Автор Тема: Безбожникам боятись  (Прочитано 462 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33059
  • Стать: Чоловіча
Безбожникам боятись
« : Січня 18, 2019, 02:26:03 14:26 »
60-літня Марі Жан П’єр (Marie Jean Pierre) відсудила 21,5 мільйона доларів у готелю, з якого її звільнили за те, що вона не могла працювати по неділях. Присяжні дійшли висновку, що працедавець порушив її релігійні права. Про це повідомляє видання Miami Herald.

Жінка відсудила 21,5 мільйона доларів у працедавця, який порушив її релігійні права

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Безбожникам боятись
« Reply #1 : Січня 18, 2019, 02:30:26 14:30 »
Прочитал новость полностью и полностью поддерживаю тетку. Судя по всему ее просто хотели выжить с работы, запретили меняться сменами с сослуживцами

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6143
Re: Безбожникам боятись
« Reply #2 : Січня 18, 2019, 03:32:48 15:32 »
Мені все було цікаво, звідки беруться такі суми :) 21,5 лями баксів явно не схоже на її втрачену вигоду з будь-яким коефіціентом

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Безбожникам боятись
« Reply #3 : Січня 18, 2019, 03:39:43 15:39 »
Мені все було цікаво, звідки беруться такі суми :) 21,5 лями баксів явно не схоже на її втрачену вигоду з будь-яким коефіціентом

"моральний ущєрб"  :laugh:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6143
Re: Безбожникам боятись
« Reply #4 : Січня 18, 2019, 03:40:58 15:40 »
Мені все було цікаво, звідки беруться такі суми :) 21,5 лями баксів явно не схоже на її втрачену вигоду з будь-яким коефіціентом

"моральний ущєрб"  :laugh:
Ну просто чому не 2,2мільйони, або не 2,2 мільярди :)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Безбожникам боятись
« Reply #5 : Січня 18, 2019, 03:43:21 15:43 »
Мені все було цікаво, звідки беруться такі суми :) 21,5 лями баксів явно не схоже на її втрачену вигоду з будь-яким коефіціентом
Виглядає так, що це більше політичне рішення, ніж правове чи тим паче відновлення справедливості.
Афроамериканка отримує компенсацію за колишнє рабство своїх предків.
З тієї сумми - 36 т. - втрачений заробіток,
- пів мільйона - можливі збитки,
- 20 лямів- компенсація за моральні страждання.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Безбожникам боятись
« Reply #6 : Січня 18, 2019, 03:45:26 15:45 »
Мені все було цікаво, звідки беруться такі суми :) 21,5 лями баксів явно не схоже на її втрачену вигоду з будь-яким коефіціентом

Самому интересно, но не пишут https://fox43.com/2019/01/17/dishwasher-awarded-21m-after-being-forced-to-work-on-sundays/

36 тыс зарплаты, 500 тыс за моральный ущерб, а что там еще за 20,5 млн "штрафных санкций" хз
Кстати пишут что на руки получит только 300 тыс, из за какогото ограничения штрафных выплат в федеральных судах

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Безбожникам боятись
« Reply #7 : Січня 18, 2019, 03:46:34 15:46 »
Мені все було цікаво, звідки беруться такі суми :) 21,5 лями баксів явно не схоже на її втрачену вигоду з будь-яким коефіціентом

"моральний ущєрб"  :laugh:
Ну просто чому не 2,2мільйони, або не 2,2 мільярди :)
Ну лоєри порахували, скільки можна в принципі отримати. Бо якби вимагали 2 мільярди, то не отримали би нічого, відповідач просто збанкрутує.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33059
  • Стать: Чоловіча
Re: Безбожникам боятись
« Reply #8 : Січня 18, 2019, 10:36:05 22:36 »
Мені все було цікаво, звідки беруться такі суми :) 21,5 лями баксів явно не схоже на її втрачену вигоду з будь-яким коефіціентом

Щоб інші газди-манагери не вийобувались  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Безбожникам боятись
« Reply #9 : Січня 19, 2019, 12:47:02 00:47 »
Мені все було цікаво, звідки беруться такі суми :) 21,5 лями баксів явно не схоже на її втрачену вигоду з будь-яким коефіціентом

Ця хуйня називається "punitive damages", тобто "щоб неповадно було" (у вільному перекладі). Так, зарплатня прибиральниці настільки невелика, що готель міг б собі дозволити їх тисячами ображати хоч кожний тиждень, але суд вирішив цю хуйню припинити раз і назавжи, тому і в'їбав чутливою сумою.  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Безбожникам боятись
« Reply #10 : Січня 19, 2019, 09:15:19 09:15 »
Мені все було цікаво, звідки беруться такі суми :) 21,5 лями баксів явно не схоже на її втрачену вигоду з будь-яким коефіціентом

Ця хуйня називається "punitive damages", тобто "щоб неповадно було" (у вільному перекладі). Так, зарплатня прибиральниці настільки невелика, що готель міг б собі дозволити їх тисячами ображати хоч кожний тиждень, але суд вирішив цю хуйню припинити раз і назавжи, тому і в'їбав чутливою сумою.  :smilie7:

Но я не совсем понял что там с суммой потому как получит она только 300 тыс, остальные что, в госбюджет?