Автор Тема: У нас по газу щось намічається?  (Прочитано 409 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
У нас по газу щось намічається?
« : Січня 19, 2019, 10:10:03 22:10 »
Ось не знаю чому, але мій сьомий шийний хребець відчуває якусь грандіозну газову двіжуху.  Щось таке в повітрі вітає.  Почалось все з того що кілька днів тому десь почула заяву, що нафтогаз будуть розділяти.Транзит відокремлюють від добичи. І м"яко так натякнули на аренду ГТС.  Через кілька днів пролунала заява про те що вже у 2020 ми забезпечимо себе повністю своїм газом. А ще Мюрідка ниє про український транзитний шантаж.
А  ще Паша дальнобойщик ось такого цікавого дядьку притащив на етер. який займався нашім сланцевим газом і гарно розповів про усі умови його видобування.  з 18:00 дивиться де і на яких умовах.

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: У нас по газу щось намічається?
« Reply #1 : Січня 19, 2019, 10:58:56 22:58 »
Ось не знаю чому, але мій сьомий шийний хребець відчуває якусь грандіозну газову двіжуху.  Щось таке в повітрі вітає.  Почалось все з того що кілька днів тому десь почула заяву, що нафтогаз будуть розділяти.Транзит відокремлюють від добичи. І м"яко так натякнули на аренду ГТС.  Через кілька днів пролунала заява про те що вже у 2020 ми забезпечимо себе повністю своїм газом. А ще Мюрідка ниє про український транзитний шантаж.
А  ще Паша дальнобойщик ось такого цікавого дядьку притащив на етер. який займався нашім сланцевим газом і гарно розповів про усі умови його видобування.  з 18:00 дивиться де і на яких умовах.


Дай бог, дай бог...
ПиСи Приємно, що Ви, як представник влади тут на форумі перейшли на українську.
Це щиро, без підколів.
Дійсно приємно. :ax

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: У нас по газу щось намічається?
« Reply #2 : Січня 20, 2019, 03:05:33 03:05 »
Ось не знаю чому, але мій сьомий шийний хребець відчуває якусь грандіозну газову двіжуху.



Только за то , что рассказывает чувак , Бойко прямо завтра нужно вывести на Майдан и расстрелять. А та женщина наверняка Ганка Герман.

И вообще все то , что воет про Рвшу , нужно подальше держать от государственных вопросов.  Когда Порох и его команда стали действовать без оглядки на запоребриковых , то дело пошло.  Вообще Кабинет Министров Украины  , кроме министра обороны , нужно набирать из людей , которые уверены что за восточными границами Украины никого нет.
« Останнє редагування: Січня 20, 2019, 03:23:17 03:23 від Южанин »

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: У нас по газу щось намічається?
« Reply #3 : Січня 20, 2019, 10:08:05 10:08 »
Транзит відокремлюють від добичи. І м"яко так натякнули на аренду ГТС.  Через кілька днів пролунала заява про те що вже у 2020 ми забезпечимо себе повністю своїм газом.

Моя думка що, твориться
На першому етапі зробили з нафтогазу компанію, а не госконтору
Компанію, що розібралась з зовнішніми боргами і внутришньою збитковістю

Далі перед НР продали 135+ ліцензій на видобуток газу приватним компаніям (БрітішПетроліум вроді лідер в початку побудови бурових... як і лідер на ринку продаж газу для компаній, тариф 14грн... тому як тільки для населення стане 14грн, я буду купляти газ у кого завгодно, але не в Київоблгаз)

Всі продані ліцензії мають за мету не просто за рік-півтора привести нас до самозабезпечення газом, а закласти базу як одного з основних постачальників газу в центральну та південну європу

Для цього треба ліквідувати монополіста цим 135+ ліцензіям... бо як конурувати з конторою, що не просто видобува газ, але й має його транпорт

Тому буде розділення.

А от відділений кусок нафтогазу з трубою буде жорстко лімітований антимонопольним законодавством... але не тронутий на тему монополізації транзину в Європу через (так сталось) вигідне положення і напотужнішу ГТС

У думаю вже транзитна контора поставить Газпром раком з ростановкою і надхненням... тому як не крути - ми ГАЗОВА КОМОРА ЄВРОПИ... без нашого сезонного маневрування Європа замерзне, а кацапи будуть гріти факелами атмосферу

Ця вся комбінація створена для того, що б сісти за карткову партію з Газпромом виключно з одними козирями

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: У нас по газу щось намічається?
« Reply #4 : Січня 20, 2019, 11:45:38 11:45 »
ми ГАЗОВА КОМОРА ЄВРОПИ... без нашого сезонного маневрування Європа замерзне, а кацапи будуть гріти факелами атмосферу


Мы газовая комора Европы в другом смысле . Без наших крупнейших в Европе газовых хранилищ думаю затруднительно будет работать с СПГ.  Летом возим и складываем в комору , зимой палим.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: У нас по газу щось намічається?
« Reply #5 : Січня 20, 2019, 12:34:10 12:34 »
ми ГАЗОВА КОМОРА ЄВРОПИ... без нашого сезонного маневрування Європа замерзне, а кацапи будуть гріти факелами атмосферу


Мы газовая комора Европы в другом смысле . Без наших крупнейших в Европе газовых хранилищ думаю затруднительно будет работать с СПГ.  Летом возим и складываем в комору , зимой палим.

Вот что-то такое в воздухе и витает ИМХО. ГТС выделяют в отдельную структуры не просто так.  Может есть планы разжижиать газ и загонять его в хранилища, а паРашку вообще отрезать от  трубы. Ну конечно если это технически возможно.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: У нас по газу щось намічається?
« Reply #7 : Січня 21, 2019, 06:14:42 18:14 »
ІМХО. Наші щось знають, звідти і крижаний спокій.
Інвесторів лякають популістскі гасла про газ вітчизняного виробництва.
Нікому не усміхаєтся вкласти мільярди доларів у розробку родовищ, щоб потім продавати 3 гривні за куб йуліним бабушкам. :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: У нас по газу щось намічається?
« Reply #8 : Січня 21, 2019, 06:15:16 18:15 »
Мы газовая комора Европы в другом смысле . Без наших крупнейших в Европе газовых хранилищ думаю затруднительно будет работать с СПГ.  Летом возим и складываем в комору , зимой палим.

Так я ж це і сказав