
Мені просто жалко тих відчайдух що вийшли подратувати дикого вепря :lol:

Мені не жалко, хай вішаються. Тре шампанським запастися.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Чого ви жалієте клоуна?
Він вже отримав жирний чек від Бєні і вже готується до переїзду до Маскви з пристойними перспективами розводу кацапських лохів.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Чого ви жалієте клоуна?
Він вже отримав жирний чек від Бєні і вже готується до переїзду до Маскви з пристойними перспективами розводу кацапських лохів.

Нє, він ще на парламентські відпрацює. Бєня його витисне повністю.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Чого ви жалієте клоуна?
Він вже отримав жирний чек від Бєні і вже готується до переїзду до Маскви з пристойними перспективами розводу кацапських лохів.

Точно, там без перешкод зможе кланятись і вибачатись перед Рамзаном. Рамзанка скоморохів любить  :smilie5:


Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Чого ви жалієте клоуна?
Він вже отримав жирний чек від Бєні і вже готується до переїзду до Маскви з пристойними перспективами розводу кацапських лохів.

Нє, він ще на парламентські відпрацює. Бєня його витисне повністю.

Згорить на цих виборах нах...

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Чого ви жалієте клоуна?
Він вже отримав жирний чек від Бєні і вже готується до переїзду до Маскви з пристойними перспективами розводу кацапських лохів.

Нє, він ще на парламентські відпрацює. Бєня його витисне повністю.

Згорить на цих виборах нах...

Ну, дай Боже..

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
"Первое, хочу прокомментировать ситуацию с журналистами программы "Схемы". На меня резко выскочили - я резко ответил. Ребята, в следующий раз не прячьтесь, я отвечу на все ваши вопросы. Прошу прощения, на всякий случай", - заявил Зеленский.

По его словам, ни он, ни студия "Квартал 95" не ведет бизнес в РФ "после того, что Россия сделала с Украиной".

Он также добавил, что не ездит на территорию соседнего государства, ибо там на него завели уголовное дело из-за того, что он и команда "Квартал 95" помогали украинской армии финансами.

"В нашей компании действительно много различных прав. Мы торгуем с 21 страной за границей и всеми странами СНГ. Мы торгуем интеллектуальными правами, это наши форматы, наши идеи, наши сценарии", - сказал Зеленский

"Деньги от этого поступают на различные западные компании, но затем возвращаются в Украину и расходуются в Украине", - добавил он

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
"Первое, хочу прокомментировать ситуацию с журналистами программы "Схемы". На меня резко выскочили - я резко ответил. Ребята, в следующий раз не прячьтесь, я отвечу на все ваши вопросы. Прошу прощения, на всякий случай", - заявил Зеленский.


# Вова иди в дупу
« Останнє редагування: Січня 18, 2019, 01:12:10 13:12 від Южанин »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Прошу прощения, на всякий случай", - заявил Зеленский.
Сцуконах  :lol:  :weep:  :lol:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Цитувати
На меня резко выскочили - я резко ответил. Ребята, в следующий раз не прячьтесь, я отвечу на все ваши вопросы.

бозимой  :weep: т.е. "готовьте ваши вопросы, а мне сценаристы подготовят мои ответы, а вот так вот отвечать я не умею". что было понятно изначально....

Цитувати
Прошу прощения, на всякий случай", - заявил Зеленский.
царь, просто царь  :weep:

Цитувати
"Деньги от этого поступают на различные западные компании, но затем возвращаются в Украину и расходуются в Украине", - добавил он

яснопонятно, инвестор плин   :weep:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Мені просто бридко дивитись на цього фігляра, вже давно. У них нічого нового немає, тупий "стьоб" з України і українців. Якби таке виробляли з євреями, смороду було б на весь світ. А найбільше мене дивують українці, які дивляться цю гидоту і за цього КоЗла голосують.
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Мені просто бридко дивитись на цього фігляра, вже давно.
У них нічого нового немає, тупий "стьоб" з України і українців.
Якби таке виробляли з євреями, смороду було б на весь світ. А найбільше мене дивують українці, які дивляться цю гидоту і за цього КоЗла голосують.
:Sho_za:
А хто, власне, це лайно дивиться - у вас е рейтинги Плюсiв?..
Здаеться, шизанутий клоун розумiе, що Новий рiк... видався надто затянутим, бо стiльки всього звалилося, нема часу розгребати...
https://censor.net.ua/news/3107084/zelenskiyi_prokommentiroval_rassledovanie_shem_my_torguem_so_vsemi_stranami_sng_eto_pravda_my_torguem
Коли ми кажемо "Зеленка" - вiдразу переводьте стрiлки на Беню, бо Зеленка... це просто лялька, яка вiдкривае рот... за сценарiем тих, кому це лайно треба та в кого е грошi на "пiдтримку" Укр. Медiа.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Воно ще й п"яне чи укурене. Видно, справи в пацана не дуже. Воно ж думало, що по приколу, а виявилося- он як воно.

+100500. Подивився. Шо в нього з очами, кокаїнщик?  :smilie10:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Проматал ролик, аби Зеленку побачiти - у когось ще е питання, що Беня саме з ним п'е каву?..
Це лайно йде в Прези... чи не йде?..
Станом на 16.01.2019 року... воно ще не подало документiв до ЦВК - мабуть грошi по дорозi загубив, а Беня новi вже не дасть.
Взагалi треба не на Зеленку вили точiти, а на пана Ткаченко - Ген. продюсера Плюсiв, бо без Медiа ресурса Зеленку взагалi нi хто б не бачiв.
 :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Парадокс єврєйского мальчіка : он хочєт бить прєзідєнтом , но отвєчать только перед своімі родітєлямі :weep:
Mocsia delenda est

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Мені просто бридко дивитись на цього фігляра, вже давно. У них нічого нового немає, тупий "стьоб" з України і українців. Якби таке виробляли з євреями, смороду було б на весь світ. А найбільше мене дивують українці, які дивляться цю гидоту і за цього КоЗла голосують.
+++
ПиСи Зате не "моводрочер" :smiley14:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Парадокс єврєйского мальчіка : он хочєт бить прєзідєнтом , но отвєчать только перед своімі родітєлямі :weep:

А кстаті. Хтось вважає що єврейський мальчиг зможе стати презом? Не про Зєлю мова, а про єврейського мальчіга як такого.