Автор Тема: Заборонили Супрун через суд  (Прочитано 4638 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Заборонили Супрун через суд
« : Лютого 05, 2019, 01:18:31 13:18 »
отак пече мед.мафії :weep:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #1 : Лютого 05, 2019, 01:37:31 13:37 »
отак пече мед.мафії :weep:
А що сталося?..
 :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #2 : Лютого 05, 2019, 01:43:57 13:43 »
А що сталося?..
 :smilie7:

руки в мазуті. погугли
Mocsia delenda est

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #3 : Лютого 05, 2019, 01:44:35 13:44 »
отак пече мед.мафії :weep:


Макака  працює
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #4 : Лютого 05, 2019, 01:52:38 13:52 »
1 лютого до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від народного депутата Ігоря Мосійчука.

МОЗ проводить консультації з юристами щодо позбавлення Окружним адмінсудом Києва в.о.міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун повноважень очільниці відомства. Про це повідомляється на сторінці МОЗ у Facebook.

"Як стало відомо Міністерству охорони здоров'я України із засобів масової інформації, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата та заборонив доктору Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я. Консультуємось з юристами. Триматимемо в курсі. Працюємо", - йдеться у повідомленні.

Раніше у вівторок лідер Радикальної партії Олег Ляшко написав у Facebook, що за позовом народного депутата з його політсили Ігоря Мосійчука суд заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки глави Міністерства охорони здоров’я України.

Раніше Супрун повідомляла, що Окружний адміністративний суд Києва 15 лютого 2019 року розглядатиме позов народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності у неї повноважень щодо виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України.

Як повідомлялося, 1 лютого до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від народного депутата Ігоря Мосійчука до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо підписання розпорядження про тимчасове покладання на Уляну Супрун виконання обов’язків міністра охорони здоров’я. Позивач оскаржує призначення Супрун рішенням КМУ, а також невнесення на розгляд Верховної Ради подання про призначення міністра охорони здоров’я. Мосійчук просить суд зобов’язати Гройсмана внести відповідне подання до парламенту.
Russia delenda est.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #5 : Лютого 05, 2019, 02:33:59 14:33 »
Кремлевским мудакам с вилами и прочим решальщикам по карьерам не имется Почему эта свинья Мосийчук не в тюрьме за получение взяток?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #6 : Лютого 05, 2019, 02:42:30 14:42 »
Супрун використали в якості тарана медреформи, але примхи зрадоманюпаса напередодні виборів диктують своє.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #7 : Лютого 05, 2019, 02:49:33 14:49 »
Даремно моську з тюрми випустили, йому ж там здається реальний срок світив.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #8 : Лютого 05, 2019, 02:56:20 14:56 »
Рішення оскаржать.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #9 : Лютого 05, 2019, 03:07:58 15:07 »
1 лютого до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від народного депутата Ігоря Мосійчука.

МОЗ проводить консультації з юристами щодо позбавлення Окружним адмінсудом Києва в.о.міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун повноважень очільниці відомства. Про це повідомляється на сторінці МОЗ у Facebook.

"Як стало відомо Міністерству охорони здоров'я України із засобів масової інформації, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата та заборонив доктору Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я. Консультуємось з юристами. Триматимемо в курсі. Працюємо", - йдеться у повідомленні.

Раніше у вівторок лідер Радикальної партії Олег Ляшко написав у Facebook, що за позовом народного депутата з його політсили Ігоря Мосійчука суд заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки глави Міністерства охорони здоров’я України.

Раніше Супрун повідомляла, що Окружний адміністративний суд Києва 15 лютого 2019 року розглядатиме позов народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності у неї повноважень щодо виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України.

Як повідомлялося, 1 лютого до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від народного депутата Ігоря Мосійчука до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо підписання розпорядження про тимчасове покладання на Уляну Супрун виконання обов’язків міністра охорони здоров’я. Позивач оскаржує призначення Супрун рішенням КМУ, а також невнесення на розгляд Верховної Ради подання про призначення міністра охорони здоров’я. Мосійчук просить суд зобов’язати Гройсмана внести відповідне подання до парламенту.

На каком основании ей запретили работать?

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #10 : Лютого 05, 2019, 03:50:53 15:50 »
До дупи те рішення.
Воно ні на шо, окрім піару радикалів не впливає.

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #11 : Лютого 05, 2019, 05:14:38 17:14 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #12 : Лютого 05, 2019, 05:20:05 17:20 »
Рішення оскаржать.
Сто пудов.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #13 : Лютого 05, 2019, 07:01:51 19:01 »
Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов‘язки міністра охорони здоров’я. В такий спосіб суд задовольнив позов нардепа-“радикала” Ігоря Мосійчука.

Пізніше в суді пояснили, що тимчасово заборонили Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я через те, що вона має подвійне громадянство і більше місяця на посаді. 27 липня 2016 року Кабінет міністрів призначив Супрун виконувати обов’язки міністра.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #14 : Лютого 05, 2019, 07:03:39 19:03 »
«Я хотів би висловити свою позицію як Президента стосовно сьогоднішнього судового рішення. Хочу наголосити, що я як Президент коментувати рішення суду по закону не маю права. Хочу наголосити на тому, що пані Супрун має повну підтримку Президента України», - зазначив Глава держави під час виступу на щорічному прийнятті компаній-членів Американської торговельної палати в Україні. Зокрема, Президент Американської торгової палати Андрій Гундер під час виступу висловив занепокоєння сьогоднішнім рішенням суду щодо в.о. міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун. «Ми не маємо стояти осторонь. Зараз надважливо разом і Уряду, і бізнесу підтримати людину, яка змогла реалізувати одну з найбільш прогресивних реформ та зменшити рівень корупції в сфері», - зазначив він.

«Я дуже ціную, що ми разом з пані Супрун зробили. Разом з Урядом, разом з Парламентом зробили в напрямку медичної реформи. Я дуже ціную ту допомогу, яку я як Президент отримую в питаннях запровадження сільської медицини», - особливо підкреслив Петро Порошенко.

Він також зазначив: «Значною мірою успіхи, коли Україна піднялася зі 153 місця у рейтингу Doing business на 71-ше і ми точно подовжуємо рухатися далі – це досягнення нашої спільної команди. І я дуже ціную, що 10 сходинок, на які Україна піднялася у рейтингу Transparency International – це досягнення нашої спільної команди».

Глава держави також наголосив, що пишається тим, що започаткував судову реформу в Україні. «Перша інстанція ще не пореформована. Але я не маю жодного сумніву, що реформований Верховний суд встановить істину», - зауважив він.

«Хочу наголосити і нагадати, що питання громадянства відноситься до виключної компетенції Президента України. Я нещодавно мав зустріч з пані Уляною. Наголошую, пані Уляна є громадянкою України, відповідно до Указа який підписав Президент Украіни Петро Порошенко про надання їй українського громадянства», - підкреслив Президент.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #15 : Лютого 05, 2019, 07:20:42 19:20 »
Портников Віталій 5 лютого, 2019, 16:07

Рішення Окружного адміністративного суду про відсторонення Уляни Супрун від обов'язків керівника МОЗ - це один з яскравих проявів того, якими методами буде проводитися передвиборча боротьба

І напередодні президентських, і напередодні парламентських виборів. Адже ми прекрасно розуміємо, що справа не у Супрун, а у підміні політичної боротьби інструментами впливу. У когось є вплив на судові інстанції, у когось - на телевізор, у когось - на певні громадські організації. У боротьбі за владу всі засоби гідні! Або все ж не всі?

Хтось може бути прихильником медичної реформи, яка почала здійснюватися у нашій країні після призначення Уляни Супрун керівницею МОЗ. Хтось - опонентом цієї реформи. Але у цивілізованій країні є простий засіб зміни курсу - перемога на виборах. Якщо ви хочете корекцію медичної реформи або просто відмову від неї - пропонуйте свої варіанти, перемагайте на виборах, формуйте уряд, беріть відповідальність. Але за ці п'ять років жодна з партій, що критикує реформу Супрун, не запропонувала свого кандидата на посаду голови МОЗ і свій план реформ. Найпростішим рішенням для критиків - щоб не брати на себе відповідальність за наслідки назрілих реформ - був вихід з урядової коаліції. А тепер можна виконувати арію незадоволених опозиціонерів, які вболівають за нещасний народ.

Але відмова від відповідальності під час виборів в наших умовах переростає в нерозбірливість у засобах. Якщо не можна позбутися Супрун у парламенті, можна використовувати суд. Якщо не можна використовувати суд - можна використовувати телевізійне цькування, ми ще переконаємося в ефективності цього важеля найближчими днями. Якщо не вийде телевізор - можна буде використовувати пікети, своїх "активістів", які будуть виростати буквально з-під землі, звозитися до Києва, влаштовувати протести на місцях. Адже вибори в Україні - найкраща можливість заробити. І для журналістів, і для "активістів", і - можливо - навіть для деяких юристів. А для тих, хто готовий фінансувати це свято вільнодумства і торжества правосуддя, період заробітку настане після виборів.

Але чи цей період заробітку буде часом реформ?
If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #16 : Лютого 05, 2019, 08:10:42 20:10 »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #17 : Лютого 05, 2019, 10:01:21 22:01 »
 :smilie7:

If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #18 : Лютого 06, 2019, 10:01:28 10:01 »
Так шо, моська разом з окружним судом обісралися?
А хіба суд не має перевірити факти перед винесенням рішення? Схоже, вони не перевірили, тоді питання до компетенції такого суду.

Порошенко заступився за Супрун: Пані Уляна є громадянкою України

Президент Петро Порошенко нагадав, що дав Уляні Супрун громадянство України перед тим, як вона стала виконувати обов’язки міністра охорони здоров'я.

"Хочу наголосити і нагадати, що питання громадянства належить до виключної компетенції президента України. Я нещодавно мав зустріч із пані Уляною – і наголошую: пані Уляна є громадянкою України відповідно до указу, який підписав президент Петро Порошенко", – заявив він.

"Я пишаюся тим, що я започаткував судову реформу. перша інстанція ще не пореформована, але я не маю жодного сумніву, що пореформований Верховний Суд встановить істину" – сказав Порошенко.   

Хай ці скоти трошки порадіють, діло дійде до ВС і там все...

У 2013 році американка з діаспори Уляна Супрун із чоловіком приїхала до України. 11 липня 2015 року Порошенко підписав укази про прийняття до громадянства України подружжя Уляни та Марка Супрунів

 :fp2

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #19 : Лютого 06, 2019, 10:16:21 10:16 »
З Супрун все ясно, не ясно, що з Мосiйчуком - чi не рано Суд вiдпустив того борова на волю?.
А ось ще квiточка в наш квiтник - справу Супруг розглядае той самий суддя, що випустив Насiрова...
Совпаденiе?..
 :smilie7:
« Останнє редагування: Лютого 06, 2019, 01:14:34 13:14 від Бувалий »

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #21 : Лютого 06, 2019, 01:17:05 13:17 »
Хай Клоун  трохи в полiтику пограеться - Бузiна йому привiт передае.
Каже, Вовка, давай в нашу компанiю - у нас - справжнi Патрiоти - Гiвi, Моторола, дядя Захар...
 :smilie1:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #22 : Лютого 06, 2019, 01:35:48 13:35 »
Хай Клоун  трохи в полiтику пограеться - Бузiна йому привiт передае.
Каже, Вовка, давай в нашу компанiю - у нас - справжнi Патрiоти - Гiвi, Моторола, дядя Захар...
 :smilie1:

....и Кабзон так задушевно затягивает "Не думай..., не думай...."

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #23 : Лютого 06, 2019, 02:15:01 14:15 »
 :fp3 :fp3

Цитувати
Вопрос правомерности пребывания гражданки США Уляны Супрун на должности и.о. министра здравоохранения Украины вызревал не один месяц. Об этом заявил директор Института глобальных стратегий Вадим Карасев, комментируя ситуацию вокруг вероятной отставки Супрун с должности и.о. министра здравоохранения Украины. По мнению Карасева, лидер Радикальной партии Олег Ляшко стал первым депутатом парламента, который показал, что решить вопрос можно не словами, а исключительно конкретными, решительными действиями.

уже прямым текстом кацапская говорящая голова вещает, что Ульяну надо убрать

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #24 : Лютого 06, 2019, 05:39:38 17:39 »
Сергій Стерненко is with Serhii Sternenko.
Yesterday at 04:29

Друзі, тут Олег Ляшко та його чудесна братія вирішили, що ми всі маємо помирати від неякісної медицини, що в лікарнях та медуніверах має й далі процвітати корупція.

Тому вони розпочали війну проти Ulana Suprun. І сьогодні навіть отримали ухвалу про тимчасову заборону пані Уляні виконувати обов‘язки міністра охорони здоров‘я.
Заборона діятиме до остаточного рішення ні разу не корумпованого адмінсуду Києва.
Саме засідання буде 15.02, якщо що.

Натомість, Ляшко і його команда дуже успішно виконують обов‘язки дегенератів. І своїми руками руйнують чи не єдину нормальну реформу в країні.
Реформу, від якої залежать наші життя та здоров‘я.

Так от, я б хотів звернутись до команди «радикалів».
Я не знаю, чи замовлення ви відпрацьовуєте, чи це ваша особиста ініціатива.
Але хочу щоб знали, що лізучи своїми немитими після ахметівського бабла руками до медреформи, ви ризикуєте отримати немалих таких ляпасів по цим самим рукам від тисяч людей з активною громадянською позицією.

Прошу всіх адекватних людей висловити також свою думку з приводу цієї ганебної ситуації.
Пишіть із хештегом #підтримуюСупрун.

P. S. В пекло цих клоунів. Вони за потреби попруться в ЄС лікуватись, бо мають чимало грошей.
Їм плювати на здоров‘я українців.

А нам з вами тут жити.
Нам не байдуже.
If you are going through hell, keep going.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #25 : Лютого 06, 2019, 06:32:03 18:32 »
тваюжтыраз  :weep: :weep: :weep:


Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #26 : Лютого 06, 2019, 06:45:07 18:45 »
Сто пудов.
 :smilie7:
Але реклама Супрун і ганьба Мосійчука залишаться

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #27 : Лютого 06, 2019, 07:38:36 19:38 »
тваюжтыраз  :weep: :weep: :weep:



Так він же тіпо грождонін України. Навіть паспорт є :lol:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #28 : Лютого 06, 2019, 09:21:58 21:21 »
Васерман... це якийсь троль каналу НТВ, який наче бомж...  повзав Москвою, а його мудрi думки стали за основу Реакцii Васеомана.
Потiм у чувака сильно дах знесло та стало настiльки легко дихати, що вiн вiдразу став Громадянином Мiра, тобто таким собi Тролем в законi.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Заборонили Супрун через суд
« Reply #29 : Лютого 06, 2019, 10:20:46 22:20 »
Супрун- кандидат на Президента 2024 року

Альтернативи поки що не бачу

А що , до-речі у неї з правом балатуватись ?