Автор Тема: вікі-педія  (Прочитано 1162 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
вікі-педія
« : Лютого 08, 2019, 11:02:54 23:02 »
Якщо хтось має уявлення, що укр. вікі це "наша українська вікі", то ні, це вікі -українською. А це дві різні речі. Я там вже майже 2 роки пишу..

Я заархівував розмову з адміном:

там трохи нижче - перша ж тема: "посилання на сепарський блог ЖЖ в обговореннях Голодомор в Україні":

web.archive.org

http://archive.today/S7JsS


Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: вікі-педія
« Reply #1 : Лютого 08, 2019, 11:12:23 23:12 »
Адмін все правильно пояснив.
1) на сторінці обговорення можна писати будь які лінки. Ну крім порнухи я думаю

2) все вірно Вікіпедія не підпорядковується законам України.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: вікі-педія
« Reply #2 : Лютого 08, 2019, 11:15:17 23:15 »
Наприклад японець може дописувати в український розділ не маючи громадянства України

А ви в німецький можете писати без громадянства Німеччини
« Останнє редагування: Лютого 08, 2019, 11:18:47 23:18 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: вікі-педія
« Reply #3 : Лютого 08, 2019, 11:34:46 23:34 »
...

Йдется про посилання на сепарський блог і про те, шо адмінам пох.
Та цього ще замало, вони цими правилами вікі-педії ще й погрожують.
Йдеться про те, що українець видалив би ті посилання і заблокував сепара, бо йому не байдуже за Україну, але там багато тих, хто не має нічого спільного з українцями окрім доброго знання онлайн-перекладача на українську.
Йдеться про те, що укр. вікі не є нашою укр. вікі, то не слід мати щодо неї якихось ілюзій.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
Re: вікі-педія
« Reply #4 : Лютого 08, 2019, 11:35:50 23:35 »
Fake Wiki...  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: вікі-педія
« Reply #5 : Лютого 09, 2019, 12:03:22 00:03 »
...

Йдется про посилання на сепарський блог і про те, шо адмінам пох.
Та цього ще замало, вони цими правилами вікі-педії ще й погрожують.
Йдеться про те, що українець видалив би ті посилання і заблокував сепара, бо йому не байдуже за Україну, але там багато тих, хто не має нічого спільного з українцями окрім доброго знання онлайн-перекладача на українську.
Йдеться про те, що укр. вікі не є нашою укр. вікі, то не слід мати щодо неї якихось ілюзій.

Адмін мають виконувати правила вікіпедії. До чого тут посилання на сепарський чи не сепарський блог.

Якщо адмін порушить правила вікіпедії видаливши посилання. Постраждалий звернеться до арбітражу до інших адмінів.

Йдеться про те що ви вимагаєте від адміністрації порушувати як правила вікіпедії так порушувати
і здоровий глузд.

Ви хочете так а інші хочуть протилежне. І правила вікіпедії зроблені таким чином аби максимально ефективно вирішувати такі колізії.

Ваша апеляція до закону України безглузда

Ваша вимагання щоб адмін порушував правила вікіпедії, призведе до того що його позбавлять адмінських прав. Ось і все. І не важливо чи він українець чи ескімос.

Йому пох ви кажете? Все вірно тому він є адміністратором. А ви  не зможете стати адміністрації.

Він не погрожував а попередив. І я в принципі підтримую політику блокування за ось такі речі.



ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: вікі-педія
« Reply #6 : Лютого 09, 2019, 12:04:15 00:04 »
Fake Wiki...  :gigi:

Так, Fake.
Там дуже багато перекладів з московської вікі і навіть зі всіма посиланнями на московську брехню про Україну, я вже багато разів там це бачив, виправляв але там тисячі таких перекладів... 
Ще спостерігав там різні війни редагувань українців з мокшанами тощо. Там є українці серед адмінів але вони змушені там діяти на користь Україні лише в межах тих правил інакше їх просто позбавлять прав адміна або просто заблокують.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: вікі-педія
« Reply #7 : Лютого 09, 2019, 12:05:33 00:05 »
І не треба голосні слова "не є нашою."

Пишіть "не є моєю"
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: вікі-педія
« Reply #8 : Лютого 09, 2019, 12:11:29 00:11 »
Не вигадуйте дурниць. Жодні правила не заборонять вам видалити фейк. Якщо це справді фейк

І жодні правила не заборонять вам виграти війну редагувань. Якщо ваша позиція має АД

І якщо у вас є трохи більше хитрості не битися в лоб, і піти іноді іншим шляхом. Тоді і АД не треба.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: вікі-педія
« Reply #9 : Лютого 09, 2019, 12:20:26 00:20 »
До чого тут посилання на сепарський чи не сепарський блог...

І не треба голосні слова "не є нашою."

Пишіть "не є моєю"

Ти диви як розійшовся :hot: мабуть у методичці нема інструкції на цей випадок  :laugh:


Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: вікі-педія
« Reply #10 : Лютого 09, 2019, 12:24:03 00:24 »
Ти диви як розійшовся :hot: мабуть у методичці нема інструкції на цей випадок  :laugh:
Мені похєр що там в методичці просто вам українці не давали повноваження говорити від їх імені.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: вікі-педія
« Reply #11 : Лютого 09, 2019, 12:32:34 00:32 »
вам українці не давали повноваження говорити від їх імені.

Диви яке настирне  :laugh: Українці вже якось самі, без тебе розберуться.  :smiley16:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: вікі-педія
« Reply #12 : Лютого 09, 2019, 12:38:33 00:38 »
ви не зможете стати адміністрації.

Гугль транслейт детектед  :laugh:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: вікі-педія
« Reply #13 : Лютого 09, 2019, 12:41:37 00:41 »
Гугль транслейт детектед  :laugh:
А ще існує т9 на мобільних пристроях

Щоб не бути голослівним ви зможете відтворити з якої мови було перекладено. І оригінальну фразу? Якщо це справді Гугл транслейт то не складно буде.
« Останнє редагування: Лютого 09, 2019, 12:45:06 00:45 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: вікі-педія
« Reply #14 : Лютого 09, 2019, 12:43:34 00:43 »
Диви яке настирне  :laugh: Українці вже якось самі, без тебе розберуться.  :smiley16:
Теж саме я може вам закинути. Українці самі розберуться чи вікіпедія їхня чи  чужа.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: вікі-педія
« Reply #15 : Лютого 09, 2019, 01:01:55 13:01 »
Якщо хтось має уявлення, що укр. вікі це "наша українська вікі", то ні, це вікі -українською. А це дві різні речі. Я там вже майже 2 роки пишу..

Я заархівував розмову з адміном:

там трохи нижче - перша ж тема: "посилання на сепарський блог ЖЖ в обговореннях Голодомор в Україні":

web.archive.org

http://archive.today/S7JsS

історія редагувань, там видко як спочатку якийсь "Friend" а потім вже й адмін "VoidWanderer" повернув 2 посилання на сепарський блог, які я двічі видаляв у розділі обговорень "Нейтральність":

http://archive.fo/pir2N
 

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: вікі-педія
« Reply #16 : Лютого 09, 2019, 01:10:49 13:10 »
Рутене, забий
Mocsia delenda est

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: вікі-педія
« Reply #17 : Лютого 09, 2019, 01:13:56 13:13 »
Там дуже багато перекладів з московської вікі і навіть зі всіма посиланнями на московську брехню про Україну, я вже багато разів там це бачив, виправляв але там тисячі таких перекладів...

Приклад:

якою була стаття у 2016 році

порівняйте:

та сама стаття після багатьох редагувань (останнє редагував 5 лютого 2019 р.)

історія редагувань

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: вікі-педія
« Reply #18 : Лютого 09, 2019, 01:15:19 13:15 »
Рутене, забий

Мабуть ти маєш рацію.  :smiley15:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: вікі-педія
« Reply #19 : Лютого 09, 2019, 06:24:11 18:24 »
А хочте трошки арабської "брехні"? Араби-сучасники ніц не чули про якусь Київську Русь, а от про Русскій каганат чували і там бували.
До речі, на деяких картах 1-ї половини 17 сторіччя є тільки одна Руссія - це теперішня Галичина.

Є у мене до Вас одне питаннячко: чим відрізняються русини від грузинів?
І друге: як називалась наша земля до завоювання гунами-уграми-хазарами-казаками?
І третє: яке походження оцієї зачіски, що на вашій аватарці?
На Вашу думку?

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: вікі-педія
« Reply #20 : Лютого 09, 2019, 11:05:19 23:05 »
питаннячко... гунами-уграми-хазарами-казаками?

З цими "питаннячками" звертайтеся до знавця цього "питаннячка", на форумі є навіть спеціальна тема для любителів "тюрків-хазарів-українців" - ось тут:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=49444.0

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: вікі-педія
« Reply #21 : Лютого 11, 2019, 09:18:19 09:18 »
З цими "питаннячками" звертайтеся до знавця цього "питаннячка", на форумі є навіть спеціальна тема для любителів "тюрків-хазарів-українців" - ось тут:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=49444.0

Чого ж ви відразу у позу? Мені була цікава саме ваша думка. Бо я ніяк не второпаю вашої мети у пощенні цих "мокшанських" простирадл часів Екатеріни второй. Що саме вони мають довести? Що татарва українцям генетично чи ментально ближча за мокшан?

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: вікі-педія
« Reply #22 : Лютого 11, 2019, 10:52:16 22:52 »
Чого ж ви відразу у позу? Мені була цікава саме ваша думка. Бо я ніяк не второпаю вашої мети у пощенні цих "мокшанських" простирадл часів Екатеріни второй. Що саме вони мають довести? Що татарва українцям генетично чи ментально ближча за мокшан?

Ви спочатку хоча б подивилися - чиї ж ті "простирадла", і вже потім щось писати про це...

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: вікі-педія
« Reply #23 : Лютого 15, 2019, 01:53:17 13:53 »
Ви спочатку хоча б подивилися - чиї ж ті "простирадла", і вже потім щось писати про це...

Чиї - питання другорядне. Головне - на якому нарєчії.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: вікі-педія
« Reply #24 : Лютого 15, 2019, 05:56:19 17:56 »
Чиї - питання другорядне. Головне - на якому нарєчії.

Вже забув з чого почав? То нагадаю - почав з цього:

я ніяк не второпаю вашої мети у пощенні цих "мокшанських" простирадл часів Екатеріни второй


Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: вікі-педія
« Reply #25 : Лютого 16, 2019, 12:37:48 12:37 »
Вже забув з чого почав? То нагадаю - почав з цього:

З чого все почалося, мені нагадувати не треба. Почалося з 3-х питань, на які й досі немає відповіді.
Каюсь, сплутала любов до копіпасту з інтересом до минулого.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: вікі-педія
« Reply #26 : Лютого 16, 2019, 10:56:11 22:56 »
З чого все почалося, мені нагадувати не треба. Почалося з 3-х питань, на які й досі немає відповіді

Відповідь була :

З цими "питаннячками" звертайтеся до знавця цього "питаннячка", на форумі є навіть спеціальна тема для любителів "тюрків-хазарів-українців" - ось тут:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=49444.0