Автор Тема: Ганапольський повівся як придурок чи він і є придурком?  (Прочитано 621 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Щойно в етері Прямого взяв під захист Зеленського в тім, що він у Юрмалі заради сміху кацапні називав Україну повією. Мовляв, немає нічого поганого в тім, щоб називати Україну повією, якщо ти робиш це з метою присоромити українців та владу в Україні, що вона поводиться як повія...

Це він каже нам, українцям, які точно знають, хто що говорить і з якою метою... Які вже бачили на власні очі мільйони продажних українців, що їдуть проституювати в РФ ( на заробітки ), виправдовуючи себе тим, що називають Україну повією... в тому числі й історично, якщо вони ще й "грамотні" - згадуючи гетьманів... І сам Ганапольський тут теж згадує Шевченка (Тараса), порівнюючи того із Зеленським...

Насправді все значно простіше, - хоч я не антисеміт, але те, що Ганя нахабно криє тут друга Гордона, що є його другом,- і що це очевидна єврейська солідарність за наші українські гроші,- і що саме так він розуміє свободу слова,- це ж очевидно, це він усіх українців зараз за дебілів мав...

П.С. Повторюю- я не антисеміт, я лише кажу те, що бачу й що, очевидно, побачили всі українці, хто може хоч трохи думати. Це не я вигадав, цю ситуація створив Ганя. Навіщо він це зробив- питання, але виглядає як солідарність

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча
Були сумніви ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Ганапольскій - самозакохана наволоч.
Plain and simple.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

...Ганя нахабно криє тут друга Гордона, що є його другом,- і що це очевидна єврейська солідарність за наші українські гроші,- і що саме так він розуміє свободу слова,- це ж очевидно, це він усіх українців зараз за дебілів мав...
Профспiлка Медiа-Педерстiв... нi коли не пропосутить нагоди захищати своi члени, якими б поганими вони не були.
Тим паче, це жид...ке падло - Гонопольський, який... за старою московською звичкою...  жодного дня не може прожити без шкандалю.
Не дивно, що саме пiд нього робили спершу Радiо Двестi, а потiм вже й Прямокутний канал.
Не варто звертати увагу на Мотю - горбатого... могила виправить, тому... хай воно фантазуе в мiру своеi культури.
Щастя, що таких, як Мотя... не так вже й багато в Украiнi.
 :smilie7:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
воно говорить що треба, коли платять. згадую його "уроки" російської декілька років тому. і все ж не хочу його ганьбити.  це - його професія. Все ж - не мішки ворочати, а пагаваріть..

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
воно говорить що треба, коли платять. згадую його "уроки" російської декілька років тому. і все ж не хочу його ганьбити. 
це - його професія.
Все ж - не мішки ворочати, а пагаваріть..
Яка ще професiя - на Эхе (Венедiктов) у нього бул проф. эфiр,  Бомонд... вiн робив -  :smiley24:
В Киiвi... воно почало дешевою полiт-проституцiею займатися, за що отримало... кращий ефiрний час на РВ.
Слава Богу, що Нац. рада знайшла в собi сили прикрити це соромисько, яке навiть за три роки, так i не встигло охопити всю Украiну.
 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Звичайний кацапідар.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Фразу «я не антисеміт, але...» вимовляють виключно антисеміти. А ким вже ти сам себе вважаєш — то таке.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Фразу «я не антисеміт, але...» вимовляють виключно антисеміти. А ким вже ти сам себе вважаєш — то таке.

Немає такої жорсткої закономірності. Отже, я точно знаю про себе, що я не антисеміт, і я вимовляю цю фразу.  А те, що ти написав, є якоюсь маячнею, без жодного доказу, без жодної логіки. І тим самим ти довів, що подібного роду заангажованість ( в етнічній солідарності ) таки має місце

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Єврейська солідарність - вона така. Не пиздити одне одного на людях.
Наспраді ж КоЗєл добалакався до такого, що, ймовірно, його можуть і лінчувати в публічному місці.
От, Мотя і пом'якшує :laugh:

І зауважу : Мотя - це мудрий аїд, а Зєля - просто потц і шлимазл. Вони , навіть, з різних колін Ізраїлевих. :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
І зауважу : Мотя - це мудрий аїд, а Зєля - просто потц і шлимазл.
Вони , навіть, з різних колін Ізраїлевих. :smilie7:
:smiley24:
Мудро...
Але Зеля... повинен два мiсяця грати свою роль - Беня просто так грошi не дае.
Та йому, за великим рахунком, пох... - йде цей педераст каву пити, в Прези чи нi.
Головне - зробити галас, пустити хвилi, аби всi бачiли, що Бенчiк... ще чогось вартий.
А як там далi буде - Зеля, або когось iншого знайдуть - не важливо...
 :smilie7:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Подивився сюжет на тему зелені в Юрмалі від Тимура Олевського на Om2
Зробив висновок, що Мотя на Ехо України лише зображував "єврейську солідарність", а насправді лише грав роль "доброго полісмена"
Але талановито грав- я навіть повірив
Високий клас

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Подивився сюжет на тему зелені в Юрмалі від Тимура Олевського на Om2
Зробив висновок, що Мотя на Ехо України лише зображував "єврейську солідарність", а насправді лише грав роль "доброго полісмена"
Але талановито грав- я навіть повірив
Високий клас
Мотя - гарний артист, чудовий Шоу-Мен, але, при тому... поганий журналiст.
Його притягуе... шкандали, жовта преса, понти Шоу-бiза, все, на що клюе лоюмпен.
Напишить завтра, що Юлька в Качанiвцi трахалася з дiвками на своему супер-лiжку... - Мотя... тиждень буде мусолити це лайно.
 :smilie7: