Автор Тема: Подивився The Week  (Прочитано 336 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Подивився The Week
« : Січня 19, 2019, 11:26:56 23:26 »
І де та чому вони беруть таких "експертів"? Котрий раз уже бачу цю феєрію інтелектів. На цей раз запросили з Москви Некрасова ( на раша ток-шоу його можна було побачити, здається, у Солов'йова- він там вважається опозиціонером, тут його подавали як економіста та опозиціонера). Потім там була невпевнена в собі дівчина із Садопомочі, Мустафа Наєм, що не потребує ... коментів і який виглядав пігмеєм у фізичному сенсі на фоні якогось молодого бороданя, що начебто був вченим, але виглядав як снігова людина.  Але найгіршим тут був рівень та певний набір штампів, які вони юзали, щоб виглядати експертами

Спершу вбив Некрасов. В чисто москальському стилі почав кричати, що сланцевий газ з Америки- це міф. Уявляєте?
Людина серйозно вірить, що Тихий Океан набагато вужчий, ніж Атлантичний, і що Азія для США набагато ближча, ніж Європа... Південно-Східна Азія, а не Чукотка. І не до Аляска, а до місць видобутку газу та терміналів СПГ. Тут щось одне- або я хворий на географічний кретинізм, або він.

Потім Мустафа гнав якусь пургу. Вкрай пуржисту пургу, я так не зможу. Навіть повторити. А потім дівчина...Дівчина сказала, що труба дає 10 ( ДЕСЯТЬ, КАРЛ!) % ВВП України... ( насправді труба дає 2 мільярди зелені з понад 110 того року... А в цьому році ВВП буде , напевно, порядку 130 ярдів зелені... Але навіть якщо й 100- 2 від 100 ніяк не більше 2%...)... Їй там хтось почав щось кричати- вона збентежилась і сказала, що такі цифри їм колись дали у МЗС ... А самій дані укрстату не можна було погуглити, простіше запит у МЗС зробити,  їй, як депутату ВР, мусять відповісти у визначений термін...

А так, у цілому- передача дуже цікава й пізнавальна... Просто з експертами зараз сутужно - якщо вони є, то вони по ток-шоу не дуже ходять, більше зі штучним інтелектом працюють, навчаючи його всьому, що може знати справжній експерт ...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Подивився The Week
« Reply #1 : Січня 20, 2019, 10:50:44 10:50 »
Ага.
Меня этот Некрасов тоже порадовал. Я аж слушать начал что там говорят, возможно это и было целью :)

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Подивився The Week
« Reply #2 : Січня 20, 2019, 11:11:20 11:11 »
Кацапи - то гарне паливо для паровозів.
А ви тут про якийсь газ :bch:
Mocsia delenda est

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Подивився The Week
« Reply #3 : Січня 20, 2019, 12:56:31 12:56 »
Ага.
Меня этот Некрасов тоже порадовал. Я аж слушать начал что там говорят, возможно это и было целью :)

Так, сама передача дуже цікава. До речі, ведучі їдуть у Давос, так що, може, кожного дня будуть давати картинку
А оце лінк на ту передачу, про яку йшла мова:



Тут вони всі, красені